Автор Тема: Тема за въпроси от начинаещи  (Прочетена 440564 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2325 -: Юли 07, 2021, 10:50:51 am »
Ако обсъждаме облекло, аксесоари, обувки, бельо... Кое по кой дом е?

Винаги Асцендента и всички останали планети дават специфика на изброеното.
Пример; Изборът на крем за лице, според типа кожа, се определя по Асцендента, а марката по Венера, евентуално ако е с добър статус
асц близнаци с луна там, Меркурий в 9дом, водолей, а Венера в 10д.,риби.
Какъв крем за лице използвам?

Ако искаш красива кожа трябва да работиш върху чувствата си. Венера и Асцендент са енергиите, които се фокусират върху тази част от тялото.
Таури, зная. Но аз съм човек и не мога да изпитвам единствено и само положителни чувства и емоции.  :)Освен това, като ти чета постовете и въобще не ми пука каква ми е кожата😅

По памет, споделям като идея мъдра мисъл, която бях прочела преди време. От глупакът се научих на мъдрост, от дърдоркото на празни обороти - на мълчание, съдържателност ...в този ред на мисли от емоционалния пън ... на емпатия  :D
Стар, идентифицирам се с "дърдоркото" 😉

Bodra

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2326 -: Юли 08, 2021, 09:58:04 pm »
Кои домове се разглеждат за евентуални проблеми в бизнеса?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2327 -: Юли 08, 2021, 10:16:05 pm »
Втори -осми за финансите ,седми за връзка с бизнес партноьорите и евентуално откритите врагове, шести, като работен и десети, където си не наемник, а шеф и техните управители. И вече планетите сигнификатори на типа бизнес и техните взаимоотношения .

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2328 -: Юли 14, 2021, 06:02:34 am »
Разглеждали ли сте какво се случва ,когато дирекционна планета, съвпада с партньорска?

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2329 -: Юли 14, 2021, 10:03:18 pm »
Не е задължително нещо да се случва. Зависи и от партньорската планета. Условия и обстоятелства от актуалното при другия, се привнасят стават по някакъв начин част и от твоят дневен ред.
« Последна редакция: Юли 14, 2021, 10:57:08 pm от starinthenightsky »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2330 -: Юли 15, 2021, 06:59:18 am »
Не е задължително нещо да се случва. Зависи и от партньорската планета. Условия и обстоятелства от актуалното при другия, се привнасят стават по някакъв начин част и от твоят дневен ред.
Стар,благодаря!Моят Плутон по дирекция е върху натална Венера на мъжа ми,в 12 ят му дом. ;)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2331 -: Юли 15, 2021, 10:25:15 am »
Не е задължително нещо да се случва. Зависи и от партньорската планета. Условия и обстоятелства от актуалното при другия, се привнасят стават по някакъв начин част и от твоят дневен ред.
Стар,благодаря!Моят Плутон по дирекция е върху натална Венера на мъжа ми,в 12 ят му дом. ;)
Освен да го утрепеш от ревност друга добра възможност не виждам ;D

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2332 -: Юли 15, 2021, 10:42:09 am »
Хаха, Ребека, сега ли е момента!? Подходът ми не е такъв, ама знае ли човек😂😁Сега се изживявам като престаряла к... а, въпреки, че не съм в действителност. Само  първото съм.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2333 -: Юли 15, 2021, 12:14:27 pm »
Дай Боже всички да са като теб, като престаряла к.... окошка ;)

Tulip

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2334 -: Юли 16, 2021, 09:21:56 pm »
Ако повечето дирекционни планети на човек са в критични градуси, то следва ли след година-две, като излезнат, нещата да се пооправят или само по това не може да се прогнозира:/

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2335 -: Юли 16, 2021, 10:43:05 pm »
Ако в натала не ти е писано да се оправят нещата и при промяна на дирекциите няма да се оправят. И не, не е достатъчно .

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2336 -: Юли 17, 2021, 10:04:49 am »
Ако повечето дирекционни планети на човек са в критични градуси, то следва ли след година-две, като излезнат, нещата да се пооправят или само по това не може да се прогнозира:/

Да, критичните градуси затова са критични; като минат, ще е по-добре, но колко по-добре-зависи от картата, новото им място и аспекти

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2337 -: Юли 18, 2021, 10:14:32 am »
Съгласна съм с Папи, като е хубаво да се види дали затъмненията аспектират нещо и какво в натала по време на критичните градуси по дирекция.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2338 -: Юли 19, 2021, 12:39:04 pm »
Не е задължително нещо да се случва. Зависи и от партньорската планета. Условия и обстоятелства от актуалното при другия, се привнасят стават по някакъв начин част и от твоят дневен ред.
Стар,благодаря!Моят Плутон по дирекция е върху натална Венера на мъжа ми,в 12 ят му дом. ;)

На много хора, които са родени с Плутон в някакви натални градуси - като твоя Плутон, дирекционния Плутон им е върху наталната Венера на мъжа ти. :)
Имала съм дирекция на синастрична транссатурнова върху моя планета, но има взаимовръзки и в двете карти.
« Последна редакция: Юли 19, 2021, 12:46:41 pm от starinthenightsky »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2339 -: Юли 19, 2021, 04:02:45 pm »
Стар, благодаря! Да, за Плутон е така, но дирекционната ми Луна е контраантисия с Венерата му и мисля подсилва аспекта.