Автор Тема: Тема за въпроси от начинаещи  (Прочетена 429822 пъти)

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #3285 -: Май 13, 2023, 11:35:11 am »
fortunades, Луна- Венера във Водолей, непрекъсната, натрапчива нужда към съвършенство, това те държи в състояние на тревожност. Нужда от Вода и вода.
Рени,
А ако ми се роди едно дете, което има вода в картата, мислиш ли че ще може да регулира нещата?
Някое Скорпионче  ;D
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #3286 -: Май 13, 2023, 11:44:26 am »
fortunades, човек се регулира отвътре, с това, с което има- някъде се свива, другаде се разширява, някъде се подчинява, другаде управлява, някъде иска, другаде го искат.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #3287 -: Май 13, 2023, 12:46:22 pm »
fortunades, откога това ? Преди около 12 години да си имала подобни терзания ? Рожденият ти час ректифициран ли е ?
Пробвай да облекчиш състоянието си с нещо, което може метафорично казано да разтвори, размие, измие обсесията и фиксацията по някакъв начин - водна терапия, водни процедури, спа процедури, ароматерапия, минералотерапия, балнеотерапия. Вземи си аквариум с рибки, за които да се грижиш. Домашно фонтанче. Пий много вода. Плувай, ако можеш. Върви на почивка на море. Използвай в ежедневието си цветовете на морето. Излей на лист хартия, всичко, което те тормози. Носи бижута с аметист, лазурит, корали.
« Последна редакция: Май 13, 2023, 12:50:29 pm от starinthenightsky »

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #3288 -: Май 14, 2023, 03:43:51 pm »
fortunades, човек се регулира отвътре, с това, с което има- някъде се свива, другаде се разширява, някъде се подчинява, другаде управлява, някъде иска, другаде го искат.  :)

Рени, разбрах те.

fortunades, откога това ? Преди около 12 години да си имала подобни терзания ? Рожденият ти час ректифициран ли е ?
Пробвай да облекчиш състоянието си с нещо, което може метафорично казано да разтвори, размие, измие обсесията и фиксацията по някакъв начин - водна терапия, водни процедури, спа процедури, ароматерапия, минералотерапия, балнеотерапия. Вземи си аквариум с рибки, за които да се грижиш. Домашно фонтанче. Пий много вода. Плувай, ако можеш. Върви на почивка на море. Използвай в ежедневието си цветовете на морето. Излей на лист хартия, всичко, което те тормози. Носи бижута с аметист, лазурит, корали.

star,
Винаги съм била такава, не е от скоро.
Просто преди не съм попадала в определена среда, която да ми повлияе така отрицателно.
Преди 12 години т.е. 2011 ме приеха да уча фармация, това помня.
Часът по спомен на майка ми + ректификация от астролог и потвърден от друг.
Не обичам морето, поне сега, преди като малка постоянно ни водеха на море по 3 месеца в годината, на лагери, а и съм родена на 50км от морето.
Не обичам и водата, като цяло, нито да се кисна в нея, ако е студена, иначе може.
Предната година бяхме 10 дни на балнеопроцедури в Банкя, не ми хареса особено много, но ми облеки малко състоянието, но бях ужасно изнервена.
Вода пия, доста поне това го правя. Преди съм имала рибки и то в огромен аквариум. Подариха ми арома лампа, може да пробвам с нея, още не съм я отваряла, стои си на шкафа и хваща прах. Синьото ми е един от любимите цветове, и обзавеждането в хола ни е тюркоаз, и част от кухнята. Стената на кухненския плот е морско дъно, но това изобщо не ме успокоява.
Предпочитам река, пред море, обожавам планината. Скоро бяхме във вилата ни на планина, а тя се намира близо до реката и ми беше много добре. Всъщност започнах да се подобрявам там. Ляото обмислям 2 месеца да стоя там, защото така или иначе работя хоум офис. Ще пробвам с листа и хартията, а и после ще е полезно и за моят психолог.
Аметист имам - една хубава гривна, ще я сложа.

