Автор Тема: Седмични карти таро  (Прочетена 89320 пъти)

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Седмични карти таро
« Отговор #210 -: Януари 02, 2016, 04:11:31 pm »
 :38:
Благодаря Емма!!!

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #211 -: Януари 02, 2016, 04:24:13 pm »
Подредба за Стар.

                  Дяволът                         Асо жезли                      Седмица мечове



Малко шантави карти. В теб се е разгорял един огън, не особено приятен. Може да имаш повече мигове на черногледство, да се занимаваш с неща, които не вадят добрите ти страни на показ. Време, в което трябва да стигнеш до най-черното, да се отдадеш на всичко изкушаващо и не особено морално. За да има нов цикъл след това, ново начало. В което ще вложиш повече енергия и хъс, желание за себедоказване.
Нека нечестните хора около теб не те правят невярваща. В край на седмицата се стреми да живееш според реда, който е установен. Дори да имаш предложения и изкушения за не особено честни битки. Може да ти е наранена гордостта от нечие подмолно действие.

Последната карта е Висшата жрица.



Бих те посъветвала да прочетеш някоя духовна книга, за да се хармонизираш. И не забравяй за интуицията си.  :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #212 -: Януари 02, 2016, 04:59:59 pm »
Обърни посоката на тялото си.  :38: Захапи галещата ръка. Варианти много. Или се радвай на пънкарска прическа.  :-*
Явно заради това този Дявол се е наместил на първа позиция.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #213 -: Януари 03, 2016, 04:49:43 pm »
Седмични карти за Хепи.

          Магьосникът                      Двойка мечове                     Шестица жезли




Хепи, да не получиш някоя новина, да научиш нещо? Ще искаш ново начало и ще правиш равносметка с какво разполагаш като знания, умения. Ще действаш, може и малко по-смело. Но с идеята, че от теб зависи нещо. Но преди да поемеш в някоя нова посока, ще имаш време да мислиш и правиш избори. Няма да ти е много лесно и може да се налага да избираш между два варианта, в които няма добър и лош. А ще трябва да избираш по-малко лошото. Това може да ти донесе дискомфорт, да искаш да се защитиш. Ще има да го мислиш в нощите. Да нямаш проблеми със стомах/корем?
В край на седмицата ще си направила своите избори и ще получиш признание за успех. Може и с помощ на другите да изминеш своя път.
Хайде, орисвам те на приятно гостуване на някой.

Последната карта е Петица мечове.



Старай се да бъдеш максимално коректна в конфликтните ситуации.  :58: Тази седмица може да те срещне с хора и ситуации, в които не всичко е изрядно. Пази се от измамници.  :38: Особено, които са свързани с пътувания.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #214 -: Януари 03, 2016, 04:58:07 pm »
Карти за Делф.

             Седмица чаши                        Петица мечове                        Двойка жезли




Делфи, един Император изхвъркна по време на размесването. Явно ти е много важно да вземеш решение. Но си се разпиляла в различни дейности, настроения и мисли. Луташ се и се раздаваш на много места. Но никъде изцяло. Така губиш важна енергия. Съсредоточи се само върху онова, което най-силно иска сърцето ти. Дори да има някакви нечестни неща, някой да е спечелил на гърба на твоите недоглеждания, грешни решения, не се отказвай от желанията си.
Може да имаш някакъв кръстопът, но всички посоки да са равностойни, да няма една отличаваща се. Или доближаваща се до мечтите ти. А ти имаш мечти и не си ги забравила, дори да не го показваш.  ;)

Последната карта е Деветка чаши.



Много емоции. Излез с приятели и ги удави с алкохол.  :012: :38: Не позволявай на емоциите да те ръководят. Постарай се да имаш контрол над темперамента си.  :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #215 -: Януари 03, 2016, 05:26:27 pm »
За Тренди.

           Колелото на съдбата                Седмица пентакли               Тройка пентакли



Тренди, да не се върнеш в някаква изходна позиция?
Ще получиш резултати от действията си. Но може по независещи от теб причини да не си особено доволна. Не забравяй, че не винаги може да си на върха. Понякога се случва да направиш крачка назад, за да имаш по-ясно виждане над ситуацията.
Не отказвай помощ от някой близък, от приятел.
Може да се включиш в някакъв курс по обучение, да развиеш своите умения. Под ръководството на някой по-висшестоящ.

Последната карта е Дяволът.



Много материална седмица. Според мен ще те вълнуват предимно нещата, които са по-земни, свързани с удоволствията, паричките.  :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #216 -: Януари 03, 2016, 10:37:49 pm »
За Скорпионче.

