Автор Тема: Седмични карти таро  (Прочетена 89400 пъти)

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Седмични карти таро
« Отговор #450 -: Април 19, 2016, 10:24:02 am »
благодаря Ема.
последната описва ситуацията. искам да набия някой  :91:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #451 -: Април 19, 2016, 07:20:28 pm »
Емма, отново ти казвам вълшебница си с картите - никога не спирай!!!  :38:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #452 -: Април 20, 2016, 01:38:52 am »
За Хепи.

           Влюбените                     Седмица мечове               Четворка мечове



Интересна подредба. Хепи, да не си застанала между двама мъже? Може да не е в смисъл на любими мъже. Но да си по средата между двама. Може седмицата да налага да работиш в екип с някой, да се съобразяваш с някой. Да има мигове на избор. По-скоро ще ти се иска да останеш на твоето си мнение. Или някой ще те разочарова с некоректно поведение. Бъди внимателна за кражби - на вещи, идеи. В край на седмицата ще искаш уединение и почивка. Може да мислиш за онова, което си/не си казала.

Последната карта е Десетка пентакли. Сигурността и идеята, че нещо е в своя максимум може да ти е водещото. Но ако имаш възможност, срещни се с хора от семейството, с приятели. На сигурно, оградено място. Да има на оградката интересна вградена картина.  :72:

Забравих да напиша - много мечове. Но все едни такива...уединени карти. Да внимаваш с острите предмети.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #453 -: Април 20, 2016, 01:48:53 am »
За Стар.

                Крал пентакли                     Осмица мечове                     Луната




Този крал те обича сякаш. Ех, че интересни карти. На прима виста ми дойде идеята, че има мъж около теб. Може успял, начетен, стабилен. Но ти малко си глуха и сляпа за желанията му. Или прекалено много си потънала в мечтите си, не достига до теб каквото е на повърхността. Асоциации по картинки са това. Крал пентакли сочи с едната си ръка към очила. А на 8 меча жената е глуха и сляпа. Но пък е с лице към него.

Иначе през седмицата може да търсиш сигурността. Да имаш идеи за дългосрочни печалби. Но къде няма да си много уверена. Ще ти е без посока или ще ти липсва надеждата. Не си слагай сама оковите, Стар. Дали за мъж, дали за проекти. Сякаш ще се отдадеш на повече мисли и фантазии. Или ще виждаш ситуацията по-тъмна, черна. Не забравяй, че няма вечна нощ.  :-*

Последната карта е Четворка жезли. В дома ще ти е по-уютно. Може да се отстраниш от компания, която иска да се весели.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #454 -: Април 20, 2016, 02:07:13 am »
За Клер за другата седмица.

           Двойка мечове               Десетка жезли                Справедливостта




Уф... Поне третата карта е добра.
Клер, явно нещо ще те мъчи. Ще изисква от теб да направиш труден избор и компромис. Ще ти тежи нещо на главата, особено в нощите. Да не би някой да заминава, да се отдалечава? Избери по-малкото зло в трудна ситуация. Тези избори могат да ти донесат повече отговорности, да ти е тежко, да се заемеш с чужди ангажименти. Почивай ви повече, не се преуморявай. Все пак в край на седмицата ще си по-балансирана. Ще се опиташ да въведеш ред, да се случват нещата по правилен начин. Може да използваш натрупа опит, мъдрост, съвет на някой.

Последната карта е Умереността. Явно се опитваш да съвместиш нещо. Много дуална подредба.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #455 -: Април 20, 2016, 12:01:52 pm »
За Тренди.


           Смъртта                   Осмица пентакли                Кралица пентакли



Тренди, тази седмица може да започне драматично за теб. Но сама да прецениш, че ти е нужна промяна. Да се разделиш с нещо. Може да ти се струва, че нещо е надвиснало над теб и това да те притиска. Но след тези мигове ще се окопитиш. Ще станеш по-рационална, заземена. И ще се впуснеш в много работа. С идеята, че ако добре работиш, прави повече нови за теб неща, ще получиш по-голямо възнаграждение. Тренди, да нямаш гледка към крепостта от работно място или жилището си? Скоро ходила ли си там? В край на седмицата ще ти се иска да си угодиш, може да си направиш подарък. Ще ти е по-позитивно и спокойно.

