Автор Тема: Седмични карти таро  (Прочетена 89208 пъти)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #390 -: Март 26, 2016, 04:27:05 pm »
г. колелото/ сс - императрицата - 2м
Хм, Тренди, внимавай, че първото ми тълкуване е непредвидено забременяване.  ;D
Очакваш ли някакви резултати или класиране някакво? Ще си изправена пред избор.



Много подаръци получих и внимание също, без да имам рд  :012: Тази седмица всички се държаха много добре с мен, пък аз не съм свикнала, и ми е странно. Постоянно съм в някакви колебания, взимам решения, след това премислям. Седмицата беше изпълнена със срещи, кръгли маси, общо взето беше лудница. Тези ГА според мен очертават един нов период при мен, тотална промяна, аз вече я усещам. Толкова много съм се променила, че не мога да се позная. Всичко старо, като емоция, поведение, мисъл супер много ме дразни и искам да ги изкореня от себе си. Явно прогресивната Луна във Водолей започна да работи при мен.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #391 -: Март 26, 2016, 05:21:13 pm »
Ще може ли някой да ми изтегли седмични?  :38:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #392 -: Март 26, 2016, 05:34:38 pm »
Влюбените/ 4ч+ 7п+ 4ж



Домът и семейството ще са на дневен ред. Някаква вест/съобщение ще получиш. Някакво недоволство има при теб, сякаш животът тече покрай теб, хич не ти се действа, а ти се иска малко да живнеш. Може да ходиш някъде на събиране.

Може ли и аз да помоля за седмични  :)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #393 -: Март 26, 2016, 06:11:57 pm »
Тренди,

г. 5п/ 7ч - силата - дч
Очертава се свръх емоционално-любовна седмица.  :012: Като че ти се спираш, защото не си наясно със себе си или смяташ че не си опознала отсрещната страна.  Да не се забъркаш с някой обвързан господин?  :017:

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #394 -: Март 26, 2016, 07:56:31 pm »
Оле какви са тези карти, то ще е супер емоционална седмица  :012: Тъкмо си правех планове как ще се посветя на работата и няма да се занимавам с глупаци, а то гледай какви карти  :012: Мерси, Скорпионче  :58:

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Седмични карти таро
« Отговор #395 -: Март 27, 2016, 05:23:32 pm »
Като цяло хубави карти ти се паднаха, сега трябва и да ги разтълкувам  :)

Колелото на Фортуната, Колесницата /обърната/, 6ца чаши

Завършваща карта - 10ка монети /обърната/

---

Изглежда, че по-динамична и раздвижена седмица ти предстои. Но същевременно има тенденция към вътрешна инертност, съзерцание, изчакване. Могат да те обземат колебания, особено ако е свързано с някакъв проект или съвместна работа. Нагласа към ретроспективност, отдръпване, изчакване в съчетание с по-хаотичен външен фон, която може да влезе в противоречие с външните обстоятелства, изискващи по-спонтанна и бърза реакция. Седмица, изпълнена с противоречия /между "искам" и "мога"/, можеш да се почувстваш леко дезориентирана и объркана.

Наистина седмицата беше малко хаотична, но по  отношение на работа най- вече. Затъменнието изостри май емоционалните реакции на много хора. Точно на затъменнието, неочаквано се поячи възможност за допълнителна работа, може би и за в близко бъдеще. Понеже не работя на едно място сега, поне ще сменям по- често. В понеделник получих успокоителни новини по един въпрос, който ме вълнуваше . А иначе колебанията ми са относно личен живот, или бяха от рода на -да изляза ли тая вечер, като съм супер изморена. Или да си купя ли това, ще ми платят ли по -бързо тези, ей такива разни.  :012: :012: И мои познати , които ме занимават с любовните си проблеми. 

Някой доброволец д ами изтегли карти за тая седмица ?  :012:

Еми, искам и от твоите, че отдавна не си ми теглила.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #396 -: Март 27, 2016, 05:54:47 pm »
За Флорка. Не изтеглих най-прекрасните карти.  :(

            Тройка мечове                Кралица чаши             Рицар мечове




В началото на седмицата може да си по-меланхолична, да почувстваш обида от нещо. Да ти се струва, че е мрачно или някои ситуации нямат лесен изход. Може да си прекалено чувствителна и това да е плод на емоциите ти, не толкова реалност. Да не обгрижваш някой наранен емоционално? Ще ти се иска да напишеш нещо или да сътвориш нещо под влияние на чувствата си, под въздействие на някой. В край на седмицата ще си настроена по-войнствено и с желание да се бориш за идея, кауза, твоите възгледи. Ще си смела и може да направиш нещо прибързано, под афект.

Много "мечова" седмица. И една кралица - емоции и думички пов тяхно влияние.

Последната карта е Паж чаши.



Къде някоя вест или писмо ще са ти водещи за тази седмица. Някой да ти каже нещо...

