Автор Тема: Тема за въпроси от начинаещи  (Прочетена 440623 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2490 -: Декември 21, 2021, 03:59:13 pm »
Сафо, всеки месец Луната е опозиция Марс  ? :)
Рени, да... И всеки месец обичайно жените кървят. А когато им спре цикълът, стават зли и агресивни.

Аз съм била зла и агресивна, и с цикъл. Я, попитай, тук ?! :D :D :D
Мъжете кога стават зли и агресивни, когато им дойде цикъла ли ? А, жените, които нямат аспект Луна опозиция Марс, нямат цикъл; никога не са "пускали" кръв ?
Да, Марс е естествен сигнификатор на интервенциите, но нали има специфика, кога ще се прояви. Меркурий като е естествен сигнификатор на писане, четене, образоване, всички ли могат да пишат, четат и са грамотни ?
Разглеждай аспектите между планетите като етап от техния цикъл + статуса на същите.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2491 -: Декември 21, 2021, 05:20:29 pm »
Рени, Луна ранена от Марс най-общо казано, независимо от статуса.
И ако аспектът е сходящ, можем да предположим, че ще има събитие. Може би майката ще роди, може да сме свидетели на инцидент...може да правим Секс за първи път и т. н.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2492 -: Декември 21, 2021, 08:06:58 pm »
Сафо, твоят въпрос беше :
Цитат
винаги ли аспектът опозиция Луна-Марс
Дали е показател за интервенция задължително.
Марс винаги носи инструмент, но дали ще го извади, дали ще реже, копае, рисува, с него- не може да се каже, от Луна опозиция - Марс.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2493 -: Декември 21, 2021, 09:18:03 pm »
Сафо, твоят въпрос беше :
Цитат
винаги ли аспектът опозиция Луна-Марс
Дали е показател за интервенция задължително.
Марс винаги носи инструмент, но дали ще го извади, дали ще реже, копае, рисува, с него- не може да се каже, от Луна опозиция - Марс.
Ще се съглася с теб,защото имам само един познат с този аспект.Музикант е.Майка му също.Засега интервенция има само при майката.
Когато беше задействан аспектът от лунация,жена му си направи вежди.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2494 -: Декември 21, 2021, 09:59:37 pm »
Сафо, твоят въпрос беше :
Цитат
винаги ли аспектът опозиция Луна-Марс
Дали е показател за интервенция задължително.
Марс винаги носи инструмент, но дали ще го извади, дали ще реже, копае, рисува, с него- не може да се каже, от Луна опозиция - Марс.
Ще се съглася с теб,защото имам само един познат с този аспект.Музикант е.Майка му също.Засега интервенция има само при майката.
Когато беше задействан аспектът от лунация,жена му си направи вежди.

Имам опозицията, нямам интервенции.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2495 -: Декември 21, 2021, 10:00:06 pm »
Сафо, аз нямам аспект Луна- Марс, Луна е у8, но имам 4 интервенция към момента.
Имам карти на хора, които имат няколко операции без аспект Луна- Марс.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2496 -: Декември 21, 2021, 10:07:30 pm »
За разкрасителни операции Венера е главния герой.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2497 -: Декември 22, 2021, 06:11:38 am »
Satin,при майката интервенция,или раждане секцио?
По Марс,Слънце ,мъжете в женски хороскоп,дали твой мъж,приятел има операция ?Или при неговата майка.
« Последна редакция: Декември 22, 2021, 06:15:30 am от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2498 -: Декември 22, 2021, 06:24:28 am »
Сафо, аз нямам аспект Луна- Марс, Луна е у8, но имам 4 интервенция към момента.
Имам карти на хора, които имат няколко операции без аспект Луна- Марс.
Разбира се,операции са възможни и без аспект Луна/Марс.Но все пак,нали има обмен между двете планети,би трябвало да има събитийност,за добро ,или не.Като сигнификатори на Луна(края,домът,майката,съпругата,по-голямата сестра,нуждите,психиката,раждането,зачатието,малките деца,течностите в тялото,матката,гърдите....)и Марс(операции,оръжие,инциденти,игли,зарази,огън,катастрофи,глава,секс,смърт,мъж,любовник,брат........).
Сега се сещам,нали Луна е дясно око при жена,ляво при мъж,възможно е очите да са засегнати също на някой ,който е представен от планетите в хороскопа.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2499 -: Декември 22, 2021, 06:37:06 am »
В картата на сина ми има съвпад Венера и Марс.Дори без да знаем часа,предполага се,че има нещо около взаимоотношения,връзки,пари,интервенции при някой по Венера/Марс,раждане,смърт,инциденти и всичко останало по Марс/Венера.Дали ще се осъществи и кога е друг въпрос.Но самият съвпад е много показателен за изброените неща.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2500 -: Декември 22, 2021, 10:15:33 am »
Сафо, нали, това коментираме от няколко дни- за да произведе събитие някоя планета със своите аналогии, е нужно да има такава сила, възможност. При теб Марс е в падащ дом, какви са ти  изявите по него ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2501 -: Декември 22, 2021, 10:31:47 am »
О, Рени, мога да измисля какво ли не. Когато е активиран, стават чудеса, в лошия смисъл. Обаче по производни домове е в 1 дом за някой, който направи катастрофа и измряха сума хора, в 4ти дом е за друг, 10ти за друг и т. н да не изреждам.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2502 -: Декември 22, 2021, 10:54:52 am »
Сафо, не питах какво ще измислиш по Марс, а какви са ти изявите по Марс в Овен ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2503 -: Декември 22, 2021, 11:22:12 am »
Сафо, не питах какво ще измислиш по Марс, а какви са ти изявите по Марс в Овен ?
не се сещам... Може би неизявена агресия, трупам яд в себе си. Имам страх от диви животни, не са ме хапали.
Мда, значи, ако опозицията е по оста 6/12,3/9,по никакъв начин няма да има отражение върху натива, а само по производни домове?!
« Последна редакция: Декември 22, 2021, 11:39:12 am от Сафо »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2504 -: Декември 22, 2021, 12:00:40 pm »
Някои изяви по тронов Марс: водач, воин, новатор, пионер, инвеститор, инициатор.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“