Автор Тема: Седмични карти таро  (Прочетена 89202 пъти)

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Седмични карти таро
« Отговор #150 -: Декември 19, 2015, 07:12:30 pm »
Благодаря флора
 :58:

Happy58

  • Гост
Re: Седмични карти таро
« Отговор #151 -: Декември 20, 2015, 09:16:49 am »
Благодаря, момичета :)

има резон в това, което сте написали - но, да не избързвам, седмицата още не е минала :)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Седмични карти таро
« Отговор #152 -: Декември 20, 2015, 01:41:17 pm »
За Делф

РП/ РМ + ДЖ+ 6ч



Явно ще получиш подарък от любим човек и това ще те развълнува. Възможно е пътуване, където ще се срещнеш с близки хора / баба, майка/.

Иии, ама как познаваш :)
Ще имам подарък и ще пътувам. И това ще е в град, където често ходехме с майка ми преди много години, просто на кафе :)
 :58:
« Последна редакция: Декември 20, 2015, 01:42:53 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Седмични карти таро
« Отговор #153 -: Декември 20, 2015, 01:42:12 pm »
Благодаря, момичета :)

има резон в това, което сте написали - но, да не избързвам, седмицата още не е минала :)

Happy58, а забелязала ли си, че емотиконката под номер 58 е :58:

 :-* :-* :-*
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Седмични карти таро
« Отговор #154 -: Декември 20, 2015, 04:15:29 pm »
за Буболина:


цепя на

ше правиш планове за бъдещето, възможно е да е свързано с финанси, придобивки. може да решиш да се поглезиш с нещо скъпо.

Отново много точни карти, Клер! :clap: Тази седмица ми пристигнаха едни "самоподаръчета" от чужбина, дълго търсени и желани. Плановете за бъдещето са ми основна тема в главата. А картите Status, Lust и Originality могат да се отнесат в съвсем пряк смисъл към ситуациите, в които попадах през седмицата. ;)

Клер, би ли изтеглила карти и за следващата седмица за мен и Х. като проявления в отношенията ни? Много ми е на сърце този слънчев оракул.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #155 -: Декември 20, 2015, 04:46:25 pm »
И от мен седмични карти.


За Витхце.

           Крал пентакли                         Императорът                     Луната



Витхце, много мъжки карти.
По празниците ще искаш да се поглезиш с хубава храна, хубави питиета, да ти е по-луксозно. Ще си ангажирана с удоволствия. И ще проявиш добър вкус. Може да съветваш някой, защото ще си настроена по-заземено и рационално. Но и ще държиш на своето мнение. Трябва да вземеш някакво решение, може да ти е малко самотно. Но проявяваш гордост. Някой да не е засегнал достойнството ти? Може да жертваш нещо в името на успеха си. Дълбоко в теб - мечти. Но и пасивност. Хайде, да слушаш сънищата си. Не бъди толкова заземена. Душата ти друго иска, не да е мъж. Я си признай дали следиш някой? И дали не се заблуждаваш за нещо?

Последната карта е Шестица жезли.



Ще чакаме някакви добри новини, които ще те накарат да се порадваш на свой успех.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #156 -: Декември 20, 2015, 04:56:26 pm »
Седмични карти за Хепи.

              Глупакът                          Десетка пентакли               Паж чаши



На мен картите ми харесват. Ще ти е леко на душата,  малко безотговорно. Ще ти се иска да се порадваш, да се повеселиш, да загърбиш отговорностите. Нека ти е ентусиазирано и изпълнено с музика в душата, Хепи. Може да имаш повече срещи с жени, с близки, с хора от семейството. Да се чувстваш на сигурно и уютно място, занимавайки се с домашните неща. Да не чакаш паричен бонус? И да не обмисляш някакво промяна за дома си? Нещо новичко, което да ти носи радост, удобство?
В емоционален план ще си по-свенлива и ще срещаш свенливост. Ще получаваш вести, новини. Може и с леко еротичен намек. Може да усетиш задълбочаване и силна емоционалност в романтичните връзки. Сега му е времето да се радваш на това.
Този воден паж ще те вълнува.  ;)

Последната карта е Асо жезли.



