Автор Тема: Нов цикъл Слънце-Сатурн и квадрат Сатурн-Нептун  (Прочетена 16074 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Нов цикъл Слънце-Сатурн и квадрат Сатурн-Нептун
« Отговор #45 -: Ноември 14, 2015, 11:02:19 am »
с две думи душевното спокойствие  ще е нарушено за дълго,но пък ползотворно в посока експорт-импорт на знания,чужди езици ако решиш
в какво вярваш и до къде стига вярата и се превръща в суеверия
мисия по подмяна на идеали,ако човек следва моралните си и духовни принципи, получава благоволение, защита и просперитет

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Нов цикъл Слънце-Сатурн и квадрат Сатурн-Нептун
« Отговор #46 -: Ноември 14, 2015, 11:15:59 am »
Ох, благодаря ти :) Точно тогава имам и СД Венера съвпад с натално Слънце, сигурно ще има събитие, което ще разклати ситуацията :)
Над силата е само умението да я владеем!

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Нов цикъл Слънце-Сатурн и квадрат Сатурн-Нептун
« Отговор #47 -: Ноември 14, 2015, 11:37:15 am »
А цикълът, как го виждате?

Той ще е в сила до догодина, когато Слънцето пак ще настигне Сатурн в обиколката си, нали??

След като настоящият цикъл започва в Стрелец, следва да очакваме утвърждаване на нови духовни ценности? При мен в личен план е и в 9 дом, та съвсем :)
Над силата е само умението да я владеем!

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Нов цикъл Слънце-Сатурн и квадрат Сатурн-Нептун
« Отговор #48 -: Ноември 15, 2015, 08:43:06 am »
хора вече се води хибридна война,това е истината и бежанците са вирусите,които са насочени да обезкървят евросъюза отвътре,невидимите убийци
тероризма е другата, а неонацизма,като пета колона ще е отговора за жалост  :17:

http://www.webcafe.bg/id_1280383815_Shto_e_to_hibridna_voyna_

трябват ни картите на всички водещи световни сили ,на лидерите им също

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Нов цикъл Слънце-Сатурн и квадрат Сатурн-Нептун
« Отговор #49 -: Ноември 15, 2015, 08:49:01 am »
Аз мисля, че е достатъчно да се гледат мунданните аспекти, няма нужда от картите на държавите. Преди Втората световна плутон е бил в рак, уран в овен, сега уран пак е в овен, но плутон е в козирог...
Frankly, my dear, I don't give a damn.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Нов цикъл Слънце-Сатурн и квадрат Сатурн-Нептун
« Отговор #50 -: Ноември 15, 2015, 08:50:42 am »
Аз мисля, че е достатъчно да се гледат мунданните аспекти, няма нужда от картите на държавите. Преди Втората световна плутон е бил в рак, уран в овен, сега уран пак е в овен, но плутон е в козирог...

каквото е горе,това е и долу,да се види мундото кой обекти ще облъчи

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Нов цикъл Слънце-Сатурн и квадрат Сатурн-Нептун
« Отговор #51 -: Ноември 15, 2015, 08:52:47 am »
Всички ще облъчи, светът вече е едно голямо село. Почнала съм да мисля да емигрирам към някой затънтен остров, където няма брадъри да следят и промиват мозъци :D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Нов цикъл Слънце-Сатурн и квадрат Сатурн-Нептун
« Отговор #52 -: Ноември 15, 2015, 08:57:24 am »
Всички ще облъчи, светът вече е едно голямо село. Почнала съм да мисля да емигрирам към някой затънтен остров, където няма брадъри да следят и промиват мозъци :D

островите са късата глечка,глобално затопляне,първи ще са потопени

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Нов цикъл Слънце-Сатурн и квадрат Сатурн-Нептун
« Отговор #53 -: Ноември 15, 2015, 09:17:09 am »
Глобално затопляне дрън дрън

последен спам
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Нов цикъл Слънце-Сатурн и квадрат Сатурн-Нептун
« Отговор #54 -: Ноември 16, 2015, 10:57:52 am »
Не знам дали е от сходящия квадрат между Сатурн и Нептун, но от няколко дена, може би седмица, започнаха да ме болят много средния и безименния пръст на дясната ръка в горната си част, да ми изтръпват и трудно да ги движа. Сигурен съм, че се дължи на мишката и клавиатурата. Някой имал ли е подобен проблем и лесно ли се преодолява?
Утре ще се опитам да се вредя при джипито, но най-вероятно няма да има направления до края на този месец, за да ме прати на ревматолог.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Нов цикъл Слънце-Сатурн и квадрат Сатурн-Нептун
« Отговор #55 -: Ноември 16, 2015, 11:49:41 am »
Чувала съм за такъв проблем, но не ми се е случвало :) Може би е хубаво да си набавиш витани от Б група и витамин Д :)
Над силата е само умението да я владеем!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Нов цикъл Слънце-Сатурн и квадрат Сатурн-Нептун
« Отговор #56 -: Ноември 16, 2015, 08:43:07 pm »
Благодаря, Алена! Утре ще видя какво ще каже джипито, дано да не е нещо сериозно, макар че много сериозно си ме боли.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Нов цикъл Слънце-Сатурн и квадрат Сатурн-Нептун
« Отговор #57 -: Ноември 16, 2015, 08:50:26 pm »
А палецът и показалецът как са? Имаш ли чувствителнист в тях? Ако е това, което мислиш, се оправя за нула време с безобидна операция с локална упойка. Но бая време трябва да си вИсил на мишката, за да си се добрал до заболяване на карпален канал.
De omnibus dubitandum est

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Нов цикъл Слънце-Сатурн и квадрат Сатурн-Нептун
« Отговор #58 -: Ноември 16, 2015, 09:08:58 pm »
А палецът и показалецът как са? Имаш ли чувствителнист в тях? Ако е това, което мислиш, се оправя за нула време с безобидна операция с локална упойка. Но бая време трябва да си вИсил на мишката, за да си се добрал до заболяване на карпален канал.
Палецът и показалецът са ок. Чак операция ли ще е нужно?  :-\ Надявам се да не е нещо много скъпо.
Иначе още преди години, когато приключих работата с програмирането, имах леки болки там, но после бяха малко поотшумели.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Нов цикъл Слънце-Сатурн и квадрат Сатурн-Нептун
« Отговор #59 -: Ноември 17, 2015, 08:34:56 pm »
Джипито ме прегледа, каза ми, че е от сухожилията, а не на карпалния канал и засега да се мажа с Deep relief и да пия едни калмацини през цялата зима. Не знам доколко ще ми помогне, лошото е, че каза поне 2 седмици да се въздържам от работа с компютър и май ще трябва занапред да го ползвам най-вече за гледане на мултимедия.