Автор Тема: Седмични карти таро  (Прочетена 89244 пъти)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Седмични карти таро
« Отговор #135 -: Декември 19, 2015, 01:58:42 pm »
Емче, режи.  :012: И аз съм на такова дередже в момента, не цепя много басма. Откакто прогресивната луна влезе най- после в лъв , а уран за трети път квадратира ац- то, не ми се занимава с драми. Чак и аз не мога да се позная на моменти, с тази рачешка луна в 12ти цял живот попивам емоции и тн на други хора. Но на моменти ми писва и е време да изцедя водата от гъбата, че да може да се ползва пак някога си.  :) Значи карти точно показали при теб.  :29: Че в момента стария ти модел на поведение се заменя с друг, по -тунингован и весел. А уран не ти ли опозира нещо от  стелиума в  момента ?

Когато пак ми е таровско и най- вече имам време за това ще се включвам, но естествено разчитам най вече на старите вещерки тука като вас, за да се поддържа темата. :012:

Ще ми изтеглиш ли за тази седмица, когато ти се тегли ?
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #136 -: Декември 19, 2015, 02:04:18 pm »
Или с майка ми ще се караме или с леля, защото много съм ѝ набрала. Знам, че прекалено лесно се паля, ама мразя да се постъпва нечестно. Мерси, Флор. Ще тегля и аз карти.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Седмични карти таро
« Отговор #137 -: Декември 19, 2015, 02:14:18 pm »
Здравей Флора ,
би ли изтеглила и за мен. БлагоДаря!!!


Павла, на теб ти дръпнах 10 жезли, умереността и 10 чаши. Много 10, да не е това период от 10 дни ? :)

Картите ми говорят  :012:, че в момента си се натоварила с прекалено много задачи, много дини под една мишница носиш. То не бе работа, не са задължения.Трябва да наредиш приоритетите си, да степенуваш нещата по важност, иначе няма да се оправи нищо, а ще стигнеш до изтощение и ще затънеш още повече в правене . Когато постигнеш горното, ще  получиш вътрешна хармония и душевен мир.  :)
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #138 -: Декември 19, 2015, 02:16:34 pm »
Скорпионче, ето картите за другата седмица

6п/4м+РЧ+Маг


Ами ти и детенцето ще получите подаръци, нали идва Коледа  :) Ще търсиш изход от някаква ситуация, от чувства, които те объркват. Ще съчетаваш разум и емоции през седмицата. Мисля че ще ти се наложи да вземеш решение по даден казус.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #139 -: Декември 19, 2015, 02:22:51 pm »
Седмични за Уич

Влюбените/СС+5м+ДП


Много важна седмица Уич се очертава при теб. Ще се наложи да вземеш тежко решение, което ще те натъжи, ще се чувстваш като в безизходица. Предполагам, че е свързано с любовен проблем. Но ще издържиш, защото си силна. Може да получиш парички.  :)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #140 -: Декември 19, 2015, 02:29:14 pm »
Седмични за Емс

КС/ 2П+ 3М+ РМ



На първо четене виждам събиране с много хора, явно ще имаш поводи. Честно да си призная не ми харесват картите, някакво напрежение усещам, ще си на нож с някого. Опитваш се да балансираш, но вътрешно май не е така. Ще има скандалчета и обстрелване с думи.  :012:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #141 -: Декември 19, 2015, 02:36:12 pm »
За Флора

