Автор Тема: Прогресии  (Прочетена 166108 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Прогресии
« Отговор #540 -: Май 19, 2016, 03:23:18 pm »
с удоволствие, но не виждам кандидати :) - освен двама студенти, мои близки - и двамата родени на 11 дата :)

На база какво даде това предложение? В смисъл астрологическа обосновка?

Ти каза, че не знаеш как да се справиш с този твой Нептун, не ти е ясен. А при теб е упр на 9 и 10 дом. И е в Скорпион и в съвпад с Юлв. Имаш три планети в 3 дом, а Нептун е в секстил с тях. И Сатурн на Мц - от 9 дом е съвпад.
Направи нещо за себе си, да излезе този Сатурн на предна линия. Не само в съвпад с Мц, а и като стар упр на 8 дом. Използвай това, което знаеш от тук и от друго време, което ти е спомен, талант, сила. И бъди водач, отглеждай деца - по различен от общоприетия начин. Оставяй знанието си в други хора, те да са ти деца, последователи. Но първо го разбери този Нептун.

Иначе астрологично пр. новолуние на у9/10 - да, явно ще имаш новости по отношение на професионално развитие. А защо не и философия, нещо свързано с обучение или ти сама да обучиш някой. Тр. Юпитер ще ти мине скоро през планетите в 3 дом, нодалната ос в момента е на тях. Явно има нещо по 3/9 дом, което ще ти се случва. Замесени са и Уран, и Плутон... И Нептун. Тези красавци си искат своето. Не го мисли като болести по Нептун - ниското ниво. Те имат и по-различни вибрации. Скочи им в другото измерение.  :38:

Кандидати - направи си сайт, направи си фейсбук страничка. Използвай новите технологии по Уран. Тр. Уран ти квадратира Юпитера, стар у10. Явно и той иска промяна за теб, да избягаш от статуквото, колкото и да те притеснява. И ако не искаш доброволно, ще те накара силом. Няма къде да отидеш.  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Прогресии
« Отговор #541 -: Май 19, 2016, 07:48:16 pm »
Искам само да се похваля с ингреса на пр. Луна в Телец. Скоро ще прави и съвпад с пр. Юпитер.
Ама, то било много хубаво с телешка Луна. В 1-2 ситуации вече реагирам не като себе си. Открих, че можело да си опазиш позициите и да стане на твоята и без да се "пениш".
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Прогресии
« Отговор #542 -: Май 19, 2016, 08:05:59 pm »
По натал в Овен ли ти е?
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Прогресии
« Отговор #543 -: Май 19, 2016, 08:55:40 pm »
Вече съм с прогресивна Луна в Стрелец.  :017: :017:

При мен малко остана, но вече я чувствам. И макар да се опитват да ми съсипят ентусиазма, аз не се предавам.  :012:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогресии
« Отговор #544 -: Май 19, 2016, 09:15:03 pm »
Не съм усетила кой знае каква промяна като личен късмет и възможности, откакто прогресивната Луна е в Стрелец, но забелязвам по-активна нагласа у други хора да направят нещо за мен, да съдействат за нещо, да помогнат. Не защото съм се отворила към хората или аз самата съм тръгнала да правя повече жестове, при мен като нагласа второто е неразделна част от живота. Но сега като че ли, особено след като се изредиха едни тригони след квадрата с нат. Марс, сякаш забелязвам някаква възвръщаемост. Говорим за възвръщаемост за всичко сторено от мен за някого през целия ми живот.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Прогресии
« Отговор #545 -: Май 19, 2016, 09:29:53 pm »
Чакам си пр Луна в Козирог,за да се свърши нещо полезно!Не ми се пътува-напътувала съм се.Не ми се философства-и това съм свършила.Какво ще ми донесе повече от това,което съм-аз съм си ведра и оптимистична,дори когато беше в Скорпион.Но тогава си имах плутонови,дълбокомислени проблясъци,а сега какво?Оптимизъм?Широкомащабни простотии?  :o Аз се опитвам да се концентрирам,а не да се разгръщам. Последните 2 години се чувствах разкошно и постигнах много,но и много не постигнах.Акцентираните Стрелци с много малко изключения са алтафинита.Добре,че трз Сатурн е в Стрелец,докато Луната ми ще прогресира там,та се утешавам,че ще има железен ред и дисциплина в сферата.

