Автор Тема: Тема за въпроси от начинаещи  (Прочетена 440811 пъти)

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #840 -: Юли 29, 2018, 02:36:19 pm »
Число 26 - Сътрудничество

     Това съставно число вибрира по странен начин в съзвучие с уникална по своя характер сила, черпена от състраданието и всеотдайността, от способността ви да помагате на другите, но не винаги на самите себе си.
26 е изтъкано от противоречия. Предупреждава ви, че сте изложени на опасности, разочарования и провали, особено по отношение на амбициите, резултат от лоши съвети, неподходящи лични връзки и несполучливо партньорство от всякакво естество. Ако 26 е съставно ключово число на вашето име, може би е най-добре да го промените, за да получите число с по-благоприятно влияние. В случай пък че 26 е число на вашето раждане, т. е., не може да бъде променено, ви препоръчвам да не се хващате със съдружници и да работите сами, да не се вслушвате дори в добронамерените съвети на другите и да следвате единствено своите предчувствия и интуиция - макар че преди да действате, трябва да се уверите, че и те не съдържат недостатъци и няма да ви подведат. Трябва незабавно да стабилизирате доходите си, да пестите, да не пилеете пари за щяло и нещяло и да не влагате средства за осъществяването на чужди идеи. Инвестирайте в собственото си бъдеще, бъдете щедри с другите, особено с нуждаещите се, но наред с това градете и здрава основа за своето бъдеще.  (от Звездни знаци на Линда Гудман)
akruks,
Много ти благодаря за споделената информация. Никога не съм се сещала да чета за числата или по-скоро не е било на дневен ред.
Относно първия абзац- да определено единствено и само гледам да помогна на другите първо и след това на себе си. Винаги поставям другите преди мен, и то за това се счупвам от работа и в къщи и само мисля да е чисто, подредено, да е сготвено, да е хубава и приятна обстановката и на мъжът ми нищо да не му липсва, защото ако не е го приемам като мой провал и че съм длъжна да го направя. Може би това е егото ми-но не в моя полза. Поради тази причина може би съм станала и фармацевт, просто така го чувствах вътрешно. Може би и заради знака Риби в 10-ти дом. Но винаги съм имала афинитет към това да помагам на всички. Най-вече на животинките, учих и във ветеринарна гимназия и си осиновявах постоянно котки от улицата, както и сега имам един котарак, който беше болен скоро, но се лекува успешно. Впрочем не знам дали ти благодарих за тълкуването на неговия хорар, бях под голямо напрежение. Благодаря ти, ти тогава беше казала че е нещо хронично се е обострило, и така беше.

По отношение на работата, определено винаги мислите ми са били да имам собствен бизнес. И аз направих такова начинание, две години имах онлайн магазин в платформата на ибей- на американския пазар. Но там постоянно си променяха политиките и взех че се отказах, а и ми предстоеше сватба и съвсем нямах време за нищо. Те са с различно време от нас и съм стояла до нощите за да обработвам поръчки. Но мисля другата година да се захвана с нещо иновативно и мое, и може би да кандидатствам по европейски проект за иновации. Ще видя звездите какво ще кажат ;)
За парите, определено мога да спестявам, но точно в момента със заема ми за сватбата който теглих-това няма как да се случи. Скоро ще го изплатя, и започваме да събираме пари за строеж на къщата, което от своя страна е много хубаво, защото ще имаме наш дом. Но от друга страна, може би ще трябва да събера още , за проекта който обмислям. Всички с които работя са коне с капаци, никак не гледат в бъдещето и не могат да приложат технологиите в тяхна полза и в техния бизнес. Лошото е ,че всичко опира до финанси, но мисля че ще се справя.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #841 -: Юли 29, 2018, 04:38:16 pm »
Между другото в тази страничка има уникално точна нумерологична прогноза за това какъв ще бъде бракът ви. При мен излезе едно към едно. Трябва да разгледам повече някой ден това което този човек пише, защото информацията която е споделена тук е супер подробна и невероятно точна.

