Астрология. Езотерика > Астрология

Тема за въпроси от начинаещи

<< < (718/722) > >>

Terry:
Не знам за прогнози, според индийците е кофти тоя ретро Меркурий и съвпадът на Марс и Сатурн (яма йога му викат), който ще е активен целия април.

fortunades:

--- Цитат на: Рени в Март 10, 2024, 10:11:43 pm ---fortunades, консултация с ендокринолог правила ли си преди бременността и след като роди ?

--- Край на цитат ---

Здравей, Рени!
Да, пуснах си всички необходими изследвания и направих и преглед с ендокринолог - всичко е перфектно. Д3 и Б12, кортизола и половите ми хормони са супер.
Бях на психиатър, изписа ми 3 вида антидепресанти: със заключение, тежка следродилна депресия. Но, аз реших, че няма да ги пия, защото са много силни и ми стана много лошо от първото хапче. Тя съотвено ми смени само с един вид антидепресант, лек, към който не се привиква и можеш да си вършиш ежедневните дейности, както и отпуска за сън, но и ми изписа и хапчета за сън - те са доста силни и спя от тях, но каза да внимавам, че водят до привикване. 
Ще видя сега да поспя малко и да се натрупат тези антидепресанти, за да спра сънотворните.
Някак си се завъртях в такъв кръг, че не ми се мисли как ще изляза, но определено виждам ситуацията, но не мога да се справя, защото съм с малко бебе, което изисква моите грижи и най-вече внимание. С времето, ще положа усилия да се откажа от антидепресантите.

Сафо:

--- Цитат на: Bodra в Март 31, 2024, 11:36:02 pm ---Как се тълкува соларна карта,  в която всички планети са с негативна есенция?

--- Край на цитат ---
Какво означава това?Всички планети са в падение,заточение,перегрини?Разгледай упр.на асц-той е най-важен.Ако е ранен от малефик-не е ок.

Рени:
fortunades, тогава комбинирай медикаментозното лчечение с психотерапия. Не всеки може да се справи сам с периоди на стрес. Успех!  :)

Рени:

--- Цитат на: Bodra в Март 31, 2024, 11:36:02 pm ---Как се тълкува соларна карта,  в която всички планети са с негативна есенция?

--- Край на цитат ---
Както се тълкува и натална карта с такъв статус. Това е транзитна карта и се тълкува заедно с рождената. Постави картата и ще дадем мнение.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия