Автор Тема: Седмични карти таро  (Прочетена 89350 пъти)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Седмични карти таро
« Отговор #465 -: Май 02, 2016, 01:19:18 pm »
Скорпи, ше ми дръпнеш ли и на мен едни седмични ?  :)
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #466 -: Май 02, 2016, 02:29:44 pm »
За Тренди: г. дявол/ 5п - рп - 6м

Тренди, опитваш се да си тръгнеш от някого/ нещо? Но не можеш. Тази мисъл ще ти е актуална  и през  седмицата. Или някой теб те отблъсква и това не ти дава мира? Държи те на дистанция от себе си? Да видим 6м как ще се прояви - отдалечаване или положителни промени?



Преминавам през труден период. Дано всичко се нареди, че нервите ми са опънати до скъсване.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #467 -: Май 02, 2016, 02:38:21 pm »
Скорпи, ше ми дръпнеш ли и на мен едни седмични ?  :)

г. дявола/ асо пентакли - 6п - 7ч

Някой да не ти е направил примамливо предложение? Обещани са много пари, но действителността е друга. Ако си във връзка, тази седмица ще почувстваш, че нещо не върви - не получаваш това, което заслужаваш. Не са излючени  и разочарования. Внимавай.
Нещо "посято" преди, ще търпи развитие във времето, не сега.

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Седмични карти таро
« Отговор #468 -: Май 03, 2016, 08:18:25 am »
да, детето ще пътува. последната карта не знам, може би ще оценям ситуацията

цялата седмица мина под влиянието на 1вите 2 карти. голямо чакане беше. справедливостта не мога да преценя как точно се прояви, по-скоро се успокоих накрая.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #469 -: Май 05, 2016, 04:32:52 pm »
г. дм/ асо чаши - км - 5ч



Намерих сили - благодарение  и на други, да "се отлепя" от дъното. Време е да видя и повърхността.  Промяната ми харесва.
п.с. отдадох се на кулинарни дейности и така успокоих нервите.  :012:
И по ретро Мерк Хадес прегриза кабела за клавиатурата, а тази новата ми трови живота.   :012:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Седмични карти таро
« Отговор #470 -: Май 07, 2016, 10:27:21 am »
Здравей Емма,
предстои ми важна седмица, ще имаш ли възможност да ми изтеглиш седмична подредба?
 :38: :58: :38:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #471 -: Май 07, 2016, 09:43:01 pm »
За Тренди: г. дявол/ 5п - рп - 6м

Тренди, опитваш се да си тръгнеш от някого/ нещо? Но не можеш. Тази мисъл ще ти е актуална  и през  седмицата. Или някой теб те отблъсква и това не ти дава мира? Държи те на дистанция от себе си? Да видим 6м как ще се прояви - отдалечаване или положителни промени?



Тресяха ме всякакви емоции- имаше от всичко.  :012: При мен си е актуален пътуващият РП. Седмицата ми беше свързана изцяло с него. Имаше и изнервящи моменти с работата.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #472 -: Май 09, 2016, 01:02:43 am »
Здравей Емма,
предстои ми важна седмица, ще имаш ли възможност да ми изтеглиш седмична подредба?
 :38: :58: :38:

Не съм те забравила.  :38:

      Асо пентакли              Десетка жезли               Деветка чаши



Тази седмица да не стартираш проект, от който очакваш финанси? Сякаш искаш да минеш през някаква порта/врата, да отидеш на друго ниво. Особено ако си се чувствала като в лабиринт. Ще имаш възможност да започнеш нещо ново, с идея да е стабилно. Да ти е полезно. Но през седмицата ше се нагърбиш с много задължения. Може да се чудиш как ще ги избуташ до край на седмицата, да ти се струва, че няма да стигнеш целта. Опитай да свършиш само наложителното и заниманията, които са твои. Не поемай чуждите отговорности. В край на седмицата ще си доволна от резултатите. Може да си по-емоционална, да си горда със себе си. Ще искаш да си угодиш.