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Седмични карти таро
« Отговор #397 -: Март 27, 2016, 06:01:22 pm »
Мерси, Емка.  :-* Да, много мечова енергия. Пък имам и поне десет сценарии сигурно за това,  как може да се осъществят картите, за жалост. Май пак ще имам нерви, най вече известия по финансови въпроси, работа или по един правен въпрос, който се движи в момента.

Сега си дръпнах и аз едни седмични

двойка чаши, магьостникът, паж чаши обърната и поясняваща рицар чаши.

Май съвсем различна енергия.  :012: Напоследък тези  двойка чаши и паж чаши много ме преследват в тегления. Падат ми се доста често. И от няколко седмици съм се зарибила да гледам видеа в youtube, има сообено един канал с много готини прогнози. Едно момиче прави подредби за астро знаци, месечни. Мисля , че момичето е сръбкиня, поне по името и акцента й на английски.  :) Та, и там се падат само тия рицари и пажове чаши.  :29:
« Последна редакция: Март 27, 2016, 06:06:57 pm от Flora »
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #398 -: Март 27, 2016, 06:10:54 pm »
И ти си дръпнала един Паж чаши. Вярно те преследва.

Посещаваш ли често места, на които има много вода?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Седмични карти таро
« Отговор #399 -: Март 27, 2016, 06:13:33 pm »
И ти си дръпнала един Паж чаши. Вярно те преследва.

Посещаваш ли често места, на които има много вода?

За съжаление не. Даже днес си мислех как ми се ходи на едно езеро, което  е що-годе близо. По скоро посещавам напоследък често места, където се събират много хора и е пълна лудница понякога.

А ако е под формата на емоционални излеяния-2/3 индивида от мъжки пол ми се изливат тука емоционално, предимно онлайн с техни си проблеми, че и аз съм намесена. Може и това да значи.  :012:
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #400 -: Март 27, 2016, 06:15:51 pm »
Де да знам... "Изиграй" го този Паж. Отиди на река, направи си една дълга вана.  :57:
Явно мъжете показва. Да не ти се жалват за любовни мъки и ти да ги тешиш?

Тройка мечове и Кралица чаши - на това прилича.  :85:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Седмични карти таро
« Отговор #401 -: Март 27, 2016, 06:23:00 pm »
Де да знам... "Изиграй" го този Паж. Отиди на река, направи си една дълга вана.  :57:
Явно мъжете показва. Да не ти се жалват за любовни мъки и ти да ги тешиш?

Тройка мечове и Кралица чаши - на това прилича.  :85:

Има го и това, да.  :012: Ама не за определни хора ми се жалват, ами за ситуациите като цяло. Особено единия. А другите двама са ме погнали с флирчета и комуникация. Ама и там има излеяния за предишни случки. Абе, забелязала съм, че има нещо в мен явно, което провокира мъжете да ми се жалват. Да се показват слаби, та дори и да ми реват в буквалния смисъл. И това мъже, където уж се правят на много силните в други ситуации. Не знам с  какво провокирам тая искереност тяхна, ама понякога и на мен не ми се гледат в тези си състояния. Няма да идат да се жалват на друга, идват на мен да ми опяват , сякаш съм им психолог и лайф коуч в едно. Или пък гуру.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #402 -: Март 27, 2016, 06:25:19 pm »
Какво имаш в 8, 12 дом? Нептун, Плутон? И какъв Марс?

Или си им много водна и показваш мекота, която да ги лекува. Или им изглеждаш много силна, а те подсъзнателно заиграват слаби мъже.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Седмични карти таро
« Отговор #403 -: Март 27, 2016, 06:32:01 pm »
Какво имаш в 8, 12 дом? Нептун, Плутон? И какъв Марс?

Или си им много водна и показваш мекота, която да ги лекува. Или им изглеждаш много силна, а те подсъзнателно заиграват слаби мъже.

Точно второто ще да е . Понеже това им е обяснение и на тях. Марсът е силно поставен, в козирог в 6ти. Обаче съвпад с нептун, от там сигурно ги привличам такива. Слънцето в овен, съвпад раху. 8 дом е празен , а в 12ти дом имам луна в рак, която е У1. И това съм го наблюдавала не само при водни или "слабаци". Една луна в козирог май още не може да си прости, където си показа емоциите и наранените си чувства навремето.  :)

Едит> сигурно и троновият плутон в 5, който е У5 си казва думата.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #404 -: Април 01, 2016, 05:35:45 pm »
Тренди,

г. 5п/ 7ч - силата - дч
Очертава се свръх емоционално-любовна седмица.  :012: Като че ти се спираш, защото не си наясно със себе си или смяташ че не си опознала отсрещната страна.  Да не се забъркаш с някой обвързан господин?  :017:



Бях се вкарала в едни филми, типично по 7ч  :012: Имаше и изнервящи ситуации понеже ме вкараха в едни игрички и още ме мотаят тъпанарите, и естествено ми идваше да събарям стените около мен, но се стегнах. И както си изчетох конско, как не трябва да се занимавам с господина, така имам усещането, че ще ми цъфне отново, за да ми наруши хармонията.