Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583356 пъти)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1125 -: Декември 01, 2015, 10:03:45 am »
Според вас вижда ли се нещо по-специфично в солара ми за догодина или аз си внушавам вече?

Със соларен АС в 7 дом и Марс/Сатурн близо до соларния ДС може да продължат главоболията с делото.Вече се убедих, че 7 дом не работи само в посока връзки и партньорства.  ???

Какво имаш предвид с това, Лила?
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1126 -: Декември 01, 2015, 10:40:45 am »
Ами и за враговете сигурно, нали 7ми дом са и явните врагове. Аз например имам марс в 7ми, враговете ми все са били овни или скорпиони, много буквално.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1127 -: Декември 01, 2015, 11:00:43 am »
И при мен подобно буквално. Най-отявленият ми враг е зодия Лъв (на DC имам Лъв). При него, за жалост, напълно липсва лъвското благородство. Възможно е да е роден през деня, което би засилило негативното проявление на Марса му в Рак. Типичното му поведение е интригантство, отмъстителност, зловредност, лъжливост, алчност, наглост, подлост. А Луната му във Везни успешно спомага за замаскирането на всичко това зад фалшива усмивка.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1128 -: Декември 01, 2015, 11:59:28 am »
Ами и за враговете сигурно, нали 7ми дом са и явните врагове. Аз например имам марс в 7ми, враговете ми все са били овни или скорпиони, много буквално.

Да, да, явните врагове и още една сюрия народ :)
Замислих се за Нептуновите врагове - слаби ли са или подмолни и коварни. На мен Риби ми е на Десц, но сега просто не се сещам за врагове.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1129 -: Декември 01, 2015, 12:54:24 pm »
Замисли ме за рибешките врагове...може да е например човек, който за дадено нещо те подкрепя, а за друго да ти е враг. Риби е двоен знак ::)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1130 -: Декември 01, 2015, 12:59:03 pm »
При мен враговете са сатурнови доминанти, но някои от тях са с позиции по Юпитер в Телец. Устойчиви, със солидни позиции в обществото, добре подплатени финансово, тесногръди материалисти. Със Слънца и Луни в Телец не съм имала проблеми, дори напротив - сред близките и приятелите има доста представители на този знак.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1131 -: Декември 01, 2015, 03:54:25 pm »
Половината неща от солара ми се сбъднаха, другите още си ги чакам, но ще дам пълна обратна връзка след 2 месеца.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1132 -: Декември 02, 2015, 03:36:41 pm »
Благодаря!

Вчера подписахме съдебното споразумение, надявам се с това всичко да е приключило и повече да не се налага да водя никакви съдебни дела. То вече и няма какво да ми се вземе.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1133 -: Декември 05, 2015, 09:22:00 am »
ето новият ми солар


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1134 -: Декември 05, 2015, 01:36:36 pm »
ето новият ми солар
Да ти е честит и със здраве да го изживееш!
сол АСЦ в 4д- през годината за теб ще са важни дома и семейството, може да добиеш недвижима собственост или друго крупно имущество, обзавеждане на дома, стремеж към създаване на уют за семейството. Често показва и промяна на местожителството.
сол Юпитер У1, съУ3 в сол. 9д, който е в нат 1д.- засилени връзки, комуникации с чужденци, засилен интерес към чужди култури, пътешествия, далечно пътуване.
сол Нептун в сол 2д= склонност към заблуда относно парите, както преувеличаване, така и обратно; финансова обезпеченост- парите идват без особено усилие, както и нехайство към парите и материалното.
сол 2д в 5д, сол 10д и сол Венера У5, У10 във 2д- пари и подаръци няма да ти липсват през годината, лично обаяние, покровителство от високопоставен/и, пари от любимия, а може и от лотария да спечелиш!!
сол Слънце в сол 12д, който е в нат 3д- предразполага към уединиение, скрита дейност, разочарования, огорчение, неприятности, ограничаване свободата на действие, при жените може да показва възникване на тайна връзка (така са го писали, не си го измислям аз)  :)
сол Плутон в сол 1д- каквото и да ти се изпречи през годината ще имаш силата и волята да го преодолееш, безкрайна енергия, достигане на лични цели със сила и страст, възможност изцяло да промениш живота си, това е една от тези години, когато човек може напълно да се разпорежда със своята съдба, да постъпи според замисленото от него. Годината ще е запомнена като съдбовна, преломна; отказ от стар начин на живот и стари интереси, тенденция към прекъсване на връзки.
« Последна редакция: Декември 05, 2015, 01:39:16 pm от akruks »

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1135 -: Декември 06, 2015, 09:15:48 pm »
Стреличке, струва ми се, че те чака финансово успешна година (сол. МЦ + сол. Венера У2 в нат Д2). Мисля, че ще ти е нужна такава основа, защото сол. АЦ в Д4 + сол. Юпитер (У4) в Д1  намекват за домашни грижи, а сол. Луна, опонираща нат. Сатурн в Д6 — боледуване или грижи за болни. Може би грижи за мъжа ти (Юпитер е и У7)? Сатурн на ИЦ — може да се проточат по-дълго. Плутон на К5 — не знам, честно. Всъщност цяло тао с връх Плутон. Дано преоткриеш някаква страст, тръпка.

Желая ти здраве и късмет с новия солар :)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1136 -: Декември 07, 2015, 08:56:17 am »
Благодаря Ви  :-*

dani

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 45
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1137 -: Декември 12, 2015, 06:13:32 pm »
Здравейте, седмица преди  рождения ми ден ще се радвам на коментар за новия ми солар. Интересува ме дали има индикации за сериозна и истинска връзка.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1138 -: Декември 12, 2015, 07:39:17 pm »
Какви ключови събития бихте определили по този солар? (часът на раждане не е точен, ако може да се определи и без него)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1139 -: Декември 13, 2015, 12:01:13 am »
Здравейте, седмица преди  рождения ми ден ще се радвам на коментар за новия ми солар. Интересува ме дали има индикации за сериозна и истинска връзка.
Има индикации за сериозна връзка и за бременност, както и преместване при партньора, работа, свързана с чужбина, въобще със Слънце в сол 7д и Юпитер в сол 4д, както и много други показатели, които не ми се описват подробно, може да очакваш една благополучна година по отношеное на дом, любов/дете, семейство.