Автор Тема: Седмични карти таро  (Прочетена 89261 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #540 -: Юли 17, 2016, 04:16:11 pm »
Каква тежка ръка имах за себе си.  :57: :85: Брей, изтеглих ги с конкурс. Но си ги харесвам.


             Луната             Страшният съд                   Кулата



Явно ще си отворя очите за някаква тайна. Което ще ме накара да правя избор, да отсъждам нещо. И да правя промени. Комай ще са дошли от външни обстоятелства, не толкова по мое желание.

Последната карта е Четворка пентакли. Мен ще ме вълнува да запазя статуквото, да опазя наличното си. Ще си "стискам" моето.  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Pepp@

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Седмични карти таро
« Отговор #541 -: Юли 17, 2016, 07:33:57 pm »
За Пепа

          Осмица чаши              Луната                 Тройка чаши



Пепа, малко си ми неясна. Може би заради това изтеглих тези карти. а може да отговарят на състоянието ти. Ти ще кажеш.
Сякаш търсиш себе си. И си прекалено емоционална, чувствена. Искаш да отидеш някъде, да изследваш какви емоции носиш в себе си. Да не би да получаваш съвет от майка/възрастна жена? Може да си объркана, да не виждаш реалността. Но трябва да се допиташ до интуицията си. Да преминеш през този символичен портал, който ти е замъглен. Използвай интелект и онова, което усещаш - шесто чувство. В край на седмицата може да имаш поводи за радост или среща с приятели. Внимавай с алкохола или веществата, които могат да замъглят ясната ти мисъл.

Последната карта е Четворка чаши. Явно не си напълно удовлетворена. Искаш повече или гледаш какво другите имат, сравняваш. Радвай се на живота и онова, което съдбата ти подава.  :08:
Emma,всичко което описваш е точно така.Напоследък ми се случиха няколко  събития,които ме направиха още повече чувствителна,но се надявам скоро да се измъкна от тази емоционална дупка.В неделя чакам гости роднини от България(живея в чужбина).Сърдечно ти благодаря :)
« Последна редакция: Юли 17, 2016, 07:36:52 pm от Pepp@ »

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Седмични карти таро
« Отговор #542 -: Юли 22, 2016, 05:40:57 pm »
За Павла

        Тройка жезли            Кралица пентакли                 Седмица мечове
  Тези карти ми се виждат малко работни.
Павла, ще искаш да направиш нещо ново. С поглед да се развиваш, да твориш. Да нямаш някой проект, който те ентусиазира? Може самата ти да си настроена за "бизнес". Да се докажеш професионално. Или да имаш отношения с жена, която е високо в йерархията. Ще те вълнува да си направиш удобства през седмицата. в край на седмицата бъди по-егоистична. Направи своите планове първо. Може да си разочарована, ако си имала очаквания от някой, а той е бил нечестен. Пази си постиженията.

Последната карта е Петица жезли. Явно има някакъв спор около теб. Или желание да се доказваш/те в колектив.
Мила Емма,
абсолютно точна, БлагоДаря! . :38:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Седмични карти таро
« Отговор #543 -: Юли 22, 2016, 09:43:19 pm »
За Скорпионче


      Петица чаши            Колелото на съдбата                Седмица пентакли


Скорпионче, да не се надига някаква мъка в теб? Да си разочарована от нещо? Може да си очаквала повече, да си имала повече възможности. а накрая да са останали по-малко. Изгубеното да ти се вижда по-цветно, шарено и интересно. Но някои неща не зависят само от теб. И не мисли, че ще е вечно по този начин. Ще имаш и късмет. Само бъди търпелива, ще береш плодовете на труда си, на вложената енергия.

Последната карта е Десетка жезли. Явно си се претоварила с нещо. Не се наемай с чужди задължения.
Да нямаш главоболие тези дни? Нещо по главата/мислите да има неясно?

+ отказах на колежката да я замествам цял месец - поставих точно и ясно въпроса. време е да помисля за себе си.

 :38:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Седмични карти таро
« Отговор #544 -: Юли 31, 2016, 06:08:41 pm »
Мила Емма,
ще може ли седмична подредба?. БлагоДаря !!!

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #545 -: Август 01, 2016, 10:07:00 am »
Павла, наредих ти хубави и чувствени карти за седмицата.

Десетка чаши                 Колелото на съдбата                  Двойка чаши



Явно някакви емоционални въпроси ще са достигнали до своя максимум. Което ще доведе до задвижване.
Ще ти се иска да има хармония около теб и в семейния живот. Може да отделиш повече време на децата, на забавления с тях. Да празнувате нещо у дома.
Да няма някакъв съюз, който да се заформя при теб? Партньорство, приятелство? В край на седмицата ще си в баланс и ще си готова на компромиси. Може да получиш предложение за съвместна работа или начинание.

Хубави и емоционални карти. Някои неща не зависят от теб, а от обстоятелствата.

Последната карта е Петица пентакли.
Имаш нужда от внимание. Може да си загубила малко вярата. Позволи да бъдеш обгрижвана. И се пази, грижи се за себе си и здравето си.  :58: :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Седмични карти таро
« Отговор #546 -: Август 07, 2016, 12:30:42 pm »
Ов за седмицата ми е невероятна...Емма ти си вълшебница. :38:

 В край на седмицата ще си в баланс и ще си готова на компромиси. Може да получиш предложение за съвместна работа или начинание.

Хубави и емоционални карти. Някои неща не зависят от теб, а от обстоятелствата.

