Автор Тема: Тема за въпроси от начинаещи  (Прочетена 429652 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #3105 -: Януари 22, 2023, 06:53:21 am »
Ако трябва да опишете местност,място,природа,жилище,интериор,екстериор и сигнификаторът е Венера в рак-какво ви идва на ум?

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1175
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #3106 -: Януари 22, 2023, 08:42:23 am »
За всичко външно и ареално ще гледам у4. Ако това е точно Венера в рак, от онези къщи, домове, градини и дворове, където всичко е по конец, изрисувано, боядисано, детайлна декорация, декоративни камъни и рисунки, ограден и част от тротоара, улицата в селските райони и също облагороден, разбира се. Много цветя, саксийки, фигурки животни.
 Вкъщи Венера в рак и 4 дом обича да посреща гости и съответно ще е пак подредено, наредено, твърде декорирано, префинени чашки и кексчета. Никаква промяна с времето. На гости и преди, и с га, и утре обстановката ще е същата

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #3107 -: Януари 22, 2023, 11:07:38 am »
Сафо, виж френски селски провансалски стил.Тези с белите кухни,белите ретро столове,бюфети с много чекмедженца,ретро кани и вази ,големи френски прозорци с бяла дограма,бели варосани стени,веранда с бели орнаментирани столове ,дървена маса с кана със стръкчета лавандула и цветни лехи с малки склупторки,градински фонтанчета и прочие.Абе напиши в гугъл. ;)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #3108 -: Януари 22, 2023, 12:07:42 pm »
Люба,Ребека,както се досещате,въпросът ми е от преди години,когато Венера е била в рак и точно така,в стил:В какво се превръщат мечтите.Забравихте само реката-рак,воден знак.
Къщата е близо до тази на родителите ми и вероятността да я направя така,както сте я описали е много голяма.Изисква време,но вече съм оптимист.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #3109 -: Януари 22, 2023, 12:20:22 pm »
Не сме забравили за рекичката,но,който няма може да ползва градински фонтанчета и прочие източници на вода. ;)

HRISKA

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 59
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #3110 -: Януари 30, 2023, 09:20:49 pm »
Здравейте,

да попитам, в прикачената карта кой е последния аспект на Луната? С Плутон или Венера?

Благодаря! :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #3111 -: Февруари 01, 2023, 06:48:44 pm »
Коя Луна гледаш? Овенската, или в 0* на телец. Ако разглеждаш телешката, със Сатурн е последен аспект. Може да ползваш Плутон, разбира се, зависи от въпроса.
« Последна редакция: Февруари 01, 2023, 06:55:06 pm от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #3112 -: Февруари 01, 2023, 10:55:11 pm »
Здравейте,

да попитам, в прикачената карта кой е последния аспект на Луната? С Плутон или Венера?

Благодаря! :)
За Луната в натала ли питаш или за Луната по транзит? :)

HRISKA

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 59
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #3113 -: Февруари 04, 2023, 03:33:50 am »
Здравейте,

да попитам, в прикачената карта кой е последния аспект на Луната? С Плутон или Венера?

Благодаря! :)
За Луната в натала ли питаш или за Луната по транзит? :)


Всъщност за хорарна карта става въпрос, извинявам се, че не уточних!



akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #3114 -: Февруари 04, 2023, 11:43:38 pm »
Всъщност за хорарна карта става въпрос, извинявам се, че не уточних![/b]
Постави хорарна карта , така откъде да знаем коя Луна имаш предвид – тази в Овен или тази в Телец??

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #3115 -: Февруари 05, 2023, 11:11:27 am »
Здравейте,
Ровя си из соларите напред и виждам 25/26г 9сол дом в 11ти натален, но 9ти е пълен с планети: Слънце, Меркурий Rx, ВенераRx, Нептун, СЛВ и Сатурн. Имаме мечта да се преместим в родния град на баща ми който е в планината. Сол.Аац в Лъв в 4нат.дом(баща ми е с асц.Лъв). Това може ли да е индикация за преместване или погледнато от 10ти нат дом, 11ти е 2-ри, може ли е да е финанси от собствен бизнес?  ;)
« Последна редакция: Февруари 05, 2023, 11:13:42 am от fortunades »
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 311
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #3116 -: Февруари 05, 2023, 12:37:22 pm »
И от мен един въпрос - съвпад на луни в две карти положителен в смисъл стабилно ли е или по-скоро драма? Какво да очаквам?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #3117 -: Февруари 05, 2023, 12:39:56 pm »
И от мен един въпрос - съвпад на луни в две карти положителен в смисъл стабилно ли е или по-скоро драма? Какво да очаквам?
Еднакви нужди-дали е положително ,зависи от знака и дома.Съвпад на Луни в скорпион,8ми дом и съвпад в рак 4ти-има разлика.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #3118 -: Февруари 05, 2023, 01:34:20 pm »
И от мен един въпрос - съвпад на луни в две карти положителен в смисъл стабилно ли е или по-скоро драма? Какво да очаквам?
еднакви Луни – еднакви потребности, душевна нагласа и нужди, и съответно добро разбирателство по отношение нуждите на другия

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #3119 -: Февруари 05, 2023, 01:38:36 pm »
Здравейте,
Ровя си из соларите напред и виждам 25/26г 9сол дом в 11ти натален, но 9ти е пълен с планети: Слънце, Меркурий Rx, ВенераRx, Нептун, СЛВ и Сатурн. Имаме мечта да се преместим в родния град на баща ми който е в планината. Сол.Аац в Лъв в 4нат.дом(баща ми е с асц.Лъв). Това може ли да е индикация за преместване или погледнато от 10ти нат дом, 11ти е 2-ри, може ли е да е финанси от собствен бизнес?  ;)
прекалено напред гледаш, живей си настоящия солар, а относно преместване на дом виж прогресивна ИЦ - на теб и мъжа ти, нали заедно градите дом; сол АС в натален 4-ти не е преместване, а точно обратното - ще се занимаваш с домашни и семейни неща, с дома като цяло, на мястото където се намираш, ще си повече време вкъщи, което е нормално за жена в майчинство