Автор Тема: Тема за въпроси от начинаещи  (Прочетена 438971 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2400 -: Октомври 05, 2021, 10:24:42 pm »
Тук е станало манджа с грозде..
Фортунадес-въпросът ти е за събитийни карти
Гуапа-твоят за натални

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2097
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2401 -: Октомври 05, 2021, 10:27:25 pm »
Да добавя и десерт към манджата- ушите по коя планета са- Нептун, Меркурий?
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7906
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2402 -: Октомври 05, 2021, 10:55:19 pm »
Твоят си е за тук; трети дом май дясно, лявото по 11? Меркурий

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2403 -: Октомври 06, 2021, 11:49:12 am »
Корея, Сатурн и Меркурий.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2404 -: Октомври 06, 2021, 02:22:57 pm »
Да добавя и десерт към манджата- ушите по коя планета са- Нептун, Меркурий?
Като знак Телец отговаря за врата, ушите, долната челюст, шията, глътката, сливиците, гърлото, гласните връзки, жлезите с вътрешна секреция – най-вече щитовидната жлеза.

Сатурн – съответства на костната система, гръбначен мозък, зъби, колена, органи на слуха, далак, жлъчка, ставни връзки, хрущяли, всички хипопроцеси, вкостенявания, образувания на камъни, тромбоцити, наследственост, стареенето.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7360
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2405 -: Октомври 07, 2021, 06:50:07 am »
Предложенията за брак по Юпитер/Венера и 7ми дом ли са?Някой от вас,получавал ли е много предложения за брак?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2406 -: Октомври 07, 2021, 10:13:32 am »
Сафо, всяка планета може да ти "направи " предложение за брак, която е свързана с главните оси.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7360
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2407 -: Октомври 07, 2021, 02:25:36 pm »
Сафо, всяка планета може да ти "направи " предложение за брак, която е свързана с главните оси.  :)
Рени, интересно! При мен Меркурий е тригон асц. Уран е тригон МС. Юпитер е квадрат МС. Венера е квадрат АСЦ. Сатурн е полусекстил асц. Това означава, че съм имала, или е възможно да имам много предложения за брак. Правилно ли разсъждавам?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2408 -: Октомври 07, 2021, 02:49:22 pm »
Сафо, виж кои са ти сигнификаторите за брак, какъв е статуса им и когато са активирани как реагират.
При мен сигнификаторите са със слаб статус, но в знаци, където Венера и Юпитер имат достойнства. Имам 5 предложения за брак, ако това го броиш за много.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2409 -: Октомври 07, 2021, 03:33:19 pm »
Предложенията за брак по Юпитер/Венера и 7ми дом ли са?Някой от вас,получавал ли е много предложения за брак?
малката ми дъщеря е получавала досега много предложения, но все още не е бракувана  :) Венера У7, У11 в 10д на 10гр от Юпитер У2, съУ4 в 9д., в един знак са двете планети- Дева, МС е на мидпойнта им, съвпада с моя АС

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7360
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2410 -: Октомври 07, 2021, 08:02:39 pm »
Сафо, виж кои са ти сигнификаторите за брак, какъв е статуса им и когато са активирани как реагират.
При мен сигнификаторите са със слаб статус, но в знаци, където Венера и Юпитер имат достойнства. Имам 5 предложения за брак, ако това го броиш за много.
Еха,много си е.....някои хора и едно не получават. 8)
При мен Юпитер у7,Слънце и Сатурн като триплицитетни управители.Юпитер в 6ти дом,скорпион,зле.Слънце в 10,водолей,заточено,Сатурн в 12,телец,дом на радост.
След като съм омъжена 1 със сигурност имам.Преди брака имаше някакви опити,с недомлъвки,режа преди да е започнало излиянието.След брака имаше-Предложение-опит ,криза,шок при отказа ми.Къде се вижда това и въобще видно ли е.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7360
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2411 -: Октомври 07, 2021, 08:08:05 pm »
Предложенията за брак по Юпитер/Венера и 7ми дом ли са?Някой от вас,получавал ли е много предложения за брак?
малката ми дъщеря е получавала досега много предложения, но все още не е бракувана  :) Венера У7, У11 в 10д на 10гр от Юпитер У2, съУ4 в 9д., в един знак са двете планети- Дева, МС е на мидпойнта им, съвпада с моя АС
Акрукс,дсц в телец,освен Венера,Луна(ако е нощно раждане) и Марс също като триплицитетни управители на 7ят и дом.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2412 -: Октомври 08, 2021, 12:59:05 am »
Акрукс,дсц в телец,освен Венера,Луна(ако е нощно раждане) и Марс също като триплицитетни управители на 7ят и дом.
Дневно раждане е,  Дсц е Телец в терма на Марс, АС в терма на Сатурн

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2413 -: Октомври 08, 2021, 08:03:01 am »
Сафо, всяка планета може да ти "направи " предложение за брак, която е свързана с главните оси.  :)

Рени, що път точно за брак, а не за съдружник, общ бизнес, важно начинание ? Предложение за брак може да получиш и от човек, който не те вълнува. Не ти е важно за главните оси. Всяка по-значима връзка без предложение за брак, астрологията може да я легитимира като ... брак. Ти доколкото знам не си се омъжвала. Тогава по какъв астрологичен критерий  можем да определим и  установим, че си получила и то няколко предложение именно за брак ? 
Сафо, може да пробваме с производни домове. За наталният потенциал, но като взаимовръзка между управителите на основните оси. Каква е видимостта и чуваемостта между тях. Дали имаме очи да ги видим, уши да ги чуем ?
« Последна редакция: Октомври 08, 2021, 08:07:42 am от starinthenightsky »

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2414 -: Октомври 08, 2021, 09:45:17 am »
Здравейте. Имам въпрос. По принцип транзитите на Луната към други планети продължават около 4 часа. Защо транзит на Луната към Хирон продължава повече от 15 часа, а не 4? Имам такъв транзит който започва около 23ч. и завършва около 15ч. следобед на другия ден.