Автор Тема: Седмични карти таро  (Прочетена 89187 пъти)

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Седмични карти таро
« Отговор #360 -: Март 07, 2016, 01:57:30 pm »
Емма, ако имаш възможност, би ли изтеглила карти и за мен. Бях пускала питане за таро подредба за взаимоотношения, ако ще ти е по-забавно от седмичните :) и имаш време, бих се радвала на такава подредба от теб. :08:

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Седмични карти таро
« Отговор #361 -: Март 07, 2016, 09:46:16 pm »
Глупакът държи вълка на каишка и си смуче пръста. Твоята интерпретация за сламката ми допада обаче :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #362 -: Март 07, 2016, 10:30:09 pm »
Репси, запретявам да си ги харесаш отново и да си ги искаш.  :012: Край! Умиране има, връщане няма.  :57: :-*

Това съм видяла, така съм го разбрала. Не обещавам да виждам винаги каквото е нарисувано.  :012:


Седмични за Делфи.

Умереността            Четворка чаши           Тройка жезли

Делфи, много вода из подредбата. Ще ти се иска да съвместиш емоции и темперамент, чувства и действие. Може да ти дойде някаква брилянтна идея как да го направиш. Чак да си помислиш, че си уселила точно в целта. В началото на седмицата може да си по-обрана, да се наслаждаваш на своитр си хубави моменти. Ще си по-дипломатична. Но след това ще те обземат емоции. Може да пожелаеш с малко(емоции, дейност, внимание) да се стремиш да огрееш на много места. Може да усещаш неудовлетвореност от това. Сякаш не ти достига да запълниш всички дупки, няма да ти е всичко според очакванията. Но в край на седмицата ще се вземеш в ръце. И ще гледаш с надежда пред себе си. Но и с усещането, че ти ръководиш живота си. Ще си повече Слънце, по-малко Луна.

Последната карта е Деветка чаши.

Хайде, да отпразнуваш 8 март с добра компания и много наздравици.  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Седмични карти таро
« Отговор #363 -: Март 07, 2016, 11:18:26 pm »
Брей, че подозрителна се оказа :012: Най-важното е да ги държиш на леглото :engel016:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #364 -: Март 07, 2016, 11:35:30 pm »
Огледах ги старателно да не си сложил някоя мини, много нюню джаджа за следене. Не бой се.  :012:  :72:
Пък в крайна сметка кво толкова, най-много да ми видиш гърдите. Аз и без това съм нудистка.  :012: :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #365 -: Март 08, 2016, 12:24:22 am »
Седмични за Боболина.

Крал жезли           Умереността         Кулата

Боболина, тази седмица не я виждам много лека и лесна. Може да си по-активна, с по-голямо желание да се докажеш над другите. Не потъпквай хората около себе си с прибързани действия. Да не те владее ревността?
Ако има около теб огнен мъж, с огнен темперамент, може да тръгне в някоя посока, да си мислиш, че ти обръща гръб. Ще го приемеш по-философски, с желание да не нарушаваш ежедневните си радости. Но може да усетиш, че някоя твоя крачка/стъпка се охлажда.
Може да ти се иска да си дипломатична, дори да е трудно да съвместиш някои настроения или хора. Или себе си с друг човек.
В край на седмицата спокойствието ти ще се наруши. Може да е заради нечии агресивни действия, заради мъж. Но тази промяна в реда ще е за твое добро. Изначално не си градила върху здрава основа.

Последната карта е Четворка чаши. Не мисля, че през тази седмица ще си доволна. Може да обръщаш поглед към другите и да сравняваш. Това да те прави неудовлетворена. Но трябва да се научиш да харесваш нещата, които притежаваш.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Седмични карти таро
« Отговор #366 -: Март 08, 2016, 12:14:52 pm »
Благодаря за картите, Емма. :08: Тази Кула на последна позиция... лоша работа. Ревност не чувствам. Не съм чувствала от много време. По-скоро ми е тъжно от някакви неща, тежат ми обстоятелства. Но нямат общо със съперници. Някаква мъка има в мен, дори обида. Сигурно това са 4 чаши. Днес получих резултати от кръвни изследвания, доста са прилични, без да са съвсем както трябва. Като погледнах как е пламнала в червено картата на Крал жезли, точно за тази кръв си помислих. Иначе има неща при мен, които се нуждаят от промяна. Но не ми се искаше да е през Кулата тази промяна. С чуждо не сравнявам, нито го пожелавам. На този етап от живота ми вече знам кое ме радва и че моето е за мен, няма кой да ми го вземе. Да видим. Мога да дам по-смислена обратна връзка в края на седмицата.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #367 -: Март 11, 2016, 11:23:38 am »
За Скорпионче.

