Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 581240 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3195 -: Август 20, 2021, 09:57:27 am »
След броени дни стартира солара на сина ми.Ще съм благодарна на мнения,прогнози.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3196 -: Август 20, 2021, 10:47:56 am »
Сафо, възможно ли е да станеш баба?
Уран Луна в мъжка карта, 5 дом. Луна 7,8 Рак, секстил към съвпада в 5ти. Възврат на у7.
Беше питала за повишение в работата му. Според мен и да стане сега, а е възможно, ще е пирова победа, няма да покрие очакванията му, компромиси. Мц забит на Хирона, асц в 12 дом.
Деветодомното слънце да се развива, школи, сертификати, нека трупа кетапи.
Но все ми се струва, че важните теми са по 4 и 5 дом. Може да го вълнуват и материални въпроси по обезпечаване посрещането на нов член.
Мда, за мен това е много вероятен сценарий. Човекът е с натална опозиция на Нептун и Марс, придружени от Венера, сега аспектирани от цял Плутон. На небето опозицията се повтаря, а това са у4 и 5.
« Последна редакция: Август 20, 2021, 10:58:51 am от Люба »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3197 -: Август 20, 2021, 11:29:55 am »
Люба,благодаря много!За бабинство ,ами дано!Сол.асц е в 1ви нат.,не е в 12дом.А,извини ме,видях,да!За Слънцето в 9ти нат.си права-развива се ,сертификати,образование,езици.За възрастта си е на мн.добра позиция в работата,заплатата е добра,но телешката Луна е ненаситна.Ъгловите женски планети в солара-Луна,Венера и двете тронови-със сигурност жените в живота му ,ще са фактор(приятелка,майка,баби)през годината.Хирон не го гледам много,но на МЦ освен статус,кариера,подсещаш ме и за родител,тоест(аз и мъжа ми)някакво влияние/отражение да даде.Негов 5ти е мой/наш втори,споделям тук за имотните сделки и въпроси,които са на дневен ред в семейството.
Благодаря ,че се включи! :-*
« Последна редакция: Август 20, 2021, 11:32:15 am от Сафо »

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3198 -: Август 20, 2021, 06:45:54 pm »
Сафо, аз си мисля, че ако няма приятелка в момента, може да го тресне някоя Уранова любов, любовта ще му е на преден план през годината.
Заради натоварения 9- ти - също съм за обучения, квалификации.
Може и имот да придобие на свое име.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3199 -: Август 21, 2021, 09:09:13 am »
Корея, благодаря!Той живее с приятелката си от няколко години. За придобивки твърде вероятно, защото инвестира в акции. 😊🍀🎶

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3200 -: Август 21, 2021, 01:32:48 pm »
Сафо, на мен ми направи впечатление Меркурий - започва с негов възврат. А по натал той е фазов, има управление над главните оси, Слънце и сега се повтаря натално предразположение. Меркурий съвпад възел, сега Меркурий тригон възел; Меркурий опозиция Сатурн, сега Меркурий тригон Сатурн. Също и Юпитер, по натал е у1 и сега сол. 1, и по натал Юпитер фазов, и в солара. Сол. 9 е върху Слънце в 9 ти нат., сол к5 върху Луна в 5-ти нат.  У1-5-9 нат и сол. са активирани, подготвен е за нещо натива, но все още не е готов. Ти си разгледала прогресии, диреккция, времевите управители, за да видиш къде ще е събитийността.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3201 -: Август 21, 2021, 09:01:31 pm »
Рени,благодаря и на теб!Фирдарии Меркурий /Юпитер до февруари 2022г,след това Меркурий/Марс.
Прогресивна Луна е на южен възел сега,дирекционна на к7натално.


























