Автор Тема: Седмични карти таро  (Прочетена 89407 пъти)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Седмични карти таро
« Отговор #525 -: Юли 02, 2016, 09:54:19 pm »
Емка, искам и аз едни юлски, че моите , които си метнах, ме уплашиха- Кралица Жезли, 9 мечове, Кралица Пентакли и за десерт 8 Мечове- все жени и все нещастни. :85:
Но аз конкретно питах за пътуването и като ги видях, ми стана ясна работата.
Писала съм в седмичната тема, сори.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #526 -: Юли 02, 2016, 11:09:47 pm »
Павла, тази вечер ти си късметлийка на котешките лапички.  :08:

Тройка жезли                Рицар чаши             Деветка чаши

Да не обмисляш пътуване? Среща с морето или някой воден господин/човек?
Ще видиш първи резултати от твоите действия. И ще си загледана напред - в очакване на развитие на нещо, в което ще вложиш творческа мисъл, енергия, желание. Може да си настроена идеалистично. Да ти се вижда всичко в добра светлина. Не се страхувай да предложиш идеите си, да споделиш чувствата си. Както да приемеш такива. В край на седмицата ще ти се иска да се поглезиш. Ще си доволна от себе си, от добре свършена работа. Помисли за собствените си нужди.  :08:

Последната карта е Паж пентакли. Хайде, да научиш нещо ново през седмицата, което да ти носи прогрес след време.  :38:
Ще ми е интересно дали ще имаш чувствена комуникация с някой друг - смс, мейл, чат.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #527 -: Юли 02, 2016, 11:11:03 pm »
Уинтърче, ще ти изтегля за юли месец. Търси в другата тема.  :08: :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Седмични карти таро
« Отговор #528 -: Юли 09, 2016, 08:08:54 pm »
Тройка жезли                Рицар чаши             Деветка чаши

Да не обмисляш пътуване? Среща с морето или някой воден господин/човек?
Ще видиш първи резултати от твоите действия. И ще си загледана напред - в очакване на развитие на нещо, в което ще вложиш творческа мисъл, енергия, желание. Може да си настроена идеалистично. Да ти се вижда всичко в добра светлина. Не се страхувай да предложиш идеите си, да споделиш чувствата си. Както да приемеш такива. В край на седмицата ще ти се иска да се поглезиш. Ще си доволна от себе си, от добре свършена работа. Помисли за собствените си нужди.  :08:

Последната карта е Паж пентакли. Хайде, да научиш нещо ново през седмицата, което да ти носи прогрес след време.  :38:
Ще ми е интересно дали ще имаш чувствена комуникация с някой друг - смс, мейл, чат.
 :38:Здаравей Емма,
за жалост нищо от това което ми пожела не се случи. Нерви, тежка седмица, никакви планове за отпуск нямам,днес помагах на мама и съм скапана,никакви чувствени емоции и комуникация не съм имала. Нищо другата ще е по-хубава , а имам и РД да се надяваме соларната ми година да е прекрасна и емоционална.!
Хубава вечер !!
:38: :58:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #529 -: Юли 10, 2016, 01:13:50 pm »
г. умереност/ рп - рм - рч  :012:



Многоооо готина седмица беше.
Замествах колежка и там събирах нерви, но поне отбелязах напредък. И най-важното, завърших седмицата с един жест от важен за мен мъж - изключително много ме зарадва.
п.с. също така имам напредък в овладяването на нервите.  ;D
« Последна редакция: Юли 17, 2016, 11:07:17 am от Скорпионче »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #530 -: Юли 17, 2016, 11:15:29 am »
За Тренди: г.6ч/ 5п - 5ж - кп

Очаква те много борбена седмица, Тренди. Някой се опитва да те подчини/ да манипулира ситуация, нещо да стане на неговото. Навсякъде ще срещаш трудности - запаси се със сили. И понеже имаме 6ч - може и стари неща(от миналото) да изплуват или тази борба да е заради недовършени неща.

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #531 -: Юли 17, 2016, 11:18:56 am »
За Емма: г.6ч/ 7ч - асо чаши - дч

Ауууу, за нашата Вълшебница се очертава една емоционална седмица - изпълнена с многооо романтични и нежни жестове.
Емма, ще мечтаеш, ще се вълнуваш и ще потънеш в своя свят на мечти. Много възможности и ще се чудиш на коя да избереш. Ще си в центъра на вниманието. Творческа седмица ще е и може да имаш пророчески сънища.

