Автор Тема: Тема за въпроси от начинаещи  (Прочетена 440723 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #510 -: Август 14, 2017, 04:04:32 pm »
Затова се пуска и отделно само солар, в който се виждат аспектите :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

CancerSun

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 33
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #511 -: Август 14, 2017, 04:12:20 pm »
добре, ето го

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #512 -: Август 14, 2017, 04:33:02 pm »
За мен този солар е по-скоро кариерен или насочен към утвърждаване във финансов план, отколкото за романтична връзка. А и с този Нептун в седми соларен и опозицията на соларен марс и Меркурий с плутон трябва да си много внимателна във всякакви взаимоотношения (опозицията е по пети-единадесети соларни).
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #513 -: Август 14, 2017, 10:56:26 pm »
За мен този солар е по-скоро кариерен или насочен към утвърждаване във финансов план, отколкото за романтична връзка. А и с този Нептун в седми соларен и опозицията на соларен марс и Меркурий с плутон трябва да си много внимателна във всякакви взаимоотношения (опозицията е по пети-единадесети соларни).

Тери, не се хаби, ще изтрия тук soon

dimi_trova

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 9
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #514 -: Август 23, 2017, 11:08:48 am »
Здравейте  :) Бихте ли хвърлили един поглед на тази натална карта. Според вас как може да се отработва тази ВОДА. Аз съм още много начинаеща, та ще се радвам на коментари от ваша страна  :) Благодаря
« Последна редакция: Август 23, 2017, 11:17:11 am от dimi_trova »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #515 -: Август 23, 2017, 04:07:37 pm »
Здравейте  :) Бихте ли хвърлили един поглед на тази натална карта. Според вас как може да се отработва тази ВОДА. Аз съм още много начинаеща, та ще се радвам на коментари от ваша страна  :) Благодаря
като хирург в болницата  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #516 -: Август 23, 2017, 04:30:14 pm »
Здравейте  :) Бихте ли хвърлили един поглед на тази натална карта. Според вас как може да се отработва тази ВОДА. Аз съм още много начинаеща, та ще се радвам на коментари от ваша страна  :) Благодаря

Целенасочено, избери си кауза, която да следваш и съмишленици, с които да я споделиш. Дейност, която да контролира, насочва и успокоява вътрешния интензитет на желания, мисли и емоции. Секс и интимност, най-лесно и леко отработват тази ВОДА, също и различни ритуали, такива техники, като за този Асцендент. Ако си успяла да развиеш силния си усет за емоционалните нужди на хората, да владееш публиката/другите, може да фокусираш енергията си в групови, социални дейности и финансови такива. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #517 -: Август 23, 2017, 05:18:47 pm »
Търся идеи за дирекционен Марс на Асц. Марс е нат У4 и У12 .Нещо друго освен операция и умирачка търся  :017:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #518 -: Август 23, 2017, 07:31:42 pm »
Промяна на занятие, фокус в живота, някои остават без работа

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #519 -: Август 23, 2017, 09:48:43 pm »
Опитвам да измисля превантивно действие за една приятелка  :012:  ,за да няма -шат на патката главата -амин .Благодаря за насоките Папи.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #520 -: Август 24, 2017, 02:22:55 am »

Аз лицемерни и двулични Везни не съм виждала.
Хо, при това новолунна, с Нептун във везни
и са ме лъгали, и са ме завличали везни- жени и мъже, скорпиони са ме наранявали, но никога не са ме лъгали или проявявали лицемерие
Везните в старанието да не нараняват, отиграват това поведение, което на по-късен етап спокойно го прилагат умишлено- т.е. преструват се на мили, усмихнати и добрички, а зад гърба друга песен пеят

dimi_trova

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 9
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #521 -: Август 24, 2017, 12:11:28 pm »
като хирург в болницата  :)
Да, да това ми беше детската мечта, ама поради ред обстоятелства не се получи :)

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #522 -: Август 24, 2017, 12:24:41 pm »
Търся идеи за дирекционен Марс на Асц. Марс е нат У4 и У12 .Нещо друго освен операция и умирачка търся  :017:
Родих второто си дете тогава.Нат. У10

dimi_trova

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 9
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #523 -: Август 24, 2017, 12:27:53 pm »
Целенасочено, избери си кауза, която да следваш и съмишленици, с които да я споделиш. Дейност, която да контролира, насочва и успокоява вътрешния интензитет на желания, мисли и емоции. Секс и интимност, най-лесно и леко отработват тази ВОДА, също и различни ритуали, такива техники, като за този Асцендент. Ако си успяла да развиеш силния си усет за емоционалните нужди на хората, да владееш публиката/другите, може да фокусираш енергията си в групови, социални дейности и финансови такива. :)
Благодаря Рени, а как може да се интерпретира  тр. Уран съвпад нат. Луна опозиция Венера съвпад Плутон :)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #524 -: Август 24, 2017, 01:19:47 pm »
А полицейска работа - следовател, въобще нещо с разследване може да не е в полицията, с този осми дом...

Картата ти е трудна, а опозицията между венера плутон и луната още повече, защото картата е женска, а това са женски планети, и двете не са добре поставени по знак, луната и в критичен градус. Ретроградна венера в скорпион, как да ти кажа...удовлетворяващите връзки по-скоро ще са мираж, а нуждата от емоционална обвързаност е много много силна.
Frankly, my dear, I don't give a damn.