Автор Тема: Седмични карти таро  (Прочетена 89270 пъти)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #180 -: Декември 27, 2015, 05:19:53 pm »

За Тренди>5 меча, умереността, Кралица чаши обърната.

Най-общо виждам напрегната ситуация и конфликт. Конфликтът най -вероятно ще е с жена, може би майка ти ? Жена, която ти виждаш като манипулаторка, кралица на драмите , която обикновено преувеличава всяко едно нещо. За да не стане прекалено марсово, картите съветват да проявиш мъдрост чрез умереност, компромис и да не се вживяваш много в това. Не го взимай прекалено навътре, спорът ще отмине бързо.

Браво, Флор, право в десетката  :08:

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Седмични карти таро
« Отговор #181 -: Декември 27, 2015, 08:03:55 pm »
Седмични карти за Клер.

               Страшният съд                      Деветка мечове                     Паж мечове



Уж празници се задават, а всички сте на нож.  :57:

Клер, напусни го това минало. Имала си период на край, на ново начало. На възраждане. Не е било лесно, преживяла си болки. Но нека те не  са определящи живота ти. Миналото може да е оставило следи в теб, чувство на несигурност. Тежките думи от другите не трябва да те обезверяват. Може да се чувстваш открита пред някой, а той да е използвал моментната ти слабост, за да те нарани. Имаш своите тревоги и си се скрила на сигурно от тях. Но трябва да намериш сили и да се изправиш. Извикай на помощ инат или нещо друго, което те задвижва. И се изправи срещу предизвикателствата. Нека мечовете са в ръката ти като оръжие, а не закачи над теб и безполезни. Използвай интелигентно оръжието си, за да се справиш с проблемите.

Последната карта е Императрицата.



По-скоро пасивна седмица. Битките ще са в теб. Но ще ги надхитриш с малко повече кураж.  :58:

пак здравословни притеснения имах и ми беше изнервено по празниците.   :-X

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #182 -: Декември 27, 2015, 10:09:22 pm »
Момичета, и аз ще тегля карти. Но ми е малко свободното време и не знам кога. Месечните и годишните ще са по-късно. Едва ще сколасам със седмични сега. :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #183 -: Декември 28, 2015, 05:17:02 pm »
Момичета, извинявайте, че така се бавя с картите. И на съобщенията ще отговоря.  :08:

Витхце, ново седмично таро. Таровистките ми звучи като терористките.  :012:

           Деветка мечове                      Десетка чаши                   Шестица чаши



Този път картите звучат малко по-добре. Макар в началото на седмицата отново да има моменти на страх или обида при теб. Ще се чувстваш безсилна за нещо. Пази се от болежки, може да ти се е позагубила силицата. Не се впечатлявай от лошите думи на другите. Ще имаш поводи за усмивки, може да се чувстваш добре в семейна обстановка или около деца и хора, които не са загубили детето в себе си. Може да ти е чувствено, да ти е радостно в дома. Но ще си мислиш за миналото, минали емоции. Не се губи в спомените. Пусни ги. По-скоро направи нещо, което ти е било в детството, то ще те зарадва.

Последната карта е Луната.



Период, в който събитията в теб ще са повече, отколкото в действителността. Мечтите, сънищата - все така актуални. Не забравяй, че всичко е цикъл - доброто и лошото. Може нещо да достигне своята крайна точка, да е в апогей. Не губи връзка с реалността.  :-* Не преследвай на всяка цена.  :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #184 -: Декември 28, 2015, 05:24:35 pm »
Седмични за Делф. Заем ли ще даваш? Или ще ти върнат такъв?

              Императорът                      Асо мечове                    Рицар мечове



Много мечове, Делфи... Гледай да не губиш позиции.
Темата с решенията ще ти важна. Ще имаш нужда от усамотение и премисляне. Сякаш нямаш достатъчно кураж да вземеш някакво важно решение, защото ще трябва да направиш комрпомис с нещо друго. Нещо ли трябва да жертваш?
Ако някой се прави на недостъпен, може да му свалиш короната. На асото има корона наниназа на меч. След Императорът - паднал е в словесна битка или следствие на нова идея, вдъхновение. Ползвай интелигентно ресурсите си. Опитай с мир и димпомация, добри аргументи да прокараш новите си идеи. Може в край на седмицата да си настроена по-войнствено и да браниш идеалите си с повечко жар. Но нека не е необмислено и припряно.
Седмица на битки, Делф. С теб самата, с другите.

Последната карта е Шестица жезли.



Нека битките са успешни и ти носят успехи, почести.  :08: :58: Но нищо няма да е даром, а след упорито и трудно следване на своя път.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #185 -: Декември 28, 2015, 05:33:11 pm »
Седмични карти за Тренди.

                             Звездата                                           Осмица жезли                          Кралица пентакли



Брей, Тренди, много женски карти.

Може да имаш две възможности или да си раздвоена за две твои мечти. Ще се надяваш за нещичко, може да ти е мечтателно. Не пропускай да погледждаш небето, звездите - мигове на усамотение, в които може да получиш просветление за желанията си. Да чакаш бързи вести, които ще те принудят да действаш скоростно. Дори да мислиш, че времето ти е недостатъчно, ще се справиш в всички задължения. След моментите на мечти ще ти се иска да ги осъществиш и ще си активна. И явно ще спечелиш, ще мислиш за благоденствието си, но и за кариерата. Хайде, празничните дни ще ти е с наслада към хубавите мигове и удоволствия. Да си носиш бижутата с камъни.

Последната карта е Страшният съд.



