Автор Тема: Седмични карти таро  (Прочетена 86193 пъти)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #600 -: Септември 30, 2016, 07:20:01 pm »
[quoteliamfieta, и аз да се наредя на опашката - в емоционален план през септември месец.]

Скорпионче , много емоционален наистина ще бъде месеца. Картите, които изтеглих са 2 чаши, Кралица чаши и 2 мечове, отдолу на колодата Кулата. Смятам ,че ще бъдеш поставена в ситуация на избор, в която вероятно ще действаш емоционално ,вероятно ще сложиш край на ситуация, която не те удовлетворява.

 :72: Благодаря.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Седмични карти таро
« Отговор #601 -: Септември 30, 2016, 08:01:16 pm »
Павла , картите които изтеглих: 10 меч/3 меч/Кралица чаши, на колодата отдолу - Асо чаши. Седмицата ще бъде емоционална за теб, вероятно е да се сблъскаш с, някакво предателство ,интриги или ситуация която ще те нарани ???. Вслушай се в интуицията, загърби миналото и постави ново начало.

 liamfieta,
през седмицата разбрах за заболяване на позната, много работа имах и като цяло скучна седмица. Благодаря ти за подредбата !

« Последна редакция: Септември 30, 2016, 08:20:58 pm от pavla »

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Седмични карти таро
« Отговор #602 -: Октомври 23, 2016, 06:32:01 pm »
Привет Емма,
предстой ми вжна седмица, трябва да взема важно решение в работата, а и едно завръщане. Може ли седмична подредба?
Благодаря ти предварително! :38:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #603 -: Октомври 24, 2016, 09:12:09 am »
Павла, явно наистина ти е важна седмица.

                   Висшата жрица                                            Крал пентакли                  Отшелникът



Сега е време да помислиш малко, да се отдръпнеш от ситуацията и да я разучиш. Сигурно има нещо, което не ти е много ясно или е обгърнато в мистерия. Опитай да разбереш всичко, за да не останеш измамена. Дали няма човек, мъж с положение, който е по-потаен или се опитва да мъти водата? Или на теб ще се наложи да работиш здраво, за да постигнеш успех и удовлетворение. Отшелникът малко ме озадачава. Явно не ти се иска да си в това положение. И имаш нужда да се скриеш или отдръпнеш, да останеш сама. За да премислиш за себе си кое е важно за теб, по кой път да вървиш. Може да си малко самотна от това решение, което трябва да вземеш. Или да си отделена от другите, да си на различно мнение, да се чувстваш изолирана.

Последната карта е Осмица чаши. Да не искаш да поемеш по нов път? Сигурно си имаш някакви принципи и си готова да ги следваш, дори това да пречи на рационалното, на материалното. Иска ти се да скъсаш с нещо, защо не и с миналото.

Павла, тези карти ми говорят за объркване, има нещо скрито в ситуацията. Дали ти се заблуждаваш, дали някой те заблуждава и не казва всичко. Но бъди внимателна с тайните, с мистериите, неяснотите. Не се откъсвай прекалено от действителността. Няма да е за добро.  :58: :-* :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Седмични карти таро
« Отговор #604 -: Октомври 28, 2016, 07:47:58 pm »
   Привет Емма,
давам ОВ за седмицата, за жалост ограбиха мама в подлез и сега се разправяме с много неприятни последствия. Мъж я издебнал и открадна чантата й. :91:
Новолунието ми е точно в съвпад със СЛВ и е в 1 дом, дано края на седмицата ми донесе спокойствие.

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Седмични карти таро
« Отговор #605 -: Ноември 06, 2016, 04:06:29 pm »
 :38:Нова седмица, нов късмет! :38:

Мила Емма,
ако имаш време и желание за седмични ще ти бъда благодарна!

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #606 -: Ноември 06, 2016, 04:15:55 pm »
Ще се опитам да тегля карти, но ми е доста натоварено тези дни. Заради това нямам време да отреагирам. Не съм ви забравила.  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.