Автор Тема: Седмични карти таро  (Прочетена 89392 пъти)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #285 -: Януари 17, 2016, 12:32:59 pm »
За Хепи

КМ/Свят+КС+2п



Хепи, следващата седмица ще ти е важна. Имам чувството, че ще посетиш лекар. Възможно е да се срещнеш с важни хора, да обсъждате нещо важно. Идва нов период за теб, който ще преобърне доста от представите ти. Към края на седмицата партньорството ще ти е на фокус, там ще ти е насочено вниманието. Това с промените няма да стане за една седмица, но в следващите месеци, да.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #286 -: Януари 17, 2016, 12:45:31 pm »
За Клер

ц. Жрица/ 7ч+10ч+Слънце


Клер, повече ще го караш на интуиция и емоции през седмицата. Имаш ли страхове, които те тормозят? С половинката ще сте в хармонични отношения. Щастливи и слънчеви мигове те очакват. Слънцето е прекрасна карта, така че седмицата ти ще хубава  :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #287 -: Януари 17, 2016, 01:19:21 pm »
Момичета, днес с картите сме ваши. Стига да имам нет, че до момента имах технически проблеми.  :012:
Пътуване ми предричате - дано. С шейна?  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Седмични карти таро
« Отговор #288 -: Януари 17, 2016, 01:32:16 pm »
Момичета, днес с картите сме ваши. Стига да имам нет, че до момента имах технически проблеми.  :012:
Пътуване ми предричате - дано. С шейна?  :012:

Пу за мен една подредба  :29: :012:
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Happy58

  • Гост
Re: Седмични карти таро
« Отговор #289 -: Януари 17, 2016, 01:41:39 pm »
Момичета, днес с картите сме ваши. Стига да имам нет, че до момента имах технически проблеми.  :012:
Пътуване ми предричате - дано. С шейна?  :012:


ааа, без технически проблеми, моля :) - искаме те за нас :)

заявка, на опашката :)

Happy58

  • Гост
Re: Седмични карти таро
« Отговор #290 -: Януари 17, 2016, 01:43:34 pm »
За Хепи

КМ/Свят+КС+2п

Хепи, следващата седмица ще ти е важна. Имам чувството, че ще посетиш лекар. Възможно е да се срещнеш с важни хора, да обсъждате нещо важно. Идва нов период за теб, който ще преобърне доста от представите ти. Към края на седмицата партньорството ще ти е на фокус, там ще ти е насочено вниманието. Това с промените няма да стане за една седмица, но в следващите месеци, да.

Да, ще ходя за изследвания, но ще ги правя следващата и чак след това консултацията.... дано да са хубави. За важните хора - ами ... не знам, нямам нищо предвид .... но ще докладвам :)

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Седмични карти таро
« Отговор #291 -: Януари 17, 2016, 02:01:23 pm »
Боболина, за теб изтеглих тези карти.

            Двойка чаши                      Кралица жезли                        Паж чаши



Интересни карти, малко разнопосочни. В началото на седмицата може да усещаш повече близост, да се стремите към хармония и баланс. По-лесно ще си разменяте емоции и ще се радвате на хубави мигове, приятелство между вас. Време за споделяне и наслада. Но към средата на периода може да има сблъсък на его. Или ти да покажеш по-засилено желание за контрол, власт, да доминираш. Да не се съобразяваш с желанията на този човек. Може всеки от вас да държи на нещо свое и компромисите да са трудни. Нека не е с цената на всичко. Да няма разговори за хора от миналото, от сенките? Някой да се почувства с наранено достойнство? В край на седмицата ще има промени в отношенията ви. Ще има задълбочаване, повече емоционалност. Може да е било за добро, ако е имало хър-мър. Някаква новина или вест, съобщение - те могат да внесат промените. Да няма някой 'певец', който подшушва тайните на другите?

Последната карта е Асо жезли.



Хайде, със страст и огън към повече дълбочина и емоции.  :08: Може да е свързано с възобновяване на страст в отношенията ви.

