Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583545 пъти)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1335 -: Март 08, 2016, 12:44:03 pm »
Благодаря Акрукс, планирам едно далечно пътуване и затова ме притеснява квадратурата юпитер сатурн, в онзи руският сайт пишат арести и подобни. Всъщност в солара сатурн е в съвпад със соларен асцедент откъм 12ти дом, както е по принип и натално, но натално е в лъв.
Имам дъщеря и не планирам бременност.
Благодаря още веднъж :)

Ето Сатин :)

Тери, пътуването ти свързано ли е с работа?

Асц на солара е върху натална Луна, У 12нат дом, в 5 дом.
Със сол Плутон на К6 и сол МЦ върху нат Плутон в 3 нат дом, няма начин да няма промяна в работата ти и доходите ти от нея  при сол.Венера в сол 2/нат.7 дом и разговори по темата или работа далеч от дома.

От друга страна намирайки се в 5 дом сол АСЦ сочи активност с деца, творчество, идеи. Нова идея за работа имаш ли? Притеснява ли те нещо от това заради детето ти?

Сол Луна е в 9 дом и е очевидно, че се притесняваш за това далечно пътуване. В квадрат е със сол Венера, У сол МЦ - реализацията на замисленото по желания начин - може нещата да не станат точно така както ги искаш.

Заради съвпада на Сол Сатурн, У6 с нат Нептун, у8 може да има проблем с плащания някакви от работа. Понеже имаш струпване на планети в 7 и 8 натални домове и съответно 2 и 3 соларни, отново ми се струва, че темата за парите ще ти е много важна. Също партньорства от всякакъв тип. Тук може да става дума и за кредит, ако обмисляш нещо такова.
« Последна редакция: Март 08, 2016, 12:47:14 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1336 -: Март 08, 2016, 01:00:27 pm »
Загледах моя солар, качвам го някой, ако иска да изкаже мнение  :)
Не ми се вижда приятен  :)

Сол Венера У1/8 квадрат нат. Сатурн, аспектите към Слънцето са без коментар, сол Марс съвпад нат Сатурн, натоварени 6-ти и 12-ти дом

Сол. уранова Венера в 5 сол. дом, на нат.К12 и в секстил с нат.Марс - У1 в натала и в 7 сол. дом. Та Венера може внезапно да се влюби и да се откаже от настояща връзка и мат. ползи в полза на новите чувства :)  ::) ::) ::)
Над силата е само умението да я владеем!

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1337 -: Март 08, 2016, 01:23:12 pm »
Благодаря на Сатин и Делфин :58:

Пътуването ми е изцяло за кеф, не е по работа. Иначе, Делфин, заради транзита на уран съвпад с венера, У10 предполагам, че промени в работата може да настъпят, макар в момента да няма никакви индикации. Аз нямам намерение да сменям работа. В интерес на истината, нямам намерение да сменям нищо, ама то ще си покаже.


Сатин, соларен асцедент в 6ти соларен, соларно новолуние в 6ти соларен - 12ти натален, соларна луна в критичен градус, всичко това за мен е свързано със здраве. За щастие сол. Юпитер в 12ти соларен, всичко ще се развие добре.

Другият вариант за тези положения е работа в уединение, но си мисля, че почти винаги 6ти дом се свързва и със здраве. Важното е закрилата от Юпитер, не се притеснявай излишно.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1338 -: Март 08, 2016, 01:54:29 pm »
Тери, хубаво е да попътуваш за развлечение и ти пожелавам да нямаш проблем с документи и власти :)
Иначе соларът ти според мен е определено работно-паричен. Надявам се ще споделиш в края му за проявлениета по него. :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Love-me

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 175
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1339 -: Март 08, 2016, 02:09:49 pm »
Честит празник на дамите във форума! Бъдете много обичани и обичащи! :58:

Дойде време за годишната обратна връзка по вече изтичащия ми солар.  :)

Ама то било много хубаво да имаш соларно Слънце в 5-ти дом :) Скъсах се да пътувам, да се забавлявам с приятели по всякакви поводи. Като цяло беше много лека и весела година.
Разбира се Асцендентът в 6 дом ми донесе доста работа, но някак тя не ми тежеше, а ми носеше удоволствие и удовлетворение. В началото на годината до към юни може би и флиртът с колегата помагаше нещата да вървят по-леко, но после това отмина също толкова неусетно и леко както започна, а отношенията в офиса си останаха все така добри. Единствено по това, което Грег ми беше писал миналата година: "Притеснява ме работата ти заради Марс и Уран управител 4 ти в шести соларен, при това квадратирани от Плутон, според мен ще има промени там , които няма да ти харесат никак" мога да кажа, че единият ни шеф се разболя, а той беше най-пряко свързан с работата на нашия отдел и откакто го няма вече повече от 4 месеца цари един лек хаос. Чувства се липсата му...

