Автор Тема: Тема за въпроси от начинаещи  (Прочетена 439636 пъти)

whoami

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 17
  • Just breathe!
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1935 -: Октомври 22, 2020, 09:30:50 pm »
Защо имам чувството, че личните съобщения не стигат до хората или те не получават известия за тях? Може ли някой да потвърди, че системата работи нормално?

Рени, писах ти лично съобщение, изпратих ти дори email - нямам никаква обратна връзка?!

art7ess - по същия начин?!

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1936 -: Октомври 23, 2020, 09:14:29 pm »
Имам следното астрологично питане: може ли да се каже, че добрият аспект на стелиума Меркурий, Нептун, Юпитер с Плутон и Марс в съвпад, може да се окаже ключ към трансформирането на сексуалността в нейната по-висша проява? Може ли да се каже, че чрез мисълта/мисленето (Меркурий) и духовността/духовните практики (също религията, макар, че тя не ми харесва, заради догматичността си) може да се случи това извеждане нагоре, към нещо по-градивно и стойностно? Юпитер каква роля и влияние би имал тук?
И още: може ли да се мисли, че същия този стелиум може да "помири" опозицията Луна - Плутон и Марс?
Венера стои притисната под тежестта на Уран, без мажорни аспекти - на нея как да и помогна?

Така написани въпросите ме замислят дали в живота си не си изпадал в крайности - от прекалена експанзивност, обсебване до оттегляне, отричане?!
За мен Марс тук е прекалено силен и не мисля, че би се отказал...
За трансформирането, отвъд физическото се изисква огромна воля, ако е осъзнато и не продиктувано от конкретно събитие или друг/и фактор/и.
Личното ми разбиране е, че нито прекаленият интензитет е ок, нито изтласкването.

Това е моето мнение без да настоявам за категоричност и без да съм профи астролог.
« Последна редакция: Октомври 23, 2020, 09:16:25 pm от romantica »

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1937 -: Октомври 23, 2020, 09:26:54 pm »

И още: може ли да се мисли, че същия този стелиум може да "помири" опозицията Луна - Плутон и Марс?


За да оправиш проблемите, които произтичат от проблемите с майка ти ще ти трябва психотерапия.



Венера стои притисната под тежестта на Уран, без мажорни аспекти - на нея как да и помогна?


Следи кога Луната прави по транзит съвпад с този съвпад и какво се случва. Записвай си събитията и сънищата от този период.

И помисли за всичките си свободолюбиви роднини, които са избрали свободата пред обвързването или които съжаляват, че са се обвързали.



whoami

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 17
  • Just breathe!
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1938 -: Октомври 23, 2020, 09:34:02 pm »
Така написани въпросите ме замислят дали в живота си не си изпадал в крайности - от прекалена експанзивност, обсебване до оттегляне, отричане?!

О, Боже мой! Животът ми е низ от крайности!!!!!! Не знам в коя крайност все още не съм изпадал. И най-щастлив съм бил на света, и най-нещастен. И съм възлюбвал Бога до опиянение, и съм го мразил с всички сили! Познавам себе си и като изключително добре интегрирана част от определени общества, и в абсолютна самота, в която няма никой и нищо.
Както казват някои хора: "Ходещо противоречие". Понякога се чудя с какъв акъл съм си избирал да се родя с тая карта! Трябва да съм бил пиян на ония свят.

whoami

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 17
  • Just breathe!
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1939 -: Октомври 23, 2020, 09:38:07 pm »

И още: може ли да се мисли, че същия този стелиум може да "помири" опозицията Луна - Плутон и Марс?


За да оправиш проблемите, които произтичат от проблемите с майка ти ще ти трябва психотерапия.



Венера стои притисната под тежестта на Уран, без мажорни аспекти - на нея как да и помогна?


Следи кога Луната прави по транзит съвпад с този съвпад и какво се случва. Записвай си събитията и сънищата от този период.

И помисли за всичките си свободолюбиви роднини, които са избрали свободата пред обвързването или които съжаляват, че са се обвързали.


Благодаря и за този отговор!

Аз съм в психотерапия, вече 6 месеца. Юнг. Сънищата ми са постоянно хипер-интензивни, записвам всичко и работя с психотерапевта по тях. Подсъзнателният конфликт с майка ми ми е ясен, че съществува. Някои астролози казват, че с нея имам кармична връзка - може би съм я убил в предишен живот и затова сега изпитвам срам да я гледам в очите и изобщо да съм близък с нея.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1940 -: Октомври 23, 2020, 09:50:38 pm »
...изпитвам срам да я гледам в очите и изобщо да съм близък с нея.

Може да пробваш следното - взимаш нейна снимка и говориш на снимката (всичко, каквото искаш да ѝ кажеш, но не успяваш на живо). Или да го напишеш, като писмо до нея, без да го изпращаш.

whoami

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 17
  • Just breathe!
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1941 -: Октомври 23, 2020, 09:54:20 pm »
...изпитвам срам да я гледам в очите и изобщо да съм близък с нея.