Подходяща за финал на годината и равносметка на изминалото време. Сигурно в новогодишната нощ ще си правиш списък с нещата, с които искаш да се разделиш. И онези, които искаш да възродиш. Може и да се откажеш от някои мечти, ако не са ти потребни.  :-* :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #186 -: Декември 28, 2015, 05:34:18 pm »
Останалите момиченца - ще е по-късно или утре. Не смея и да обещая нещо, че отново ще съм в джаза вечерта.  :38: :-* :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Седмични карти таро
« Отговор #187 -: Декември 28, 2015, 06:02:02 pm »
Останалите момиченца - ще е по-късно или утре. Не смея и да обещая нещо, че отново ще съм в джаза вечерта.  :38: :-* :58:

Емма, ако имаш сили, моля те и за мен да изтеглиш седмични карти. :58:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #188 -: Декември 28, 2015, 08:26:23 pm »
Благодаря, Емс, засега седмицата започна с много ангажименти  :012:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #189 -: Декември 29, 2015, 09:14:16 am »
Боболина, за теб изтеглих

                Висшият жрец                          Десетка жезли                   Деветка жезли



Може да има хора, които ще ти се доверят през новата седмица, ще ти поискат съвет или ще те слушат. Ти ще си настроена по-традиционно, ще искаш да подредиш мислите си, но по-скоро ще търсиш познати модели. Да не ходиш на църква или свято място? Сега му е времето да се отрезвиш от неприятните емоции, чувства, да прочистиш ума си, да направиш промени.
Може да ти е трудно, защото ще се захванеш с много неща за вършене. Но избери само онова, което е необходимо. В край на годината не си давай чак толкова зор. Явно ще ти се иска да не оставяш стари неща за новата година. Но тези дейности ще те изтощят и ще се наложи да се уединиш, за да събереш силите си отново. Ще се справиш с предизвикателствата, но не се преуморявай. По пътя ти ще има предизвикателства.

Последната карта е Обесеният.



Време за промяна на възгледите ти. Може и с цената на някаква лична жертва. Но ти е необходимо. Опитай се да бъдеш по-мека и отзивчива с другите, дръж езика зад зъбите.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #190 -: Декември 29, 2015, 09:24:13 am »
Седмични карти за Хепи.

               Страшният съд                   Кралица пентакли               Асо чаши



Малко противоречиви карти, Хепи. Ще искаш да изчистиш неяснотите по миналото. Време за отсъждане кое ще продължиш през новата година, от кое ще се откажеш. Ще правиш равносметки. Нещо от миналото може да се възроди. Но и ще се разделиш с някои ситуации. Сега му е времето да разчупиш старите рамки и ограничения, да се освободиш. Това ще те накара да се почувстваш като владетелка на живота си. Ще проявиш повече разум, рационалност. Но и ще помислиш как да ти е добре, да ти е хубаво, подредено и чувствено. Ще искаш да се наслаждаваш на удоволствията, Хепи. След по-трудните мигове ще се почувстваш позитивна. а може и нови емоции да се появят. Хармонията и щастието ще те вълнуват и ще си насочена към тях и получаването им.

Последната карта - воден мъж. Паж чаши.



В отношенията с другите ще влагаш повече емоции. Но не винаги ще имаш смелост да ги изразиш изцяло. Промени и новини. Успех, Хепи. Радвай се на живота след равносметките.  :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #191 -: Декември 29, 2015, 09:34:00 am »
За Скорпионче.

              Крал пентакли                  Магьосникът                        Двойка пентакли



Скорпионче, седмица на дуалностите. Двама мъже и третата карта и тя двойка.

Ще си на моменти. В един миг ще искаш да бъдеш рационална, логична, да си търсиш интересите. Ще се стремиш да ти е удобно, подредено и подсигурено. В следващ миг ще ти се иска да имаш повече възможности пред себе си, да направиш нещо ново, да използваш знанията си, да твориш чудеса.
А дали няма колебания за двама мъже - такива типажи?
Ще ти се иска да запазиш своите позиции - действия с разум, преценка. Но явно искаш нещо да рискуваш, да промениш. Знаеш, че имаш способност за промяна. Бъди внимателна как случваш нещата. За да не се окажеш самоизмамена.
Седмица, в която ще трябва да помиряваш тези противоречия. Да балансираш, за да има хармония и разбирателство. Но ще успяваш да надвиеш темперамента си, за да държиш конфликтите под контрола си.

Последната карта е Деветка чаши.



Нова година с приятели, компании и много чашки. Не ставай майка на останалите и не влагай прекалено много емоции. Радвай се на живота.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #192 -: Декември 29, 2015, 09:35:17 am »
Ще продължа с тегленето по-късно.  :38: :58:
Не съм забравила за другите.  :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Седмични карти таро
« Отговор #193 -: Декември 29, 2015, 11:37:43 am »
Много ти благодаря, Емма! :-* Наистина съм засипана с ангажименти и предизвикателства. Мисля сериозно да се вслушам в думите ти да върша само това, което е необходимо и да се освободя от неприятните емоции. Потърсих и уединение - изключих си мобилния телефон и тези дни общувам с много малко хора. Лошо привикнах хората около мен - да съм на вечно тяхно разположение, да мислят, че съм им длъжна, да пренебрегвам себе си, а благодарност - никаква. Дори напротив - броят грешките ми. Животът явно се опитва да ме научи на нещо голямо, което не владея. И наистина трябва да държа езика си зад зъбите. Несправедливостта, не само към мен, но и по принцип, ме кара да казвам повече, отколкото хората могат да понесат.

Благодаря, Емма, много обективни карти и тълкуване! :08:


pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Седмични карти таро
« Отговор #194 -: Декември 30, 2015, 03:15:28 pm »
Здравейте момичета,
моля ви за седмично таро, моля, моля!