Автор Тема: Месечни карти таро  (Прочетена 96185 пъти)

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Месечни карти таро
« Отговор #15 -: Декември 02, 2015, 09:12:35 am »
Клер, пу аз да съм първата :)


цепя на

Хепи,
този месец в началото ще имаш някакво изкушение. може да е свързано с покупката на подаръци, тъй като юпитер в риби е и щедър към другите. ще си изправена пред избор в емоционален план и в края на месеца може да ти е малко самотно. последната също може да показва материални придобивки от роднини. в крайна сметка ще си дадеш някаква вътрешна равносметка и ще ти олекне от това




Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Месечни карти таро
« Отговор #16 -: Декември 02, 2015, 09:28:14 am »
И аз, ако може.  :58:

цепя на

първата карта е същата като при Хепи. явно празниците си показват влиянието :)
също бих го свързала с емпатия, щедрост, възможно предложение. нещо, обаче може да ти дойде в повече и да се разбунтуваш или да се наложи да подходиш по нетрадиционен начин. в края на периода може да се разочароваш от някой или да се окаже, че финансите са пострадали повечко.
въпреки това, месецът като цяло би трябвало да бъде приятен

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Месечни карти таро
« Отговор #17 -: Декември 02, 2015, 09:38:32 am »
Клер, ще може ли оракулски карти за декември за мен? :58:

цепя на

някак здравни идват тези карти, заради средната. грижи се за здравето си и сигурността си. може нещата да ти се струват по-черни, отколкото са в действителност

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Месечни карти таро
« Отговор #18 -: Декември 02, 2015, 09:52:41 am »
И аз съм на опашката за месечни карти,ако някой изяви желание да ми изтегли  :58:

цепя на
в началото на месеца ще се наложи да проявиш търпение за нещо. възможно е да се наложи да защитаваш ценностите си или да си силно движена от тях; се занимаваш повече с астрология/окултни неща. в края на месеца са възможни някакви провокации, но юпитер в рак би могъл да показва и силна насоченост към домашните дела и близките, емпатия.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Месечни карти таро
« Отговор #19 -: Декември 02, 2015, 10:00:53 am »
Ема,
по твоите оракулски карти - може да оказваш подкрепа на близките си и в това да те измори някак. но много съпричастност има в тези карти

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Месечни карти таро
« Отговор #20 -: Декември 02, 2015, 02:02:00 pm »
Май продължавам чашевата серия като основен "ритъм".  ;D  Изтеглих си таро.

1. Колело на съдбата
2. Четворка чаши
3. Шестица чаши

Цепя тестето на шестица жезли.

време на равносметка и съжаление по миналото, като може някой от миналото да се появи и  да провокира тези ти настроения.
6 чаши в края на месеца - семейни сбирки
« Последна редакция: Декември 02, 2015, 02:05:16 pm от Kler »

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Месечни карти таро
« Отговор #21 -: Декември 02, 2015, 05:56:12 pm »
Май продължавам чашевата серия като основен "ритъм".  ;D  Изтеглих си таро.

1. Колело на съдбата
2. Четворка чаши
3. Шестица чаши

Цепя тестето на шестица жезли.

На мен ми прилича на много семейни сбирки, направо ще ти писне накрая.  ;D
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

julia

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 266
Re: Месечни карти таро
« Отговор #22 -: Декември 02, 2015, 07:20:13 pm »

цепя на
в началото на месеца ще се наложи да проявиш търпение за нещо. възможно е да се наложи да защитаваш ценностите си или да си силно движена от тях; се занимаваш повече с астрология/окултни неща. в края на месеца са възможни някакви провокации, но юпитер в рак би могъл да показва и силна насоченост към домашните дела и близките, емпатия.
Клер ,благодаря ти   :38:
Картите са много красиви,може ли да ми кажеш къде мога да ги разгледам

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Месечни карти таро
« Отговор #23 -: Декември 02, 2015, 09:04:19 pm »
Йонита, изтеглих ти карти за декември.

