Автор Тема: Седмични карти таро  (Прочетена 89227 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #120 -: Декември 14, 2015, 01:04:36 am »
Седмични карти за Стар. Не си изявила желание конкретно за следващата седмица, но сигурно ще ти е интересно. Твоите ги наредих едни дуални.

           Деветка чаши                        Паж чаши                          Тройка пентакли



Да не предвиждаш някакво празненство, събиране с хора, почерпка? Много чаши. Ще ти бъде приятно, хармонично, изпълнено с емоции. Може да усещаш, че някакъв цикъл върви към затваряне. Може да срещнеш някой бъбривец, който се впечатлява от лъскави неща. И да усетиш подкрепа от някой. Самата ти ще си настроена с емоция към другите, ще си приемаща. Ще ти е творческо, инспирирано. А може да дойде музата след послание, вест, писмо, комуникация - емоционална такава. С млад човек или с идеали. С някои хора може да се заздрави връзката ти.
И сега му е времето да реализираш своята муза в нещо, което може да се пипне. Да сложиш малко структура около идеите си.

Последната карта е Деветка пентакли.



2 чаши, 2 пентакли, 9 деветки.
Заради това в началото на седмицата ще си по-емоционална. Но в край ще си заземена. И ще се радваш на своите усилия, на рвзултатите. Няма да ти е самотно, дори да си сама. Това е твоето време за почивка и релаксиране с музика и други глезотийки.

Ще го чакаме това съобщение, което скоро ще дойде. Може и по млад вестоносец.  ;) :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #121 -: Декември 14, 2015, 01:13:49 am »
Седмични карти и за мен. По-лоша подредба не съм редила днес.  :012: Ако някой се чувства прецакан...  :012: :85: Може да се успокои, когато погледне какви си ги нарисувах за мен.


               Десетка мечове                  Осмица мечове                   Страшният съд




Останах безмълвна. Явно ще ми е обидно, наранено. Много меч, ужас. Може да чуя лоши думи за себе си. Особено болезнени, ако са от близки за мен хора. Това ще ме накара да се чувствам несигурна и с вързани ръце. Безпътна. С този Страшен съд за последна карта... Ще ми дойде някакво просветление, но с цената на болка.

И една Шестица чаши за разкош като последна карта.



Миналото. Това е то, явно ще се терзая за минали неща. Или ще си спомням за миналото.




Ако съм пропуснала някой - да пише с големи букви.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Седмични карти таро
« Отговор #122 -: Декември 14, 2015, 08:36:44 am »
Седмични карти и за мен. По-лоша подредба не съм редила днес.  :012: Ако някой се чувства прецакан...  :012: :85: Може да се успокои, когато погледне какви си ги нарисувах за мен.


               Десетка мечове                  Осмица мечове                   Страшният съд




Останах безмълвна. Явно ще ми е обидно, наранено. Много меч, ужас. Може да чуя лоши думи за себе си. Особено болезнени, ако са от близки за мен хора. Това ще ме накара да се чувствам несигурна и с вързани ръце. Безпътна. С този Страшен съд за последна карта... Ще ми дойде някакво просветление, но с цената на болка.

И една Шестица чаши за разкош като последна карта.



Миналото. Това е то, явно ще се терзая за минали неща. Или ще си спомням за миналото.




Ако съм пропуснала някой - да пише с големи букви.  :08:

мисля, че може да си правиш равносметка. може да зациклиш нещо наистина, но в крайна сметка ще излезеш по-силна и пречистена.
ако е свързано със здраве, то показват оздравяване

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Седмични карти таро
« Отговор #123 -: Декември 14, 2015, 08:49:18 am »
Седмични за Клер: ач - ап - звездата; горе слънцето

Хм, тук направо не знам как да тълкувам. Момичета, помагайте.  :017: Като че полагаш усилия да реализираш мечтите си, или да преодолееш страданията в живота си? Две аса - ново начало? Помощ от влиятелна личност.


Ето картите и за Клер

РП/7П+7М+ПМ



Мудна и пасивна седмица виждам аз по картите. Може да получиш някакъв подарък. Ще се отдадеш на работата си. Някакви планове ще имаш, но действия няма да предприемеш по тях. Може и някой да те наблюдава тайничко, внимавай.
Клер, изтеглих и за теб седмични карти. Пътуване ли те очаква?