 :-*

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #532 -: Юли 17, 2016, 12:14:06 pm »
Колко чаши си ми наредила. Ще върна жеста с тегленето. :58:
Аз и сега имам пророчески сънища. Тези нощи не ми беше никак добре. Сънувах преди Ница, че вървя на крайморска улица в бяла рокля, сватбена. Изведнъж стана суматоха, бутнаха ме от брега, паднах във водата. Беше плитко, но не можех да изляза. Мъж ми помагна, издърпа ме. А долната част на роклята беше почервеняла, стичаше се кръв и кал от нея. Зад нас много хора се щураха, чуваха се вопли.  Осъзнах, че морето е кърваво.
Такива неща. И тази нощ сънувах кофти неща. Бой между кучета. Еднота беше мутирало и огромно, побесняло. Кучетата бяха като проекция на хората. Борба между хора  с помощ на животните им.

Картите могат да показват, че ще се грижа за някой. Знам ли. Благодаря. А отразяват сетивността ми.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Седмични карти таро
« Отговор #533 -: Юли 17, 2016, 12:18:09 pm »
Боят на кучетата ми прилича на сегашната обстановка в Турция. Явно и други държави ще последват примера им.

Според сънищата ти пак ще има кървав атентат. Бялата рокля не е на хубаво. В Япония белият цвят е траурен.

Pepp@

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Седмични карти таро
« Отговор #534 -: Юли 17, 2016, 02:20:18 pm »
Ще изтегля карти, ако има и други желаещи.  :38: :58:
Emma, моля и на мен да ми изтеглиш седмични карти,ще ти бъда много благодарна :)Благодаря :58:

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Седмични карти таро
« Отговор #535 -: Юли 17, 2016, 02:21:20 pm »
Да и аз се нареждам за седмични  :38:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #536 -: Юли 17, 2016, 03:53:04 pm »
За Скорпионче


      Петица чаши            Колелото на съдбата                Седмица пентакли




Скорпионче, да не се надига някаква мъка в теб? Да си разочарована от нещо? Може да си очаквала повече, да си имала повече възможности. а накрая да са останали по-малко. Изгубеното да ти се вижда по-цветно, шарено и интересно. Но някои неща не зависят само от теб. И не мисли, че ще е вечно по този начин. Ще имаш и късмет. Само бъди търпелива, ще береш плодовете на труда си, на вложената енергия.

Последната карта е Десетка жезли. Явно си се претоварила с нещо. Не се наемай с чужди задължения.
Да нямаш главоболие тези дни? Нещо по главата/мислите да има неясно?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #537 -: Юли 17, 2016, 03:59:46 pm »
За Тренди

        Страшният съд             Крал чаши                Деветка пентакли



Тренди, ще ти дойде идея, просветване за нещо. Може да се чувстваш като възродена. Не и без личното осъзнаване, искреност пред самата теб. Може да е свързано с някой воден човек. Или по отношение на мъж, чувствен, емоционален, малко прикрит. Или да има връзка с нещо двулично, размито. Май ще ти е по-добре да си сама. Не самотна. А да се радваш на живота сама в край на седмицата. Хайде, орисвам те да гледаш красотички, нещо екзотично, да слушаш музика, концерт.

Последната карта е Осмица чаши. Явно показва желанието да се отдръпнеш, за да намериш себе си. Да минеш през скрити емоции. Ще чакаме проява на предстоящото пълнолуние. Ще ми е интересно да споделиш, ако има нещо необичайно тогава.  :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #538 -: Юли 17, 2016, 04:06:40 pm »
За Пепа

          Осмица чаши              Луната                 Тройка чаши



Пепа, малко си ми неясна. Може би заради това изтеглих тези карти. а може да отговарят на състоянието ти. Ти ще кажеш.
Сякаш търсиш себе си. И си прекалено емоционална, чувствена. Искаш да отидеш някъде, да изследваш какви емоции носиш в себе си. Да не би да получаваш съвет от майка/възрастна жена? Може да си объркана, да не виждаш реалността. Но трябва да се допиташ до интуицията си. Да преминеш през този символичен портал, който ти е замъглен. Използвай интелект и онова, което усещаш - шесто чувство. В край на седмицата може да имаш поводи за радост или среща с приятели. Внимавай с алкохола или веществата, които могат да замъглят ясната ти мисъл.

Последната карта е Четворка чаши. Явно не си напълно удовлетворена. Искаш повече или гледаш какво другите имат, сравняваш. Радвай се на живота и онова, което съдбата ти подава.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #539 -: Юли 17, 2016, 04:12:14 pm »
За Павла

        Тройка жезли            Кралица пентакли                 Седмица мечове



Тези карти ми се виждат малко работни.
Павла, ще искаш да направиш нещо ново. С поглед да се развиваш, да твориш. Да нямаш някой проект, който те ентусиазира? Може самата ти да си настроена за "бизнес". Да се докажеш професионално. Или да имаш отношения с жена, която е високо в йерархията. Ще те вълнува да си направиш удобства през седмицата. в край на седмицата бъди по-егоистична. Направи своите планове първо. Може да си разочарована, ако си имала очаквания от някой, а той е бил нечестен. Пази си постиженията.

Последната карта е Петица жезли. Явно има някакъв спор около теб. Или желание да се доказваш/те в колектив.  :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.