Може да пробваш следното - взимаш нейна снимка и говориш на снимката (всичко, каквото искаш да ѝ кажеш, но не успяваш на живо). Или да го напишеш, като писмо до нея, без да го изпращаш.

Прекрасна идея! Златна си!

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1942 -: Октомври 23, 2020, 10:51:51 pm »
и затова сега изпитвам срам да я гледам в очите и изобщо да съм близък с нея.

Прехвърчат ли сексуални искри между теб и майка ти?


whoami

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 17
  • Just breathe!
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1943 -: Октомври 23, 2020, 11:01:52 pm »
и затова сега изпитвам срам да я гледам в очите и изобщо да съм близък с нея.

Прехвърчат ли сексуални искри между теб и майка ти?

Айййййй... Много, много неудобен въпрос... Уффффф........ Да

[редакция, добавка: това е нещо, с което мислех да повдигна пред психотерапевта, но ето че го изпревари! Om, ми да ми станеш психотерапевт освен? Даже не се шегувам.]
« Последна редакция: Октомври 23, 2020, 11:05:22 pm от whoami »

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1944 -: Октомври 23, 2020, 11:03:41 pm »
и затова сега изпитвам срам да я гледам в очите и изобщо да съм близък с нея.

Прехвърчат ли сексуални искри между теб и майка ти?

Айййййй... Много, много неудобен въпрос... Уффффф........ Да

Това е причина за сексуалните ти проблеми. Може да има и други, от миналото.

Тя опипвала ли те е по неподходящ начин?

Можеш ли да кажеш, че тя е много властна и ролите на майката и бащата са разменени?

whoami

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 17
  • Just breathe!
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1945 -: Октомври 23, 2020, 11:06:59 pm »
и затова сега изпитвам срам да я гледам в очите и изобщо да съм близък с нея.

Прехвърчат ли сексуални искри между теб и майка ти?

Айййййй... Много, много неудобен въпрос... Уффффф........ Да

Това е причина за сексуалните ти проблеми. Може да има и други, от миналото.

Тя опипвала ли те е по неподходящ начин?

Можеш ли да кажеш, че тя е много властна и ролите на майката и бащата са разменени?

Боже, караш ме да се изпотявам!!! Ама не се шегувам изобщо!

Тя опипвала ли те е по неподходящ начин? - ДА!
Можеш ли да кажеш, че тя е много властна и ролите на майката и бащата са разменени? - ДА! Макар, че нейната влас е подмолна и прикрита. Не я прекарва през физическа сила, а чрез манипулация.

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1946 -: Октомври 23, 2020, 11:08:54 pm »

Боже, караш ме да се изпотявам!!! Ама не се шегувам изобщо!

Тя опипвала ли те е по неподходящ начин? - ДА!


Това е причината за сексуалните ти проблеми и докато не преработиш проблемите с майката, няма да ти е лесно.

Тя искала ли е да правите секс?


whoami

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 17
  • Just breathe!
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1947 -: Октомври 23, 2020, 11:10:10 pm »
Om, наскоро казах на терапевта че: "Ако аз се окажа хомосексуален, майка ми ще е най-щастлива." Казах му го в едно състояние на полусъзнателност. Не бях сигурен какво точно казвам, но го усетих, сякаш премина през мен.

whoami

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 17
  • Just breathe!
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1948 -: Октомври 23, 2020, 11:13:18 pm »

Боже, караш ме да се изпотявам!!! Ама не се шегувам изобщо!

Тя опипвала ли те е по неподходящ начин? - ДА!


Това е причината за сексуалните ти проблеми и докато не преработиш проблемите с майката, няма да ти е лесно.

Тя искала ли е да правите секс?

Да, определено ще работя, особено след твоето силно включване. Просто отваряш врати пред мен.

Не бих казал, че тя някога открито го е искала, но начинът, по който ме е докосвала винаги е бил много сексуален. Аз винаги съм й се дразнил и съм я отблъсквал. Чудил съм защо ме пипа така. Много странно. Сега нещата си идват на мястото.

Om

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 365
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1949 -: Октомври 23, 2020, 11:15:25 pm »
Om, наскоро казах на терапевта че: "Ако аз се окажа хомосексуален, майка ми ще е най-щастлива." Казах му го в едно състояние на полусъзнателност. Не бях сигурен какво точно казвам, но го усетих, сякаш премина през мен.

Когато си хомосексуален, ще си само за нея. Няма да си с друга жена. Тя не може да допусне мисълта, че друга жена ще те отнеме от нея. Според майка си, ти не трябва да имаш деца, защото тогава ще си обвързан с друга жена и ще се отделиш от майка си. Затова си с хомосексуални тенденции, защото е удобно на майка ти, за да не те дели с друга и да не се отделиш от нея.

В миналото на рода ти има ли мъже, които са хомосексуални или не са женени и нямат деца?

Понеже имате психологически сексуална връзка, затова се срамуваш от нея.
« Последна редакция: Октомври 23, 2020, 11:20:26 pm от Om »