Хайде, нека ти е с усещане за ново начало. Да имаш живец, сякаш тепърва се раждаш и гориш за нови начинания.  :38: Гледаш ли цветя, Хепи?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #157 -: Декември 20, 2015, 06:04:57 pm »
По-късно ще продължа с картите. Не съм забравила другите.  :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Happy58

  • Гост
Re: Седмични карти таро
« Отговор #158 -: Декември 20, 2015, 08:55:14 pm »
Happy58, а забелязала ли си, че емотиконката под номер 58 е :58:

 :-* :-* :-*

  :-\ :-\  - не, не бях ... благодаря :)  :58: -любимата ми  :58:

Happy58

  • Гост
Re: Седмични карти таро
« Отговор #159 -: Декември 20, 2015, 09:21:24 pm »
Седмични карти за Хепи.

              Глупакът                          Десетка пентакли               Паж чаши


На мен картите ми харесват. Ще ти е леко на душата,  малко безотговорно. Ще ти се иска да се порадваш, да се повеселиш, да загърбиш отговорностите. Нека ти е ентусиазирано и изпълнено с музика в душата, Хепи. Може да имаш повече срещи с жени, с близки, с хора от семейството. Да се чувстваш на сигурно и уютно място, занимавайки се с домашните неща. Да не чакаш паричен бонус? И да не обмисляш някакво промяна за дома си? Нещо новичко, което да ти носи радост, удобство?
В емоционален план ще си по-свенлива и ще срещаш свенливост. Ще получаваш вести, новини. Може и с леко еротичен намек. Може да усетиш задълбочаване и силна емоционалност в романтичните връзки. Сега му е времето да се радваш на това.
Този воден паж ще те вълнува.  ;)

Последната карта е Асо жезли.

Хайде, нека ти е с усещане за ново начало. Да имаш живец, сякаш тепърва се раждаш и гориш за нови начинания.  :38: Гледаш ли цветя, Хепи?

Благодаря :) - даа, от утре съм в отпуск (по принуда, от шефа) и съм планирала разни отпускащи и развеселяващи нещица. По празниците с барт ми и семейството ... и така ... Паричен бонус - щеше да е добре, но не се очертава (дори и изненадващо, защото аз съм фин лице и щях да знам досега). Нещо друго ще да е- може да е в обратната посока :) - примерно по-голям разход - подаръци, сурвакане, глезотийки ...

Водния паж е все още на линия (не му е омръзнало :) ), а аз пък не се дърпам :)

Цветя - имам двечки - другите не оцеляха, а не, 3 са :)

 :58: :58:

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Седмични карти таро
« Отговор #160 -: Декември 21, 2015, 02:02:31 pm »
За Клер: 3п - СС - 6п; горе ПЧ

3п+СС съобщаване на резултати? Но не мисля, че резултати ще ти харесат.
В работата също нещо няма да е по вкуса ти, ще ти се струва, че не получаваш това, което заслужаваш; няма да се чувстваш оценена.



За Клер
2м/5ч+6ж+Им-р

 
Изненадващи новини ще има през новата седмица, но май няма да са много добри. Ще бъдеш аплодирана за твой успех, ще получиш признание от авторитетна личност, може би шеф
Седмични карти за Клер.

             Седмица мечове                       Императорът                   Седмица чаши



Много седмици...
Може да имаш нужда от оттегляне. Ще си се нарамила с различни идеи. И ще ти трябва време да ги премислиш. Не се доверявай на всеки. Особено ако е свързано с работа. За да не видиш своите идеи реализирани от други хора след време. В теб може да се появи недоволство. Дошло е време за решения. И ще ти бъде трудно да ги вземеш. Да не се наложи да направиш някаква жертва. Сякаш ще осъзнаеш какво трябва да сториш, но все още не можеш да поемеш отговорността за бъдещето. В теб има сила за победа над ситуацията. Само не се разпилявай и не го мисли прекалено дълго. Не бъди несигурна в собствените си възможности. Имаш всички качества за успех, само трябва да систематизираш и действаш.

Последната карта е Седмица пентакли.



Май ще залагаш на търпението и сигурността. Само не забравяй, че след време ще има резултати от действията и бездействията ти. С толкова седмици е редно да отбележим и Колесницата. Ти сама трябва да посочиш накъде да вървиш. И да направиш промени в себе си. Не се срамувай да приемеш помощ от близък човек.

