Автор Тема: Тема за въпроси от начинаещи  (Прочетена 440957 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2670 -: Март 29, 2022, 10:02:53 pm »
Това,че Юпитер ще изгрее на куспида на дом,със знак +ли го разглеждате?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2671 -: Март 29, 2022, 10:39:47 pm »
Зависи,ако има натален Сатурн каре с кубсидата може да втаса на зле работата.Отделно ,ако няма причини да е +,пак ще е в подкрепа на бошлав славата на Дупитер.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2672 -: Март 30, 2022, 10:37:43 am »
Да, Юпитер сега е в своята обител.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2673 -: Април 02, 2022, 07:02:21 am »
Благодаря Ребека,Рени.....ще информирам.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2674 -: Април 05, 2022, 06:26:04 pm »
Какви аспекти са нужни за влюбване?И разбира се,да е взаимно,ако може,защото има много влюбени,недолюбени.
При мен ,освен Венера ,упр.на 1ви и 5ти-Меркурий ,и възел.Дирекции,прогресии,натални.
« Последна редакция: Април 05, 2022, 06:49:43 pm от Сафо »

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2676 -: Април 06, 2022, 12:03:52 pm »
 :DВенера трябва да е засегната, да, но за заварка трябва да е жегната на натален принцип, да се повтори туй, що си го носиш. И разбира се, изнатално да ти е заложено влюбването като слабост.
На мен това с влюбването изобщо ми звучи като алабала и много не знам какво значи. В смисъл явно съм го преживявала в някакви младежки години, помня момчета и мъже, по които ми е трепвало сърчицето, предполагам влюбване се нарича трептенето, никога не ми е било взаимно, и той да трепти и да трептим едновременно като в латиносериал в последния епизод, умирам за тебе, докато ни поръсва ябълков цвят, идилия в цикламенорозово.
Има момчета/мъже, които многогодишно са трептели към мен, може и сега да трептят, но не ме интересува.
Смятам, че и никога няма да ми се случи това с взаимното влюбване и дори смея да си мисля, че не вярвам да се влюбя някога пак като ученичка. Освен ако не ме перне карето Уран Венера, но то пък отново няма да е взаимно, а старчески-изкукало.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2677 -: Април 06, 2022, 01:07:30 pm »
Кое в картата показва взаимно влюбване и щастие в любовния живот?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2678 -: Април 06, 2022, 02:08:48 pm »
Романтика, не съм сигурна, но партньорска планета в меркуриев знак, или терма, има предпочитания към мен, защото съм меркурианка. По тази логика би трябвало при мен Меркурий да е в знак на Юпитер. Но не би. Все пак има рибешка Венера.
« Последна редакция: Април 06, 2022, 02:11:02 pm от Сафо »

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2679 -: Април 06, 2022, 03:49:48 pm »
На теб май ти предстои тези дни и Венерин възврат. Супер, Сафо!


Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2680 -: Април 08, 2022, 01:21:33 pm »
В темата за Марс,Папи беше писала за това,дали сме добри шофьори,според това къде попада Марс.Какво друго е нужно според вас?Меркурий,който се свързва с комуникации,движение?+упр.на 3ти дом.
Имам познати със зле позтавени Марс и Меркурий ,които шофират ежедневно.Дали са добри и разумни на пътя обаче?Имам самочувствието на много добър "карач"на автомобил,което често ми го срива ММ,който се мисли за перфектен със съвпад Марс/Меркурий в дева,9ти дом.
Със зле поставени Марс и Меркурий съм, шофирам ежедневно, интензивно, уверено. Късно започнах, но наваксах. Натискам газта. Считам, че това със скоростта ми е единствен, основен грях. Не разбирай, че я изюрквам на тясна уличка в градска среда, но табелите с ограниченията на скоростта са ми фон. Определям се като отговорен шофьор.
След 7-годишно интензивно шофиране, дойде Сатурновата палка.
Случайно разбрах, че имам някаква неизвестна невръчена глоба и като примерен гражданин (по принцип не търпя да имам задължения и автоматично покривам всичко приоритетно), се позиционирах в КАТ непоканена. Установих, че автомобилът ми има 5 невръчени глоби за превишена скорост, средно около +20 км, от които 4 аз съм причинила в последните 16 месеца. Имали били 3-годишна давност катаджиите да ми ги връчват!? Предизвиках си връчването, платих си и сега ще се боря със себе си да се науча да пълзя като охлюв.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2681 -: Април 11, 2022, 03:03:51 pm »
Кое в картата показва взаимно влюбване и щастие в любовния живот?

Венера в удобни за нея дрехи. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2682 -: Април 12, 2022, 10:12:52 am »
Благодаря Ребека,Рени.....ще информирам.
при ММ на к4-беше на погребение, при мен квадрат Луната. Имаше доста напрежение тези дни. Е, все още сме живи, ако това е + ???

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2683 -: Април 12, 2022, 10:39:46 am »
Сафо, при мен също тр.Юпитер е на к4- не съм била на погребение. Та, където изгрява Юпитер, човек е в позиция да се справя по-леко с нещата, които предстоят, по-лесно да ги приема и при натален добре поставен, да е годишен управител, къде да очаква възможности, перспектива по сферите, които управлява; къде му е казано "Да".
Юпитер годишен управител ли е на годината , че толкова голямо значение му отдаваш в периода ? И ако е така, как е поставен по натал ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2684 -: Април 12, 2022, 10:45:18 am »
Да, Рени, може да се каже. Фирдарии на Юпитер сме и двамата. При мъжа ми, профекция асц-Юпитер-риби, при мен сол. Асц в стрелец.
По натал и двамата сме със скорпионски Юпитер, само че, при него в 11дом,дом на радост, при мен в 6ти,опозиция Сатурн.
« Последна редакция: Април 12, 2022, 10:47:23 am от Сафо »