Автор Тема: Седмични карти таро  (Прочетена 89324 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #420 -: Април 11, 2016, 01:18:14 am »
За Павла.

              Деветка мечове                     Дяволът                          Асо жезли




Ух.  :( Нещо те притеснява ли? Да си изтощена, да не виждаш светлинка пред себе си? Не позволявай чуждите думи да те нараняват. И се стреми да не мислиш за лоши неща. Защото това може да те докара до криза в средата на седмицата. Да си обсебена от идея за нещо лошо, което ти предстои. Не се тревожи, това са твои проекции. В край на седмицата ще ти просветне и ще видиш, че има възможност за ново начало, което не е толкова лошо. Ще си изпълнена с живец, с желание да научиш нещо ново, да гориш.

Последната карта е Императорът. Явно ти предстоят избори, Павла. Но нека страховете не те водят в решенията.  :-* Бъди ентусиазирана и успех!  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #421 -: Април 11, 2016, 01:29:35 am »
За Флорка.

             Седмица мечове                  Десетка пентакли               Колелото на съдбата



Флорка, притеснява ли те жена от семейството? Мислиш ли, някой близък не е достатъчно коректен?
През седмицата може да ти се иска да се отдръпнеш от другите. Може да ти се иска в началото на седмицата да се отдалечиш от компания с жени. Да си въвлечена в интрига с жени. Бъди внимателна на кой се доверяваш. Може да се разочароваш от някой. А да получиш подкрепа и грижа от човек, който не очакваш. Търси утеха в дома си, там ще ти е сигурно и защитено. Ще е по-добре да приемеш, че не всичко се случва според очакванията и плановете ти. Остави и не се съпротивлявай на промени от външни фактори. Може пък да ти носят късмет и успех.

Последната карта е Асо жезли. Внимавай с наивността, огъня в себе си - темперамент, ентусиазъм.  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #422 -: Април 11, 2016, 01:38:06 am »
Може ли седмични и за мен, ако някой има време и желание, разбира се? :) (извинявам се, ако съм нахална)

Водолейче, изтеглих ти много разнопосочни карти.

             Висшият жрец                     Луната              Двойка мечове



Колебаеш ли се за нещо? Седмица на дуалностите. В началото ще искаш да създадеш ред, да се отърсиш от хаоса около теб. Да стъпиш на нещо сигурно, традиционно, което си изпитала и действа добре. Дълбоко в себе си имаш знанието, може да е дошло от опит. Но после нещо ще се промени. И може да попаднеш в илюзорен свят, да си потънала в заблуди, мечти, идеали. Особено в нощите... Ще ти е по-трудно в света на реалното. Сякаш си на моменти - искаш стабилност, искаш мечтите си. В край на седмицата ще се чудиш как да имаш и двете, без да си пречат особено. Ще е нужно да направиш компромис.

Последната карта е Четворка пентакли. Нещо материално ли те притиска? И дали желанието за сигурност не те прави пасивна?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #423 -: Април 11, 2016, 01:45:41 am »
За Клер.


          Седмица мечове                Тройка мечове                  Петица мечове



Много войнствено, Клер? Картите не ми харесват особено. Може да се чувстваш предадена от някой. Да ти е нужно да помислиш, да се отстраниш от ситуация. Някой да не нарани егото ти? Това ще ти донесе малко болка, усещане, че всичко е тъмно, мрачно. Но остави лошото да излезе от теб. Прочети някоя книга, нещо зареждащо. В край на седмицата ще си победител, ще успееш да опитомиш някой своенравен. Но дали няма да прогониш някой с прекалено войнствено поведение?

Последната карта е Рицар пентакли. Ще вървиш към целите си, но няма да е много бързо. Залагайки на сигурността. Много кучета по картите. На 5 меча кучето е озлобено, но ти ще успееш да се справиш с нечия агресия. На Рицар пентакли кучето е с намордник - ще обезвредиш лаещите.  :38: Успех, Клер.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #424 -: Април 11, 2016, 01:50:25 am »
Хайде и за мен.