Емма, потъмнените неща се проявиха доста ясно през седмицата. Ще се радвам на нова седмична подредба, отново партньорска, за човек Х. конкретно, че има и други гравитиращи електрони, да не ми се намъкнат и те в картите, не ме интересуват те. :93:

Happy58

  • Гост
Re: Седмични карти таро
« Отговор #292 -: Януари 17, 2016, 02:50:45 pm »
ОВ за 10-17 януари

За Хепи: горе светът/ дп - обесения - рч

Хепи, при теб предстои обрат в поведението ти. От дама пентакли ще преминеш към рицар чаши. (ако до сега си проявявала твоята земна, практична и разумна страна, предстои да преминеш в другата крайност - действията ти ще бъдат водени от чувствата, които изпитваш към отсрещната страна.)
Може да направиш жест към някой, с който не сте в добри отношения или да поискаш да се изясните.

 :-*

Седмични за Хепи.

          Императорът                   Десетка пентакли                  Кралица чаши

Хепи, интересни карти. От активност към пасивност. В началото на седмицата може да следваш някаква тенденция на доказване, желание за успех, справяне с важни неща. Ще те вълнува да има сигурност, стабилност. Но не бъди прекалено властна, за да не отблъснеш околните. Да не мислиш за някакво решение за дома или финансите? Да ти е подредено и подсигурено ще ти е важно. Може да получиш някакви парички. Ще искаш да достигнеш до финал на някакъв проект. Подреди си битието, за да ти е творческо.  ;) Когато се чувстваш материално добре, ще може да отделиш време за нещата, които ти носят удоволствие, ще си по-емоционална, подкрепяща. Може някой да ти сподели нещо важно. Но не бъди прекалено обгрижваща.

Последната карта е Светът.

Сега му е времето да използваш наученото, за да финализираш нещо.  :-* :08: Другите ще те слушат.

За Хепи

ц.10м/АП+ДЖ+3м

Хепи, седмицата ще е добра в материален план, ще си дейна, но ми се струва, че някой ще те нарани словесно. Може би ще имаш здравословни проблеми със сърцето. Внимавай и се пази.

Както вече стана ясно, седмицата мина "под егидата" на липсващите пари от касата. Нещо по-специално в здравословен план нямаше - обичайните симптоми. С водния господин си изясняваме разни стари неща и нови ситуации непрекъснато. В началото на седмицата бях твърдо решена да пътувам при него, но после мераците поулегнаха - при липсващи пари щеше да е глупаво да харча още - радвам се, че подходих реалистично, а не емоционално. Почти приключих и едно работно задължение. Друго не се сещам. Е, не съм много обяснителна, ама ... толкова си мога :)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #293 -: Януари 17, 2016, 04:25:30 pm »
За Флора: горе кч/ кп - 5м - дп


През седмицата ми се струва, че ще се води нечестна битка между краля и кралицата. И в името на победата ще се използват всякакви средства.
Като предупреждение, бих ти казала, във всяка битка да се справяш сама. Защото всяко едно твое задкулисно действие ще излиза наяве и в един момент ще се почувстваш унижена. Просто се справяй сама.  :)
« Последна редакция: Януари 17, 2016, 05:25:13 pm от Скорпионче »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #294 -: Януари 17, 2016, 06:40:13 pm »
Седмични карти за Флорка.


           Осмица жезли                  Светът                      Асо пентакли



Флорка, да не дойде изненадващо някакво предложение, вест, новина за предстоящо събитие пред публика? Ще трябва бързо да се подготвиш, ще ти е активно. А може и някъде да пътуваш. Седмица, в която ще завършиш нещо започнато, някакъв проект.
Ще се представяш пред другите. Използвай знанията си умело. В край на седмицата ще мислиш за ново начало, което е свързано с финанси. Може да положиш реални основи на такова начинание.

Последната карта е Двойка пентакли.



Ще ти е малко раздвоено. И ще трябва да балансираш повече ангажименти. И да търсиш средината между конфликтни ситуации. Но ти няма да влагаш толкова много емоции в тях, ще си по-разумна и практична.

Явно картите показват интеврюто за работа. Но според мен сама ще изпиташ колебание.

По-късно ще продължа и с другите.  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Седмични карти таро
« Отговор #295 -: Януари 17, 2016, 07:21:59 pm »
Емче, тегля и на теб за седмицата.  :-*

Днес не ми е много лека ръката  :( Изтеглих 9 Жезли, 9 Меча и Магът.