последната карта е Осмица чаши. Към нещо старо ли се връщаш, Павла? Ще имаш нужда да потърсиш път към себе си.  :-* :58: :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Седмични карти таро
« Отговор #473 -: Май 15, 2016, 04:56:58 pm »
Здравей Емма,
най-шантавата седмица в живота ми от години, това което очаквах се отложи ,НО пък се случиха невероятни неща. :cheer:
Толкова енергия и бягне , тичане, планове , срокове не съм изпълнявала от ученичка :57:
Скоро ще навърш 40 години и ако е трябвало да стигна тази  възраст за да се задействам на макс, какво ли ще е на 50г.  :72:
 :38: :58: :38:

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Седмични карти таро
« Отговор #474 -: Май 20, 2016, 07:24:39 pm »
 :cheer: и аз  и аз моля  :cheer:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #475 -: Май 20, 2016, 08:10:30 pm »
Ако някой има време и желание, ще помоля и аз за седмично таро.  :)
г. кж/ сс - 7ж - 4ч
Стар, според мен седмицата ще премине в защитаване на собствената позиция - като да отговаряш за минали постъпки. СС може и допусната грешка да значи; във всички случаи изходът от ситуацията няма да те устройва. Всякакви опити да наложиш себе си ще претърпят неуспех.
Дългоочаквано обаждане също ще се отложи.
п.с. да не се явяваш на конкурс или късно да разбереш за такъв?  :017:

« Последна редакция: Май 20, 2016, 08:52:22 pm от Скорпионче »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #476 -: Май 21, 2016, 09:49:00 am »
Аз ще тегля карти малко по-късно. Може би и утре.  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #477 -: Май 21, 2016, 03:18:34 pm »
За Виви

            Паж чаши              Петица мечове                Асо жезли




Виви, малко смахнати карти. От емоция към действие. В началото на седмицата ще се влияеш силно от своите чувства. Може да си прекалено съчувствена, прекалено състрадателна или ранима. Може някой да ти обещае, че ще спечелиш много или ще ти изпълни обещание. Може да се чувстваш като новобранец в някоя сфера. Очаква те трудна победа, конкуренция. Може да разделиш пътя си с някой, да има обидени. Това ще събуди в теб желание за действие. Ще се ентусиазираш от успех, който ще имаш.

Последната карта е Рицар чаши. Много дворцови водни карти... Внимавай с доверието към хора, които са малко мистични, творци, нежни души.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #478 -: Май 21, 2016, 03:28:39 pm »
Ако някой има време и желание, ще помоля и аз за седмично таро.  :)

Брей, Стар, какви карти ти изтеглих.


            Страшният съд                Тройка жезли                  Звездата



Ще ти е важна седмица. Но по-скоро на вътрешно ниво ще има промени. Може да се откажеш от нещо в миналото, което смяташ, че не ти е потребно - навик, модел на поведение. Нещо, което не те развива. Ще ти се иска да оповестиш, да е видно и за другите, че се пробуждаш за нов живот, има промяна в теб. Време за отсъждане. След него ще искаш нови хоризонти да покоряваш. Може да видиш, че има реални резултати от твоите предходни действия и това да те окуражи. Да се изпълниш с вяра. Тази седмица е твоята седмица - по-скоро ще ровичкаш в себе си, за да се освобождаваш и променяш към повече оптимизъм, вяра в начинанията.

Последната карта е Осмица чаши. Любопитно ми е пълнолунието от днес дали засяга нещо в картата ти? И тази карта подсказва, че имаш голямо желание да се откъснеш от материалното, да загърбиш статуквото и да се впуснеш в нещо ново и непознато. Но първо ще потърсиш в себе си извор, нова река - нещо ще извира от теб, емоции, знания...
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #479 -: Май 21, 2016, 03:38:41 pm »
:cheer: и аз  и аз моля  :cheer:

За Павла  :58: :38:

             Тройка жезли                   Четворка пентакли              Деветка чаши




Малко противоречиви карти по значение...
За начало ще си обнадеждена за нещо ново. Може би свързано с работа, с проект, с възможност за пътуване. Това ще те ентусиазира и вече ще си представяш доброто развитие. Но след това ще има задържане. Ще ти е по-важна сигурността, може би да си близо до дома си, да не губиш позициите си, финансите си. Ако започнеш нещо ново, ще дойде момент през седмицата, в който ще трябва да го направиш стабилно това новото положение. Но сякаш задържането ще те устройва. В край на седмицата може да си доволна и да мислиш за своето удобство. Ще се радваш, може да има много емоции около теб. Или следствие на срещи около маса с алкохол.

Последната карта е Магьосникът. Явно искаш да използваш уменията си и имаш хъс за новости. Бъди внимателна от обещания на някой. Дори да са добре парфюмирани, да изглеждат чисти, бели, невинни, може да има скрити спънки и бодли за теб.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.