Автор Тема: Седмични карти таро  (Прочетена 89403 пъти)

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Седмични карти таро
« Отговор #495 -: Май 29, 2016, 05:54:30 pm »
Emma,
надявам се да имаш време и настроение за седмична подредба?
Моля,моля,моля!

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #496 -: Май 30, 2016, 09:51:46 am »
За Павла.

        Седмица жезли                Умереността            Тройка пентакли



Павла, тази седмица ще изисква от теб да защитаваш себе си, идеите си, проектите си. Поне в началото. Другите могат да са против теб или да се опитат да разклатят позицията ти, убежденията ти. Но ще успееш да се справиш. Ще съумееш да балансираш, да работиш и общуваш с другите - обединявайки твоите и чужди идеи. Страстите ще охладнеят към средата на седмицата, сама ти ще пожелаеш да си в хармония. Да не ти предстои някакво обучение? Което е свързано с нов проект? Ще трябва да учиш нещо, може и под направление на някой по-умерен и спокоен човек, със знания и опит.


Последната карта е Рицар мечове. Явно ти си настроена по-войнствено. И не искаш да отстъпиш от идеалите си. Но не бъди припряна в реакциите си. Особено ако се заформи словесен конфликт.  :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #497 -: Май 30, 2016, 09:58:35 am »
За талисманско.

            Двойка мечове           Тройка пентакли            Шестица пентакли



Витце, много пентакли.  :(
Темата за материалното, сигурното, паричките ще ти е актуална сега. Но може да си раздвоена. Да се чудиш кое да избереш, да нямаш обективна представа. Или да се налага да избираш между два варианта, а нито един да не е съвсем според очакванията ти. Избери по-малкото зло. За да имаш поле за изява, да се случи нещо с идея за сигурност при теб. И да има обмен. Може да получиш от някой нещо материално. Или да ти се върне, ако си дала. Но все темата за даване и получаване ще ти е актуална.

Последната карта е Асо чаши. Хич не ми се връзва тук. По-скоро си мисля, че по нов начин ще погледнеш на емоциите в теб, ще ги обновиш, ще се зародят нови.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #498 -: Май 30, 2016, 10:03:20 am »
Изтеглих и за мен. И какви си ги наредих... Избирани с конкурс.  :012:

       Осмица жезли              Шестица жезли           Десетка жезли



Пак магаре.  :( И всичко ще ми е на педал явно. Дори да успявам, в край на седмицата ще ми дойде в повече.

Последната карта е Тройка чаши. Поне забавления ще има.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #499 -: Май 30, 2016, 10:04:16 am »
За другите ще изтегля по-късно.  :38: Сега ще магарствам.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Седмични карти таро
« Отговор #500 -: Май 30, 2016, 11:15:16 am »
Ема, ако и когато си в настроение, може ли едни карти и за мен? В събота ми предстои нещо и ми се иска да знам каква е обстановката за седмицата.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #501 -: Май 30, 2016, 06:34:57 pm »
Ема, ако и когато си в настроение, може ли едни карти и за мен? В събота ми предстои нещо и ми се иска да знам каква е обстановката за седмицата.

Единствена, любовни трепети ли те вълнуват?

Много интересни карти ти изтеглих. Изтеглих и една допълнителна карта за събота.

Влюбените            Паж чаши               Двойка мечове



Много дуални карти. Явно си раздвоена за нещо и ти се налага да правиш избор. Изкушена си от нещо, може би ти ссе иска да си по-смела, да излезеш от зоната си на комфорт. Но се чудиш дали този избор ще е "благословен". ако става дума за работа, може би се притесняваш дали ще е одобрено желанието ти от някой с позиция над теб. По-добре търси начин да се обединиш с някой, да работиш в екип, да създадеш връзка. Може да се чувстваш като новак в начинанието или през седмицата, да приемаш всичко емоционално. По-скоро водена от емоциите. Хайде, чакаме вест, която да те разчувства. В край на седмицата отново темата за изборите пред теб. Много вода из картите. А ти може да не виждаш накъде те водят възможностите, от това да идва проблем. Следвай интуицията.

За събота изтеглих Двойка жезли.



И тук две, двойка, две възможности пред теб. Което ще те обърква. Но може да си вдъхновена или с идея за бъдещето да поемеш по нов път. Следвай онова, което повече е сходно с мечтите ти.

Последната карта е Глупакът.



Уранична карта. Новите пътища и посоки са ти интересни. Искаш да загърбиш миналото, да вземеш от него само най-нужното. Не му мисли толкоз, действай. Дори да има препятствия, а то ще има, верни приятели ще те подкрепят.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Седмични карти таро
« Отговор #502 -: Юни 03, 2016, 07:28:10 pm »
  Седмица жезли                Умереността            Тройка пентакли
Павла, тази седмица ще изисква от теб да защитаваш себе си, идеите си, проектите си. Поне в началото. Другите могат да са против теб или да се опитат да разклатят позицията ти, убежденията ти. Но ще успееш да се справиш. Ще съумееш да балансираш, да работиш и общуваш с другите - обединявайки твоите и чужди идеи. Страстите ще охладнеят към средата на седмицата, сама ти ще пожелаеш да си в хармония. Да не ти предстои някакво обучение? Което е свързано с нов проект? Ще трябва да учиш нещо, може и под направление на някой по-умерен и спокоен човек, със знания и опит.