5ч/Кула+ РЧ+ Им-ца


Оле мале някакви разтърсващи емоции предстоят. Оглеждай се добре, Флор и се пази. Ще си поставена в ситуация, от която ще ти се струва, че няма изход, но има. Това ще е до средата на седмицата, след това ще ходиш някъде, където има деца и ще си изкараш страхотно.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #142 -: Декември 19, 2015, 02:36:35 pm »
Уран е в опозиция със Слънцето ми от доста време. Слънцето ми е на 17,52 градуса и е у7. Имах/м много преживявания по тази опозиция. Дали съм се променила - сигурно, но все още не го отчитам много ясно и категорично. Станала съм по-нервна - бързо се паля. В дните около точните опозиции имам и аритмия. Повечето ми преживявания са по 7 дом сякаш. На моменти ме избиваше да махна с ръка и да напусна връзката си. Без да имам вътрешни причини. Толкова години се борих за тази връзка да е в този вид - приятен, приятелски, партньорски, весел. И осъзнавах, че ме напъва Уран за такава простотия. Имах изкушения, предложения. Всякакви. Най-новото е от жена. Все уранични неща.  :012:
Жената миналата вечер е изляла цялата си омраза върху седмодомието.  :012: :012: :012: Аз си споделям всичко с него, дори за изкушенията и предложенията. Той е в час, че въпросната жена има апетити. И много развълнуван се прибра от една сбирка, на която аз отказах да отида и предпочетох да си остана пред телевизора и на топличко в леглото. Бил е облъчван с омраза, а накрая и скандал и обвинения е отнесъл, защото мен ме нямало, а явно той е виновен да не съм там.  :012:
Такива неща по Уран.  :012: Весели.

Малко благородно ти завиждам за прогресивната Луна в Лъв.  :012: Аз си я имам натално. Но по прогресия ще влиза в Скорпион. Сега ми шета из 8 натален дом и е в съвпад с нат. Плутон. Малко от трън, та на глог. Ама... така. Докато стигне Стрелец...  :012:

Ще ти изтегля карти. Може довечера да потаровствам. Ще избягам и тази вечер от едно събиране и среща с жената с апетитите. За да сеирствам по-късно на гърба на седмодомието.  :57:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Седмични карти таро
« Отговор #143 -: Декември 19, 2015, 02:44:00 pm »
[quoteОле мале някакви разтърсващи емоции предстоят. Оглеждай се добре, Флор и се пази. Ще си поставена в ситуация, от която ще ти се струва, че няма изход, но има. Това ще е до средата на седмицата, след това ще ходиш някъде, където има деца и ще си изкараш страхотно.
][/quote]

Ох, дано да не е толкова зле. До вторник съм на работа, освен ако там избухнат скандали, дано да не , че нямам нерви сега да се занимавам с това. В сряда летя и се прибирам за празниците в БГ, надявам се кулата тук да не символ на някакви инциденти.  :)
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #144 -: Декември 19, 2015, 02:48:29 pm »
За Делф

РП/ РМ + ДЖ+ 6ч



Явно ще получиш подарък от любим човек и това ще те развълнува. Възможно е пътуване, където ще се срещнеш с близки хора / баба, майка/.

Happy58

  • Гост
Re: Седмични карти таро
« Отговор #145 -: Декември 19, 2015, 05:57:25 pm »
Тренди, ами аз  :'(

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #146 -: Декември 19, 2015, 05:59:16 pm »
Хепи, забравих те, без да искам, но те бях предвидила  :08: Ще ти изтегля, споко  ;)

Happy58

  • Гост
Re: Седмични карти таро
« Отговор #147 -: Декември 19, 2015, 06:09:13 pm »
За Хепи: кулата - силата - 7ч; горе РМ

Олеелееее.  ;D много сексуални карти, Хепи. Мислиш за някой господин, който те е разтърсил из основи. Възможно е да продължите да поддържате връзка, но на този етап само по интернет. Мисля че наскоро пак ти бях дръпнала 7ч - чертаеш планове за бъдещето. Другото, което си мисля - да си преживяла катаклизъм, който те е разтърсил из основи и търсиш изход как да се справиш? Ще успееш, имаш силата.


Хепи,

,
цепя на

май ще се бориш със свои си демони. може да ти е самотно, но в края на седмицата ще ти просветне.
много скорпион и сатурн има тук, може да е свързано с някакви сексуални ограничения.

