Автор Тема: Прогресии  (Прочетена 166266 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Прогресии
« Отговор #360 -: Юли 16, 2015, 11:24:26 am »
Искам да питам женското съсловие на форума дали при смяна на знака на прогресивното слънце се е появил нов мъж в живота им?

да, при 20мин след смяната късам с тогавашното гадже и след още 20, демек на 0гр40 мин идва новия. Отделен е въпроса обаче, кое колко трае :)

Иначе, това положение бих го анализирала по-скоро като промяна на настройката на индивида спрямо управлявания от Слънцето дом поради причини дома, където е наталното Слънце - поне при мен си е дословно.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Прогресии
« Отговор #361 -: Юли 16, 2015, 12:13:05 pm »
Благодаря, Хепи.


Айде залагаме да видим смяната на знака на пр. слънце и транзитен уран съвпад венера дали ще донесе нов мъж :D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Прогресии
« Отговор #362 -: Юли 16, 2015, 12:38:11 pm »
Странна работа,пр.Асц. сменя в момента телец с близнаци,бих казал очаквам загуба на тегло,нормално от 5 г е заковано 90 кила ,за последните 3месеца качих 4 кила :017:,освен да е в последния градус на телеца,ако се прояви загуба на тегло ще ректифицирам по назад ::)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Прогресии
« Отговор #363 -: Юли 16, 2015, 12:44:33 pm »
Не може да даде толкова бърза проява на минаването от 29 на 0 градус
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогресии
« Отговор #364 -: Юли 16, 2015, 04:11:16 pm »
Странна работа,пр.Асц. сменя в момента телец с близнаци,бих казал очаквам загуба на тегло,нормално от 5 г е заковано 90 кила ,за последните 3месеца качих 4 кила :017:,освен да е в последния градус на телеца,ако се прояви загуба на тегло ще ректифицирам по назад ::)
Промените се случват в периода, когато пр. куспида се намира в интервала 29-ти до 1-ви градус, освен това за клиограмите не е рашаващ само АСЦ, пр К6 в кой знаек е? А управителите на 1-ви и 2-ри дом кои са, какви аспекти сключват? Имам приятелка с нат. АСЦ везни, която напълня през годините, когато пр. АСЦ е скорпион, до такава степен, че джипито я прати при диетолог, защото беше започнала да вдига кръвно, а беше на 40г тогава. От две години пр АСЦ е в стрелец при нея и се пораздвижи- излиза на разходки, ходи на екскурзия, но си е все така пълна и с проблемите, породени от това- пр. К6 е в телец.

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Прогресии
« Отговор #365 -: Юли 16, 2015, 06:23:27 pm »
Искам да питам женското съсловие на форума дали при смяна на знака на прогресивното слънце се е появил нов мъж в живота им?

И още как - преди години, когато пр. Слънце ми влезе в Лъв, срещнах най-изпепеляващата досега  любов в живота ми   .За да съм точна, връзката започна при  0.47 гр. на Лъва. Другата подкрепа  тогава , дойде според мен и от тр. Юпитер съвпад СЛВ.  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Прогресии
« Отговор #366 -: Юли 16, 2015, 06:27:50 pm »
При мен имаше друго, доста буквално проявление. Когато прогресивното Слънце премина от Овен в Телец, започна професионалният живот, работно ежедневие. Първата ми по-сериозна работа, посредством която трябваше да изхранвам семейството, се случи тогава. Слязох от розовия облак и видях, че животът не е само учене.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Прогресии
« Отговор #367 -: Юли 16, 2015, 06:52:38 pm »
Всъщност ,ако работеше тоя принцип,щях да напълнея когато пр.Асц влизаше в телец,а не е било така .Нищо друго не откривм освен може би,че когато пр.Асц. е бил в анаретния последен градус на овен съм имал Марсово събитие,счупих си ръката,а сега когато е в анаретния краен градус на телец-рязко напълняване :017: Може да има връзка скоро си купих колело/близнаци/,което върви много леко и изразходвам по-малко калории :017: Друга връзка не откривам!

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3333
Re: Прогресии
« Отговор #368 -: Юли 16, 2015, 06:55:13 pm »
И още как - преди години, когато пр. Слънце ми влезе в Лъв, срещнах най-изпепеляващата досега  любов в живота ми   .За да съм точна, връзката започна при  0.47 гр. на Лъва. Другата подкрепа  тогава , дойде според мен и от тр. Юпитер съвпад СЛВ.  :012:



Благодаря Торони, и при мен ще го има този транзит, но пр. слънце вече ще е на 1,5 градуса някъде.

