Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582433 пъти)

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1170 -: Декември 24, 2015, 04:50:23 pm »
Здравейте момичета!!
Някой ще хвърли ли едно око на новия ми солар...Аз засега виждам само работа...любов няма!!! ??? ??? ???

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1171 -: Декември 24, 2015, 05:06:41 pm »
Може да има любов, защо да няма - но от онези, които посрещаш с идеалистични очаквания и прави невъзможни за реализация, вероятнос чужденец на работа. Емоционалността ти може да отвори болезнени рани в теб ...
Над силата е само умението да я владеем!

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1172 -: Декември 24, 2015, 05:12:20 pm »
Може да има любов, защо да няма - но от онези, които посрещаш с идеалистични очаквания и прави невъзможни за реализация, вероятнос чужденец на работа. Емоционалността ти може да отвори болезнени рани в теб ...
Алена...аз не мога да се променя..такава съм в любовта...За работата позна...аз работя предимно с чужденци!
А раната...вече я има!
Благодаря ти и весели празници!

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1173 -: Декември 24, 2015, 05:40:49 pm »
Все пак върхът на 5 соларен дом е в Скорпион - може да има трансформацияна възприятията в това отношение  ::)

Аз не съм ти разглеждала картата до сега, благодаря за обратната връзка.

С този анаретен Марс в 6 дом - не ти е лесно. Виждам, че Прогресивната ти Луна в съвпад с пр.Лилит съвсем наскоро са направили куинкокс към него - вероятно попарен оптимизъм и си се чувствала неразбрана, същевременно и тр.СЛВ е минал през Марс в този момент  ??? . Усетила ли си нужда от промяна на ценностите, на които залагаш? Напр. във връзка с онзи нептунов - нереален идеализъм?

Пр. Луна вече влиза в Скорпион, сега е в съвпад със сол К5, емоционално трансформацията ще ти е тема. И в края знака - би следвало след 2г и няколко месеца - пак в анаретната зона - пр. Луна ще направи тригон към нат.Марс - вярвам, че ще има научени уроци и успешна трансформация. Не съм разглеждала всичко в детайли - хванах се само за това, но сигурно в картата ти има още подсказки  :)
Над силата е само умението да я владеем!

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1174 -: Декември 24, 2015, 06:12:55 pm »
Все пак върхът на 5 соларен дом е в Скорпион - може да има трансформацияна възприятията в това отношение  ::)

Аз не съм ти разглеждала картата до сега, благодаря за обратната връзка.

С този анаретен Марс в 6 дом - не ти е лесно. Виждам, че Прогресивната ти Луна в съвпад с пр.Лилит съвсем наскоро са направили куинкокс към него - вероятно попарен оптимизъм и си се чувствала неразбрана, същевременно и тр.СЛВ е минал през Марс в този момент  ??? . Усетила ли си нужда от промяна на ценностите, на които залагаш? Напр. във връзка с онзи нептунов - нереален идеализъм?

Пр. Луна вече влиза в Скорпион, сега е в съвпад със сол К5, емоционално трансформацията ще ти е тема. И в края знака - би следвало след 2г и няколко месеца - пак в анаретната зона - пр. Луна ще направи тригон към нат.Марс - вярвам, че ще има научени уроци и успешна трансформация. Не съм разглеждала всичко в детайли - хванах се само за това, но сигурно в картата ти има още подсказки  :)
Алена..всичко което описваш е така...не се чувствам от този свят...и не мога да се нагодя никъде...вечно нещо ми липсва някъде- било в работа било в семеен аспект или пък в личните взаимоотношения- никъде неразбрана! Не ми е лесно наистина.Чувствам се самотна...А за трансформация и дума не може да става...не искам да си променям ценностите...аз съм дисциплиниран и отговорен човек и като служител и като майка...а що се отнася до емоционалния ми живот-там пък НИКОГА не искам да се променям...Ако ще е любов да е красива,по детски чиста...Не съм фен на връзките за една нощ и никога не съм имала такава...И в последните години не съм имала качествена връзка с мъж а това ми липсва а да не ти кажа с какви мъже ме среща съдбата...от измамник и престъпник нагоре...и не само на национално ниво,ами и на световно...Като че ли има един барометър в мен който ми показва точно най неподходящия...и аз вече съм влюбена ...Затова попитах за солара дали има нещо като любов,но  май и тази година не е обнадеждаваща...Каквото дойде тогава...и това ще го преживея някакси...Повярвяй ми ,че вече искам по бързо да свършва този живот,и повече никога няма да избера тази Земя...(моят свят не е този)но напук на мен усещам ,че ще съм дълголетница...
Изпращам ти от моята любов...а тя е причината поради която съм тук!! :-* :-* :-*

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1175 -: Декември 24, 2015, 10:30:29 pm »
wanesa24, аз не обичам да гледам много напред във времето, но сега, като стана въпрос .... погледнах пак за средата на 2018г ... Гледам, че тогава не само пр.Луна ще тригонира нат.Марс, но и пр.Венера ще е в съвпад с него. Би следвало любовното усещане да е по-комфортно някак  ::) Освен това и пр.Юпитер влиза в съвпад с нат. слънце :) Загледах се, че имаш доста планети в анаретни градуси  ::)

По ЕД тогава - ЕД СЛВ прави съвпад с Луната, а ЕД Плутон прави тригон :)  Да кажем - очаквам промяна.