Драко, а туй-онуй, маКло приключения не ти ли се щат? Стига с тез' постижения.

П.П. Тва човек с моя асц да ти го каже, значи пАлажението е сериозно, да знайш.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Прогресии
« Отговор #546 -: Май 19, 2016, 09:44:55 pm »
Е, сега ми се издигна в очите! На краставичар краставици ше' продавам аз...
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Прогресии
« Отговор #547 -: Май 19, 2016, 09:46:39 pm »
Айде стига ми го хвали и навира тоя Сатурн, че не го  издържам вече, ако има записване за доброволци камикадзе за взривяването на Сатурн съм първа. Като печеля печели цял свят, като губя -губя само себе си. ;D Толкова дълго ще бъде този нещастник в първият ми дом че ще ме докара до антидепресанти  .Някога, в някой живот аз ще успея и ще освободя света от Сатурн, ще го унищожа!!!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Прогресии
« Отговор #548 -: Май 19, 2016, 09:59:27 pm »
Готова съм! време е за нов космически ред! Писна ми от тези демодирани дегенерати Сатурн Нептун и Плутон, дето осират пейзажа с дъгата в детската песен . :engel016:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Прогресии
« Отговор #549 -: Май 19, 2016, 10:26:44 pm »
Ще го пратим да почива с рибите :012: https://www.youtube.com/watch?v=V7RMKq8RQj4

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Прогрес
« Отговор #550 -: Май 19, 2016, 10:29:52 pm »
Значи, с прогресивна Луна в Коза нищо полезно не съм свършила, обаче се оказвам удобна и полезна за другите- тази есен трети поред първи клас ми връчват, а това е класът, от който всички бягат като дявол от тамян. Вече ще изкукуригам- идват бебета, тъкмо ги понаучиш туй-онуй и те узнаят за какво са в училище и какво се прави там и хайде, нова партида. Понеже при нас голямо текучество и все незавършили или неработили отдавна и на мен гласуват доверие като стабилен кадър. Те хубаво ми гласуват, но нервите ми заминаха на кино и вече деца искам да виждам само на снимка .
А Стрелешката беше " пей, сърце".

От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогресии
« Отговор #551 -: Май 19, 2016, 10:31:59 pm »
С първолаци не е ли по-интересно да се работи или са трудни? Те сякаш после стават по-буйни и неуправляеми, към 3-4 клас.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Прогресии
« Отговор #552 -: Май 19, 2016, 10:35:36 pm »
Паметник ще ти построя  :012: Бях подхванала аз революция да го разкараме веднъж завинаги изкуфелия гадняр, ама се провали  :021:
"25 неща, които не знаете за Космоса:
1. Ако пуснете Сатурн във вана, той е толкова лек, че ще плува отгоре."

Хайде да го удавим  :D :D :D

Значи е една шамандура  ;D
Над силата е само умението да я владеем!

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Прогреси
« Отговор #553 -: Май 19, 2016, 10:41:40 pm »
Изобщо не е интересно, защото много трудно се приспособяват от порядките в детската градина към тези в училище. Два месеца трябват да започнат сами да си вадят и разпознават тетрадките по различните предмети. Държиш ръце, връзваш връзки,бършеш носове, повече си детегледач, отколкото учител, родители ти висят на главата сутрин и следобед, вечно притеснени от нещо..
С 3/4 е по- лесно, знаят си правата , но и задълженията. Вече са колектив, сплотени, лесно се заиграват и имат изградени навици за учене.
Навремето имах колежка, която винаги пропускаше първата година от обучението на випуските си под различен претекст. Ограмоти ги някоя заместничка и тя поема от втори. Това е най-трудното, началото.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Прогресии
« Отговор #554 -: Май 19, 2016, 10:47:37 pm »
А, Плуто не  :19: Слабост ми е  :012: Действа с размах, не като гадното старче. Дай сега половината планети да взривим  :012:

Гласувам за Ребека, ти отпадаш. : )) Ще взривяваме всичко (почти)! Понеже мен като ме пуснат Плутон и Уран (само него ще оставим), после ме почват Сатурн и Нептун, просто ония горе, дето са ми рисували картата, им е малко да ги накажеш със земно превъплъщение.


 
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred