Автор Тема: Седмични карти таро  (Прочетена 89211 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #225 -: Януари 09, 2016, 04:43:29 pm »
С някои хора се получава. С други е трудно. Да, може да е от липса на връзка. Но по-често усещам, че самите те са се затворили и не допускат да стигнеш до тях, за да 'усетиш' как да разтълкуваш картите.
Някои хора са отворени. С желанието си да им теглиш карти ти оставят място да потънеш в тях.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #226 -: Януари 09, 2016, 05:37:19 pm »
Картите са ми удоволствие и бягство от досадните ангажименти. Времето ми е малко.
Ти се отказваш и жертваш, но аз не мога да си представя да тегля седмични карти и да те пропусна.  :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #227 -: Януари 09, 2016, 05:55:35 pm »
Повече ме мъчи ужасяващ белег, който получих на лицето. От една от писаните ми. Не го направи нарочно. Но е факт - дълга резка през половината страна и през горната устна. Сега си имам формичка от белези. "V" или "Л" - Victory или Любов. Това си помислих, когато видях резултатите. Въпрос на посока, от която го гледаш. Точно над и върху устната. Тр. Марс точно каре Асц.  :012:
Ударих писаната по дупето и сега ми е съвестно. Ще я търся да й се извиня. С нещо вкусничко.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #228 -: Януари 10, 2016, 09:31:01 am »
Седмични карти за Витхце.

             Луната                         Петица пентакли                  Справедливостта




И тази седмица не я виждам много активна, Витхце.
Ще ти е мечтателно, по-скоро ще живееш в спомени, в миналото, в сънищата си. Може да ти се струва, че около теб е много черно, липсва живец. Но и в тъмното има живот, просто не е толкова активно. За да излезеш от тъмнината и илюзиите ще трябва да вземеш някакво решение. Но май си се докарала до положение, в което решенията не са толкова задоволителни. Не харчи парички за глупости, за да не се окажеш в трудни периоди след време. И мисли по-мащабно относно изборите. Ще получиш онова, за което си работила, си заслужила. Да не се колебаеш за нещо? Не отказвай помощ от другите. Сама ще ти е по-трудно да се справяш.


Последната карта е Рицар пентакли.



Нещата ще се случват бавно. За другите може да изглежда, че нямаш движение, но явно ти нещо си организираш тайно, което да те придвижва напред. Хайде, ще чакаме да се появи човек, който пътува. :58: :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #229 -: Януари 10, 2016, 09:42:09 am »
За Скорпионче.

           Глупакът                           Двойка пентакли                   Асо пентакли




Скорпионче, на мен картите ми харесват. Говорят за ново начало.
Ще прегърнеш идеята за новото начало с ентусиазъм. Може да не си много наясно какво да правиш, но ще ти е леко, свободно, ще чуваш 'музика'. Не забравяй за приятелите си, които те следват или предупреждават за предстоящи изпитания. Много скоро ще си в позиция на избори, ще опитваш да съвместяваш две неща, за да има хармония и ред. Стреми се да си дипломатична, ще ти се иска да озаптяваш темперамента си, да си заземена в решенията си. И ще го постигнеш. в край на седмицата ще се върнеш към положение, което ти носи сигурност и ти дава усещане за добро развитие, за добра перспектива. Не мога да преценя дали са работни или лични картите. Но като цяло ще имаш идеи за нов проект.

Последната карта е Силата.



Хайде, всичко е във твои ръце. Не се тревожи, имаш капацитет, умения и сила, за да издържиш и да се справиш. Може да има мигове, в които ще трябва да се защитиш пред някой или да отплатиш себе си пред горд човек. Но явно ще имаш някакви идеи и ще си ги преследваш.  :-* Кураж.  :-* :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #230 -: Януари 10, 2016, 09:50:21 am »
Седмични карти за Делфи.

     Четворка жезли                Четворка пентакли                 Седмица чаши




Ех, че шарена подредба. И с толкова четворки. Ще ти е важна седмица, но може да вложиш много усилия в нещо. Къде ще е свързано с дома или семейството. Да не ти се налага да правиш някакъв ремонт или дейност, които да изисква влагане на средства?
Ще ти е по-добре да си в домашна среда, да ти е уютно, спокойно, да се занимаваш с домакинство. Но това може да те откъсне от другите ти занимания, да си по-практична и въвлечена в битовизмите, темите за паричките, за практичното.
В край на седмицата ще си объркана от варианти и ще ти е трудно да се съсредоточиш върху едно нещо. Ще се пилееш в много ангажименти и никой няма да успяваш да докараш до читав финал. Спри, почини и избери само основното, което те радва. Не се пилей.

Последната карта е Паж мечове.



Явно ще упорстваш за нещо и ще водиш спорове за правотата си. Не бъди прекалено остра.  :-* Използвай аргументи, за да убеждаваш другите. А не заплахи.  :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #231 -: Януари 10, 2016, 09:59:58 am »
За Тренди.

             Десетка жезли                  Тройка чаши                  Двойка жезли




В началото на седмицата може да има отзвук от предишната, когато ти е било по-натоварено. Все още ще има някое задължение от преди, което да те преследва. Не се преуморявай и разчисти малко тежестите. Остави само необходимото и важното. И не се опитвай да свършиш работата на другите, те да се оправят някак. Ти гледай кое е важно за теб. Към средата на седмицата ще ти е по-безгрижно, весело. И ще срещаш повече радост от срещи с хора. Може да си поканена на някакво парти, където има питиета, музика, забава. Или да отидеш с приятелки на парти. Ще чакаме интересен и малко екзотичен човек да те срещне. Може и гадател, с усети някакви. Дори да имаш избори, ще ти е трудно да решиш. Все още някаква мечта те вълнува, а пред теб има еднакви по стойност възможности.

