Автор Тема: Седмични карти таро  (Прочетена 89383 пъти)

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Седмични карти таро
« Отговор #405 -: Април 02, 2016, 03:07:29 pm »
Привет момичета,
седмични карти дали ще имате време да изтеглите?
 :38:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #406 -: Април 03, 2016, 01:24:15 pm »
Влюбените/ 4ч+ 7п+ 4ж



Домът и семейството ще са на дневен ред. Някаква вест/съобщение ще получиш. Някакво недоволство има при теб, сякаш животът тече покрай теб, хич не ти се действа, а ти се иска малко да живнеш. Може да ходиш някъде на събиране.

Може ли и аз да помоля за седмични  :)

Пак съм на дъното - и тази седмица. Изпаднала съм в някакво странно емоционално състояние и всичко/ всички ме дразни/ дразнят. И всеки пита какво ми, а като си изплюя отровата недоволстват. Виждат че не съм в настроение и пак с мен се занимават.
Завършвам добре седмицата  - взех си изпита, за който не се бях подготвила много добре.

Момичета, по-късно ще ви изтегля карти.  :P
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #407 -: Април 03, 2016, 03:44:11 pm »
За Емма: г. кп/ императрица - 5м - 9м

Обгрижване, раздаване от твоя страна, съпроводено с притеснения, че отсрещната страна не е доволна; един вид - не оценяват усилията ти. Ще си мислиш, че не даваш достатъчно от себе си и ще влагаш, влагаш... Не прекалявай - мисли и за себе си.

Възможно е също така през седмицата да почувстваш липса на подкрепа, и то от някой, до който си била в труден момент.
(може да имаш и притеснителни сънища)

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #408 -: Април 03, 2016, 03:47:44 pm »



Тренди, охохохо.  ;D
Обсебвания, притеснения и мрачни мисли около мъж. Но може и околните да виждаш така - говорят едно, а действията им съвсем различни. Ще береш ядове и заради неспазени обещания.
Внимавай с привлекателните предложения!

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #409 -: Април 09, 2016, 06:13:53 pm »



Тренди, охохохо.  ;D
Обсебвания, притеснения и мрачни мисли около мъж. Но може и околните да виждаш така - говорят едно, а действията им съвсем различни. Ще береш ядове и заради неспазени обещания.
Внимавай с привлекателните предложения!



Леле, как се натрясках снощи с едни шотове, ама ми беше супер яко, нали се дипломирах  :) През седмицата кой ли не се сваляше с мен, ама нито един не става, всъщност, аз искам единия, ама се убедих, че не е сериозен. Имах и обсебвания, и притеснения, и хубави емоции...абе пъстра палитра  :012:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #410 -: Април 10, 2016, 12:31:54 am »
За Емма: г. кп/ императрица - 5м - 9м

Обгрижване, раздаване от твоя страна, съпроводено с притеснения, че отсрещната страна не е доволна; един вид - не оценяват усилията ти. Ще си мислиш, че не даваш достатъчно от себе си и ще влагаш, влагаш... Не прекалявай - мисли и за себе си.

Възможно е също така през седмицата да почувстваш липса на подкрепа, и то от някой, до който си била в труден момент.
(може да имаш и притеснителни сънища)



Тези карти съм ги пропуснала. Точно така ми се получи през тази седмица. Обгрижване. И на нож, в готовност за действие. Много меч, много нещо. Сега съм малко изморена от емоции. Вярно се раздадох.  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #411 -: Април 10, 2016, 09:35:18 am »
г.4п/ 9ж - асо меч - 10ч

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #412 -: Април 10, 2016, 02:11:27 pm »
г.4п/ 9ж - асо меч - 10ч



Мисля че в началото на седмицата ще изпаднеш в ситуация, в която ще искаш да действаш, но няма да можеш, поради външни обстоятелства. Ще ти просветне за нещо, може и изясняване да има по даден въпрос. В края ще ти е хармонично, може и да има семейно събиране.

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Седмични карти таро
« Отговор #413 -: Април 10, 2016, 05:11:56 pm »
Може ли седмични и за мен, ако някой има време и желание, разбира се? :) (извинявам се, ако съм нахална)
« Последна редакция: Април 10, 2016, 05:13:49 pm от Aquarius »

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #414 -: Април 10, 2016, 06:03:00 pm »
Аз ще тегля довечера. Сигурно и утре сутринта. Стига да не ме грабне живот ненадейно.  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #415 -: Април 10, 2016, 11:34:22 pm »
За Витце.

