Автор Тема: Тема за въпроси от начинаещи  (Прочетена 441132 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2475 -: Декември 17, 2021, 05:18:46 pm »
Ребека, всички планети говорят, чрез Меркуий, а вършат някаква работа с Марс. Ако нямат връзка .... :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2476 -: Декември 17, 2021, 05:28:45 pm »
Абе за справка могат да послужат няколко карти на политици. ;D

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2477 -: Декември 17, 2021, 05:50:58 pm »
Човек е такъв, какъвто е, няма значение, дали е политик, астматикк или художник. Казуса, по който питаш е заложен в картата, а ще се активира при определени условия и време.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Bodra

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2478 -: Декември 17, 2021, 09:17:21 pm »
Аз питам, не - Ребека. В случая става въпрос за човек, чийто думи наистина се разминават с делата му и е склонен да послъгва, но не толкова за лична изгода колкото за да си спести дребни усложнения в ежедневието, да речем... Опитвам се като начинаещ да намеря обяснение в наталната карта. В случая първодомен Меркурий на трон (Дева) прави аспект с Луна и Юпитер в съвпад в Близнаци. От една страна го виждам като човек, който много обича да говори и жестикулира и много го бива в приказките, човек с хубава енергия. От друга страна има някаква тъмна страна този човек (като всеки един от нас) и аз се опитвам да я открия☺️. Благодаря на всички ви.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2479 -: Декември 21, 2021, 06:33:03 am »
При ролване в ютуб мернах нещо от конкурс за красота и ми дойде вдъхновението за чуденки. Тенденциите с конкурсите за хубуст и сексапил умряха като цяло, но според вас колко трябва да ти е бъгната картата, че да се явяваш на подобни мероприятия? Ако побеждаваш е добре, но всички останали, които гледат тъпо отстрани,  защо си го причиняват? Или считате, че тези конкурси са като всеки друг тип конкурс за проект или работа и е важен олимпийският принцип? И какво носят натално жените, които няма как да се явят на подобен формат (освен очевидната осъзната липса на визуални превъзходства ;D)?
« Последна редакция: Декември 21, 2021, 06:36:21 am от Люба »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2480 -: Декември 21, 2021, 07:26:43 am »
Нуждите ,Луна в аспект с у1 ,екзалтиран,или с Венера на ъгъл.Да се покажеш,да се изявиш,да те видят колко струваш,колко си красив.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2481 -: Декември 21, 2021, 07:31:02 am »
Аз имам въпрос,винаги ли аспектът опозиция Луна-Марс,работи негативно за натива?
Дали е показател за интервенция задължително.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2482 -: Декември 21, 2021, 08:45:46 am »
Аз имам въпрос,винаги ли аспектът опозиция Луна-Марс,работи негативно за натива?
Дали е показател за интервенция задължително.

Като цяло, както всяка опозиция е труден аспект, но като всеки такъв и този има положителни и негативни страни. При всяко положение Марс ранява Луната, а как точно ще се проявява зависи от статуса, мястото и силата на планетите, но освен, че е разрушителен, ако се използва правилно може да е градивен и полезен.
Сложи карта, ако искаш.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2483 -: Декември 21, 2021, 10:23:14 am »
Зависи кой хвърля аспекта, дали е Марс или Луна, кой е във/извън секта.
Не е показател за интервенция задължително
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2484 -: Декември 21, 2021, 10:46:43 am »
Аз имам въпрос,винаги ли аспектът опозиция Луна-Марс,работи негативно за натива?
Дали е показател за интервенция задължително.
Имам позната с Луна в Риби опозе Марс Дева,като и гледах картата си помислих, колко буквално проявление-има естетическа хирургическа намеса за намаляване на бюста.Намирала го е твърде голям,не се е харесвала,не че нещо и е виснало от раждане ,тя не е раждала.Та това на фона на масовата цицомания.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2485 -: Декември 21, 2021, 12:37:34 pm »
Момичета, благодаря! Мисля все пак, че аспектът винаги пуска кръв.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2486 -: Декември 21, 2021, 01:18:35 pm »
Сафо, всеки месец Луната е опозиция Марс  ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2487 -: Декември 21, 2021, 01:19:16 pm »
Сафо, всеки месец Луната е опозиция Марс  ? :)
+1

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2488 -: Декември 21, 2021, 01:21:19 pm »
Момичета, благодаря! Мисля все пак, че аспектът винаги пуска кръв.

Луна в опозиция с Марс

Непостоянство на чувствата. Често губят самообладание заради дреболии, особено в домакинството, отравяйки домашните отношения. Мъжете са груби с жените, а на жените им липсва мекота. Алкохолът е опасен за тях, под неговите изпарения те стават агресивни. Трябва да развият весел нрав и самоконтрол. Импулсивността може да доведе до необмислени действия. Екстравагантност, а оттам и банкрут и дълг. Небрежността в отношението към чуждите пари и имущество води до кавги. Често конфликти с родителите, особено с майката, а по-късно и със съпругите и децата. Те не понасят рутина, следователно не могат да изпълняват задълженията си дълго време. Жаждата за приключения води до нежелани връзки, гуляи, насилие. Загуба на членове на семейството по време на война и насилие. Трябва да защитите дома си от пожар. В много лош хороскоп - нечестност и престъпност.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2489 -: Декември 21, 2021, 02:05:33 pm »
Сафо, всеки месец Луната е опозиция Марс  ? :)
Рени, да... И всеки месец обичайно жените кървят. А когато им спре цикълът, стават зли и агресивни.