Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 562332 пъти)

Jupiter

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3570 -: Февруари 05, 2023, 09:41:33 am »
Пак е Венера, Сафо. 4 и 5дом са ми в Телец, а 9 във везни. Самата Венера е в 4дом, а 5 и 9 са празни откъм планети и тя пак се явява като единствен управител.

В същото време Венера прави тригон с Нептун, който е в 1дом съвпад с Уран в Козирог. От тук дойде и насоката ми да се занимавам с кино. Тази година малко преди РД ми предстои и Уран съвпад с Натална Венера.
А Юпитер прави тригон със Сатурн, който е във 2дом в Риби.
« Последна редакция: Февруари 05, 2023, 09:56:43 am от Jupiter »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3571 -: Февруари 05, 2023, 12:28:02 pm »
Юпитер,много силна Венера имаш,тя се чувства добре там,където е.Но,щом ще я задейства Уран и в същото време е опозиция Юпитер,вероятно ще се раздвижат нещата.Но за трайна емиграция,не съм сигурна.Все пак,може да се случи ,заради работа,брак и т.н.Така много повърхностно да се разглежда темата и несериозно.Разгледай си годишните управители също.
Някои хора живеят в чужбина известно време и се завръщат.Мисля,въпросът ти е по-скоро за темата с хорари.Луна и Марс са триплицитетни управители на телец,което означава,че тяхната позиция е важна.Прогресия Луна.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3572 -: Февруари 07, 2023, 10:23:14 am »
Днес имам рожден ден. Четвъртия рожден ден без родителите ми. Надявам се да премине без сълзи. Това е солара ми за новата година. Според мен значителна промяна в работата, начина, по който работя. Връзка с по-възрастен партньор или опити за такава. Парите ще са на фокус през цялата година. Това е моето тълкуване.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3573 -: Февруари 07, 2023, 04:51:59 pm »
Днес имам рожден ден. Четвъртия рожден ден без родителите ми. Надявам се да премине без сълзи. Това е солара ми за новата година. Според мен значителна промяна в работата, начина, по който работя. Връзка с по-възрастен партньор или опити за такава. Парите ще са на фокус през цялата година. Това е моето тълкуване.
Сатурн в 7д. внася затруднения за създаване на връзки, но от друга страна дава утвърждаване на съществуваща връзка, заздравява я и в някои случаи се стига до брак
Уран в 10д ще клати реномето ти и професионалните изяви, ще те подтиква към промени, както и към промяна на социалния статус – планетата управлява 7д.
Плутон в 6д. носи излишни притеснения за здравето, Луната във 2д – грижи относно парите, които изкарваш, К12 във 2д  - нелегално изкарване на пари или укриване на доходи
И понеже е солар, основното е Слънцето, което в случая е двойно подчертано, като управител на АС, а в 6д показва къде ще блестиш – в ежедневието и на работното място; в съвпад с ДС ще се стремиш към създаване на партньорства и то не какви да е, а бляскави
Честит Рожден ден! Здраве и спокоен живот ти желая!

Flower from Venera

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 77
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3574 -: Февруари 07, 2023, 09:00:22 pm »
Днес имам рожден ден. Четвъртия рожден ден без родителите ми. Надявам се да премине без сълзи. Това е солара ми за новата година. Според мен значителна промяна в работата, начина, по който работя. Връзка с по-възрастен партньор или опити за такава. Парите ще са на фокус през цялата година. Това е моето тълкуване.
Може да направиш инвестиция в недвижим имот,да наемем нещо дългосрочно, да теглиш заем. Принципно солара е слаб за прогностика ,а аз още повече,но това ми се набира очи
« Последна редакция: Февруари 07, 2023, 09:02:30 pm от Flower from Venera »

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3575 -: Февруари 07, 2023, 09:47:53 pm »
Днес имам рожден ден. Четвъртия рожден ден без родителите ми. Надявам се да премине без сълзи. Това е солара ми за новата година. Според мен значителна промяна в работата, начина, по който работя. Връзка с по-възрастен партньор или опити за такава. Парите ще са на фокус през цялата година. Това е моето тълкуване.
Сатурн в 7д. внася затруднения за създаване на връзки, но от друга страна дава утвърждаване на съществуваща връзка, заздравява я и в някои случаи се стига до брак
Уран в 10д ще клати реномето ти и професионалните изяви, ще те подтиква към промени, както и към промяна на социалния статус – планетата управлява 7д.
Плутон в 6д. носи излишни притеснения за здравето, Луната във 2д – грижи относно парите, които изкарваш, К12 във 2д  - нелегално изкарване на пари или укриване на доходи
И понеже е солар, основното е Слънцето, което в случая е двойно подчертано, като управител на АС, а в 6д показва къде ще блестиш – в ежедневието и на работното място; в съвпад с ДС ще се стремиш към създаване на партньорства и то не какви да е, а бляскави
Честит Рожден ден! Здраве и спокоен живот ти желая!