               Колесницата                   Рицар петнакли                    Деветка жезли



Ще променяш своите приоритети и виждания. Искаш да следваш посока, която да ти е важна, да ти донесе успех и издигане(на пиедестал). Може да се луташ между две положения. Но е по-добре да вървиш с хармония с околните и себе си.  По-лесно ще ти бъде да променяш себе си, отколкото другите. Да не е свързано с нов проект това? Да има връзка с работа? Търсиш здравите основи. Може малко бавно да се случват нещата, но ще играеш на сигурно, ще искаш да е всичко изпипано и да няма неприятни изнеади. Все пак ще имаш мигове, в които трябва да си куражлийка и може да си въвлечена в битки с другите. Които ще те изтощят. Но ще имаш своето време за почивка.

Последната карта е Осмица пентакли.



Има какво да учиш през тази седмица. Но вложените усилия ще ти носят след време приходи, ако са свързани с твоите умения и усъвършенстването им.

тук в началото на седмицата бях доста емоционална, прекалено даже. малко по малко преминах към по-трезво мислене и накрая се излекувах /надявам се/ от тази прекалена емоционалност.
получих новини свързани с дом. не е точно подарък за мен лично, но е нещо, което пряко ме касае, въпреки, че съм по-скоро наблюдател към момента, отколкото участник. и съответно имаше планове, свързани с дома.

yonita

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 26
Re: Седмични карти таро
« Отговор #124 -: Декември 14, 2015, 03:00:23 pm »
Emma,може ли и за мен карти? ;)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #125 -: Декември 16, 2015, 06:01:21 pm »
Само да вметна, че засега картите на Ема са супер точни, повече подробности през уикенда.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #126 -: Декември 19, 2015, 12:07:46 pm »
Тренди: КЖ - ПЖ - 7ч; горе асо жезли

Тренди, за теб предстои получаването на покана за среща или интервю за работа. А дали пък вече не си говорила с краля жезли и да тръпнеш в очакване на неговите действия? Внимавай само с тази 7ч - не прекалявай с мечтите, за да не останеш разочарована накрая.



Доста напрегната седмица, имах повечко работа. Ходих и на коледно събиране, имаше опити за флиртове от страна на мъже, но грам не ги отразих.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #127 -: Декември 19, 2015, 12:10:53 pm »
Тренди,



цепя на



може да се опиташ да постигнеш някакви свои цели с малко подмолни средства. може би е свързано с работа или университет, ако учиш. в края на седмицата ще се чувстваш изморена и може би ще потърсиш усамотение или просто ще искаш да релаксираш максимално.

И тук да си кажа- не знам дали картите показват това, но ходих до затвора, за да отразявам едно събитие. Наистина се чувствам изморена и определено гледам да се усамотя и да релаксирам.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #128 -: Декември 19, 2015, 12:14:26 pm »
Седмични карти за Тренди.

          Тройка пентакли                  Асо чаши                     Петица жезли



Тренди, да не ходиш на място, на което ще се правят ръчни красотички? Някъде, където има много талантливи хора, училище, деца?
Иначе ти ще проявиш своите възможности. Може някой да те наблюдава, да следи работата ти. Някой скромен човек, вярващ или мъдър.
Ще те похвалят за уменията ти.  :08: И това ще те окрили. И ще те накара да се чувстваш конкурентоспособна. Може да участваш в някаква игра, в която да премериш сили в други хора. Но ще е по-скоро за забавление.

Последната карта е Деветка чаши.



Сега му е времето да срещаш нови хора. Като цяло хубава седмица ми се струва, че ще имаш. Ще си доволна от себе си. И другите ще са доволни от теб.
Хайде, орисвам те да сложиш някое ангелче на коледна елха - да участваш в украсяването на елха.  :08:

Емс твоите карти бяха много точни- имах доста работа, но получих и похвала от шефа понеже го нямаше и аз трябваше да се нагърбя с всичко. Както писах и по напред, имаше коледно празнуване с колегите, ходих и на детски концерт и в затвора  :012:  Доволна съм от седмицата, но се чувствам и уморена.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #129 -: Декември 19, 2015, 01:07:21 pm »
Скорпионче,


цепя на

загрижена ще си за това как изглеждаш пред другите. може да уточняваш отношения с приятел, не знам дали няма да го отблъснеш накрая.
събирането в края на седмицата ли беше? виж и тук ти излиза, че ще се отбраняваш
Седмични карти за Скорпионче.
Какво се случва в 'училището', Скорпионче?