              Петица жезли                  Кралица чаши                 Страшният съд



Че карти... Ще си меря силите с някой. Но и ще самарянствам. Пък кой знае, може да ми се събуди осмодомната лошотия, да стана злопаметна, чувствена. И резултатите ще са просветление за нещо, избор, разделяне с нещо.

Последната карта е Шестица жезли. Видимо ще тръгна на поход, на битка.  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Седмични карти таро
« Отговор #425 -: Април 11, 2016, 08:19:47 am »
Благодаря Ема. Амбицирала съм се за нещо, на за сега не вървят много добре нещата. Ще видим в края на седмицата дали ще съм в позицията на победителя или на победения.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #426 -: Април 11, 2016, 08:54:45 am »
За Тренди.

               Дяволът                   Четворка пентакли                   Рицар чаши



Тренди, седмицата може да започне натоварено за теб. Да имаш по-мрачно настроение или да се разгневиш, някой да те накара да мислиш лошо и да вади от теб по-негативни качества. Мислите за материалното сякаш ще са ти актуални. Ще се вгледаш повече в това какво получаваш, ще се изкушаваш да искаш повече. Може да избягваш срещите с други хора, които смяташ за несериозни. Ще искаш да заложиш на сигурното. В край на седмицата ще ти е по-емоционално. Но може да нямаш нужната увереност, за да покажеш своите чувства. Напиши ги, орисвам те на това.  :38:

Последната карта е Двойка чаши. С оглед на Дявол и Рицар чаши... Да те орисам на приятни сексуални изживявания?  :72: :-*

Оф, този калпав Рицар само ме преследва и Дяволът барабар с него  :012: Какви чувства като аз нямам или така си мисля, щото се хванах, че ми е мъчно за рицарчето  ;D Ама подробности... Нищо няма да пиша, хванал ме е инатът и си пасувам. На когото му пука за мен ще ме потърси сам. Благодаря ти, Емс  :-*

Happy58

  • Гост
Re: Седмични карти таро
« Отговор #427 -: Април 11, 2016, 12:13:49 pm »
За Хепи. И тя се абонирала за Глупакът.  :012: Да няма нещо мунданно уранично, което да ви подкача?

               Глупакът                      Умереността                 Тройка мечове



Хепи, тази седмица може да започне необременяващо за теб. Да ти е оптимистично, да се радваш на малките неща. Може да ти се иска да се отделиш от компания, да направиш нещо различно. Но от благоприличие да охладиш ентусиазма си. Да се стремиш да угодиш на всички, да си пасивна. Следвай желанията си. За да не останеш разочарована в край на седмицата. Ако си била прекалено компромисна към другите и себе си.

Последната карта е Рицар мечове. Явно ще се водиш по идея за справедливост. Ако тръгнеш в битка, ще е в името на справедлива кауза - според разбиранията ти. Де да знам....някой да не те съветва да изчакваш? Да охлажда твой ентусиазъм?

Емс,благодаря :) - знаеш ли колко е хубаво да ти е лежерно, веселко, подскачащо ....  :57: :57: :57: точно ми е така  :38: - само се надявам това да не доведе до някоя глупава постъпка, че снощи май направих нещо подобно. Сега ще моля Вселената да ме спасява :), ако евентуално нагазя лука :)

Рицар мечове май беше и при месечните - сега ще проверя. Мда, и там е последна карта. Не знам, да се боря за някой друг ... вече не го правя, уж. Но пък нямам право да отстоявам и преследвам своите цели.
« Последна редакция: Април 11, 2016, 12:16:03 pm от Happy58 »

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Седмични карти таро
« Отговор #428 -: Април 11, 2016, 02:51:23 pm »
Водолейче, изтеглих ти много разнопосочни карти.

             Висшият жрец                     Луната              Двойка мечове



Колебаеш ли се за нещо? Седмица на дуалностите. В началото ще искаш да създадеш ред, да се отърсиш от хаоса около теб. Да стъпиш на нещо сигурно, традиционно, което си изпитала и действа добре. Дълбоко в себе си имаш знанието, може да е дошло от опит. Но после нещо ще се промени. И може да попаднеш в илюзорен свят, да си потънала в заблуди, мечти, идеали. Особено в нощите... Ще ти е по-трудно в света на реалното. Сякаш си на моменти - искаш стабилност, искаш мечтите си. В край на седмицата ще се чудиш как да имаш и двете, без да си пречат особено. Ще е нужно да направиш компромис.

