Автор Тема: Тема за въпроси от начинаещи  (Прочетена 429698 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1425 -: Септември 02, 2019, 01:26:32 pm »
Art, в темата за тълкуване на хорарни карти мисля, че има качена информация, провери там.
Иначе, този, който е пръв на срещата е ДСЦ, който идва АСЦ, разглеждаш техните управители като статус и дали има аспект между тях и какъв. Луната в каква фаза е, какви аспекти прави, за да разбереш, дали ще има развитие. Венера- Марс как си взаимодействат, има ли ъглови планети. Извън събитийната карта, в момента романтичните запознанства, ако е такова, не са много удачни защото и Венера, и Марс не са видими, въпреки близкия старт на техния нов цикъл, не са и в знаци, където имат есенциални качества. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1426 -: Октомври 03, 2019, 06:04:24 am »
Кое показва в картата на жена,че ще се омъжи за вдовец?

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1427 -: Октомври 03, 2019, 07:53:09 pm »
Кое показва в картата на жена,че ще се омъжи за вдовец?

Примерно Сатурн
Уран-за необичаен партньор
Нямам карти за пример

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1428 -: Октомври 08, 2019, 11:08:57 am »
Кое показва в картата на жена,че ще се омъжи за вдовец?

В днешно време това не е така масово явление, но преди е било нещо нормално, заради наложени морал и ценности.
И за мен е интересно, но ще дам предположения:
Сигнификаторите на брака да са в аспект със Сатурн, може и с Юпитер, да са в 8 и/или 12-ти домове, в аспект с у 8 и/или 12 домове.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Yeah!

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 92
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1429 -: Октомври 09, 2019, 08:05:25 pm »
Арт, мисля, че можеш просто да направиш елекция на срещата - дата, час, място :)
И да гледаш управителя на асцендента кой, а също и управителя на часа, много е информативно.


Аз редовно правя карти на такива събития, срещи, интервю за работа, започване на някакъв процес (примерно деня, в който съм подписала договор или нещо от сорта)
I deserve the best.

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1430 -: Октомври 15, 2019, 11:18:03 pm »
Свекървата по кой дом е? 10Д?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1431 -: Октомври 16, 2019, 11:35:44 am »
Свекървата по кой дом е? 10Д?
10д на мъжа ти, твой 4ти

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1432 -: Октомври 23, 2019, 07:23:05 pm »
Свекървата по кой дом е? 10Д?

При мен е точно 1:1 4ти дом, егати Лъва, егати чудото.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1433 -: Октомври 24, 2019, 08:52:37 pm »
Пътуването в чужбина не е ли по 9-ти дом?Позната лети понеделник за Лондон с дъщеря си.И на двете Новолунието е в 3-ти дом.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1434 -: Октомври 25, 2019, 11:43:52 am »
Пътуването в чужбина не е ли по 9-ти дом?Позната лети понеделник за Лондон с дъщеря си.И на двете Новолунието е в 3-ти дом.
да, но 3/9 са една ос. От значение е знакът, ако на к3 е стрелец👍чужбина е...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1435 -: Октомври 25, 2019, 03:02:10 pm »
Пътуването в чужбина не е ли по 9-ти дом?Позната лети понеделник за Лондон с дъщеря си.И на двете Новолунието е в 3-ти дом.
Новолунието щом е в 3д, Пълнолунието преди това е било в 9д - пътуването в понеделник означава, че вече е била взела решение и билети преди това
Общо- пътуване, преместване е по 3д. - дори квартира да смениш участва 3д.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1436 -: Октомври 26, 2019, 07:16:05 pm »

Подписахме договор за ипотечен кредит при намаляваща Луна, но ще трябва да преподпишем отново и то следващата седмица, най-вероятно. Опасявам се първо, че Луната ще е нарастваща, а и Меркурий ще е ретрограден.
Въпросът ми е, това дали ще повлияе на първоначалния договор?
Чудя се, дали да не ги накарам да подпишем само това, което се е променило, а останалата част от документите да останат със старите подписи.
Благодаря.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1437 -: Октомври 28, 2019, 06:37:37 am »
Някой гледал ли е задълбочено антисия в натала си?В синастрия работят като в хорар,тоест скрит аспект,нещо невидимо за другите,тайна.В натал мисля е същото.Не само между планети,също и с куспиди.Мисля,че по този начин може да се напипа и точен час.При мъжа ми к4 е в антисия с уран в 10,който е у3 дом.Много неща показва този аспект,за съжаление не мога да споделя публично.
В синастрията ни:Негов Нептун в 12 дом,у4,е в антисия с моя Меркурий у1,у2,у5 домове.Моята Луна в 1 дом ,у3 е в антисия с негова к8.Негов Сатурн у2,у3 домове е в антисия с моя к4.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1438 -: Октомври 28, 2019, 10:30:17 am »
Подписахме договор за ипотечен кредит при намаляваща Луна, но ще трябва да преподпишем отново и то следващата седмица, най-вероятно. Опасявам се първо, че Луната ще е нарастваща, а и Меркурий ще е ретрограден.
Въпросът ми е, това дали ще повлияе на първоначалния договор?
Чудя се, дали да не ги накарам да подпишем само това, което се е променило, а останалата част от документите да останат със старите подписи.
Благодаря.

Другата седмица все още няма да е в сила квадратурата Луна-Меркурий, която предполага, да кажем лъжи. Избери си ден от тази седмица, в който да са силни управителите на твоите 1, 7, 8 домове, при възможност или да избегнеш стационарността на Меркурий. Меркурий има ли отношение по натал към тази тема ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1439 -: Октомври 28, 2019, 08:21:40 pm »
Другата седмица все още няма да е в сила квадратурата Луна-Меркурий, която предполага, да кажем лъжи. Избери си ден от тази седмица, в който да са силни управителите на твоите 1, 7, 8 домове, при възможност или да избегнеш стационарността на Меркурий. Меркурий има ли отношение по натал към тази тема ?

Рени,

Благодаря ти.
Главния кредитор е мъжът ми, а Меркурий е У9/У12 в 3-ти дом в Козирог (У4). Неговите У1/У8 са Венера, а У7 Марс
При мен Меркурий е У1/У5 в 11ти дом в Риби. Моят У7/ У8 е Юпитер.
« Последна редакция: Октомври 28, 2019, 08:23:39 pm от fortunades »
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.