              Глупакът                           Кралица мечове                     Четворка мечове



Интересни карти, но и малко независими. Сякаш искаш да тръгнеш по нов път и много не чуваш какво ти казват другите. Пред теб е само път и свобода, вълнува те само това, не и последиците. Ентусиазирана си от новите хоризонти, не си много внимателна за трудностите. И имаш желание да се докажеш като независима жена, можеща. Да се справиш с всяка ситуация със собствени усилия. Да не си наранена, че ще ти е важно това доказване? Може да сложиш около себе си бодлива бариера, за да не допускаш останалите. Но да се чувстваш... охладена, на студено. Кралицата е на мраморен трон. След този порив за доказване ще имаш нужда от време за себе си. Да се възстановиш и помислиш. Ще ти е нужно това освобождаване от другите, за да наредиш приоритетите си.

Последната карта е Кулата.



Нещо около теб се мъти... Искаш да промениш настоящ ред с нов. Или всичко само ще се разпука и ще изисква да го построиш отново. Не приемай измененията със страх и огорчение.  :-* Явно по пътя си нещо сте се разминали с други хора, говорите на различни езици.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #217 -: Януари 03, 2016, 10:47:14 pm »
Витхце, не съм те забравила.

          Деветка жезли                     Кралица жезли                    Императрицата



Странни карти. С намек за войнственост.
Ще искаш да рискуваш и да спечелиш, особено битки с другите. Да надвиеш опозицията. Но това ще вземе от енергията ти и ще те принуди малко да се отдръпнеш, за да лекуваш раните, да оправиш пораженията. Следи си приоритетите, могат да се изменят. Ще добиеш увереност и желание за доказване, може и с малко повече темперамент. Но нека не си безчувствена към нуждите на другите. Противоречиви карти. От Кралица към Императрица. Все жени с положение. Но едната е малко себична. А другата умее да се раздава. Така и ти ще си на две разпъната. В край на седмицата ще ти е по-пасивно, но и по-обгрижващо. Ще кандисаш да вървиш с другите в екип, а не против всички.  :72:

Последната карта е Шестица пентакли.



Ако си имала намерение да върнеш нещо на някой, ще успееш - емоция, отмъщение, парички. С оглед на картите - ще имаш и да дадеш, може малко повече стабилност.  :58: :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #218 -: Януари 03, 2016, 10:52:18 pm »
Седмични карти и за мен.

Императорът            Осмица пентакли              Тройка жезли



Явно ще ми е работно, отговорно и ще трябва да се усъвършенствам в нещо. За да се развивам и в други области, гледам към бъдещето. Може. Не съм крайно очарована, но не е толкова зле. И къде без някоя кофти картичка.

Последната е Деветка мечове.



Ще остана без енергия. В следствие на ангажиментите. А може и да се почувствам изплашена от/за нещо.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Седмични карти таро
« Отговор #219 -: Януари 04, 2016, 09:57:49 am »
Боболина, за теб изтеглих

                Висшият жрец                          Десетка жезли                   Деветка жезли



Може да има хора, които ще ти се доверят през новата седмица, ще ти поискат съвет или ще те слушат. Ти ще си настроена по-традиционно, ще искаш да подредиш мислите си, но по-скоро ще търсиш познати модели. Да не ходиш на църква или свято място? Сега му е времето да се отрезвиш от неприятните емоции, чувства, да прочистиш ума си, да направиш промени.
Може да ти е трудно, защото ще се захванеш с много неща за вършене. Но избери само онова, което е необходимо. В край на годината не си давай чак толкова зор. Явно ще ти се иска да не оставяш стари неща за новата година. Но тези дейности ще те изтощят и ще се наложи да се уединиш, за да събереш силите си отново. Ще се справиш с предизвикателствата, но не се преуморявай. По пътя ти ще има предизвикателства.

Последната карта е Обесеният.



Време за промяна на възгледите ти. Може и с цената на някаква лична жертва. Но ти е необходимо. Опитай се да бъдеш по-мека и отзивчива с другите, дръж езика зад зъбите.

Обратна връзка. Емма, остави ме безмълвна с тези карти. :72: И най-вече заради попаденията за събития, които изобщо, ама изобщо не очаквах, нито планирах, нито можех да предположа, че ще се случат. Най-неочаквано се появи жена, която поиска съвет от мен и се вслуша в думите ми относно здравословното състояние на нейн близък. Съвсем ненадейно се оказах и на свято място/църква, за чието съществуване изобщо не подозирах, бяхме тръгнали на планина, но пътят беше затворен, наложи се да се отклоним и се оказахме точно там, където си видяла по картите. Изолация от хора, изчерпващи ме емоционално (а и физически), лична жертва и старание да бъда максимално обективна. Много точно си разчела този ми период, браво. :clap:

Ще имаш ли възможност да ми изтеглиш карти за новата седмица и по-конкретно дали в отношенията ми с Х. ще настъпи промяна? ???

