Автор Тема: Тема за въпроси от начинаещи  (Прочетена 440702 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2850 -: Юни 03, 2022, 03:04:47 pm »
Рени,забърках манджа с грозде.
Видях те чрез Венера. Незнам защо. Може би Слънцето.

А, оттук, как ме видя/прочети,  за първи път ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2851 -: Юни 03, 2022, 03:06:13 pm »
Рени,забърках манджа с грозде.
Видях те чрез Венера. Незнам защо. Може би Слънцето.

А, оттук, как ме видя/прочети,  за първи път ? :)
Марс, Юпитер

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2852 -: Юни 03, 2022, 03:10:24 pm »
И точно те, са ми управители на картата. Венера е видима, стац- ретроградна, в заточение, в дом на радост. Защо според, теб , нея си видяла ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2853 -: Юни 03, 2022, 03:11:48 pm »
Планета на ъгъл не може да се скрие и не е нужно да се реализира като КК, а просто да боде очи в своя малък свят.


+1
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2854 -: Юни 03, 2022, 03:12:15 pm »
Проблемът с Хитлер е като с всеки друг, важното е кой пише историята. Сега, тук е важно е да не влизаме в полемика за националсоциалистическото наследство и има ли изобщо причина за реабилитацив на образа на Хитлер, но ако се опитаме да погледнем силните му страни, кога, как и защо е успял да овладее половината свят и прочее, както и да остане едно от най-ярките човешки отрочета изобщо, ще намерим много резон и в ъгловия сатурн, и в ъгловия меркурий, особено щото е известен и с двата архетипа.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2855 -: Юни 03, 2022, 03:14:51 pm »
. Ти, коя планета видя, в мен, когато се срещнахме ?
Не питаш мен, но аз да си кажа - като се вземе предвид, че твоят МС е в моя 1-ви дом, на 5гр от моя АС и Плутона ти мачка моя Меркурий У1, 10 в 1д , определено съм те "видяла" като налагаща силата и волята си преди 10г в един друг астро форум  :) Марса ти съвпада с моя ИЦ, откъм 3-ти дом, а Мерка ти с моя Хирон в 6д.  - лекуваш ме с написаното  :)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2856 -: Юни 03, 2022, 03:15:42 pm »
Рени, в интернет форум с никове няма как да се види нечия Венера, особено ако не познаваш и не се интересуваш от образите и в реала. Венера изисква визуализация. Достъп до очите.
Обаче ако това на аватара ти е някакво отражение и на реалния ти образ, ще ме извиняваш, ама венерата се вижда.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2857 -: Юни 03, 2022, 03:30:11 pm »
Люба, да, това съм аз на аватара.
Управителят на АСЦ ми е в знак на Венера. Стига за мен.  :)

Венера може да се усети и без визуализация, както и всяка планета, ако някой не й пречи. Тук, във форума, рядко някой си позволява да се заяви със своята Венера. И донякъде има резон, защото Венера не обича да се напряга, доказва, мисли- това го правят Меркурий, Марс, Юпитер. Единствено, когато ревнува, завижда, има интерес да се свърже с някого, се включва активно във форума. Винаги планетите в 1-ви и 10-ти домове, ще са най-силни като присъствие в поведението на натива.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2858 -: Юни 03, 2022, 03:37:04 pm »
За да стане пълна" манджата с грозде", протестирам за израза,защото аз правя постни сърми със стафиди ,което е нормално. ;D

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2859 -: Юни 03, 2022, 04:39:11 pm »
И точно те, са ми управители на картата. Венера е видима, стац- ретроградна, в заточение, в дом на радост. Защо според, теб , нея си видяла ?
Рени, имала съм нужда да я видя. Погледнала съм Венерата в теб. Нямам представа. Очаквах да видя нещо по-агресивно😁Изненада ме.
Слънцето ми е в секстил с нея.
Рени, щом Венерата ти е видима, значи иска и може. Ти си искала да те видя така.
« Последна редакция: Юни 03, 2022, 04:41:45 pm от Сафо »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2860 -: Юни 03, 2022, 06:10:07 pm »
И точно те, са ми управители на картата. Венера е видима, стац- ретроградна, в заточение, в дом на радост. Защо според, теб , нея си видяла ?
Рени, имала съм нужда да я видя. Погледнала съм Венерата в теб. Нямам представа. Очаквах да видя нещо по-агресивно😁Изненада ме.
Слънцето ми е в секстил с нея.
Рени, щом Венерата ти е видима, значи иска и може. Ти си искала да те видя така.

+ 1

Всички очакват да видят Марс .  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2861 -: Юни 03, 2022, 06:11:31 pm »
. Ти, коя планета видя, в мен, когато се срещнахме ?
Не питаш мен, но аз да си кажа - като се вземе предвид, че твоят МС е в моя 1-ви дом, на 5гр от моя АС и Плутона ти мачка моя Меркурий У1, 10 в 1д , определено съм те "видяла" като налагаща силата и волята си преди 10г в един друг астро форум  :) Марса ти съвпада с моя ИЦ, откъм 3-ти дом, а Мерка ти с моя Хирон в 6д.  - лекуваш ме с написаното  :)
Да, Акрукс, синастрично ъгловите планети реагират силно и веднага.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2862 -: Юни 03, 2022, 06:18:54 pm »
Аз Марс усещам, чета. Не съм те виждала, освен на снимки, но във форума оставяш впечатление за преобладаващо мъжка енергия.
« Последна редакция: Юни 03, 2022, 06:20:36 pm от starinthenightsky »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2863 -: Юни 03, 2022, 06:32:32 pm »
Рени:Всички очакват да видят Марс .Съвсем не,по -скоро усещането ,че се стараеш да изглеждаш и държиш по Марс.Не органично.За мен доста време беше една Шехеризада с локуми и лакърдии на кило,от които ,като дръпнеш димната завеса разбираш ,че нищо не си разбрал. :DНякаква мъгла,наргиле с райски газ и джойнт.Последните години стана по-малко Шехеризада,малко по-разбираема.Шехиризадата сигурно са Юпитер и Нептун в няква форма ,газообразното състояние на водата.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #2864 -: Юни 03, 2022, 06:50:38 pm »
Да, нормално е, всеки да усеща синастрично другия, там, където е активирана чувствителна точка.
Ето потвърдихте, че ъгловите планети не могат да се скрият. И Марс, и Юпитер се виждат, при мен, и в поведението, и във външния вид, но и Риби, а там, Венера има достойнства. При мен Венера вижда АСЦ, у 1 и Марс, разбира се, който ми държи картата.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“