Петица мечове          Крал мечове             Магьосникът

Скорпионче, много мечове... Седмица, в която ще си настроена войнствено. Ще искаш на всяка цена да достигнеш победа над някой, над другите. Възможно е да направиш прибързани действия, които ще ти донесат нужната победа. Но това да отблъсне някой, да усетиш, че нещо се къса, разпада. Красотата в случая е в единството, а не в разделението. Да не е свързано това настроение с някой мъж? Или да приемеш мъж за противник? Някой огнен, темпераментен, със самочувствие, че е единствен? В край на седмицата ще ти се иска да започнеш от самото начало, когато си имала повече възможности пред себе си. Може да е нещо свързано с лечение - на тяло, душа.

Последната карта е Шестица чаши. Да не тъгуваш по отминалото време? Емоциите ще те владеят. Може би това ще е причина за дръзки действия.

Седмицата премина добре - няма как, все още съм в отпуска.  :012:
Премина ми кризата от изпита и започнах да се подготвям за следващия. Но този път някак отгоре-отгоре.
Макар да се опитвам да сдържам властния елемент в себе си, на моменти надделява и затова
имаше и разпади в отношения.
И в края на седмицата получих неочаквана новина от брат ми за желанието му да сменя професионалното си поприще.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Седмични карти таро
« Отговор #368 -: Март 11, 2016, 08:21:02 pm »
 :clap:
Смъртта        Висшият жрец          Принцеса на чашите/Паж чаши
 През тази седмица ще имаш нужда да направиш промени, които са свързани с усещането, че нещо не е живо. В началото на седмицата ще ти е трансформиращо, може и малко болезнено. Да усещаш, че си загубила главата си. Или сама да пожелаеш да "обезглавиш" нещо, което те разболява. При теб тази символична смърт ще е свързана с мъдрост, нещо ще си отсяла след катарзис преживявания. Ще ти се иска да създадеш ред отново, да се почувстваш стабилна. Да имаш власт над случващото се.
На Висшият жрец има две реки, които се вливат една в друга. Или една река, която се разделя на два притока. Дали ще събираш, дали ще разделяш... Може да "стъпиш" на някакъв документ – дава права.
В край на седмицата може да загърбиш твърдостта и да се отдадеш на чувства. Ще си по-състрадателна, но и доверчива. Емоциите ще те владеят. Ще си в контрастни настроения - да вървиш напред бавно, но упорито. Да заложиш на женствеността, красотата, на добродетелите. Може да усещаш някакви трепети в стомаха си - пеперуди.
 Последната карта е Умереността…Може да си имала нещо, което да те е правило вулканична, да изригваш. Но сякаш ще съумееш да го прекараш през разума си –не съвсем бях изригващ вулкан И ще се стремиш да съчетаеш нещо, чувства и темперамент, емоция и действие. Балансирането и дипломацията ще са ти важни през седмицата.
Днешният ден беше истински вулкан от отрицателни емоции.
Емма невероятно точна ! :38:
« Последна редакция: Март 11, 2016, 08:23:44 pm от pavla »

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #369 -: Март 12, 2016, 12:38:46 pm »
За Тренди.

Осмица мечове              Деветка чаши          Кралица мечове

Тренди, да не се чувстваш притисната от нещо? Сякаш няма изход - да се чувстваш притисната до стена, а срещу теб недобронамерени хора. Може да падне някоя сълза от безсилие. В началото на седмицата няма да ти е много добре. Но не страдай от липса на вяра в себе си. Дори да не знаеш в коя посока да вървиш или да си мислиш, че си в задънена улица. Това ще се промени, може и след събиране с повече алкохол, повече емоции. Може там да срещнеш някой духовен човек, който има много добродетели. Или вярва в нещо особено, нещо бяло. В край на седмицата ще си настроена много по-уверено в себе си. Дори да си самостоятелна, ще се справиш със задълженията си или трудни ситуации.  Може да свалиш някой мъж/човек от пиедестала, на който си го поставила.

Последната карта е Деветка жезли.

Да не отразяваш нещо, което е свързано със затворен човек - има отношение с убийство? Върти ми се на усета, че може да се занимаваш с  нещо подобно, извършено от някаква заблуда, грешни вярвания. Ще ти се иска да се излекуваш от раните, които другите са ти нанесли и може да се оттеглиш на сигурно място. Но след като се справиш с предизвикателствата пред себе си.

Изключително тъпа и скучна седмица. Това състояние на 8 м и 9ж направо ме съсипва. Да вълнуваше ме  тема с убиец. Разбрах, че са го осъдили на 30 г. затвор. Това, което съм подчертала е най-вярно.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #370 -: Март 13, 2016, 07:35:30 pm »
г. 4п/ 4м - силата - звездата

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Седмични карти таро
« Отговор #371 -: Март 14, 2016, 08:31:00 am »

Това най-силно ме притесняваше.  :012:

Седмични за Клер.