Най-вероятно ще се опиташ да се предпазиш от някаква ситуация, разговор или случка, която може да те нарани. Или  такъв момент, човек, случка  могат отново да се появят в живота ти, тъкмо по ретро мерк  и да те накрат да се затвориш, да поемеш самоотбранителна позиция. Да почувстваш накъде отива някаква ситуация и да се опиташ да предвидиш нещата с два хода напред. Според мен, ако това е някакво предизвикателство като случка, ще се справиш и ще започнеш начисто като магът. Абе изобщото каквото и да е, ще действаш и няма да се оставиш някой да ти навреди, да те обиди или да те прецака (най- общо казано).Някак си ми напомнят картите на призраци от миналото, които ще напомнят за себе си.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Седмични карти таро
« Отговор #296 -: Януари 17, 2016, 07:33:02 pm »
За Скорпито >

Е, не. Днес наистина ме привличат трудните карти.

Изтеглих ти 7 ч, обесеният обърната и кулата.

Според мен най-сетне ще намериш отговорът на въпрос , който търсиш. Или решение, което ти е отбягвало и ще видиш заблудата си спрямо някаква ситуация. Това обаче няма да стане безпроблемно, а със силата на уран и марс -изведнъж и като гръм от ясно небе. За да се разреши ситуацията, Егото ще претърпи някаква промяна, ще погледнеш ситуацията от чужда гледна точка .Може да   се опитваш да се наложиш в една ситуация, от която няма как да излезеш победител. Ще осъзнаеш, че ситуацията е била като улица без изход, в която какво и да правиш, все някой ще излезе губещ и наранен.

Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Седмични карти таро
« Отговор #297 -: Януари 17, 2016, 11:22:14 pm »
благодаря Ема.
очаквам спокойна седмица, и аз се учудих на тези карти.
детето е лъв с ац телец.

в края на седмицата имах гостенче телец и това беше голямо събитие за него и сина ми. това мисля показва последната карта :)
другите 2 карти не знам, може би че малко натоварено ми беше и доста обикалях по задачи /колесницата/
кулата не мога да преценя как се е проявила.

Тренди
, благодаря
има нещо, което ме тормози. Делфин ми беше изтеглила карти, свързани със сънища за месеца, гледам, че и тук има такава препратка. :)



















Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #298 -: Януари 18, 2016, 01:13:38 am »
Седмични карти за Витце.

Нещо не ми харесват.

                 Обесеният                     Седмица мечове                     Крал жезли



Представата ти за нещо може да претърпи промени. Ще си наложиш контрол и малко ще се отдръпнеш, за да погледнеш ситуацията от друг ъгъл. Може да се почувстваш жертвана от някой. Или ти да направиш жертва. Да видиш в дълбочина чужди действия и истинските им подбуди. Време за осъзнаване. Или загуба на доверие към приятел, друг човек. Да не е свързано с мъж с огнен темперамент? В край на седмицата ще си по-категорична и ще искаш да пристъпиш към някакво действие.

Последната карта е Осмица мечове.



Има някаква неяснота, нещо, за което не си прогледнала. Това ще е като настроение през седмицата. Ще ти бъде трудно да вземаш решения. И за всеки случай - не прави разходки в планината.  :-* Картите не ми харесват.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #299 -: Януари 18, 2016, 01:22:23 am »
Седмични карти за Делф.

            Магьосникът                      Рицар пентакли                   Осмица пентакли



Делфи, да не предвиждаш пътуване, което е свързано с усъвършенстване на твои умения?
В началото на седмицата може да 'владееш хаоса'. Да имаш различни занимания, повече общуване с различни хора. Може да е свързано с нещо ново в работен план. Но имаш достатъчно натрупан опит, за да се справиш с всичко. Дори да има мигове, в които ще работиш по-бавно, ще изпипваш детайлите. В край на седмицата ще виждаш, че всичко е имало своето значение и си подобрила своите умения. Седмица на задължения и отговорности, ще си въвлечена в материалното. Но ще ти носи постъпления всичко, в което вложиш знание, талант и желание.

Последната карта е Осмица жезли.



И според нея се очертава да ти е много активно и да водиш динамично общуване, а може и пътуване.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.