тази седмица пак имах здравословни проблеми. на лекар ходих, ама ме препратиха при друг и сега чакам да ми дойде редът там.
накрая на седмицата бившият ме ядоса много. дойде ми в повече вее това и като се наревах ми мина  :-X

аз ще прескоча тегленето тази седмица, за следващата ще тегля на който желае  :58:

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Седмични карти таро
« Отговор #161 -: Декември 21, 2015, 02:18:07 pm »
Емма, ще може ли да изтеглиш седмични карти таро и за мен - за това как ще се проявят отношенията ми с Х.? :08:

Или също някое от другите таро-момичета, ако има желание, ще бъда признателна. :58:
« Последна редакция: Декември 21, 2015, 02:28:21 pm от Bobolina »

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #162 -: Декември 22, 2015, 08:56:09 am »
Седмични карти за Скорпионче.

            Висшият жрец                   Страшният съд                Деветка жезли



Скорпи, предстои ти важна седмица. Около теб може да е малко хаотично. Ще ти се иска да създадеш ред. Да има структура, която се гради на ценни неща, на традиции. Може да искаш да промениш нещо в отношенията си с хората, особено в по-близките такива. Много... крайни карти. Ще ти се иска да оставиш миналото зад себе си. Но сега е време да бъдеш много откровена със себе си и да признаеш истината. Да действаш спрямо нея. В емоционален план ще има прочистване, ще изчистиш мислите си от излишното, за да видиш по-ясно как стоят нещата около теб. Картите ясно показват, че ще искаш да премахнеш нещо от живота си. Може и навици от миналото, неефективни хора, които ти пречат на развитието. Ще разбереш истината, скритото ще се появи на показ, за да вземеш по-прецизни решения. В край на седмицата ще си малко изтощена от всичките промени, които си направила. И ще ти се иска да се отстраниш от другите, особено ако е имало битки. Време за самолечение.

Последната карта е Осмица жезли.



Хайде, нека новините са хубави и са свързани с някакво пътуване. :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #163 -: Декември 22, 2015, 09:35:01 am »
Седмични карти за Тренди.

         Петица жезли                     Асо мечове                   Тройка чаши



Тренди, картите ми се виждат хубави. Имаш ли някаква конкуренция? Някой, с който мериш сили, показвате умения? Може да си от страната на опозицията за някои теми, да защитаваш мнението си. Но в тази лека битка ще ти дойде идея и вдъхновение за нещо. Ще намериш начин да се справиш с проблемите, може и с околните. Особено ако е имало човек, който си е придавал важност. Ще успееш да отнемеш 'короната' му, но по интелигентен начин и с добри аргументи. Не бъди прекалено остра с думичките. В край на седмицата ще ти е отпускащо. Може ново приятелство да завържеш. Хайде, нека 'враговете' се помирят.

Последната карта е Висшата жрица.



Ще си водена от желание за нови знания и интуицията си. Слушай я, ще ти помогне. Може и някаква тайна да разбереш.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #164 -: Декември 22, 2015, 09:45:14 am »
Седмични за Делфи.

    Четворка мечове                                            Звездата                                              Осмица мечове



Брей, много меч. И все не особено приятни.
Делфи, нещо неизказано ли има при теб? Което те мъчи, кара те да се чувстваш като болна? Сега му е времето да се отстраниш и да си почиваш, да се лекуваш. Трябва да намериш покой за себе си, да помислиш за нещата, които те раняват. Дали не са свързани с егото? Пази се от настинки. В теб може да има колебание за нещо, да има две позиции. Изпълнена си с някакви мечти, надежди. Жадуваш за определено щастие, определена посока. Но не бягай прекалено много от действителността. Защото потопена в мечтите си, може да се чувстваш като с вързани ръце и безпътна в реалността. От какво се страхуваш и защо мислиш, че нямаш шанс за успех? Пред теб може да има голямо предизвикателство. Но сама да слагаш ограниченията си. Имаш ресурси да се справиш. Защо така такива карти... Пази се от болежки - на тяло, на душа.

Последата карта е Страшният съд.



Може тревогите ти да са свързани с миналото, минали неща, минали болести. Ще искаш да сложиш край на нещо. Нека е на онова, което ти пречи и те прави несигурна, което те кара да се страхуваш.  :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.