Ще докладвам ако го доживея и наистина се появи някой :D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогресии
« Отговор #369 -: Юли 16, 2015, 08:42:37 pm »
Искам да питам женското съсловие на форума дали при смяна на знака на прогресивното слънце се е появил нов мъж в живота им?
Ами не, но явно зависи от знака- моето пр. Слънце в края на миналата година влезе в стрелец и в началото на тази година издадох книга, мъжът ми си е същият и нямам намерение да го сменям.

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Прогресии
« Отговор #370 -: Юли 19, 2015, 12:46:07 am »
Прогресивната ми луна е в градусите на фалита - 28 и 29 телец, при мен е в 8 дом. Някой минал ли е през тези градусчета, за да сподели? На 20 август луната влиза в близнаци, но до тогава... хич не ми е леко  :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Прогресии
« Отговор #371 -: Юли 19, 2015, 01:14:17 am »
И аз съм във фалит от тр. Сатурн правещ опозция с моя Меркурий У2, намиращ се в същите градуси. :)

Предстои ми съвпад на прогресивна Луна в близнаци с наталната ми Венера У1 и диспозитор на СЛВ. Тогава тъкмо ще започне студентският ми живот. :)

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Прогресии
« Отговор #372 -: Юли 20, 2015, 01:15:56 pm »
При мен и Слънцето, и асцендентът ще сменят знак догодина. За първи път ще ми се случи, защото по натал имам асц в първия градус на Козирог и Слънце - в първия на Риби. Нямам търпение пр. Слънце да влезе в Овен, а пр. Асц - във Водолей.
В момента са в 29-те градуси на Риби и Козирог.
Мога да потвърдя, че както край мен кръжаха хора с изразен Рак, откакто Слънцето и асц са в последния градус около мен е пълно със стелиумни Лъвове - приятели, познати...все с много Лъв.
Аз гледам и третичните прогресии за събития. Там тъкмо съм превъртяла осите и ги почвам отначало - нещо като възврат. Информацията за тях е малко, та с повече разглеждане се ориентирам. Работят ми като по часовник. Бях пускала тема за тях. Ще си я допълня като имам повече време.

П.П. При смяната на знака на осите и Слънцето си мисля, че трябва да започне съвсем нова глава. Най-малкото на настройката, целите,  приоритетите. Много неща се събират за 28-та ми година. И тр. Сатурн през асц с възврат ще имам. Като прераждане го предвиждам почти. Естествено, със сълзи, кръв и напъни - съвсем като истинско  ;D
« Последна редакция: Юли 20, 2015, 01:21:47 pm от The_One »
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Прогресии
« Отговор #373 -: Юли 23, 2015, 10:08:17 pm »
Прогресивната ми луна е в градусите на фалита - 28 и 29 телец, при мен е в 8 дом. Някой минал ли е през тези градусчета, за да сподели? На 20 август луната влиза в близнаци, но до тогава... хич не ми е леко  :)
Пр. луна е била в този знак и градус през лятото на 94-та, когато работех на морето, а отделно майчинството си ми вървеше и получавах заплата за отглеждане на малко дете
Тогава хванах автобуса от Обзор до Варна един ден и дадох цялата си заплата (за смяна на ученически лагер две седмици е била, т.е. в месеца вземах две), за да си купя една оригинална италианска рокличка от Сан Ремо, която носих 20 лета, без да се скъса или избелее черното, а е чист памук;
всяка вечер по кръчми, денем угаждах на голямата дъщеричка, че не искаше да яде в лагера, малката и мъжа ми дойдоха за седмица на мои разноски- фалирала ли съм била?
пп Намирала се е в нат 9д, а в пр. карта е била У10 в 8д
« Последна редакция: Юли 23, 2015, 10:12:25 pm от akruks »

Eaglet

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 238
Re: Прогресии
« Отговор #374 -: Юли 27, 2015, 12:05:37 pm »
Изобщо не си била фалирала... мен обаче друго ме тревожи - откакто е в тези градуси нямам желание за секс, никакво, дори не се и докосвам, няма и секс и у дома се чудим какво ни става едновремнно и на двамата - в пълен синхрон сме по отношение на липсата на желание за секс :) Дали прогресивната луна в тия градуси не е причината или соларът ми нещо, защото тази тотална фригидност и при двамата ни е от около рождения ми ден... По прогресивната карта ми е в 8 дом и управлява 9, но Рак е заключен знак там.