Автор Тема: Хипотетично...  (Прочетена 12984 пъти)

ladycharm

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Хипотетично...
« Отговор #30 -: Ноември 13, 2015, 09:13:34 am »
Малко страничен въпрос, но като стана въпрос за Плутон - при мен е в 1-ви дом, но на градус от купсидата. Във втори ли да го броя?

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Хипотетично...
« Отговор #31 -: Ноември 13, 2015, 09:39:39 am »
Заради съвпада с К2 - според мен много силно ти повлиява и 2 дом :)

А часът на раждане сигурен ли е?



Що, съвпадите на плутон не мисля, че са лоши. Виж опозициите са друго нещо, аз поне опозиции няма да преживявам. Ако доживея уранов възврат ще имам и тр. плутон съвпад слънце, току виж съм прескочила трапа :012:

За съвпадите на Плутон - мисля, че си права  :)
Над силата е само умението да я владеем!

ladycharm

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Хипотетично...
« Отговор #32 -: Ноември 13, 2015, 09:50:38 am »
Да, сигурен е часът на раждане. Характеристиката на живота ми дотук определено накланя за Плутон във втори дом

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Хипотетично...
« Отговор #33 -: Ноември 13, 2015, 09:54:34 am »
Аз съм с Марс на 2 гр от ИЦ - та съвсем 4-домен ми се явява :) Но има влияние и върху 3 дом. Огрява и двата дома :)
Над силата е само умението да я владеем!

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Хипотетично...
« Отговор #34 -: Ноември 13, 2015, 10:38:22 pm »
е как така ... не си го представям ... съвсем никакъв ли?

Хепи :012:, нещо не си ме разбрала. 
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Хипотетично...
« Отговор #35 -: Септември 15, 2023, 08:30:17 am »
Я какви интересни теми съм пускала преди 100 години, някой ако иска да коментира?  :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Хипотетично...
« Отговор #36 -: Септември 16, 2023, 10:45:47 pm »
Има ли транзит, прогресия, дирекция, които ви се иска да изживеете, но няма да имате такава възможност по някаква причина?

Например някой транзит на плутон, тъй като той е твърде бавен за един човешки живот. Или съвпад на прогресивно слънце с венера, тъй като не при всеки венера е след слънцето в наталната карта.

Аз например ако доживея към  90-100 г. ще имам по прогресии венерин възврат, много интересно какво би донесъл и то на тези години :012:
Тери,да.Юпитер е в 5*на скорпион при мен,Венера в 1*на риби.Дирекция Юпитер съвпад Венера-ще трябва да съм на 116 години.
Разгледах картата на моя дядо.Той е с Венера в дева квадрат Юпитер в стрелец.Когато почина ,прогресивна Венера е съвпад с нат.Юпитер.Около 16 години след смъртта му,дирекция Венера е съвпад нат.Юпитер.Много тежък период в живота ми.Майка ми и баща ми сключиха брак на стари години,за втори път.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Хипотетично...
« Отговор #37 -: Септември 16, 2023, 11:34:37 pm »
Преживяла съм дирекция Венера съвпад Юпитер, в 10-ти дом, професионално израстване. Влюбването по същото време беше нещастно.
Frankly, my dear, I don't give a damn.