Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 581703 пъти)

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3120 -: Февруари 25, 2021, 08:23:23 pm »
Да, още малко и щеше да е Луна в Дева. Ето я картата.
« Последна редакция: Март 04, 2021, 08:20:47 pm от Хермес »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3121 -: Февруари 25, 2021, 09:23:33 pm »
Хермес, честито ! у7 изгрява в сол.7, натал 9 -ти,  върху у1. Ако Юпитер ти е времеви управител за годината, оста 1-7 е силно ангажирана, както и Венера- Марс. Ако нямаш партньор, близка връзка, птичето ще долети отдалеч, от различна от твоята култура, живее, пътува, учи  навън. При сериозни взаимоотношение, активирани са 5-11, Луна в 1-ви сол, това е предпоставка и за дете. Важни решения.у 1 Меркурий е в 6-ти сол, има възврат, Луна и Марс имат аспект, изисква се от теб да откриеш кои твои навици са причина  за някои твои здравословни или материални несполуки. Сол 8 ми е върху Слънце, сол 4 върху Сатурн, тук може да се разгледа по-обстойно връзката. Фиксираните соларни оси предполагат финансите да движат годината, но са в следващи домове,едва ли ще има решителност.
« Последна редакция: Февруари 25, 2021, 09:36:43 pm от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7366
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3122 -: Февруари 25, 2021, 09:28:55 pm »
Да, още малко и щеше да е Луна в Дева. Ето я картата.
Сол асц в 4 натален,но лъв-дом,родители ,но Слънце в 8 сол,риби-ще се интересуваш от езотерика,все по-задълбочено,астрология,може би ще вложиш пари в нещо,банки,борси,ценни книжа.По 8ми дом са сексът,смъртта,инцидентите ,чуждите пари.Юпитер на на дц,възможно е да се срещаш с такива хора,адвокати,нотариуси,учители.Понеже Слънцето е в 8ми,а Юпитер на ДЦ,предполагам че е възможно да теглиш кредит,да сключиш някаква сделка,или да водиш дела за наследства.Уран е на к10,но в 12 нат.Родител е възможно да смени статус,да се пенсионира например.Някой роднина по 6 дом може би ще има придобивки/печлби.Домашен любимец ако имаш е възможно да има някакви здравословни проблеми,или да роди.За теб си помислих също,че е възможно да станеш баща.Но не ти зная живота ,все пак това са някакви предположения.Венера в 7 ми е възможно връзките да са особено приятни,в любовен план,а в този случай Слънце в 8ми е секс ,наркотици и рокендрол.Луната в 1ви сол и то съвпад Регул е интересна-ще има промяна на външен вид,смяна на местоживеене е възможна.По 1ви дом са племенниците също(ако имаш),така че някои неща от изредените-раждане на дете,бременност,преместване е възможно да се отнася за друг член от семейството.Ако си семеен ,много вероятно да станеш родител.

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3123 -: Февруари 25, 2021, 10:46:41 pm »
Благодаря за отговорите, Рени и Сафо. Това, което ме учудва, е детето. Аз по принцип съм не-семеен тип и трудно избирам човек за връзка. Дори нямам желание за брак и деца. Но предполагам, че това се отнася за племенници, както каза Сафо. Брат ми има желание за семейство и живее в чужбина (добре е финансово), а Сатурн вече транзитира в неговия първи дом, може да стане баща.
Иначе аз нямам връзка в момента.
Стана ми интересно и погледнах солара си за следващата година, там имам два стелиума, в Козирог 3ти дом с Луна, Венера, Марс и Плутон. Другият стелиум е в Риби 5ти дом със Слънце, Юпитер и Нептун. Но има цяла година време. :)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3124 -: Февруари 26, 2021, 09:16:02 am »
Отворена ти е "Вратата на Пепеляшка" - тр. Хирон съвпад нат. Венера, така че имаш шанс да срещнеш своя принц/принцеса.

