Автор Тема: Тема за въпроси от начинаещи  (Прочетена 440627 пъти)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #3000 -: Август 14, 2022, 03:15:55 pm »
У7 в 1 е добре да дойде при теб,  да те търси и да те иска, да не гониш,  а да те гонят. Ако е Сатурн,  може и да е дядо или досадник,  или никой.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #3001 -: Август 14, 2022, 03:20:20 pm »
Сатурн във връзка с оста 1-7 или сигнификаторите за близки връзки, дава разлика в годините, и нагоре, и надолу, и по-стар, и по-млад.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #3002 -: Август 14, 2022, 03:40:43 pm »
Момичета,мерси!Но ,дали като в картата на Рушди,ще има поражения нанесени от партньор/открити врагове?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #3003 -: Август 14, 2022, 04:57:14 pm »
Акрукс,нощно раждане ли е натива със Сатурн в 1ви?
 Моя приятелка има Сатурн в 1ви дом,телец,дневно раждане,а Сатурн при нея е упр.на 10 и 11 дом.Много е успешна в кариерата.
да, след 18ч е родена, Сатурн е в 1д на 5* от АС, Слънце в нулев градус на Риби в края на 6д, където е Марс във Водолей , качвам долната половина на картата, то горната е празна.
Когато АС по дирекция е съвпаднал с Плутон във 2д получи голяма сума пари от наследство, наготово, без да си е мръднала пръста
« Последна редакция: Август 15, 2022, 01:43:09 am от akruks »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #3004 -: Август 14, 2022, 05:05:34 pm »
Акрукс,благодаря!

Bodra

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 73
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #3005 -: Септември 02, 2022, 11:46:13 am »
Не питам нищо☺️ просто искам да споделя една карта с вас. Това е транзитна карта на човек след няколко години. Направи ви ми впечатление диагонала от секстили. Много ми е красиво и хармонично☺️

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #3006 -: Септември 04, 2022, 04:00:04 pm »
Не питам нищо☺️ просто искам да споделя една карта с вас. Това е транзитна карта на човек след няколко години. Направи ви ми впечатление диагонала от секстили. Много ми е красиво и хармонично☺️
хм, след няколко години Плутон ще е във Водолей, а не в Скорпион  ::)

Av

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 25
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #3007 -: Септември 12, 2022, 02:44:44 pm »
Здравейте,
опитвам се да си намеря точният час на раждане от години насам.
Бих искала да попитам за закупуване на апартамент СЛВ може ли да се отчете като важна точка  когато преминава през 4 дом?
В същност, може ли да кача две мои карти с различни минути, ако можете да ми помогнете да открия часа си?
Пробелем ми е 7 дом, ако ме разбирате :))

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #3008 -: Септември 12, 2022, 04:20:24 pm »
Av, за точния час на раждане може да ползвате услугите на професионален астролог, който е вещ в ректификацията.
А, относно това, какво ви вълнува, в момента, може да зададете въпрос, в темата "Хорарни въпроси".
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Av

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 25
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #3009 -: Септември 13, 2022, 12:02:50 pm »
Av, за точния час на раждане може да ползвате услугите на професионален астролог, който е вещ в ректификацията.
А, относно това, какво ви вълнува, в момента, може да зададете въпрос, в темата "Хорарни въпроси".
Рени,
благодаря за отговора. Била съм...няколко пъти...имам два часа с 20 мин разлика. По първия се случват някакви неща, но не в указаното време. По втория още нямам събитие.
Никой не може да го познае, за това рещих сама да търся този така важен отговор за мен. Последно бях при Кунева, която даде доста важни за мен прогнози, но не знам дали няма да се случат след 3 години....когато и казах за двата часа тя взе този по който са ми се случили събития, но НЕ в посочения период от предходен астролог.Вторият час каза, че не работи, а моите съмнения са, че може би е по-верен тъй като по него СЛВ ми е бил в 4 дом, когато имах сделка за недвижимо имущество. По "обичайният" час СЛВ ми попада в 3 дом.
И това исках да попитам: Задължително ли когато СЛВ е в 4 дом(и при двата часа се пада в Рак) имаме предпоставка за покупка на имот?
Ако някой вещ може да помогне ще съм благодарна. Мира ми каза ще има доста промени, особено по 7 дом....а чуках 38 и съм alone.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #3010 -: Септември 13, 2022, 12:10:09 pm »
Av, не всеки със слънчев възел в рак е закупил имот.

Av

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 25
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #3011 -: Септември 13, 2022, 12:52:11 pm »
Av, не всеки със слънчев възел в рак е закупил имот.
Добре :) Това е добър знак, че все пак това, което ми каза Мира може и да стане
Благодаря Сафо :)

Av

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 25
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #3012 -: Септември 13, 2022, 12:55:00 pm »
Av, за точния час на раждане може да ползвате услугите на професионален астролог, който е вещ в ректификацията.
А, относно това, какво ви вълнува, в момента, може да зададете въпрос, в темата "Хорарни въпроси".
Рени, може ли препоръка за вещ астролог в ретификациите?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #3013 -: Септември 13, 2022, 01:05:40 pm »
Av, може да качите натална  карта/-ите.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Av

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 25
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #3014 -: Септември 13, 2022, 01:42:04 pm »
Av, може да качите натална  карта/-ите.
Благодаря Ви от ❤️ Рени 🌻🙂

P.S. Часът по който се случват събития, но по мое мнение не в указаното време...по-късно с година може би е 22:56
« Последна редакция: Септември 29, 2022, 06:18:32 pm от Av »