                Проекциите                                      Товарът                                      Разбирането                 

          

През месец декември човек, обикновено, си прави равносметка на изминалата година. Мисля, че това ще направиш и ти.
В ситуациите, в които попадаш или с хората, с които общуваш си подвластна на своите мнения и убеждения. Проектираш своите очаквания към тях и някак не успяваш да ги видиш в истинската им светлина. Това може би ти е донесло болка и  препятствия, а и много въпроси.
Съобразяваш ли се прекалено с другите? Сякаш живееш по чужд модел и очаквания. Следваш ли своите мечти? Или нечии чужди? Може би се чувстваш уморена и объркана или неудовлетворена.
Точно сега е моментът да видиш, че ограниченията са лесно преодолими, че клетката не е заключена и че само да пожелаеш всичко може да се промени към добро за теб, да излезеш на свобода. Можеш да овладееш емоциите и да продължиш по свой път напред, така както ти чувстваш за правилно. Имаш възможност да сложиш нов ред в живота си. Направи го  :72:
 :-* :-* :-*
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Месечни карти таро
« Отговор #24 -: Декември 02, 2015, 09:35:34 pm »
Трнеди, ето и твоите декемврийски карти :)

            Прераждане                          Разбирането                           Обикновеност

          

Интересни карти :) При теб равносметката май вече е факт :) Струваш ми се отърсена от страховете за чуждото мнение. Намерила си сили да преодолееш някакво свое препятствие. Може да си била в сложна ситуация, но си намерила начин да се справиш. Може да си използвала своя до скоро слабост, за да откриеш, че носиш в себе си неподозирани възможности. Първата карта е карта на способността ни да се справяме с критични и трудни ситуации.
Освободила си се, с облекчение си установила, че това не е толкова трудно :)
Накрая, осъзнаването, че обикновените и прости неща носят най-голямата наслада и спокойствие, близостта до чистотата на всяко едно нещо е по-скъпо и стойностно от доста неща, смятани за ценни. Може да намериш покой сред природата, но и във всяко място, където може да останеш насаме със себе си за малко.
Може да се наслаждаваш на хубави приятелства и общуване с приятни и стойностни хора. Пожелавам ти го :)





Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Месечни карти таро
« Отговор #25 -: Декември 02, 2015, 09:42:34 pm »
Имам напредък с преодоляването на страховете си  :) Ех, че хубава карта е последната- да се надявам, че ще си почина малко сред природата, без нет и напрежение. Благодаря, Делфи  :-*
Утре сутрин ще ти изтегля и аз  ;)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Месечни карти таро
« Отговор #26 -: Декември 02, 2015, 09:45:51 pm »
Ще се радвам, Тренди, да ми изтеглиш и ти  :-*
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Месечни карти таро
« Отговор #27 -: Декември 02, 2015, 10:26:08 pm »
Може ли и за мен месечни от фалшивото таро? Сега разръчках другата тема, но не видях. Малко се оплетох с новите теми. За следващ месец вече ще ни е нареденичко и структурирано.

Ако някой е имал желание, а съм го пропуснала - да дава сигнали, че съм разсеяна.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Месечни карти таро
« Отговор #28 -: Декември 02, 2015, 10:45:35 pm »
Ема, Таро каза за теб

                  Аутсайдерът                            Изолация                            Празнуване

          

Ема, каква мъка таиш у себе си? Като малко дете си. Мъчи те нещо. Искаш да излезеш навън, да оставиш това, зад гърба си и не успяваш. А не си заключена, сама сякаш не се досещаш, сама стоиш, а толкова ти се иска да отидеш, на топло и уютно.
Изолирала си се, и сълзи изплакваш, но скрито, да не видят другите. Те знаят, но не се месят, уважават избора ти.

Този месец идва края на това мъчение за теб. Ще успееш да се успокоиш. Ще излезеш и ще празнуваш, ще отпуснеш сърцето си и ще се забавляваш. Може и само в женска компания да е, но ще ти е приятно и леко на душата. Ще се обърнеш отново към пълнотата на живота и насладата от него.

Прегръщам те  :38:  :58:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Месечни карти таро
« Отговор #29 -: Декември 02, 2015, 11:41:34 pm »
delphin, може ли да ми изтеглиш от твоите карти ?   O:-) При тях не съм се разписвала още.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name