Знам, че звучи прекалено вълшебно и нерационално, но при няколко мои познати това се случи. Късмет!
« Последна редакция: Февруари 26, 2021, 09:17:46 am от romantica »

Simona2011

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3125 -: Март 02, 2021, 11:27:07 am »
Здравейте, може ли малко помощ за новия ми солар? Притесняват ме 5 и 8 дом. Основното за годината комуникацията и партньорствата ли ще бъдат? Ако е от значение съм омъжена и имам 2 деца.Също така навършвам 33 години.
« Последна редакция: Март 02, 2021, 01:28:09 pm от Simona2011 »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7366
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3126 -: Март 04, 2021, 06:52:26 am »
В предишният солар питаш за бременност?Второто дете скоро ли е родено?
В соларът ти за тази година акцентът е 7 дом.10,и 6 ти.Възврат на Меркурий-темите по него.Събитие при родител е възможно,твой,или на мъжа ти.Юпитер на к6-работа,ежедневие,лели,домашни любимци,здраве и навици.Събития при партньор.

Simona2011

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3127 -: Март 04, 2021, 09:52:18 am »
Благодаря Сафо, през 2013 год. е родено

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3128 -: Март 05, 2021, 12:48:04 pm »
Някой знае ли как да тълкувам Веста в 5-ти дом на солара в съвпад с куспидата на натален 4-ти, Юнона в 7-ми соларен в съвпад с натален Плутон и Селена на куспидата на 8-ми соларен /натално при мен тя е на 3* в Козирог в 8-ми/?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7366
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3129 -: Март 05, 2021, 03:30:54 pm »
Не съм разглеждала астероидите във всеки мой солар, но Лилит винаги е съвпад с планета, или куспида в по-важните за мен години. Натално е на к4

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3130 -: Март 05, 2021, 03:46:43 pm »
В текущия ми солар Лилит е в точен съвпад с Марс У8 соларен и са в 1-ви.  И ако Луната в солара не е само У5, но и У4 заради неточен час на раждане, излиза, че тя пък е в съвпад със соларен Асцендент. ???
Сега се изкуших да погледна как е било положението в най-лошите ми години досега - в едната е била в съвпад с куспидата на 4-ти соларен и съвпад с куспидата на натален Асцендент (тогава загубих баба ми), във втората е била в точен съвпад със соларна венера У6 соларен и съвпад с натален Марс У7, У12, намиращи се в 1-ви дом. (почина леля ми), а в третата Лилит е в съвпад с натална Венера У1, У6, съвпад соларен Меркурий У2, У11 и се намират в 12-ти, където компания им е правел Сатурн (бях болна почти 6 месеца и се размятах по болници).
Натално тя при мен е в 5-ти и в Дева.
« Последна редакция: Март 05, 2021, 04:06:28 pm от guapa79 »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7366
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3131 -: Март 06, 2021, 12:15:44 pm »
Някой знае ли как да тълкувам Веста в 5-ти дом на солара в съвпад с куспидата на натален 4-ти, Юнона в 7-ми соларен в съвпад с натален Плутон и Селена на куспидата на 8-ми соларен /натално при мен тя е на 3* в Козирог в 8-ми/?
Когато съм се омъжила и родила,Веста е на асц натален и МЦ сол.,на к5 сол..са Юпитер съвпад Луна съвпад Юнона.
В други години важни за мен ,астероидите Веста,Юнона,Палада или са ъглови,или съвпад с Планети.

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3132 -: Март 06, 2021, 08:08:39 pm »
Когато съм се омъжила и родила,Веста е на асц натален и МЦ сол.,на к5 сол..са Юпитер съвпад Луна съвпад Юнона.
В други години важни за мен ,астероидите Веста,Юнона,Палада или са ъглови,или съвпад с Планети.
Благодаря за споделеното, Сафо!  :-*

Хермес

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 282
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3133 -: Март 07, 2021, 09:01:22 pm »
 Да потвърдя правилната прогноза на Сафо за деца/племенници в моя солар. Днес братовчедка ми роди син. Още една душа Риби. :)
Тя ми е далечна братовчедка и не сме много близки, а и живее в Германия. Дори не знаех, че очаква дете, научих от майка ми. По този повод се сетих за солара.
« Последна редакция: Март 07, 2021, 10:44:47 pm от Хермес »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7366
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3134 -: Март 08, 2021, 06:58:55 am »
Хермес,благодаря за обратната връзка. ;)Има  много време,надявам се да споделяш още хубави неща. ;)