Много ти благодаря Акрукс ! Не мина малко без сълзи за родителите, но част от живота :(

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3576 -: Февруари 07, 2023, 09:49:33 pm »
Днес имам рожден ден. Четвъртия рожден ден без родителите ми. Надявам се да премине без сълзи. Това е солара ми за новата година. Според мен значителна промяна в работата, начина, по който работя. Връзка с по-възрастен партньор или опити за такава. Парите ще са на фокус през цялата година. Това е моето тълкуване.
Може да направиш инвестиция в недвижим имот,да наемем нещо дългосрочно, да теглиш заем. Принципно солара е слаб за прогностика ,а аз още повече,но това ми се набира очи

Да много точно го предвиди ... довършвам имот от родителите ми за отдаване под наем ... доста ми е трудно финансово защото влагам доста

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3577 -: Февруари 09, 2023, 09:35:13 pm »
ОБРАТНА ВРЪЗКА:

Искам да помоля, ако на някой му се занимава да погледне соларната карта, която ще публикувам.

С този воден 8 дом и луна-нептун каре възли с хирон вероятно пресушава океани, но има шанс да се вземе в ръце, ако се отдаде на работа. Бач и мотика, за да няма време и сили за мисли, които да дави. Тъкмо може и някоя булка да завърти, докато печели пари. Силата е в него и в труда. Иначе лошо.
Да, много работеше през годината. Основно тежък физически труд.

Романтика,зависимостите са по 5ти дом.Марс и Венера съвпад в 1ви сол.и квадрат нат.МЦ/ИЦ не ми изглежда добре.Промяна на външен вид,статус,интервенция.Луната е съвпад Сатурн,депресивни състояния,спорове с жени.К8 е на асц.Травма,операция.Ще има видимост на това,което ще се случи,разменени оси.Важна година,обратна.Разгледай дирекции,фирдарии.
Промяна - да. Видимо остаряване и изостряне на чертите. Проблеми със зъби, премахване на 2. Не сполучливи зъболекарски интервенции. Спорове с жени - да! Загуби още 2 близки приятели.


Качвам и новата карта, ако някой има възможност и желание за коментар. Благодаря предварително!

« Последна редакция: Февруари 09, 2023, 09:37:40 pm от romantica »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3578 -: Февруари 11, 2023, 06:53:32 am »
Упр.на асц е в телец,10 дом-домът,кариерата,статусът ,първи братовчеди и т.н.Венера,която упр.асц е скрита ,в 12 дом ,съвпад Луна упр.на 4ти.Тайни сделки,пътуване,поликлиники,лечение.Уран в 1ви дом-нервно напрежение,снимки,рентген,ехограф.Марс е спрял съвпад с Юпитер във втори сол.дом и в хармоничен аспект с Меркурий-финансови постапления,даване/вземане.Групи,оберинения,съюзи,приятелски кръгове-там ще има действие също.
Венера в овен не е добре поставена,главоболие,горна челюст,вдига кръвно,сънища.Общо взето ,напрегната година,без особени видими резултати.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3579 -: Февруари 11, 2023, 04:58:16 pm »
Сафо, благодаря много! Ще дам ОВ.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3580 -: Март 24, 2023, 01:50:31 pm »
По повод предстоящата ми Слънчева революция очаквам Вашите пророчески коментари. :-*

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3581 -: Март 24, 2023, 02:59:27 pm »
Охоо, я елате пиленца при батко  ;D ,кой има Венера на к2 в Телец ? Ще си финансово добре ориентирана и реализирана. С Марс от 7 в 4-ти нат. , възможно е да зачестят битовите скандали у дома с половинката.Ще бъдеш кариерно ориентирана с У10 в 1-ви нат.Ще бъдеш много емоционална и комуникативна през годината. От сорта на блаа-блаааа.С у10 Сатурн от 7 в 12 д. е възможно кариерният напредък да групира много явни тайни врагове.Кой ти е профекционният управител ,за да знаем все пак кой да гледаме в полукристалното топчИ ?
« Последна редакция: Март 24, 2023, 03:03:43 pm от Ребека »

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3582 -: Март 24, 2023, 03:18:47 pm »
Не ми задавай въпроси, давай ми отговори!
Ребека благодаря ❤️🍅🥒🫑🧅🥗❤️
Профекции не знам.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3583 -: Март 24, 2023, 03:23:14 pm »
Люба виж в таблицата на профекциите , кой ти е управителя, спрямо на колко години ставаш. Ей тук https://astra.la/forum/index.php?topic=199.0 Тоз,който ти е шеф , гледаш какви ги върши в солара, за по- голям дикиш.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #3584 -: Март 24, 2023, 03:30:03 pm »
Ах, ставам на 41 години.
У6 натално е Слънце
Ела, изгрей!