               Асо мечове                        Четворка мечове                        Паж мечове



Много меч, много нещо. Да не си тръгнала на война?

Ще имаш много идеи, ще си вдъхновена. Но може да се губиш между всичките неща, които минават през главата ти. Може да ти е важно да споделяш вдъхновенията си, мислите си. Но пред другите не бъди много остра в речта, не доказвай твърденията си на всяка цена. От толкова много мисли около проблеми и ситуации, ще се почувстваш изморена. И ще ти се наложи да си дадеш почивка. Пълен покой, тишина. Остави проблемите да си висят. По-скоро помисли за един, но важен проблем. Който е най-близо до теб.
След временната пауза, ще си още по-вироглава. С инат и безстрашна ще се впуснеш в решаване на задачка. Но не бъди прибързана. И не говори припряно.

Последната карта е Четворка чаши.



Може да не си особено доволна през седмицата и заради това да си тръгнала на нож да реализираш идеи. Резултатите едва ли ще са според очакванията ти. Може да се чувстваш като единствен нормален човек сред множество 'животни' - глупаци, прекалено първосигнални хора.

Изпадна един Дявол при размесването. Гори те нещо, имаш желания.  :08:

Седмични за Скорпиончето
КМ/2ч+4м+Кс


Понеже често картите се проявяват буквално бих казала, че може и да посетиш лекар. Някакво събиране с много хора ще има, ще си разменяте подаръци и ще се наслаждавате на компанията си. Ще има някаква ситуация, в която ще се чувстваш като слепец, ще напипваш кой е правилният път.

Ето че отмина още една от напрегнатите ми седмици. Чувствам се като нищожество - вкъщи проблемите продължават, за капак и на работата напрежението расте. (Тренди, и на лекар ходих - браво ) Добре поне че завършвам с купон - със закъснение отпразнувахме 8 декември.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Седмични карти таро
« Отговор #130 -: Декември 19, 2015, 01:17:05 pm »
Пряко вклчяване и от мен. Днес нещо иамм желание за таро.  :) Преди време бях споеделяла линк към един блог с много хубави (според мен) тълкувания на картите. Реших да се упражня и да изтегля няколко седмични таро подредби.

За Емчето изтеглих> 10 меча, рицар жезли и светът

На пръв поглед ми идва наум, че ще сложиш край на нещо, което те изтощава физически или психически, на някакъв тип мислене или разбиране, което не  е толкова актуално. Сопоред мен ще се отдръпнеш от работата, задачите, които нямат край и ще тръгнеш като стрелеца към непознати места и забавления.  :) Може да предпприемеш физическо пътуване, ще има сбирки със забавни хора или приятели,със  семейство (все пак празници идват), абе общо взето ще го удариш на живот по някое време.  :012: И Светът ще ти напомни, че животът всъщност е много кратък, за да се затъваме в неприятните ежедневни тревоги. По-скоро всички сме временно тук и е достатъчно от време на време да тръгнем като стрелеца нанякъде, да видим нови места, да срещнем различни гледни точки, да променим мисленето си. С това ще развирим още повече хоризонтите пред нас.

За Скорпи> Асо мечове обърната, Императорът, Кралица жезли

 Поради обърнатото асо жезли, имнам два вариянта. Или ти искаш да кажеш нещо, някоя новина или истина, която криеш и не ти дава мира, или ще получиш новина, съобщение, което обаче няма да е чак толкова зле в действителност(нещата един вид  са по -добре, отколкото си ги представяш).Според мен ще вземеш тежко решение да кажеш някоя истина, нещо което те притеснява и ще спечелиш. Поставяйки картите на масата ще придобиеш самочувствието на кралица жезли-способна да се справи въс всяка една ситуация, горда и пробивна, без да и пука от мнението и исканията на околните.