Последната карта е Деветка чаши. Ще имаш късмет, може и с нови хора да се запознаеш. Дори да ти е чувствено, по-скоро ще показваш заземеност.  :08: :58:

Лека ов  :012: Браво, Емс! Ходих на едно място и гледката беше към крепостта  :72: Много ми е работно, чак не мога да се позная, имам вдъхновение и пиша  :) Получих си заплатата. Снощи бях на едно много хубаво представление, доста се разчувствах.

Имам желание да се глезя и да се грижа за себе си. Малко на егоизъм съм го подкарала.  :012:

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Седмични карти таро
« Отговор #456 -: Април 20, 2016, 02:02:04 pm »
За Клер за другата седмица.

           Двойка мечове               Десетка жезли                Справедливостта




Уф... Поне третата карта е добра.
Клер, явно нещо ще те мъчи. Ще изисква от теб да направиш труден избор и компромис. Ще ти тежи нещо на главата, особено в нощите. Да не би някой да заминава, да се отдалечава? Избери по-малкото зло в трудна ситуация. Тези избори могат да ти донесат повече отговорности, да ти е тежко, да се заемеш с чужди ангажименти. Почивай ви повече, не се преуморявай. Все пак в край на седмицата ще си по-балансирана. Ще се опиташ да въведеш ред, да се случват нещата по правилен начин. Може да използваш натрупа опит, мъдрост, съвет на някой.

Последната карта е Умереността. Явно се опитваш да съвместиш нещо. Много дуална подредба.
да, детето ще пътува. последната карта не знам, може би ще оценям ситуацията

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #457 -: Април 21, 2016, 07:37:02 pm »
За Скорпиончето

ц.ПЧ/ Жрица+ АЖ+ КЧ


Доста нажежена и емоционална седмица те очаква, Скорпионче. Дали пък няма да водиш тайна комуникация или пък да се видиш с този крал? Във всеки случай каквото и да се случи няма да е явно. Но, да ще запали някой огъня в теб.



За Скорпионче.

             Обесеният              Колелото на съдбата                Десетка жезли


Брей, Скорпионче, какви карти. Ще ти е важна седмица. Но сякаш важна за теб и твоите разбирания. Може да промениш начина си на виждане, да опиташ да погледнеш от друга посока какво ти се случва. Може да пожелаеш малко отдръпване, за да видиш по-ясно. Нужно е да си дипломатична, повече гледай, по-малко говори. И да правиш опити да се съпротивляваш на промените, не винаги това ще зависи от теб. Този процес ще започне и се остави малко по течението. Навярно ще се претовариш с повече ангажименти в край на седмицата. Не забравяй, че всичко е цикъл. Дори да си паднала, ще дойде време да си на върха.  :38:

Последната карта е Императрицата. Явно грижите за другите ще са ти водещи. Ще искаш да създаваш, твориш. Но не върши чуждата работа, тя ти е излишна.

Странна седмица като цяло - запалих се по фън шуй, посетих психолог, който много ми помогна и промених някои гледни точки. Започвам процес на оздравяване.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Седмични карти таро
« Отговор #458 -: Април 23, 2016, 09:40:53 am »
 Глупакът              Четворка мечове                  Светът
Павла, интересни карти. Как е настинката ти? Тази седмица може да направиш нещо неочаквано, от което да си принудена да си почиваш. Не вземай рискови решения, не неглижирай здравословните проблеми. Все пак в край на седмицата този период ще е приключил. На по-дълбоко ниво си мисля, че и времето за почивка при теб може да е към своя край. Да си започнала нещо ново, да си била ентусиазирана. Но да е имало малък застой. По мое мнение ще дойде край на застояването.