Благодаря много за съветите.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #3289 -: Май 15, 2023, 12:00:10 pm »
fortunades, в храната има вода, особено в охлаждащите храни, които са препоръчителни за теб през пролетта и лятото. Слагай ръцете до китките на силно течаща вода за минута -две. Водата има три агрегатни състояния- избери си кое е твоето. Нощните планети при теб са на припек, т.е. са в дневната половина и Луна, и Венера в мъжки знаци, през деня, работят в несвойствени за тях условия и оттам стават злобни. Зависими са от своя диспозитор Сатурн, свиваш малко амбициите и подтика към висш, вечен порядък, като си направиш мини, лична манифактурка за авангардно производство на малки, фини и полезни нещица. Притежаваш твърде много философии за живота, с които борави- намали ги, изхвърли ги повечето. Поливай си личната градинка, личен живот.  Не си обещавай мисли, които няма да се материализират- Меркурий в Риби. В противен скучай животът ти ще е като в "кула от слонова кост". Трябва непрекъснато да се променяш, да се адаптираш, да си като хамелеон- може да започнеш с дрехи, прическа, походка... ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 816
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #3290 -: Май 17, 2023, 09:53:54 am »
fortunades, в храната има вода, особено в охлаждащите храни, които са препоръчителни за теб през пролетта и лятото. Слагай ръцете до китките на силно течаща вода за минута -две. Водата има три агрегатни състояния- избери си кое е твоето. Нощните планети при теб са на припек, т.е. са в дневната половина и Луна, и Венера в мъжки знаци, през деня, работят в несвойствени за тях условия и оттам стават злобни. Зависими са от своя диспозитор Сатурн, свиваш малко амбициите и подтика към висш, вечен порядък, като си направиш мини, лична манифактурка за авангардно производство на малки, фини и полезни нещица. Притежаваш твърде много философии за живота, с които борави- намали ги, изхвърли ги повечето. Поливай си личната градинка, личен живот.  Не си обещавай мисли, които няма да се материализират- Меркурий в Риби. В противен скучай животът ти ще е като в "кула от слонова кост". Трябва непрекъснато да се променяш, да се адаптираш, да си като хамелеон- може да започнеш с дрехи, прическа, походка... ;)

Рени,
Обожавам да пия вода и го правя, без вода не мога.
През лятото обичам да слагам лед във всичко, което пия, но не и във водата - безалкохолно, сок, вино и т.н.
Не обичам пара и лед - течността е по-добрия вариант за мен.
Винаги съм харесвала производството, но хич не ме бива в ръцете - за сега ще са онлайн продажби на козметика и хранителни добавки, там ми е силата.
На 85% започнах да се занимавам само с личния живот, още малко и ще станат 100%, но трябва работа и време. Психолога много ми помогна в тази насока.
Да, Меркурий в Риби и тези мисли... ще трябва да тренирам мозъка, и да стопирам веднага нещата.
Тази вечер толкова гаден сън сънувах, че... се чудя как може такива неща да сънувам. За сега няма да го споделям.
Но определено има опасност за здравето на мой близък, който никога няма да ме послуша да мине на диета и да спазва режим.
Благодаря ти!
Поздрави! :-*
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #3291 -: Май 19, 2023, 02:12:51 pm »
Агенция "Митници" по кой дом е - 12? А допълнителни такси, мита и пр. - всичко ли е по 2 дом? ::)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #3292 -: Май 23, 2023, 04:17:50 pm »
romantica, държавните агенции, по -скоро по 9-ти дом.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #3293 -: Май 24, 2023, 01:59:41 pm »
Агенция "Митници" по кой дом е - 12? А допълнителни такси, мита и пр. - всичко ли е по 2 дом? ::)
данъци, такси по 8д.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #3294 -: Юни 07, 2023, 12:49:59 am »
Fortunades, така на око-слагаме прецесията и се оказва, че марс в овен, сатурн в скорпион, венера във водолей, луна в козирог, марс аспектира сатурн, сатурн аспектира луна, тоест сатурн (страх) държи картата много яко, но пък е под контрола на марс, малефиците върлуват. А като е така, човек няма място за грешки, щото като сбърка, веднага го наказват. Компулсивно обсесивните разстройства са често срещани, и най-често им се противодейства на принципа клин клин избива, тоест-съзнателно си намираш нещо извънработно, което да го разучиш и направиш перфектно, че да може другите действия да са по-освободени. Например има хора, които правят самолетчета и кораби от разни клечки, купуват модели, изобщо-нещо с детайл, което фокусира максимално. И после може да споделиш

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #3295 -: Юни 08, 2023, 06:37:24 am »
Дирекция Юпитер сменя знак,от стрелец в козирог.Като събитийност при натива,профекция асц ли да разглеждам?За момента стрелец е на к9 по профекция,риби на к12.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #3296 -: Юни 08, 2023, 10:33:44 am »
Да, Юпитер да е хронократор, по профекция, фирдар и ако ингреса му в знак, прави аспект с АСЦ.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #3297 -: Юни 08, 2023, 10:16:00 pm »
Рени,благодаря!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #3298 -: Юни 09, 2023, 09:59:05 am »
Сафо, моля. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Тема за въпроси от начинаещи
« Отговор #3299 -: Юни 10, 2023, 12:55:55 am »
Дирекция Юпитер сменя знак,от стрелец в козирог.Като събитийност при натива,профекция асц ли да разглеждам?За момента стрелец е на к9 по профекция,риби на к12.

Не съм сигурна, че разбирам въпроса. Ако юо дирекция Юпитер направи точен квадрат с Венера, това ще е от особено значение, и още повече ако Венера е времеви управител по профекция. Тоест-някак наобратно са нещата, дирекционният задейства наталния, а не той да е фокус