Последната карта е Императорът.



Явно ще чувстваш седмицата за отговорна за решенията. Но може и да има елемент на саможертва, но в името на развитието ти.  :72: :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Седмични карти таро
« Отговор #232 -: Януари 10, 2016, 10:16:23 am »
Седмични карти за Павла.

            Четворка жезли                         Кралица жезли                                 Звездата



Павла, много женски карти, но и противоречиви. Седмица на различни 'роли'.
В началото на седмицата може да си по-отдадена на дома си, на женските задължения. Но това няма да ти е в тежест, ще намираш радост в дребните неща, които са свързани с домашното огнище. Може да участваш в подготовка на някакъв празник, да помагаш на някой да подредбата.
Но след това ще ти се иска да не си толкова самоотвержена и да помислиш за собствените си нужди. Да се почувстваш повече фатална жена, повече Венера и Лилит, а не Луна. И няма да се страхуваш да покажеш желанията си, да ги следваш. В край на седмицата ще си в друго настроение. Повече ще те вълнува романтиката, идеализъм, мечтите. Ще си по-замечтана и ще имаш надежди за нещо. Да не се колебаеш за нещо?

Последната карта е Шестица пентакли.



Отново ми се върти идеята, че ще участваш в някакво парти и ще раздаваш подаръци... Дай от сърце на този, който е в нужда. Вселената ще ти върне жеста.  :08: :58:
Имах имен ден гости , подаръци. Имах хубаво настроение. Получих помощ и като за новолуние в козирог малък ремонт ...като цяло съм преизпълнена с хубави емоции! Благодаря Емма!!!

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #233 -: Януари 10, 2016, 10:16:38 am »
За Павла.

       Четворка пентакли               Десетка жезли          Четворка мечове



Павла, не ги нарисувах много хубави.  :(

Ще си се ангажирала в мисли за материалното. И по тази причина може да се нагърбиш с повече отговорности. Ще искаш да свършиш много работа, даже чужда такава. Но това не е печелившо за теб. Заеми се с нещата, с които може да се справиш. За да не се окажеш в позиция на принудителна почивка в край на седмицата. Да се разболеееш от пренатоварване. Пази си здравето.
В край на седмицата ще имаш нужда от усамотение, за да релаксираш, медитираш. А може и гърлото да лекуваш. Особено ако през седмицата не си успяла да кажеш на някой какво мислиш.

Последната карта е Императрицата.



Тази седмица ще ти е в идея за обгрижване. От там и пренатоварването. Пази себе си, Павла.  :-* :58:


С другите момичета ще продължа по-късно. Хепи, Стар, Флорка, Клер.  :58: :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Седмични карти таро
« Отговор #234 -: Януари 10, 2016, 10:24:44 am »
Емма страхотна си, детенце ми се разболява и може и аз да го изкарам грипа след него...точна както винаги!  :clap:
Пожелавам ти хубав, гушкав хармоничвн ден!  :38:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #235 -: Януари 10, 2016, 10:30:47 am »
За Емма: горе 2ч/ императрицата - 7п - слънцето


Емма, актуални през седмицата ще бъдат въпроси около майчинство. А може и новина за нечия бременност да получиш. (не е изключено и ти самата да мислиш повече за това)
В някой проект или взаимоотношения си положила много усилия и тепърва ще бъдеш възнаградена за това. Не се отказвай!
Като цяло трудолюбива седмица се очертава.   :-*

« Последна редакция: Януари 10, 2016, 11:00:40 am от Скорпионче »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #236 -: Януари 10, 2016, 10:33:09 am »
За Уич: горе влюбените/ жрицата - 6ж - светът


Уич, оставяш периода на пасивност на заден план. Но благодарение на него си имала време да премислиш всичко, и то разумно! Осъществила си контакт със вътрешния си глас и знанието, скрито дълбоко в теб. Благодарение на това ще постигнеш своята победа. Ще предприемеш действия, от които ще се почувстваш истински щастлива. Пътят, по който поемаш, ще те направи една успешна и реализирала се жена. През седмицата се доверявай на интуицията си и няма да сбъркаш.
Другото, което мисля по картите, че може предстоящата седмица може да е свързана с край на един етап от живота ти и началото на друг. Възможно ли е пътуване да осъществиш, но пътуване в чужбина?
Другите ще забележат твоите качества и ще бъдеш възнаградена за това.
6ж+светът - като да ходиш на някакво важно мероприятие.


 :-*


« Последна редакция: Януари 10, 2016, 10:51:15 am от Скорпионче »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #237 -: Януари 10, 2016, 10:36:59 am »
Моите седмични: горе пч/ 2ч - влюбените -3ч охоооо  ;D
Край на връзка или напротив - преминаване на друг етап във взаимоотношенията. (3ч - споделяне на общи интереси)

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #238 -: Януари 10, 2016, 11:17:33 am »
За Тренди: горе влюбените; кп - отшелника - 2п

Картите ми се струват повече работни. Ще получиш нечия подкрепа и това ще предизвика твоите вълнения. Но също така ще бъдеш натоварена с повече задължения от обикновено. Много работа те чака, Тренди. Няма да  имаш време за друго, освен за изпълнение на професионалните ти ангажименти. Нахъсана си и твърдо решена, че може да се справиш.

 :-*

« Последна редакция: Януари 10, 2016, 11:50:24 am от Скорпионче »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #239 -: Януари 10, 2016, 11:28:25 am »
И аз ще ви изтегля, но по-късно.