« Последна редакция: Август 21, 2021, 09:05:58 pm от Сафо »

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3202 -: Септември 01, 2021, 01:07:30 pm »
Както вече писах, влизам в профекция скорпион, от която ме побиват тръпки. Интересува ме дали е важно къде се намира скорпионът в солара и натала? ::) Натално 7-ми дом ми е скорпионски, в солара 5-ти дом попада в знака, а куспидата на дома е в 6-ти натален.
Важно е,да.Важно е също така ,къде се намира Марс в натала и в солара.
Благодаря, Сафо!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3203 -: Септември 01, 2021, 01:39:18 pm »
След броени дни стартира солара на сина ми.Ще съм благодарна на мнения,прогнози.
Соларните оси повтарят наталните домове, като на моя предстоящ солар- година, която ще бъде запомнена с нещо, дано да е хубаво събитие!

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3204 -: Септември 01, 2021, 03:21:14 pm »
След броени дни стартира солара на сина ми.Ще съм благодарна на мнения,прогнози.
С Плутон в 1-ви соларен със сигурност ще е повратна година с високи лични постижения и трансформация. Много сила ще има. Може да изостави стария начин на живот, да прекъсне стари връзки и наистина по Уран да изскочи нещо ново петодомно. И аз мисля, че е възможно да чака детенце с тая куспида на 5-ти соларен върху Луната и нещата да се случат изненадващо. Дано да е успешно всичко при подобен развой, въпреки Уран в соларен 5-ти, който недолюбва деца. Интелектуални и бизнес контакти с чужбина, изучаване на чужди езици и изобщо всякакви курсове са възможни, опериране с чужди пари и добри печалби, интерес към окултното и религията... С Венера в 10-ти кариерно израстване, а дали пък няма да има и някоя афера на работното място? В квадрат е с Плутона в 1-ви соларен, та може и да има някакъв разрив и после ново начало. :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3205 -: Септември 02, 2021, 05:51:10 am »
Акрукс,guapa,Благодаря! :-*

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3206 -: Септември 02, 2021, 06:37:10 pm »
Избрах  година, която има отношение към Слънцето ми,  като практически казус.
Фирдарий Юпитер/Луна, профекция 7 ми дом, Меркурий, на 30 г
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3207 -: Септември 04, 2021, 04:50:41 pm »
Рени, да прогнозираме какво се е случило е идеята?
Сол. Асц е в 4натален, в последни критични градуси на знак риби. Приключване на някаква тема в дом, семейство, жилище, родител, баба/дядо. Юпитер е в 1ви дом, в овен. Слънце и Меркурий в 12дом,но почти на Асц. Слънцето е у6 сол,меркурий на 3 и 7ми .Възможно е сестра ти да е родила.  Лели, дом. любимци, здраве, ежедневие преминават през клиники, болници, поликлиники, проблеми от здравословен характер, промяна на външен вид. Венера/Луна/Сатурн в 1ви сол., но това е 10 дом-родител - смяна на статус, Марс в 8ми, но 12нат.освен като Секс, смърт за някой, операция, раждане. Може би аборт. По 9ти дом са далечните пътешествия, договори, ритуали, тесни специалисти. Темите за наследство, договори, нотариуси, адвокати са били актуални. Произшествие.
« Последна редакция: Септември 04, 2021, 04:56:16 pm от Сафо »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3208 -: Септември 06, 2021, 08:58:38 am »
Сафо, ето по-важните събития за 1999-2000 г
1. Среща с "принца на бял кон"
2. Възход в професионалната ми ангажираност към този момент
3. Среща с известна личност на изкуството и работа с нея, чрез леля ми
4. При леля ми променен статус в кариерата съ знак плюс
5. Посетих естрасенс
6. Започнаха здравословни проблеми, различни от тези, които ме съпътстваха към момента.
Това е . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3209 -: Септември 06, 2021, 11:09:01 am »
Рени,благодаря!Здравословните проблеми съм видяла само. :)
Мисля,дирекциите тук са важни,асц/дсц сменя знак в тези години.
« Последна редакция: Септември 06, 2021, 02:31:23 pm от Сафо »