Глупакът      Асо пентакли         Четворка пентакли

Тази седмица Клер може да пожелае да направи нещо различно.  Може да пожеалеш да опитомиш нещо, да бъде под твоето влияние - да направиш дръзка постъпка. Ще си по-непредсказуема за околните. И ще искаш да опиташ нещо ново за теб, за което не си имала смелост преди. Но сякаш бързо ще решиш да трансформираш тази енергия в нещо градивно. Ще потърсиш сигурността. С идея да сложиш основите на дейност, която ще развиваш по-продължително време. И от която да печелиш след време. Не се вглъбявай така силно в материалното, защото може да загубиш усещането за щастие, за живот. В край на седмицата ще си по-затворена. Може да искаш да скриеш себе си или нещо, което намираш за ценно. Да го запазиш само за себе си, а не да го споделяш с околните.

Последната карта е Крал мечове. Може да си водена от желание да се докажеш, сякаш малко войнствена словесно.

Клер и развитие в здравословен план.

Седмица жезли             Силата       Кралица пентакли


По време на размесването изпаднаха Шестица мечове.

По мое виждане най-лошото ще е зад гърба ти скоро. Заради падналите 6 меча. Може да загърбиш стар начин на лечение.
В началото ще ти е трудно и ще се изисква от теб да направиш някакво усилие, за да се справиш в проблемите в здравословен план. Но ще имаш закрилата, упоритостта, волята. Кралица пентакли ми се вижда хубава карта - символизира здрава жена, която се радва на живота.
Много Лъв из символите. На 7 жезли има Марс в Лъв. Силата е под знака на Лъв. Последната карта е Петица жезли - Сатурн в Лъв. Тези твои проблеми да не са започнали по време на някой транзит в Лъв? Или да имат отношение с гърба ти, сърцето?

Едит: забравила съм да сложа снимката към подредбата.  :57:

вярно си се проявиха картите. първо се чудех кой път да хващам, после се опитах да си запазя час за лекар, но без резултат /това силата евентуално/. накрая отидох при джипито и ми изписа нови лекарства. асото може в този аспект да се е проявило, на уейт буквално си се подава ръка с хапче. но също така реших да си направя подарък /свързан със здраве/, както и получих подарък. всичко това ми се вижда по асото.

Ема здравните сещаш ли се за какъв период ги тегли?

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #372 -: Март 14, 2016, 09:15:59 am »
Не сложих период за питането си. Но не мислех и да е за дългорочно, по-скоро в близко време.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #373 -: Март 14, 2016, 11:21:21 am »
г. 4п/ 4м - силата - звездата



Доста пасивна седмица се очертава при теб. Може да се отдадеш на мечти. Нещо ти тежи, Скорпионче, не ти дава мира.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Седмични карти таро
« Отговор #374 -: Март 14, 2016, 03:05:49 pm »
Седмични за Боболина.

Крал жезли           Умереността         Кулата

Боболина, тази седмица не я виждам много лека и лесна. Може да си по-активна, с по-голямо желание да се докажеш над другите. Не потъпквай хората около себе си с прибързани действия. Да не те владее ревността?
Ако има около теб огнен мъж, с огнен темперамент, може да тръгне в някоя посока, да си мислиш, че ти обръща гръб. Ще го приемеш по-философски, с желание да не нарушаваш ежедневните си радости. Но може да усетиш, че някоя твоя крачка/стъпка се охлажда.
Може да ти се иска да си дипломатична, дори да е трудно да съвместиш някои настроения или хора. Или себе си с друг човек.
В край на седмицата спокойствието ти ще се наруши. Може да е заради нечии агресивни действия, заради мъж. Но тази промяна в реда ще е за твое добро. Изначално не си градила върху здрава основа.

Последната карта е Четворка чаши. Не мисля, че през тази седмица ще си доволна. Може да обръщаш поглед към другите и да сравняваш. Това да те прави неудовлетворена. Но трябва да се научиш да харесваш нещата, които притежаваш.

Седмицата всъщност мина по-добре, отколкото очаквах след тези карти. Много активност по важни въпроси. Имам притеснения относно предстоящите действия на огнен мъж спрямо мен. Но от друга страна, получих добри новини относно проект, по който работя, нещата се развиват в правилна посока. Кулата не съм сигурна как точно се прояви. Имах конфликтна ситуация, но не е нещо, за което да не съм си имала разправии и преди, не ми се вижда да е като за Кулата чак. Открих, обаче, отговорът на въпрос, който ме мъчеше от доста време. Отговорът е далече по-добър, отколкото се опитваха да ми внушат някои хора, но така или иначе проблем има. Сега поне знам къде да търся решението.

Емма, ще имаш ли възможност да ми изтеглиш нови седмични карти?