                 Глупакът                        Кулата                    Рицар чаши




Витце.... Ама много шантави карти. Ще си своенравна през седмицата. Не винаги ще виждаш рисковете. Особено за новите неща, към които тръгваш с ентусиазъм. Току се окаже, че имаш идеи за нещо ново, неочаквана посока. Бих те посъветвала да бъдеш предпазлива. Защото по-скоро ще срещнеш изпитания и плановете ще се провалят с гръм и трясък. Очаквай вести в край на седмицата. Може чувствен мъж да е причината за промените. Да не се следите с някой?

Последната карта е Двойка жезли. Къде ще гледаш към бъдещето, но няма да си сигурна по кой път да минеш. Ако има две възможности, може да ти се струват с еднаква тежест.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #416 -: Април 11, 2016, 12:11:00 am »
За Хепи. И тя се абонирала за Глупакът.  :012: Да няма нещо мунданно уранично, което да ви подкача?

               Глупакът                      Умереността                 Тройка мечове



Хепи, тази седмица може да започне необременяващо за теб. Да ти е оптимистично, да се радваш на малките неща. Може да ти се иска да се отделиш от компания, да направиш нещо различно. Но от благоприличие да охладиш ентусиазма си. Да се стремиш да угодиш на всички, да си пасивна. Следвай желанията си. За да не останеш разочарована в край на седмицата. Ако си била прекалено компромисна към другите и себе си.

Последната карта е Рицар мечове. Явно ще се водиш по идея за справедливост. Ако тръгнеш в битка, ще е в името на справедлива кауза - според разбиранията ти. Де да знам....някой да не те съветва да изчакваш? Да охлажда твой ентусиазъм?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #417 -: Април 11, 2016, 12:19:39 am »
За Тренди.

               Дяволът                   Четворка пентакли                   Рицар чаши



Тренди, седмицата може да започне натоварено за теб. Да имаш по-мрачно настроение или да се разгневиш, някой да те накара да мислиш лошо и да вади от теб по-негативни качества. Мислите за материалното сякаш ще са ти актуални. Ще се вгледаш повече в това какво получаваш, ще се изкушаваш да искаш повече. Може да избягваш срещите с други хора, които смяташ за несериозни. Ще искаш да заложиш на сигурното. В край на седмицата ще ти е по-емоционално. Но може да нямаш нужната увереност, за да покажеш своите чувства. Напиши ги, орисвам те на това.  :38:

Последната карта е Двойка чаши. С оглед на Дявол и Рицар чаши... Да те орисам на приятни сексуални изживявания?  :72: :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #418 -: Април 11, 2016, 01:01:07 am »
За Стар.

             Колесницата                       Петица пентакли                     Тройка мечове



Стар, защо така?  :(

Тази седмица ще ти се иска да поемеш контрол над нещо. Но може да си раздвоена по кой път да минеш, да има изкушения. Ще ти се иска да напуснеш удобното си място, комфорта си. Но може да си разочарована, да си разтревожена, че те очаква нещо неприятно. Сякаш искаш да излезеш от уютно място, а се страхуваш, че отвъд няма да се чувстваш добре. Това положение на тревоги може да ти е болезнено, да мислиш, че е прекалено мрачно около теб.

Последната карта е Четворка пентакли. Сякаш играта на сигурно, търсенето на стабилност те отдалечава от другите. Желая ти повече късмет и хубави мигове, Стар.  :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #419 -: Април 11, 2016, 01:10:46 am »
За Скорпионче. ПиснА ми от този Глупак!  :012:

                  Глупакът                   Деветка мечове                   Десетка чаши



Да няма някакво намаление, което да ви пощури всичките и да се юрнете към него?  :012: Явно на всички ще им идва идея да направят нещо щуро.

Скорпионче, новото и непознатото да не ти се струват плашещи? Може да имаш желание за нов път в живота. Но несигурността да те кара да се страхуваш. Да нямаш съветник в лицето на приятел, който те предупреждава за препятсвия? По-скоро непредвиденото ти поведение може да те постави в неизгодна позиция. Да настрои някой към теб - обрат в приятелство. Да ти е тъжно за нещо. Но в край на седмицата емоциите ще са по-положителни. Може и заради семейно събиране, занимания с деца, излет сред природата. Радвай се на шарените възможности, не всичко може да е предсказуемо.  :08:

Последната карта е Кралица жезли. Ще чакаме обратна връзка дали е намесена властна жена в ситуацията? И дали самата ти не си прекалено изискваща.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.