По  соларни дъги - СД Меркурий прави съвпад с нат.Венера, прави и ингрес във Водолей, най-малкото заради знака - пак очаквам обрат :) СД Венера прави съвпад с нат.Луна.

Отклонихме се малко от тема и се отплеснахме 2г напред, но все пак очаквам да изгрее слънце :) Има и напрегнати аспекти, но те са двигател на промяната :)
Над силата е само умението да я владеем!

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1176 -: Декември 24, 2015, 10:48:59 pm »
Ще кача и моя солар тук. По миналогодишния ми бяхте изключително точни, ще съм благодарна, ако кажете нещо и по този. Той започна още октомври. Изминалата година беше много трудна и решаваща за мен, надявах се с новия солар да започне нещо чисто в живота ми накрая, но това така и не се случва, а нещото, което ме безпокои, е че не виждам да се случи промяна за добро. Благодаря предварително благодаря  :engel016:

Къде желаеш промяна за добро? Промените ние ги правим :) Сатурн ти е обхождал 12 дом ... самотно и студено  ли ти беше?

Със Сатурн на АС няма как да ти е лесно, но е обяснимо желанието ти да се утвърдиш, да сложиш ред в живота си, да изхвърлиш излишното и да затвърдиш доброто. Извън солара - би следвало, ако положиш усилия да береш плодове след транзита му в 1 дом :) Той, като гледам не е голям, ще направи съвпад с Венера, а после и с Уран. Венера ти управлява 6 и 11 дом, така, че ще засегне ежедневието ти, работата, а по 11 дом, може би и любовта, която получаваш, защото Марс е на К11.

То след това наближав аи възврата, та дерзай :)

Да се върна на солара - Сол АС е в 4 натален дом, близо след сол.АС е Уран, може би да смениш дома :) Или необходимост от промяна, за да усещаш персонален комфорт :) Сол. ИС в Рак в 8 дом, обхваща натални Луна, Юпитер, Хирон. Пак ми се струва, че ти се иска промяна, разширение, да се отървеш от наболели проблеми по този начин.

Като гледам 6 сол.дом пълен с Венера, Марс, Юпитер, СЛВ и Меркурий, обхващащ домовете от 9 до 11 и паралелно сол.МС в съвпад с нат. Сатурн .... Може би учене, работа и социалните контакти ще изпълват ежедневието, ще имаш възможност за кариерен растеж, разбора се - след упорита работа :)
Над силата е само умението да я владеем!

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1177 -: Декември 24, 2015, 11:35:11 pm »
"Има и напрегнати аспекти, но те са двигател на промяната :)"
Alena...и ако наистина стане нещо  като нова връзка  погледни веднага след тези "хубави аспекти" и аспекта на тр.Уран към натална Венера...Д,Кънингам казва за този аспект,че надали да устои една връзка ,завършва с раздяла.....
Да имам много анаретни планети,но дали за хубаво или за лошо повечето ми планети отстоят една от друга на 60гр. и образуват звездата на Давид...ако прог. Луна прави секстил  с р.Слънце  тя прави и квадрат с Венера и куинкокс а Марс...т.е. искам да кажа,че ми се задейства цялата карта...ето това не ми дава мир.Вярно е ,винаги имам възможност,но е за сметка на друго и никога не става лесно,никога....
Благодаря ти все пак за отделеното време... :08:

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1178 -: Декември 24, 2015, 11:45:44 pm »
Е, аз не виждам в това непременно край на връзка :) Макар, че и за да започне нова, една стара трябва да свърши :) Но има време, да не дълбаем от сега :)
Над силата е само умението да я владеем!

wanesa24

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 158
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1179 -: Декември 24, 2015, 11:54:39 pm »
Е, аз не виждам в това непременно край на връзка :) Макар, че и за да започне нова, една стара трябва да свърши :) Но има време, да не дълбаем от сега :)

то няма стара....... :72: :08:

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1180 -: Декември 26, 2015, 06:26:56 pm »

Дами, как тълкувате точен съвпад на соларен МЦ с натален ДЦ? Респективно, сол. ИЦ върху натален АЦ?

Прави ми впечатление, че като съм се женила е било обратно - сол. ДЦ е бил върху МЦ при точен съвпад.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1181 -: Декември 26, 2015, 08:24:40 pm »
Дами, как тълкувате точен съвпад на соларен МЦ с натален ДЦ?
Като сол МС в 7д.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1182 -: Декември 26, 2015, 09:01:21 pm »

Ясно, де :-)))) това и аз се сетих :-) че и на К7.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1183 -: Декември 27, 2015, 02:12:32 pm »
Ясно, де :-)))) това и аз се сетих :-) че и на К7.
Като си се сетила, какво повече искаш да узнаеш, че питаш?
Лично аз гледам с точност в кой натален дом попада, макар минути разлика да има, активира се този дом, където е сол МС

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1184 -: Декември 27, 2015, 03:51:51 pm »
Като си се сетила, какво повече искаш да узнаеш, че питаш?
Лично аз гледам с точност в кой натален дом попада, макар минути разлика да има, активира се този дом, където е сол МС

Боже, Акрукс... Можеше и само с второто изречение да минеш... За мен то е по-ценно от първото. Може би съм попитала заради точния съвпад на осите. Благодаря за участието, все пак.

Ако някой иска да сподели опит от аспекта в соларен хороскоп, ще се радвам да прочета проявленията :-)
« Последна редакция: Декември 27, 2015, 03:53:26 pm от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински