Автор Тема: Седмични карти таро  (Прочетена 89193 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #375 -: Март 14, 2016, 09:50:45 pm »
Боболина, Умереността те преследва.
Размесих картите и започнах да ги редя - появи се като първа карта. Реших, че съм повлияла и отново размесих картите, този път много добре и сериозно по всички познати ми методи за размесване. Е, тя си е решила да е първа карта и това си е.


Умереността       Седмица пентакли       Шестица мечове


Тази седмица може да спестиш малко от енергията си. Ще се занимаваш с различни неща, които ще съчетаваш. Но по-скоро ще си търпелива в заниманията си. това ще даде отражение и на постиженията ти. Ще имаш резултати от нещо, което си гледала дълго време. Навярно и много усилия си вложила, много грижи. Но може да останеш с усещането, че е можело да бъде по-добре. Че не всичко се е получило максимално добре, не си разкрила целия си потенциал. В край на седмицата ще се отдалечиш от всичко, което те притеснява. И ще искаш да започнеш нещо ново, да се откъснеш от миналото. Според мен притесненията ти за огнения мъж ще се заменят от мисли за друго.

Последната карта е Принц на пентаклите/Рицар пентакли. Нещата ще ти се случват по-скоро бавно, но и ти самата ще търсиш сигурност. И в привидната ти пасивност ще правиш панове, стратегии. Според мен през седмицата ще си предпазлива.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Седмични карти таро
« Отговор #376 -: Март 15, 2016, 12:34:24 am »
Боболина, Умереността те преследва.
Размесих картите и започнах да ги редя - появи се като първа карта. Реших, че съм повлияла и отново размесих картите, този път много добре и сериозно по всички познати ми методи за размесване. Е, тя си е решила да е първа карта и това си е.


Умереността       Седмица пентакли       Шестица мечове


Тази седмица може да спестиш малко от енергията си. Ще се занимаваш с различни неща, които ще съчетаваш. Но по-скоро ще си търпелива в заниманията си. това ще даде отражение и на постиженията ти. Ще имаш резултати от нещо, което си гледала дълго време. Навярно и много усилия си вложила, много грижи. Но може да останеш с усещането, че е можело да бъде по-добре. Че не всичко се е получило максимално добре, не си разкрила целия си потенциал. В край на седмицата ще се отдалечиш от всичко, което те притеснява. И ще искаш да започнеш нещо ново, да се откъснеш от миналото. Според мен притесненията ти за огнения мъж ще се заменят от мисли за друго.

Последната карта е Принц на пентаклите/Рицар пентакли. Нещата ще ти се случват по-скоро бавно, но и ти самата ще търсиш сигурност. И в привидната ти пасивност ще правиш панове, стратегии. Според мен през седмицата ще си предпазлива.

Много ти благодаря, Емма!  :58: Не те е подвела Умереността, има около мен събития, които изискват да съм умерена, а има риск да избеснея много. Чудя се дали картата не иска да покаже и още нещо - прочетох, че е под знака на Стрелец, именно един Стрелец се опитва да ми скъса нервите. Ще имам емоционално натоварващи събития тази седмица, затова те помолих за карти. Ще дам обратна връзка после, да не гадая предварително.  :08:
« Последна редакция: Март 15, 2016, 12:40:21 am от Bobolina »

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #377 -: Март 17, 2016, 07:03:25 am »
г. 4п/ 4м - силата - звездата



Доста пасивна седмица се очертава при теб. Може да се отдадеш на мечти. Нещо ти тежи, Скорпионче, не ти дава мира.

 :72: По-скапана седмица от тази, няма накъде. Пак ми се върнаха гинекологичните проблеми.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Седмични карти таро
« Отговор #378 -: Март 17, 2016, 08:30:46 am »
в началото на седмицата ли?
дано не е нещо сериозно, звездата е хубава карта за оздравяване.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #379 -: Март 19, 2016, 10:08:47 am »
По случай голямото ми завръщане след дългата отпуска: г. Луната/ ДМ - 3м - магът  :-\

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Седмични карти таро
« Отговор #380 -: Март 20, 2016, 01:48:18 pm »
Някои иска ли да ми нареди едни седмични ?  ::)
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Седмични карти таро
« Отговор #381 -: Март 20, 2016, 01:55:42 pm »
Някои иска ли да ми нареди едни седмични ?  ::)

Като цяло хубави карти ти се паднаха, сега трябва и да ги разтълкувам  :)

Колелото на Фортуната, Колесницата /обърната/, 6ца чаши

Завършваща карта - 10ка монети /обърната/

---

Изглежда, че по-динамична и раздвижена седмица ти предстои. Но същевременно има тенденция към вътрешна инертност, съзерцание, изчакване. Могат да те обземат колебания, особено ако е свързано с някакъв проект или съвместна работа. Нагласа към ретроспективност, отдръпване, изчакване в съчетание с по-хаотичен външен фон, която може да влезе в противоречие с външните обстоятелства, изискващи по-спонтанна и бърза реакция. Седмица, изпълнена с противоречия /между "искам" и "мога"/, можеш да се почувстваш леко дезориентирана и объркана.

« Последна редакция: Март 20, 2016, 02:07:41 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #382 -: Март 20, 2016, 02:16:40 pm »
И аз искам седмични  :)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #383 -: Март 20, 2016, 03:03:29 pm »
И аз искам седмични  :)

г. колелото/ сс - императрицата - 2м
Хм, Тренди, внимавай, че първото ми тълкуване е непредвидено забременяване.  ;D
Очакваш ли някакви резултати или класиране някакво? Ще си изправена пред избор.

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Седмични карти таро
« Отговор #384 -: Март 20, 2016, 03:19:27 pm »
Като цяло хубави карти ти се паднаха, сега трябва и да ги разтълкувам  :)

Колелото на Фортуната, Колесницата /обърната/, 6ца чаши

Завършваща карта - 10ка монети /обърната/

---

Изглежда, че по-динамична и раздвижена седмица ти предстои. Но същевременно има тенденция към вътрешна инертност, съзерцание, изчакване. Могат да те обземат колебания, особено ако е свързано с някакъв проект или съвместна работа. Нагласа към ретроспективност, отдръпване, изчакване в съчетание с по-хаотичен външен фон, която може да влезе в противоречие с външните обстоятелства, изискващи по-спонтанна и бърза реакция. Седмица, изпълнена с противоречия /между "искам" и "мога"/, можеш да се почувстваш леко дезориентирана и объркана.



Мерси, Лили.  :-* В инетерс на истината утре очаквам едни новини, където се надявам да са положителни. А иначе лунното затъмннение няма да ме аспектира добре в сряда, така че очаквам пак стресови прояви. Ще е  по оста 4/10 дом. А от слънчевото затъмнение насам се появиха неочаквани разходи, пак финансови проблеми.  :)
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #385 -: Март 20, 2016, 04:30:20 pm »
г. колелото/ сс - императрицата - 2м
Хм, Тренди, внимавай, че първото ми тълкуване е непредвидено забременяване.  ;D
Очакваш ли някакви резултати или класиране някакво? Ще си изправена пред избор.



На мен ми звучат като да направя важен избор  :012: Мерси, Скорпионче  :58:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #386 -: Март 21, 2016, 02:22:49 am »
Павла ме помоли за седмични карти.  :58: :-* Мислех да отговоря на лично съобщение. Но ще сложа подредбата тук, ако на някой друг също му е интересно.

         Деветка пентакли                  Седмица жезли              Смъртта



Последната карта е Императорът.



Павла, да не обмисляш посещение на нещо, което е свързано с изкуство - музика, изложба?
Картите ми се виждат противоречиви. Може да си настроена към повече спокойствие. За да отделиш време за себе си и личните нужди. Да изолираш седмицата си от опасности. Навярно финансите ще окажат голяма роля за това спокойствие, може да получиш възнаграждение, което ще ти помогне да се поглезиш. Няма да ти е самотно. Дори по-скоро ще търсиш самотата - далече от другите. Но едва ли ще се получи по този начин. Ще се появят спънки, които ще изискват от теб да проявиш смелост. Може да е свързано с работата ти, да има конфликти с колеги, с конкуренция, които ще се опитват да те спират в дейностите ти. Това по-скоро би те изморило. И в край на седмицата може да искаш да се отдадеш на почивка, другите да те обгрижват, да загубиш силите си. Ще е за добро. Ще искаш промяна. Да преминеш на друг етап от живота си, да приключиш нещо, което те изморява.

С този Император, явно ще си целеустремена и с голямо желание да се справиш. Сякаш обмисляш решения.  :-*
Хайде, пази се от болежки на тялото и душата. Особено нептунови - заблуди, обриви, алергии.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Седмични карти таро
« Отговор #387 -: Март 21, 2016, 04:49:32 am »
Боболина, Умереността те преследва.
Размесих картите и започнах да ги редя - появи се като първа карта. Реших, че съм повлияла и отново размесих картите, този път много добре и сериозно по всички познати ми методи за размесване. Е, тя си е решила да е първа карта и това си е.


Умереността       Седмица пентакли       Шестица мечове


Тази седмица може да спестиш малко от енергията си. Ще се занимаваш с различни неща, които ще съчетаваш. Но по-скоро ще си търпелива в заниманията си. това ще даде отражение и на постиженията ти. Ще имаш резултати от нещо, което си гледала дълго време. Навярно и много усилия си вложила, много грижи. Но може да останеш с усещането, че е можело да бъде по-добре. Че не всичко се е получило максимално добре, не си разкрила целия си потенциал. В край на седмицата ще се отдалечиш от всичко, което те притеснява. И ще искаш да започнеш нещо ново, да се откъснеш от миналото. Според мен притесненията ти за огнения мъж ще се заменят от мисли за друго.

Последната карта е Принц на пентаклите/Рицар пентакли. Нещата ще ти се случват по-скоро бавно, но и ти самата ще търсиш сигурност. И в привидната ти пасивност ще правиш панове, стратегии. Според мен през седмицата ще си предпазлива.

Умереността много обективно показа основното ми настроение през изминалата седмица. Притесненията ми, че може да прегоря емоционално в дадена ситуация, за щастие не се оправдаха. Мислех си дали не се дължи на примиреност, но не, радвах се на дълбока вътрешна увереност, че "негативното" в ситуацията е всъщност само временно и нужен оздравителен процес, който ще ме отведе където искам. Получих извънредно финансиране. В края на седмицата имах много активна социална програма, занимавах се и с творчески дейности, пътувах  до красиви места и бях много глезена и обгрижвана.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #388 -: Март 25, 2016, 09:22:18 am »
По случай голямото ми завръщане след дългата отпуска: г. Луната/ ДМ - 3м - магът  :-\



Много кошмарна седмица.  ;D Размахвам го тоя меч наляво и надясно като бясна хала. На обкръжението не му е по вкуса, ама мен пък какво ме интересува.  ;D
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Седмични карти таро
« Отговор #389 -: Март 25, 2016, 06:08:59 pm »
 :38:
 Деветка пентакли                  Седмица жезли              Смъртта

Последната карта е Императорът.

Павла, да не обмисляш посещение на нещо, което е свързано с изкуство - музика, изложба?
Картите ми се виждат противоречиви. Може да си настроена към повече спокойствие. За да отделиш време за себе си и личните нужди. Да изолираш седмицата си от опасности. Навярно финансите ще окажат голяма роля за това спокойствие, може да получиш възнаграждение, което ще ти помогне да се поглезиш. Няма да ти е самотно. Дори по-скоро ще търсиш самотата - далече от другите. Но едва ли ще се получи по този начин. Ще се появят спънки, които ще изискват от теб да проявиш смелост. Може да е свързано с работата ти, да има конфликти с колеги, с конкуренция, които ще се опитват да те спират в дейностите ти. Това по-скоро би те изморило. И в край на седмицата може да искаш да се отдадеш на почивка, другите да те обгрижват, да загубиш силите си. Ще е за добро. Ще искаш промяна. Да преминеш на друг етап от живота си, да приключиш нещо, което те изморява.

С този Император, явно ще си целеустремена и с голямо желание да се справиш. Сякаш обмисляш решения.  :-*
Хайде, пази се от болежки на тялото и душата. Особено нептунови - заблуди, обриви, алергии.
Емма тази седмица единствено посещение на зъбар и слагане на брекети на детео мога да отбележа. Небрежна, спокойна и поспалива !

 :58: