Автор Тема: Тема за въпроси от начинаещи  (Прочетена 440647 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1890 -: Октомври 08, 2020, 11:31:54 am »
Е, да не живеят тримата заедно  ;D Чак трети човек е извън схемите, прието е за двама човека, третият е извън кръга -тълкувай си го на свободна фантазия .В арабският свят, където живеят и се женят по повечко, може и разширен композит -тип хоро или кадаиф-групов секс му червеи да гледат. Прекаляването с прекалено широки и произволни тълкувания в астрологията, може често да звучат достоверно ,но не водят на никъде  .Винаги може да направиш синастрия на 3 ия човек със общият ви организъм от композита и да тълкуваш свободно, но не мисля че има полза .

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1891 -: Октомври 08, 2020, 11:34:20 am »
Ха, Ребека.... Ами Горе-долу си на прав път. А за Сатурн на Дц, какво мислиш?
Може пък планета на друг човек да помага, или пречи на връзката?! 🙄
« Последна редакция: Октомври 08, 2020, 11:37:07 am от Сафо »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1892 -: Октомври 08, 2020, 11:39:36 am »
Сериозна работа -не могат да се разделят  ;D Любов до гроб, неизбежно е да са заедно, сигурно ще плащат кармични задължения от преди . Отговорни един към друг. Нещо такова ..

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1893 -: Октомври 08, 2020, 11:41:33 am »
Сериозна работа -не могат да се разделят  ;D Любов до гроб, неизбежно е да са заедно, сигурно ще плащат кармични задължения от преди . Отговорни един към друг. Нещо такова ..
8)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1894 -: Октомври 08, 2020, 11:42:04 am »
Третият човек провокира по някакъв начин естеството на връзката. Дава и някаква насока.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1895 -: Октомври 08, 2020, 11:43:09 am »
Третият човек провокира по някакъв начин естеството на връзката. Дава и някаква насока.
Стар, благодаря! Така е👍

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1896 -: Октомври 08, 2020, 11:46:33 am »
Може пък планета на друг човек да помага, или пречи на връзката?! Може де пречи или помага, защото прави аспект в индивидуалният хороскоп ,трети човек няма място в композита, освен ако композита не е съставен от съставните точки на три хороскопа. Така смятам, на ти си изследвай, някой може пък да го мисли за правилно .

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1897 -: Октомври 08, 2020, 11:49:02 am »
Ако питаш конкретно я кажи какви по-конкретно аспекти прави с личните хороскопи на двамата Сигурна съм че ще бъде по-видимо

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1898 -: Октомври 08, 2020, 11:51:28 am »
Ребека, композитните карти не са ми ясни ама въобще. Забелязвам, че между много мои близки има напрегнати аспекти в композита и малефици по ъглите. В композита им с мен.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1899 -: Октомври 08, 2020, 11:55:19 am »
Ако питаш конкретно я кажи какви по-конкретно аспекти прави с личните хороскопи на двамата Сигурна съм че ще бъде по-видимо
Светилата на наши познати и роднини, Слънца/Луни са в съвпад с композитното ни слънце(на мен и мъжа ми), а в индив. карти правят хармоничен аспект с моя Марс и квадратират неговия.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1900 -: Октомври 08, 2020, 12:00:32 pm »
Композитът е въпрос на средни точки. Третият човек със Слънцето попада на средната точка между Слънцата на двамата души, това, което ги обединява, на която е олицетворение композитното Слънце.
« Последна редакция: Октомври 08, 2020, 12:04:46 pm от starinthenightsky »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1901 -: Октомври 08, 2020, 12:06:25 pm »
Ако трети човек попада на подходящо място в композита и двамата ще искат да правят секс с него и ще го харесват ли За мен транзити за композит-да но синастрия с трети само на личните хороскопи е смислено
« Последна редакция: Октомври 08, 2020, 12:07:59 pm от Ребека »

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1902 -: Октомври 08, 2020, 01:46:13 pm »
Просто ще има двоен ефект. Третият човек ще е в ролята на този, който един вид светва и дава тон каква да е връзката, провокира някакви насоки в отношенията между човекът А и човекът Б.
Една от разликите със синастриите, е че перфектна синастрия може да имаш и със съвсем случайни хора, които не познаваш. Не влизат в живота ти обаче хора, с които имаш перфектна синастрия, "любовни" аспекти. .."съвместими" според нечия учебникарска представа за съвместимост. Без движение в комбин, композит няма среща, взаимодействие във времето и пространството. Те правят именно връзката между конкретни двама души - човекът А и човекът Б. 

Зависи какво търсиш, ако те интересува какво отношение има човек С спрямо това, което свързва двама души - А и Б - композит със синастрия на трето лице. Поотделно за А и Б - синастрия с наталната карта на А и Б.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1903 -: Октомври 08, 2020, 08:59:09 pm »
Стар,благодаря!Ако мъжът в композит е Слънцето,а Луната -жената и са в тригон ,третото лице има нат.Слънце съвпад композитно Слънце и нат.Сатурн съвпад композитна Луна.Лицето С ми действа изключително напрягащо,но само на мен. ;)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #1904 -: Октомври 08, 2020, 10:13:59 pm »
Не съм Стар  ;) но ти не си Луната в Композита и Слънцето не е мъжът ти. Композита е вашият общ организъм ,като едно, в този смисъл ги разглеждай- като примерно :Луна как усеща, чувства нещата двойката примерно, Слънце -как ви виждат като двойка, нещо от сорта. Ти не си и той не е -едно е .Но да няма смисъл да ти пиша защото явно очакваш само компетентини според теб отговори от Стар Рени може би  ;)