http://nitinjyotishtips.blogspot.com/2013/07/numerology-and-marriage.html?m=1

Всъщност мога да го пробвам и за връзката си с онова говедо да видя дали ще излезе по дата на среща.
« Последна редакция: Юли 29, 2018, 04:39:57 pm от Entice »

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #842 -: Юли 29, 2018, 05:08:02 pm »
Между другото в тази страничка има уникално точна нумерологична прогноза за това какъв ще бъде бракът ви. При мен излезе едно към едно. Трябва да разгледам повече някой ден това което този човек пише, защото информацията която е споделена тук е супер подробна и невероятно точна.

http://nitinjyotishtips.blogspot.com/2013/07/numerology-and-marriage.html?m=1

Всъщност мога да го пробвам и за връзката си с онова говедо да видя дали ще излезе по дата на среща.
Благодаря ти. И ти ли се казваш Деси? Видях го на картата ти.
Пускам една таблица, която направих сама. Надявам се да ти помогне в обучението. На мен много ми помага!
« Последна редакция: Юли 29, 2018, 05:34:09 pm от fortunades »
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #843 -: Юли 29, 2018, 06:32:57 pm »
Благодаря ти. И ти ли се казваш Деси? Видях го на картата ти.
Пускам една таблица, която направих сама. Надявам се да ти помогне в обучението. На мен много ми помага!

Да бе, тоз моя не можеше да каже Деси и ми викаше Дизел ....   :57: :85: До последно дори като се карахме пак не можеше да ми каже името .... баси ..... 😁😁
Леле супер си. Аз ползвам един бг сайт да се ориентирам ама като гледам не се ориентирам добре. Ще я сваля и ползвам. Благодаря.
« Последна редакция: Юли 29, 2018, 06:35:18 pm от Entice »

Entice

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 119
  • Аз живея, а не злобея !
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #844 -: Юли 29, 2018, 07:39:35 pm »
Интересно определение ти е дал за име. Да, аз съм си я правила за мен, виж все пак може и да имам грешки, така че я прегледай добре. На мен ми върши работа, пиша си и в тетрадка определенията за астрологията, към която постоянно се обръщам и ги чета.

Боже, аз така бях с Тарото.... още пазя файловете с комбинации, но вече не ги ползвам.

Ali_Lun

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1154
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #845 -: Юли 29, 2018, 08:23:23 pm »
Друг въпрос... Мъже от мъжките знаци.. Или мъже от женските знаци.. се харесват повече? Пример от фиксирания кръст - Телец и Водолей,Скорпион и Лъв...
Или... както бях питал преди време.. поне си мисля,че бях питал.. Хем кардинален,хем мъжки.. Везни или Скорпион? Или  Везни или Козирог? Или Везни или Рак? Или.. Овен.. или Рак? Или Овен или Козирог?
Разбира се... за Архетипове говорим.

Кажете само Скорпион и да се свършва.. :) - шегувам се! :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #846 -: Юли 30, 2018, 01:01:52 am »
Защо 26 да са тежки числа?!? Едно 22 да не е по-лесно? Човек като е нещастен, всичко му се струва черно. Но надежда винаги има, докато сме живи, някои остават сами и пак намират себе си, други и в партньорство са нещастни, изобщо...животът е един път и хич не е важна крайната цел, ами как го вървим

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #847 -: Юли 30, 2018, 09:36:24 am »
Защо 26 да са тежки числа?!? Едно 22 да не е по-лесно? Човек като е нещастен, всичко му се струва черно. Но надежда винаги има, докато сме живи, някои остават сами и пак намират себе си, други и в партньорство са нещастни, изобщо...животът е един път и хич не е важна крайната цел, ами как го вървим