Луната в 4 дом пък свързвам с покупката на вила, която направихме през лятото. Постоянно си мечтая как ще си я направя една красива, с цветенца и хубава тревичка и ще изкарваме волни лета в нея.  :103:

akruks ми беше писала: "Теб обаче ще те засегне предстоящото СЗ, което съвпада със Слънцето У4 в 11д, в солара е У10 в 5д-  ще е нещо ново по отношение на дома и семейството или свързано с осъществяване на основна цел през годината, свързана с дете или с работата в колектива." СЗ от миналия март наистина показа насоките за цялата година. В същия ден имах бизнес среща и след нея заминахме с колегите на тийм билдинг. Годината ми мина точно под мотото на работата, пътуванията и забавленията.

А относно соларния Сатурн във 2-ри дом, не бих казала, че донесе стагнация във финансите, а по-скоро дооста сериозни разходи, но планирани и добре обмислени.

Изненади мога да кажа, че имах по 3-ти дом. Плутон в 3-ти соларен и 8-ми натален донесе нова любов на брат ми, която прерасна скоропостижно в годеж и очакване на дете.
« Последна редакция: Март 10, 2016, 02:31:01 pm от Love-me »
Serve, love, give

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1340 -: Март 08, 2016, 02:45:56 pm »
Ама как го улучи :08: отивам да видя, и ако ми хареса и се отвори възможност смятам да оставам.
...

Загледах се в лунара, за да видя кога планираш да е (по мястото на Слънцето) и ми се наби на очи - прекрасен огнен тригон - между светилата и ъгловия Уран. Ами явно ще ти хареса, ще има ентусиазъм ...
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1341 -: Март 08, 2016, 02:50:33 pm »
Загледах моя солар, качвам го някой, ако иска да изкаже мнение  :)
Не ми се вижда приятен  :)

Сол Венера У1/8 квадрат нат. Сатурн, аспектите към Слънцето са без коментар, сол Марс съвпад нат Сатурн, натоварени 6-ти и 12-ти дом
Стига си се вкарвала в отрицателна матрица! (заповед)  :012:
Сол. Марс У2, У7 в сол 2д показва, че ще си активна през годината в изкарването на пари и намирането на клиенти. Рибешката Луна в сол 6д показва, че ако имаш някакви неразположения ще са на емоционална основа, но с Юпитер в сол 12д (нат 6д) ще имаш вътрешен ресурс да укрепиш здравето си, а може и Луната в 6д да показва друг вид грижи, свързани например с внезапно забременяване- сол Венера У1, У8 в сол 5д в хармоничен аспект сол Уран У5 в 7д  :engel016:
Сол Плутон У2 в сол 4д- придобиване на имущество, влагане на сили и ресурс за промени в дома.
сол АСЦ в 6д- Търпението трябва да бъде девизът ти за тази година.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1342 -: Март 08, 2016, 03:25:59 pm »
По солара на Сатин също си помислих бременност заради луната в критичен градус, но като, че ли няма достатъчно активации на петодомни сигнификатори ::)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1343 -: Март 08, 2016, 04:11:20 pm »
По солара на Сатин също си помислих бременност заради луната в критичен градус, но като, че ли няма достатъчно активации на петодомни сигнификатори ::)
ЛЗ в началото на  феввруари 2017г е лъв, в неин 5д и тригон към натални Марс У1, У8 и Венера в 1д  :celebrate:

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1344 -: Март 08, 2016, 04:24:23 pm »
Стига си се вкарвала в отрицателна матрица! (заповед)  :012:

А не съм, щото ми е станало все тая  ;D


Цитат
Сатин, соларен асцедент в 6ти соларен, соларно новолуние в 6ти соларен - 12ти натален, соларна луна в критичен градус, всичко това за мен е свързано със здраве. За щастие сол. Юпитер в 12ти соларен, всичко ще се развие добре.
Другият вариант за тези положения е работа в уединение, но си мисля, че почти винаги 6ти дом се свързва и със здраве. Важното е закрилата от Юпитер, не се притеснявай излишно.

