Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 581170 пъти)

Faith

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 14
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3240 -: Ноември 06, 2021, 07:01:21 pm »
Тази ли е?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3241 -: Ноември 07, 2021, 11:00:24 am »
да,това е картата.....прави впечатление хармоничният аспект между транзитна,тоест соларна Венера и нат.Марс у5нат.И да възможно е някакво хормонално лечение с Нептун в 1ви сол и 9ти нат.дом.Ако не си ваксинирана,възможно е да го направиш с Марс в 1ви сол.дом.9ти дом е домът на Бог,така,че ще посещаваш манастири,църкви и други подобни места.Минарална вода ,лечение,хомеопатия,билколечение-всичко това заради Нептун в 1ви.

Faith

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 14
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3242 -: Ноември 07, 2021, 11:31:30 am »
Благодаря, Сафо, а раждане, защото голямата драма е в това, че имам две мъртви раждания и сега се подготвям за забременяване, изследвания, добавки, диети, депресия, тревожност, хипохондрия! Ще прикача и настоящият ми солра, дали се вижда бременност, раждане! Благодаря отново за вниманието!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3243 -: Ноември 07, 2021, 02:35:03 pm »
Не виждам раждане в този ти солар,въпреки сол.асц в 5ти дом.Само по един солар,не може да се прецени,така че ти си действай.К5 е в скорпион ,имаш екзалтиран Марс у 5ти дом,и тронов Юпитер съуп.5ти.На по-късен етап мисля,че ще се получат нещата.Трябва да се успокоиш .Затъмненията сега по оста близнаци/стрелец са активирали Слънцето ти.По груби сметки,дирекция Слънце ще активира асц в скоро време.
« Последна редакция: Ноември 07, 2021, 02:37:24 pm от Сафо »

Faith

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 14
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3244 -: Ноември 07, 2021, 02:56:02 pm »
Да, така е, а какво бих могла да очаквам!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3245 -: Ноември 07, 2021, 07:52:38 pm »
Благодаря, Сафо, а раждане, защото голямата драма е в това, че имам две мъртви раждания и сега се подготвям за забременяване, изследвания, добавки, диети, депресия, тревожност, хипохондрия! Ще прикача и настоящият ми солра, дали се вижда бременност, раждане! Благодаря отново за вниманието!
Лунното затъмнение сега ще е в твоя 5д, но там имаш Уран, в текущия солар имаш Уран в соларен 5д, има опасност да не го задържиш, ако забременееш, съжалявам и дано греша!

Faith

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 14
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3246 -: Ноември 07, 2021, 10:10:51 pm »
Благодаря, а това затъмнение колко време има влияние и като цяло въобще за цялата соларна година ли се отнася! Искам ми ссе да знам кога астрологично би било най-подходящо, но съм тооолкова начинаеща, че знанията ми са на ниво, объркана съм!   ::)Ако, някой от вас би могъл да помогне бих била много щастлива!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3247 -: Ноември 08, 2021, 06:16:06 pm »
Благодаря, а това затъмнение колко време има влияние и като цяло въобще за цялата соларна година ли се отнася! Искам ми ссе да знам кога астрологично би било най-подходящо, но съм тооолкова начинаеща, че знанията ми са на ниво, объркана съм!   ::)Ако, някой от вас би могъл да помогне бих била много щастлива!
Затъмненията оказват влияние поне няколко месеца, до следващото затъмнение, а през годината има поне две лунни и две слънчеви. Всяко Новолуние в 5д и първите 2 седмици след него са подходящ период за зачеване, ако са налице и други предпоставки. На първо място се изследва потенциала на рождения хороскоп, дали е драснато на човек да има деца и колко.

Faith

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 14
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3248 -: Ноември 08, 2021, 09:31:16 pm »
Благодаря за разяснението, и бихте ли ми помогнали  с разгадаването на този въпрос в наталната карта която, ще прикача отдолу!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3249 -: Ноември 09, 2021, 09:15:29 pm »
Благодаря за разяснението, и бихте ли ми помогнали  с разгадаването на този въпрос в наталната карта която, ще прикача отдолу!
А който е правил ректификация, не е ли направил тълкуване на натала?

Faith

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 14
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3250 -: Ноември 09, 2021, 10:06:38 pm »
Akruks, ректификация никой не ми е правил, чрез някаква програма и по дати на събития ми измести от 08:30 на, 08:31, аз виждам, че Сатурн и Уран в 5ти дом дават забавяне и внезапни загуби, скорпион е плодовит знак но дава аборти, Плутон в 4ти и Марс в 6ти също не е много добре, но знанията ми стигат до тук и за това имам нужда от вашата помощ!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3251 -: Ноември 11, 2021, 07:12:02 pm »
Нещо по новия ми солар? С тези пълни 6 и 8 дом май няма да е особено положителен.  ::)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3252 -: Ноември 12, 2021, 12:03:26 am »
Нещо по новия ми солар? С тези пълни 6 и 8 дом май няма да е особено положителен.  ::)
Венера и Плутон в 8д са си сексуални, а в 6д Марс, Слънце- активност в работата, ще си енергичен и ще гледаш да блеснеш, Меркурий не е зловредна планета, тъй че не го мисли, с Юпитер на МС си пей сърце, не виждам какво се филмираш предварително с твоите внушения за нещо лошо... гледай положително на нещата и стига вече с конспирации, на никого не си чак толкова важен, че да те чипира и т.н. Порасни вече!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3253 -: Ноември 12, 2021, 08:28:45 am »

Faith, най-много сила да бъде сигнификатор на децата, при теб, има Юпитер. Ако догодина е годишен управител, повишава вероятността за забременяване. Освен това 2022  г, 2023 г са години, в които Юпитер има допълнителна сила, защото е много близо до Земята.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3254 -: Ноември 12, 2021, 08:40:44 am »
Благодаря, Акрукс!
Ако имаш предвид да се ваксинирам, няма да го направя, и то с някакви съмнителни субстанции скалъпени набързо пет за четири! Против съм и да се ваксинират деца и подрастващи, защото това може сериозно да увреди имунната им система!
Надявам се Юпитер в 10-ти дом да даде не само успех в работата, ами и изчистване на вече оронената ми репутация заради измислени слухове и простотии. Неслучайно когато писах на стори в Инстаграм съвсем открито за всички глупости и заплахи срещу мен, някои хора скочи още повече  а други се вдигнаха да ме защитават.