И без много да го мислим и анализираме, ами да го живеем :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #848 -: Юли 30, 2018, 10:22:55 am »
Никой не се заинтересува или проявява интерес към астрологията, когато е щастлив, удовлетворен. Предизвикателните рождени карти, които предполагат трънлив път, съответно предполагат и по-сериозен интерес към нея.
Щастливо влюбените и с що-годе хармонични взаимоотношения, се гледат в очите, а не в синастрията.  :012:
« Последна редакция: Юли 30, 2018, 10:27:11 am от starinthenightsky »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #849 -: Юли 30, 2018, 11:27:34 am »
Никой не се заинтересува или проявява интерес към астрологията, когато е щастлив, удовлетворен. Предизвикателните рождени карти, които предполагат трънлив път, съответно предполагат и по-сериозен интерес към нея.
Щастливо влюбените и с що-годе хармонични взаимоотношения, се гледат в очите, а не в синастрията.  :012:
Да и факт е, все повече хора се интересуват от астрология.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #850 -: Юли 30, 2018, 11:31:50 am »
Никой не се заинтересува или проявява интерес към астрологията, когато е щастлив, удовлетворен. Предизвикателните рождени карти, които предполагат трънлив път, съответно предполагат и по-сериозен интерес към нея.
Щастливо влюбените и с що-годе хармонични взаимоотношения, се гледат в очите, а не в синастрията.  :012:
starinthenightsky,
Аз лично започнах да я изучавам, заради една девойка която ме изкарваше извън релси.
« Последна редакция: Юли 30, 2018, 02:50:23 pm от fortunades »
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #851 -: Юли 30, 2018, 12:33:31 pm »
Аз не съм я търсила астрологията, тя сама ме намери. Любопитството беше онова, което ме провокира в началото, да чета и търся астрологични срещи и информация. С времето открих, че това е материя , която дава нещо повече от видимото за нея, но си дадох и сметка, че потенциала ми стига до определено ниво на разбиране на същата. Прави ми впечатление, че все повече и то млади хора се допитват до астрологията и искат да я изучават, за да са въоръжение със знанието, което дава, а не просто, за да задоволят моменти желания и страсти.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #852 -: Юли 30, 2018, 12:42:50 pm »
Прави ми впечатление, че все повече и то млади хора се допитват до астрологията и искат да я изучават, за да са въоръжение със знанието, което дава, а не просто, за да задоволят моменти желания и страсти.

И на мен ми прави впечатление, че все повече млади хора се интересуват и то отрано. Когато започвах преди 20 години, повечето от сериозно изучаващите бяха жени на по 40-45 години /тогава бяха "лелки" в моите очи  :012:/. Сериозно изучаващи хора на по 20 години почти нямаше, поне аз не познавах. И даже ми се правиха изказвания, че съм "твърде малка" да се занимавам с това. Но изобщо не съжалявам, че отрано съм започнала, макар че ако бях навлязла в материята в по-зряла възраст, щях да си спестя доста лутане и разпиляване в различни посоки, да подходя в пъти по-осъзнато и с повече разбиране. С годините трупаш опит, умът става по-задълбочен, научаваш се да отсяваш зърното от плявата.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #853 -: Юли 30, 2018, 12:48:18 pm »
Качила съм книгата на Цветемира Борисова-хорарна астрология
https://drive.google.com/file/d/1UfOd-4U-Skqy7lfoomVexw_FPJGyWnBe/view?usp=sharing
« Последна редакция: Юли 30, 2018, 02:21:14 pm от fortunades »
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #854 -: Юли 30, 2018, 12:57:59 pm »
Това с миналите животи е в сферата е хипотезите. Нищо че някои вездесъщо и компетентно го раздават по въпроса. А и нищо не те грее тук и сега, освен да търсиш оправдание, извинение в хипотезите.
Всяка материя е съставена от енергия.  Винаги ще има и такива, които ни изкарват от релси. Въпрос на енергийно различие, дисонанс, несъвместимост.
Вселенското "мерило" е надличностно и неутрално, безпристрастно, може в някои случаи да се припокрива с личното чувство за правилност и справедливост, но не е обусловено от човешките представи за зло, добро, правилно, грешно, заслуги или задължения.
« Последна редакция: Юли 30, 2018, 01:00:48 pm от starinthenightsky »