Седмични карти за срамежливката Хепи.  :58:

       Рицар мечове                                          Висшата жрица                                Петица жезли

Тази Петица жезли за нищо я нямате. Абонамент. И все в 3-та позиция. Явно в край на годината всеки иска да покаже своето оръжие и да сплаши конкурентите.  :012:

За Хепи седмицата ще започне малко гневно. Справедлив гняв. Може малко бързо да се разпалиш за някой въпрос, който касае разбиранията ти, вярата ти - ценностите. Да не е следствие на 'птиче', което ти е подшушнало нещо? Ще искаш да свършиш нещо и ще го правиш според твоите принципи. Но след времето за акция ще ти се наложи малко да си починеш. Да бъдеш по-пасивна. Да откриеш истината за себе си. Ще размислиш дали си постъпила правилно. Слушай с 'утробата' си. Ще наредиш един пъзел от мистерии. Но ти е необходимо, за да вземеш важно решение. Опитай да разбереш чуждата гледна точка. И вярвай на интуицията си, бъди жена във всеки смисъл. В край на седмицата ще ти е по-активно. Може да слушаш музика или чужда препирня.

Последната карта е Рицар чаши.



Хайде, ще чакаме вести от някой чувствен мъж. Не се страхувай да споделиш емоциите си.  :08: Особено към обект, който следиш/те следи.

Аз както винаги, трудно свързвам събитията с описанията, затова направо разказвам, а пък вие преценете :)
В началото и в края на седмицата имах "опъване на нерви" по служебни въпроси. В крайна сметка, колкото и да се палех, нещата се наредиха - е, с мое участие де .... уффф, хич не обичам да "манипулирам", а все ми се налага ...
В началото на седмицата се наложи да посетя официален лекар, защото вече трудно издържам напрежението - колкото и да не ми се иска, започнах да пия хормоните - дано да ме вкарат в норма и тогава ще го мисля за по-нататъшно лечение, защото съм убедена, че лекарствата не са ми вариант за окончателно лекуване.
И - през цялата седмица телефонна любов :) - отказах се за момента да ходя при господина по празниците - нещо отвътре не ми е комфортно - а и новолуния, лунари и т.н. не са в такава посока.

И да допълня за Скорпи - едни планове съм заформила (рибата в морето, а аз тигана на котлона :) ) ..... само Господ да не чуе, че ми е спукана работата :)

Благодаря и на трите ви за подкрепата :)

Чакам си новите карти :)
« Последна редакция: Декември 19, 2015, 06:11:08 pm от Happy58 »

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #148 -: Декември 19, 2015, 06:50:35 pm »
За Хепи

5ч/ 7ч+Глупак+ 6п


Някакви пречки, Хепи ще се изправят, ще си леко разочарована и недоволна от някаква ситуация. Влюбена като хлапе те виждам по картите  :) Пасивна седмица, ще се отдадеш на мечти, вътрешно ще искаш да направиш нещо щуро като да тръгнеш на път, примерно. Очаквай подаръци от любими хора  :)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Седмични карти таро
« Отговор #149 -: Декември 19, 2015, 07:00:11 pm »
За Happy от моите>5 чаши, колелото на съдбата обърната и 7 меча

Според мен тенденцията да се отдръпнеш от ежедневните грижи, да размислиш върху всичко, се засилва. Нужен ти е период в който сама да преосмислиш накъде искаш да тръгнеш, как да комуникираш, да останеш насаме със собствените си терзания или тъгата си. Ще ти се струва , че циклиш на едно място, или  че в животът ти  винаги има някаква цикличност спрямо определени обстоятелства. Ситуацията може да описва и любовните ти терзания в момента -нужно ти е известно време да се покриеш, да размислиш върху отношенията, дали те не са зациклили някъде там във времето или имат шанс да се развият ?Последнта карта може да показва и някакво твое намерение, което искаш да осъществиш, но за което не искаш да даваш гластност. Писането или писмената комуникация ще ти се отдават особено много тази седмица.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name