Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 575201 пъти)

zora

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 39
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3435 -: Август 16, 2022, 10:19:52 pm »
Рени - да,  разбира се!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3436 -: Август 17, 2022, 11:10:31 am »
Рени - да,  разбира се!

 zora, добре. Значи пак се връщам на  първия си въпрос към теб :" тази година соларът, харесва ли ти ?"
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

zora

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 39
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3437 -: Август 17, 2022, 01:18:45 pm »
Рени - да,  разбира се!

 zora, добре. Значи пак се връщам на  първия си въпрос към теб :" тази година соларът, харесва ли ти ?"

  Рени,  скучаеш ли?
Благодаря за  упоритото внимание от твоя страна, но стана досадно за всички вече от безсмислена комуникация между нас в тази тема.


Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3438 -: Август 17, 2022, 01:40:29 pm »
zora, за 10 мин, астрологът няма как да прочете наталната карта на човека Х., в случая ти, и да разбере как реагира. Затова, в такива случаи, вместо да гадае, е по-добре  да попита Х. какво му се е случило назад във времето/6 месеца, 1 г и тн./ , както аз те попитах "какво ти харесва....", за да мога да разбера защо "няма да ти хареса ...".
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Ani999

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3439 -: Август 18, 2022, 03:08:04 pm »
Здравейте, бих оценила мнението ви относно квадратурата на соларен и натален асцендент.
Благодаря предварително.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3440 -: Август 18, 2022, 11:19:11 pm »
Здравейте, давам обратна връзка за миналия ми солар. Akruks , ти ме предопреди да се пазя от инфекция на дихателните пътища и наистина последните три месеца се разболях много тежко, едва не стигнах до болница. Благодарение на приема на два антибиотика успях да оздравея.
Ще съм благодарна, ако погледнете и таз годишния ми солар и ми напишете какво да очаквам. ;)
Потърсих назад да видя какво съм писала, обърни внимание на последните думи в коментара ми!
А настоящата карта е неясна и няма соларни домове, поне на моя екран излиза с неясен образ.

Бихте  ли погледнали и  моята натална карта,
 Благодаря ! ;)
година на изолация се очертава, преместване на дома, дано не се наложи да постъпиш в болница, предразположена си към вирусни инфекции, пази се, не само тази година, а въобще

Clover

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 20
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3441 -: Август 19, 2022, 04:07:20 pm »
Arkus , съжалявам за лошото качество, ще кача отново наталната карта  🙃

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3442 -: Август 21, 2022, 12:57:40 am »
Кое в солара ми показва случилото се?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7335
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3443 -: Август 21, 2022, 08:34:46 am »
Веско,първо забелязах,че прогресивен Меркурий е точна опозиция натална Луна.Ретрограден.
Дирекция Луна в 17*на лъв в тригон с натален Юпитер,а прогресивна Луна е съвпад Юпитер.
Венера по прогресия сменя знак и е в съвпад с нат.Слънце.
Прогресия и дирекция МС /ИЦ са точно в градусите на нат.Меркурий и нат.Юпитер-13* и 17*
Дирекционният ти асц е в последен критичен градус на риби в квадрат с 5/11 домове,или 8ми домове на родители.Прогресия Сатурн е в аспект с прогресия МС/ИЦ
Цикъл Слънце/Марс започна в съвпад с Венерата ти.


Лунацията е в съвпад с асц ти (натален),в солара асц сол е в 4ти дом,в 19*,задействан отново от пълнолунието.Освен възврат на Слънце,имаш възврат и на Луна(почти).Луна в 1ви дом в солара-ъглова.Венера в 8ми сол квадрат нат.Венера.Родителската ос,Мц/Иц е съвпад с нат.асц/дцс
Ъглов Юпитер на МЦ-ще има видимост по домовете,които управлява.

Със сигурност има и други индикации,точен ли ти е часа,също е важно.
« Последна редакция: Август 21, 2022, 09:03:37 am от Сафо »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3444 -: Август 21, 2022, 12:49:34 pm »
Венера нат.У8 в 8 дом в солара отново попада в осми дом,като при това прави опозиция към натална и соларна Луна.Също, Меркурий нат У4/ на Мц съвпад Юпитер/,  в солара прави квадрат към съвпада сол. Мц/сол.Юпитер.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6489
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3445 -: Август 21, 2022, 03:29:03 pm »
Не съм абсолютно сигурен в часа на раждане защото никъде в ГРАО го няма записан. Ходил съм там и проверяваха и казаха, че няма.
А щом има толкова много индикации за случилото се, това значи ли, че каквото и да бях направил, пак щеше да стане същото?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7335
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3446 -: Август 21, 2022, 04:23:37 pm »
Веселин,профекция асц е в телец-навършени 39г.ако си.Значи ,представи си....ако асц е телец-20*,ОТНОВО задействан от пълнолунието с квадрат ,а то се пада в 10 знак от телец.Какво вижда телец-отсреща е Сатурн в натала,упр.на 10 знак от телец.К4 така (профекция ),ще е в лъв,а Слънцето ти е в критичен градус.
Не се обвинявай,нищо не може да се направи.Ти нямаш вина ,каквото е писано.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4534
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3447 -: Август 21, 2022, 07:16:01 pm »
Постфактум може да напаснем,но да предвидиш кое проявление на осми дом ще има -секс или наследство не е просто,а и надали някой би го казал,защото не е етично.Докато дишаме се надяваме.Иначе Венера съупр. на втори и упр.на осми в осми,явно се прояви финансово,може би наследяваш нещо.Уви по тежкия начин..

gioia

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3448 -: Август 28, 2022, 05:45:24 pm »
Здравейте, разглеждам си солар за следващата година. Има неща, които ме притесняват, ако бъда в родният ми град. Та, погледнах солар и за Истанбул (обмислям кратка ваканция там и мога да ги съчетая). Основателни ли са притесненията ми - годината ще бъде свързана с проблеми от лично и материално естество и ще е тегава, като цяло? Също и имате ли наблюдения за сработване при празнуване на рожден ден на място различно от местоживеене?
Благодаря много за отделеното време. 🙂

P.S. Давам обратна връзка за миналият - всички бяхте изключително точни и всичко се случи точно така въпреки, че някои неща ми се струваха невъзможни.
Качвам и двата солара - Пловдив и Инстабул.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3449 -: Август 28, 2022, 06:08:42 pm »
За мен релокацията е валидна само, ако изпълнява солара/натала на означеното място. На другия ден, когато се върнеш пак в Пловдив, какво очакваш да се е променило?