Ми предполагам, че може да е свързано с кучето, че вече е стара и има нужда от доста и непрекъснати грижи и става все по-зле, а тя е гледана като малко дете.

Цитат
ЛЗ в началото на  феввруари 2017г е лъв, в неин 5д и тригон към натални Марс У1, У8 и Венера в 1д  :celebrate:

И аз така викам, че точно тогава е опозицията на дир. Марс и нат. Сатурн, ножа сигурно няма да ми се размине, поне да е от това  :012:  Ама принца има още два-три месеца да се появява и да си свършва работата, иначе трябва да е някое непорочно зачатие  ;D


Благодаря, Акрукс, Алена, Тери  :)


akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1345 -: Март 08, 2016, 04:37:03 pm »
  Ама принца има още два-три месеца да се появява и да си свършва работата, иначе трябва да е някое непорочно зачатие  ;D
не се измъквай, соларът ти влиза в сила този март и е активен до март другата година- имаш цяла година да срещнеш прица, който да реализира затъмнението през февруари 2017 в 5д, което е още в пределите на солара, а есента на 2017 имаш СЗ тр СЛВ в 5д- няма мърдане вече, по този солар забременяваш, по следващия раждаш, орисах те на женския празник днес  :cheer:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1346 -: Март 08, 2016, 11:47:32 pm »
Здравейте, пускам солар за 2007г., в който имах доста събития, от което се вижда струпването на планети в 1-ви сол. дом. Но аз съм начинаеща и не мога да си обясня всичко. В началото на годината 1.записах курс, 2.след това имах изпити, 3.приеха ме във ВУЗ, 4.имах пътуване до чужбина(раздяла с човек, който мислех че обичам), 5.сменях квартири няколко пъти, 6.връзка с чужденец и 7.пластична операция.
в годината, когато отпътувах за пръв път в западна страна също имах соларна ос 3-9 в съвпад с натална ос АСЦ-ДСЦ
смяната на квартири при теб, както и курса, изпити са показани от сол 3д на АСЦ, при моята подобна карта също карах курс- езиков, държах изпит, взех диплом с 6 и тогава отпътувах...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1347 -: Март 09, 2016, 12:34:28 am »
Здравей, Akruks! Благодаря! И Извинявай, че постнах нов солар, но не ми беше отчел още твоя отговор. Относно пътуването, трябва да спомена, че моето беше развлечение, не е било свързано с обучението. Не знам как е било при теб?
При мен пътуването беше по покана на мъжа ми, отидох уж за развлечение, но на другия ден шефа му ме впрегна в работа, обучението написах какво беше- езиков курс.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1348 -: Март 09, 2016, 12:41:53 am »
Това е новият ми солар за 2016. В него ме притеснява проблем с домашния любимец. С него нещата не са особено добре. В солара ако броя от 6-ти сол за негов 1-ви, упр. на негов 8-ми е в 4-ти. Не искам да предизвиквам нещата към лошо и дано това вътрешно чувство да е далеч от истината. Бихте ли помогнали относно този мой проблем?
8-ми соларен на кучето е твоя сол АСц, представен от Венера в сол 9д - не виждам поводи за притеснение относно кучето, но в партньорските взаимоотношения може да се натъкнеш на затруднения, особено ако имат връзка с чужбина, чужденци

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1349 -: Март 09, 2016, 01:18:10 am »
Благодаря ти! Ще дам обратна връзка и за този солар след време. Засега усещам една от най-ескалиращите години,
Соларните домове повтарят наталните, годината ще е от значимите за теб и дано да бъде запомена с добро! Нямам  преки наблююдения относно тр Плутон на МС, за да ги споделя и бъдат в помощ на теб и други с подобна позиция. От това, което се знае за планетата се предполага трансформация на основната ти жизнена цел, което ще има връзка с партньора, тъй като Плутон е У7 в 7д., може да настъпи промяна в социалния ти статус, в кариерата.