Последната карта е Четворка пентакли. Нещо материално ли те притиска? И дали желанието за сигурност не те прави пасивна?
Много благодаря! В края на седмицата задължително ще дам ОВ :58:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #429 -: Април 11, 2016, 05:57:17 pm »
За Скорпионче. ПиснА ми от този Глупак!  :012:

                  Глупакът                   Деветка мечове                   Десетка чаши





Скорпионче, новото и непознатото да не ти се струват плашещи? Може да имаш желание за нов път в живота. Но несигурността да те кара да се страхуваш. Да нямаш съветник в лицето на приятел, който те предупреждава за препятсвия? По-скоро непредвиденото ти поведение може да те постави в неизгодна позиция. Да настрои някой към теб - обрат в приятелство. Да ти е тъжно за нещо. Но в край на седмицата емоциите ще са по-положителни. Може и заради семейно събиране, занимания с деца, излет сред природата. Радвай се на шарените възможности, не всичко може да е предсказуемо.  :08:

Последната карта е Кралица жезли. Ще чакаме обратна връзка дали е намесена властна жена в ситуацията? И дали самата ти не си прекалено изискваща.

 :72:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Седмични карти таро
« Отговор #430 -: Април 16, 2016, 10:10:28 am »
За Павла.

              Деветка мечове                     Дяволът                          Асо жезли

Ух.  :( Нещо те притеснява ли? Да си изтощена, да не виждаш светлинка пред себе си? Не позволявай чуждите думи да те нараняват. И се стреми да не мислиш за лоши неща. Защото това може да те докара до криза в средата на седмицата. Да си обсебена от идея за нещо лошо, което ти предстои. Не се тревожи, това са твои проекции. В край на седмицата ще ти просветне и ще видиш, че има възможност за ново начало, което не е толкова лошо. Ще си изпълнена с живец, с желание да научиш нещо ново, да гориш.
Последната карта е Императорът. Явно ти предстоят избори, Павла. Но нека страховете не те водят в решенията. 

Мила Емма, много емоционална седмица, много хубави новини имах , от снощи съм болна с висока t, но ми е замечтано и чакам новата седмица с много трепет! :38:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #431 -: Април 16, 2016, 01:12:54 pm »
За Тренди.

               Дяволът                   Четворка пентакли                   Рицар чаши



Тренди, седмицата може да започне натоварено за теб. Да имаш по-мрачно настроение или да се разгневиш, някой да те накара да мислиш лошо и да вади от теб по-негативни качества. Мислите за материалното сякаш ще са ти актуални. Ще се вгледаш повече в това какво получаваш, ще се изкушаваш да искаш повече. Може да избягваш срещите с други хора, които смяташ за несериозни. Ще искаш да заложиш на сигурното. В край на седмицата ще ти е по-емоционално. Но може да нямаш нужната увереност, за да покажеш своите чувства. Напиши ги, орисвам те на това.  :38:

Последната карта е Двойка чаши. С оглед на Дявол и Рицар чаши... Да те орисам на приятни сексуални изживявания?  :72: :-*

Супер напрегната седмица. То какво ли не се случи - видях Скорпиона, ето ги тези 2ч и РЧ, баща ми ме побърка с неговото изчезване, във финансов план нещата са зле и ми писна да работя за жълти стотинки. Абе само нерви троша. По Дявола не налегнаха едни негативни мисли, едни чудесии за смърт. Пфф пак влязох в кофти период, дано по-скоро отмине.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #432 -: Април 16, 2016, 02:00:24 pm »
Съжалявам, Тренди. Искаш ли да ти изтегля карти за новата седмица?  :08:

Павла  :58: :-* Оздравявай бързо!  :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #433 -: Април 16, 2016, 02:12:27 pm »
Ако ти се занимава може. И аз ще тегля карти.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #434 -: Април 16, 2016, 03:01:49 pm »
Емма, допълнение към моите седмични - братовчедка ми започна нова работа и вече не работим заедно.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."