Последната карта е Петица пентакли.
Имаш нужда от внимание. Може да си загубила малко вярата. Позволи да бъдеш обгрижвана. И се пази, грижи се за себе си и здравето си.

liamfieta

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 81
  • "Това, което трябва да се случи - то се случва.Вся
Re: Седмични карти таро
« Отговор #547 -: Август 08, 2016, 07:56:13 am »
Добро утро  :08: . Ето ги и моите, седмични карти : Асо Жезли/Звездата/Принцеса на пентаклите/ отдолу на колодата Принц чаши. Ето го и моето тълкуване: седмицата започвам с много ентусиазъм и желание зазапочване на нови проекти и осъществяване на намерения, всичко това е свързано с планиране на бъдеще и голяма надежда за ново начало и позитивна промяна; всичко това благодарение на трезва преценка и сериозно анализиране може наистина да бъде начало на нов етап.
Или пък може да имам някакви новини и започване на обучение ....
« Последна редакция: Август 08, 2016, 08:03:43 am от liamfieta »
"Това, което трябва да се случи - то се случва.Всяко нещо си стои в пространството и си чака времето и мястото, за да се случи." - Ванга

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #548 -: Август 08, 2016, 09:28:12 am »
Ли, в началото на седмицата ще ти е по-активно. И ще правиш нещата с идея за бъдещето, с идея да следваш вътрешния си глас, желания, мечти. В край на седмицата ще си по-заземена и може да получиш съвет, да научиш нещо, да следваш рационалното.
В Рицар чаши като последна карта - да не чакаш някоя вест или човек от път?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

liamfieta

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 81
  • "Това, което трябва да се случи - то се случва.Вся
Re: Седмични карти таро
« Отговор #549 -: Август 08, 2016, 04:56:41 pm »
Благодаря ти Емма.Човекът от път пристигна  :) в събота вечер.
"Това, което трябва да се случи - то се случва.Всяко нещо си стои в пространството и си чака времето и мястото, за да се случи." - Ванга

liamfieta

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 81
  • "Това, което трябва да се случи - то се случва.Вся
Re: Седмични карти таро
« Отговор #550 -: Август 14, 2016, 08:42:25 am »
Ов за седмицата: посрещнах човекът от път(партньорът ми, който пътува в чужбина) края на предната седмица :), и  т.като е на нова работа, бях се ентусиазирала да си правя планове, за това как ще си харчим парите и как ще си подредим ежедневието. Нооо, в понеделник следобяда ми съобщи, че условията в новата работа не му харесват ( независимо ,че заплатата е много добра) и ,че ще напуска. С това всичките ми планове отидоха на майната си , естествено се сещате и настроението какво е  ??? . А иначе : домашните задължения , малко пренатоварена програма, т.к няколко месеца се налага да подържам 2 етажа от къщата чисти, да готвя, гладя и т.н за всички в вкъщата, да посрещам гости и пр. Опитвам да си организирам малка екскурзия с детето за септември, и чакам потвърждение в понеделник  :08:
"Това, което трябва да се случи - то се случва.Всяко нещо си стои в пространството и си чака времето и мястото, за да се случи." - Ванга

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Седмични карти таро
« Отговор #551 -: Август 14, 2016, 10:16:51 am »
 Добро утро Емма,
Вълшебнице , зарадвай ме с подредба, моля те. Много важна седмица ми предстои. БлагоДаря ти предваритвлно! :38:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #552 -: Август 14, 2016, 06:01:00 pm »
Павла  :58:

Важна за емоциите ли?

Осмица чаши                Четворка чаши               Тройка жезли



В по-голяма част от седмицата ще си емоционална. Може би ще искаш да научиш повече за собствените си желания или за теб самата. Да откриеш себе си. Да не ти предстои пътуване? В средата на седмицата по-скоро ще си малко неудовлетворена емоционално. Но то е по-причина, че ще си имала по-големи очаквания. Или ще правиш сравнения с това, което е било, което имат другите.
В край на седмицата ще си е по-приятно. И оптимистично. Ще имаш силите за нещо ново, може би нова посока, пътуване по работа. Но ще чувстваш повече задоволство.

Последната карта е Петица чаши.
Прекалено много чаши. влагаш емоции. А може би на много места, разпиляла си се. От което да има и загуба на "вкуса към живота", към радостите. Отдай енергията си на по-малко неща и ще ти е по-задоволено.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Седмични карти таро
« Отговор #553 -: Август 15, 2016, 09:05:46 am »
може ли някой да ми изтегли карти за следващата седмица? /34та/ довечера ще върна жеста  :58:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Седмични карти таро
« Отговор #554 -: Август 15, 2016, 02:39:29 pm »
Клер, аз ти изтеглих.

              Магьосникът             Кралица пентакли               Асо мечове




Клер, някакъв нов проект ли ще започваш? Нещо ново, което изисква да включиш уменията си, знанията си. Да покажеш сръчност, интелект. Може би свързано с издигане, заземяване, благополучие. Нещо, което да ти донесе успех, признания. Да ти носи удоволствие в живота.
Явно имаш идея, просветление. Дори знак.
Вдъхновена си, може да откриеш решение на задачката, която си поставила.

Последната карта е Шестица чаши. Малко не ми се връзва с изтеглените карти. Да не се връщаш към нещо от миналото? Или дълбоко в себе си да искаш спокойствие, да си по-неангажирана с тежестите на живота? Или да имаш занимания с дете/деца?

Картите по мое мнение са хубави, положителни. Желая ти успех през тази седмица, за която попита. Използвай знанията си.  :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.