Последната карта е Паж жезли. Хайде, орисвам те на приключения и нови пътища. :38: Ще чакаме хубави новини от теб за нов проект.
Емма , мила ориснице имах интензивна седмица, започнах работа, комуникирам с много хора и се чувствам много-добре!
 :38: :08: :58: :38: :08:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #459 -: Април 24, 2016, 05:48:52 pm »
Емс ето твоите седмични

ц. 10м/ПП+ПЖ+Отшелник



Емс, мисля си, че може да се обадят стари болежки, свързани с гърба или кръста. Това, което се набива на пръв поглед е, че предстоящата седмица ще ти е супер активна, изпълнена със срещи, комуникации, гостита. Явно ще ще те канят на партита. Към края толкова ще ти писне, че ще искаш да се оттеглиш на спокойствие и тишина.

Тренди, бях забравила какво си ме орисвала. Помнех само това за болежките с гърба. Да, това влажно време не ми е добре за костите и травмите. И ме наболяваше гръб. Но Отшелник също се прояви днес. Вече писах някъде из темите, но много ненадейно си изключих телефона и избягах от домашните, отидох на църква, после си направих удоволствие с един сладкиш, чаша кафе, малко музика и разходка.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Седмични карти таро
« Отговор #460 -: Април 25, 2016, 09:10:06 am »
За Клер за тази седмица.

                 Кралица мечове                Императрицата                    Рицар пентакли



Клер, тази седмица ще ти е на различни и противоположни настрояния.
Ще започне с желание да се докажеш. С идеята, че можеш сама да се справиш. Знаеш какво искаш и как да го постигнеш. Сигурно ще изградиш строен план как да ти се случат нещата и няма да имаш необходимост другите да се намесват. Може да мислиш за загуба от миналото. Но в средата на седмицата настроението ти ще се обърне. Ще станеш по-съзидателна. Ще ти дойде друг акъл - да не отблъскваш другите, да търсиш кооперирането. Да търсиш компромисите. Може да отделиш време на деца, което да те направи по-мека като отношение. Но явно имаш своите планове и много упорито ще вървиш към тях. Ще предпочиташ сигурните крачки, дори да не ти носят моментален успех.

Последната карта е Рицар мечове. Много рицари. Да не ти е необходим отговор с някоя ситуация? И действие? Предполагам, че ще се водиш от своите убеждения. Но не бъди прекалено рязка с другите.  :08:

в емоционално отношение никак не беше лека седмица. имах доста ангажименти с детето.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #461 -: Май 02, 2016, 12:27:46 pm »
г. дм/ асо чаши - км - 5ч

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #462 -: Май 02, 2016, 12:28:44 pm »
За Емма: г. 5ж/ маг - 2п - дм

Емма, тази седмица ще се опиташ да доведеш до край минали, недовършени дела. Определено ще е активна  и натоварена седмица. Не знам защо, но може  и някой мъж да се появи, но ти няма да проявиш интерес към неговата особа.  ;D
Колкото и да си натоварена, ще се справиш - през седмицата ще въплатиш качествата на дм.

« Последна редакция: Май 02, 2016, 12:34:48 pm от Скорпионче »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #463 -: Май 02, 2016, 12:29:34 pm »
За Уич: г. 10ж/ 8м - 10ч - 9м

Хм, притеснения около семейни дела и близки хора. Ще си в неизгодна позиция - няма да можеш да се намесиш и това ще те измъчва.
9м винаги ми е излизала за напразни притеснения, така че... спокойно.  :38:

« Последна редакция: Май 02, 2016, 12:37:34 pm от Скорпионче »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #464 -: Май 02, 2016, 12:30:27 pm »
За Тренди: г. дявол/ 5п - рп - 6м

Тренди, опитваш се да си тръгнеш от някого/ нещо? Но не можеш. Тази мисъл ще ти е актуална  и през  седмицата. Или някой теб те отблъсква и това не ти дава мира? Държи те на дистанция от себе си? Да видим 6м как ще се прояви - отдалечаване или положителни промени?

« Последна редакция: Май 02, 2016, 12:41:33 pm от Скорпионче »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."