Последната карта е Рицар мечове. Явно ти си настроена по-войнствено. И не искаш да отстъпиш от идеалите си. Но не бъди припряна в реакциите си. Особено ако се заформи словесен конфликт.
Емма вълшебнице,
силна седмица, подредих си приоритетите и си следвам пътя който си начертах!

 :38: :38: :38:

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Седмични карти таро
« Отговор #503 -: Юни 06, 2016, 07:17:59 pm »
Ема, благодаря много!  :38:

Потвърждавам, че цяла седмица така ми вървеше - все да избирам. В събота избирах разумно и не сгреших.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Седмични карти таро
« Отговор #504 -: Юни 12, 2016, 09:40:33 am »
Нова седмица, нов късмет.
Мила Емма ще ни зарадваш ли с омайни думи и красиви карти?
Слънчев ден на всички   :-*

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #505 -: Юни 12, 2016, 05:37:29 pm »
За Павла.

       Луната              Глупакът              Седмица чаши



Павла, през тази седмица може да носиш в себе си объркване. Да има неяснота, която да те кара да бъдеш по-пасивна. Или страх от измама. В началото на седмицата повече ще ги мислиш нещата, ще се развиват в главата ти. После ще ти дойде импулс за действие, промяна, да поемеш по нов за теб път. Или да направиш нещо различно. Не бъди много несъобразителна, въпреки еуфорията. В край на седмицата ще бързаш бавно - ще се пилееш в различни неща, ангажименти, отговорности. И ще имаш различки посоки. Няма да може на всеки фронт да огрееш, избирай със сърцето. Може да има коментиращи, да има хора, на които трябва да се отчетеш или покажеш твой проект.

Последната карта е Петица пентакли. Не се страхувай да поискаш помощ. Особено ако имаш усещането, че възможните ходове пред теб не са много полезни, ползотворни, няма да ти носят изгода. Позволи на другите да те обгрижват.  :38: :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #506 -: Юни 12, 2016, 05:44:33 pm »
За Тренди.

           Колелото на съдбата             Петица жезли                  Осмица мечове




Тренди, някакъв конфликт ли се е задвижил при теб? Тази седмица може да започне и да те въвлече в ситуации, които не си предвиждала. Да не зависят от теб нещата. Може някой възрастен човек да разпалва огън, което да води до конфликти. Или ще ти се наложи да се справяш с конкуренцията си. Ще заемеш позиция, която е различна от тази на други хора. В един момент може да ти се струва, че в този конфликт или ситуация нямаш нужните условия и оръжия, за да спечелиш. Но това е твоя проекция и страх. Сякаш не смееш да избягаш от собствените си ограничения. Пред теб има достатъчно умения, оръжия - използвай ги, излез от изолацията, в която сама се вкарваш.

Последната карта е Крал чаши - малко не ми се връзва в подредбата. Може би си прекалено чувствителна или ще изслушваш чужди тревоги. Или около теб има воден мъж, който те вълнува, има отношение към живота ти.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #507 -: Юни 12, 2016, 06:09:51 pm »
Конфликт няма, недоволство от моя страна, да  :012: 8м  е една от картите, които ненавиждам, защото се чувствам окована и ме преследват стари кошмари, свързани с КЧ.

Благодаря, Емс, че си се сетила за карти  :-*

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #508 -: Юни 12, 2016, 06:32:27 pm »
За Скорпионче.

        Колесницата                   Тройка жезли               Четворка мечове



Скорпионче, да нямаш идея за ново начало или повече самостоятелност в решенията? Сякаш ти е дошло време да избираш посока. Да стоиш на мястото си и да впечатляваш другите. Да си като обединител между два лагера. Следвай правилото за златната среда, не предприемай крайни мерки. Ще ти се иска да погледнеш напред в бъдещето, да помислиш за нещо ново, което да правиш. Но сега не му е времето. Трябва да се събереш, да починеш, да си дадеш време за лечение на рани от миналото. Пази си гърлото и това, което говориш. Прави нещата простичко.

Последната карта е Асо пентакли. Явно те вълнува нещо ново като реализация. Нещо, което да ти носи сигурност.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #509 -: Юни 12, 2016, 06:38:53 pm »
За Стар.

          Двойка чаши                 Паж чаши                     Кралица жезли




Стар, да не те вълнуват любовни въпроси? Или свързани с партньорство? Много чаши, много емоция. С желание да има съюз, да обединиш сили с друг човек. Може гордостта да е важен фактор. Но и желанието за хармония и щастие ще са от значение. Ще намериш баланс в някое начинание. И ще чакаме чувствени вести, нещо затрогващо. Ти самата може да си настроена творчески, да ти се иска да създаваш, да си преносител на хубави емоции. В край на седмицата ще заявиш себе си по-ясно. Може да покажеш темперамент. Или да има среща с такъв тип жена - огнена, властна.

Последната карта е Паж пентакли. Трупането - на знания, на финанси - ще ти е водещо. Не забравяй думите на по-мъдрите хора, може да те защитят в трудна ситуация.

Много пажове, много чаши - вести ли чакаш? Новина от някой? Свързано със задълбочаване на отношения, договор, документ?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.