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #220 -: Януари 09, 2016, 10:55:31 am »
Тренди, за другата седмица ти дръпнах 5ч - 4ч - РП(горе Аж) - направо съм за убиване.  :012:
Кофти седмица ти се очертава, направо ще си е депресарска. Преживяла си загуба/ разочарование и следващата седмица ще страдаш по това. Бавно ще се възстановяваш.
Вариантите, които ще ти се предлагат, няма да те удовлетворяват.




Седмицата беше ужасна. Наводнихме се, то затова излязоха толкова чаши, появи се някакъв, който започна да ми сваля звезди, но го отрязах, след това се появи друг, който се оказа обвързан, наговориха ми куп ужасни неща на едно събитие. Дадоха ми договора за работа, което малко ме успокои. Постоянно съм подложена на критики, обаче не ми пука. Да си говорят каквото искат.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #221 -: Януари 09, 2016, 10:59:44 am »
За Тренди.

           Колелото на съдбата                Седмица пентакли               Тройка пентакли



Тренди, да не се върнеш в някаква изходна позиция?
Ще получиш резултати от действията си. Но може по независещи от теб причини да не си особено доволна. Не забравяй, че не винаги може да си на върха. Понякога се случва да направиш крачка назад, за да имаш по-ясно виждане над ситуацията.
Не отказвай помощ от някой близък, от приятел.
Може да се включиш в някакъв курс по обучение, да развиеш своите умения. Под ръководството на някой по-висшестоящ.

Последната карта е Дяволът.



Много материална седмица. Според мен ще те вълнуват предимно нещата, които са по-земни, свързани с удоволствията, паричките:-*

Така с подчертаването ми е по-лесно  :012: Дяволът може и да показва договора ми за работа. Искат да ме пращат на някакъв курс за рекламен агент, но е само план все още.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #222 -: Януари 09, 2016, 11:12:49 am »
Седмичните ми: горе 7м, звездата - справедливостта -10ж
Кажете, че предстои да ми се разреши проблем и да премахна този товар на 10ж???


Според мен ще имаш повечко ангажименти, може и умишлено да спазваш дистанция от околните.

Точно така, Тренди - наблягам на работата, за да дистанцирам другите от мен.  :(

За Скорпионче.

              Глупакът                           Кралица мечове                     Четворка мечове


Интересни карти, но и малко независими. Сякаш искаш да тръгнеш по нов път и много не чуваш какво ти казват другите. Пред теб е само път и свобода, вълнува те само това, не и последиците. Ентусиазирана си от новите хоризонти, не си много внимателна за трудностите. И имаш желание да се докажеш като независима жена, можеща. Да се справиш с всяка ситуация със собствени усилия. Да не си наранена, че ще ти е важно това доказване? Може да сложиш около себе си бодлива бариера, за да не допускаш останалите. Но да се чувстваш... охладена, на студено. Кралицата е на мраморен трон. След този порив за доказване ще имаш нужда от време за себе си. Да се възстановиш и помислиш. Ще ти е нужно това освобождаване от другите, за да наредиш приоритетите си.

Последната карта е Кулата.



Нещо около теб се мъти... Искаш да промениш настоящ ред с нов. Или всичко само ще се разпука и ще изисква да го построиш отново. Не приемай измененията със страх и огорчение.  :-* Явно по пътя си нещо сте се разминали с други хора, говорите на различни езици.

Емма, както винаги, права в тълкуването.  :012:
Искам да се справя сама с всичко, да се докажа, да бъда дама меч, но не ми се получава. И за самотата се оказа права.(хареса ми това за мраморния трон)
Добре че в края на седмицата беше братовчедка ми - помогна ми да начертая няколко варианта и да започна да действам, че така до никъде няма да я докарам.
Нужна ми е почивка, това е истината.

 :-*
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #223 -: Януари 09, 2016, 01:37:46 pm »


 :012:


Седмични за Емма; горе 7ж, отшелника - рп - кч
Емма, да не би да си се отдала на някой проект, нещо, което трябва да защитаваш пред
жури? При теб периодът на изолация и самота е вече в миналото, и през седмицата предстоят много забавления. Но някак ще контролираш себе си, няма да показваш всичко.
А може и някой крал чаши отново да напомни за себе си? Някой, който си отблъснала преди.


Този Крал чаши да не се изявява в интригите, които последно време се въртят около мен? Леле, такъв период скоро не е имало. Голяма простотия. Иначе седмица на забавления. Изморено ми е вече от шантави купони и пътувания, музиканти, сутеньори, Мадам, собственици на заведения и така нататък. Станала съм кошче за тайни и душевни отпадъци. Кой където го боли и сърби, решава на мен да се ожалва, да си тропне мъката и притесненията.
Може да се каже, че защитавах някакъв проект.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #224 -: Януари 09, 2016, 01:52:36 pm »
Малко извън темата - но се чудя в последно време нещо.  :012: Случвало ли ви се е да теглите карти на някого, но някак да се затруднявате в интерпретацията им? Все едно, как да кажа - липсва връзката по между ви?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."