За Тренди>5 меча, умереността, Кралица чаши обърната.

Най-общо виждам напрегната ситуация и конфликт. Конфликтът най -вероятно ще е с жена, може би майка ти ? Жена, която ти виждаш като манипулаторка, кралица на драмите , която обикновено преувеличава всяко едно нещо. За да не стане прекалено марсово, картите съветват да проявиш мъдрост чрез умереност, компромис и да не се вживяваш много в това. Не го взимай прекалено навътре, спорът ще отмине бързо.

Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Седмични карти таро
« Отговор #131 -: Декември 19, 2015, 01:24:05 pm »
ОВ и от мен

Павла,
   
цепя на 

следващата седмица ще ти е доста натоварена в началото, ще тичаш по задачи. ще търсиш някакво решение, което ще се наложи да отстояваш. в края на седмицата може да дадеш или получиш помощ от родители
Седмични карти за Павла.

Абсолютно точно, спъната седмица за сега с родителите нямам проблем, но пък мама винаги ми помага. Много точна прогноза!


               Слънцето                      Седмица чаши                        Паж мечове

     

Павла, няма да може да огрееш на всички места. Ще ти се иска всичко да е хармонично. И да пръскаш от светлината и енергията си на много места, особено свързани с деца, с творчество. Сега му е времето да се порадваш и на себе си, да направиш нещо за свое удоволствие - да блеснеш и да се представиш добре пред околните. Но това пилеене на енергия може да те разпръсне и някои неща да останат недовършени. Уж много силна активност, а да не помръдваш много напред. Да не представяш себе си или деца пред публика? Помисли, прецени и вкарай всичките си идеи в най-доброто начинание. Може да си малко по-предизвикателна, рискуваща.

Последната карта е Двойка чаши.

Емма абсолютно точна както винаги. Малкия се поизложи на тържеството, батко му изневиделица ме разтревожи , но бързо се оправиха нещата. Бях на всякъде и никъде на 100%.

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Седмични карти таро
« Отговор #132 -: Декември 19, 2015, 01:25:13 pm »
Здравей Флора ,
би ли изтеглила и за мен. БлагоДаря!!!

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #133 -: Декември 19, 2015, 01:39:18 pm »
Флорка, много си ме нацелила. Само да кажа, че последните дни ми е много обидчиво. Едно такова... не се засягам лесно, но се чувствам обидена от поведение на други хора. Много лъвско, много плутонско.  :012: Чуждото поведение ме ранява. И съм станала крайно рязка и категорична. Каквото ме ранява - не е част от живота ми. Режа смело заплетени ситуации, хора, близки, не особено близки. Няма смисъл да влагам енергия и емоция. И съм решила, че с въпросните хора и ситуации държа да имам само 'служебни' отношения. Много ми дойде. Аз съм много приемаща. Не съм съчувствена като водните знаци. Но приемаща всичко. И се изчерпах от това да давам разбиране на всеки. Олекна ми много. Явно капката на преливането е била дребна, но необходима, за да се освободя от тези неща. Все едно съм боледувала и сега съм оздравяла.  :clap:
Сега ми се иска наистина да се отдръпна. Да си остана на топло и уютно в дома. Явно съм на етапи някакви. В предходните дни/седмици не можех да се свъртя на едно място от сбирки и купони. А сега ми се готви, правят ми се сладки, сладкиши.  :72: Е, за празниците няма да мога да се измъкна, ще ми предстоят разни партита. Но поносимо.

И аз ще тегя нови седмични карти.  :38: На Делф фалшивото таро ще ми е любопитно. Делфи, ако теглиш нови седмични, не ме забравяй. Твоите Минали животи ме интересуват дали ще се появят.  :012:

Флорка, ще се радвам да се включваш и ти.  :08: :58: :-* Когато ти е удобно, приятно, вещерско.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #134 -: Декември 19, 2015, 01:48:10 pm »
Момичета, моля да ме извините, но тази седмица няма да ви тегля - много съм емоционална и ще повлияя на картите. Другата седмица обещавам да се включа.

 :38:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."