Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582682 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1410 -: Април 07, 2016, 03:02:39 pm »
Няма да сме точни :) - в Евол астр-я орбисът е 11 гр :). Знам, че никой тук не я уважава, но това не пречи да си пиша мнението по въпроса, нали :) - Плутонка сладка :)

 :08: :08: :08:
С орбис 11* ми докача Венерата-за това ще е любовта ми към него.  :012: :38: :08:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1411 -: Април 07, 2016, 03:06:16 pm »
Според мене знака на сол. АСЦ и нат. дом, в който попада има малко по-голяма тежест от сол. стелиум. Друго тълкуване би било, че секса ще има огромно значение през годината. Но без карта толкова. :)
Какъв ли подкован Марс ще срещна(сигурно на самия Бог) ,че сексът да ми стане толкова голям приоритет.   ;D :08: Благодаря.  :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1412 -: Април 07, 2016, 03:06:34 pm »
С орбис 11* ми докача Венерата-за това ще е любовта ми към него.  :012: :38: :08:

Дракич, чети ме дееее :) - 11гр е за нодалната ос :)

 :58: :49:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1413 -: Април 07, 2016, 03:07:50 pm »
Дракич, чети ме дееее :) - 11гр е за нодалната ос :)

 :58: :49:
Добре,тогава и там имам квадрат  :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1414 -: Април 07, 2016, 09:46:10 pm »
Здравейте! Според вас, дали съвпада на соларна венера, упр. на сол. асц., със соларен плутон, би дал трансформация във външния вид? Отделно има съвпад  със сол. меркурий, който управлява 2-ри сол. (и натален). Венера управлява и сол 6-ти дом, по натал е меркурий. Това не дава ли проблем с щитовидна жлеза? Изследванията за хормон са ми утре, но все пак ми е интересно дали има връзка със солара. Марс упр. на сол 12-ти е в 6-ти соларен, опозиция на сол. асцендент. Като марс по натал е упр. на асц.
Според мен няма данни за операция.Дом на хирургията е 8Д.В този солар У8 и У1 са в тригон и дори и да има намеса,ще бъде навременна и успешна.Сатурн е на К8,но той е У9/У10 и го свързвам с трансформации по твоето обществено положение
Плутон/Венера съвпадът У1,У7 в 9Д го тълкувам като брак или нов,удовлетворяващ трудов договор.
Марс е У12 и стар У7 и е в радост в 6Д,тронов по знак,тригон с Нептун,но в знака на 7Д,.Още веднъж мисля,че Марс/Нептун ще дадат(ако се наложи)успешно лечение.Но заради Квадрата У5/Слънце и Марс смятам,че ще има сътресения в любовните дела,деца или оперативно раждане на дете.Друг е въпросът,ако ти самата работиш в сферата на медицината или изкуството,преодоляването на трудностите и здравата конкуренция е възможно да те издигнат.
Този солар ми е много любовен.  :)
« Последна редакция: Април 07, 2016, 09:53:03 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1415 -: Април 09, 2016, 12:05:49 am »
Какво мислите за положението на Сатурн и Марс в 5 сол. дом? Чух тези, че водят до прекратяване на отношения и ограничения по 5д, трудности, пречки... Според Люмиер и Венера в 8 сол води до това.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1416 -: Април 09, 2016, 01:04:37 am »
Годината, в която се разделих с партньор след 2 годишна връзка, съм имала марс в 5-ти сол дом и сатурн в 6-ти, опозиция на юпитер упр. на сол 7-ми. Сатурн прави и квадрат към упр. на 5-ти сол. Плутон в 8-ми. Същата година започнах нова връзка. А за сатурн в 5-ти от някой бях чела, че дава ужасно тегави взаимоотношения, при други  бременност.
« Последна редакция: Април 09, 2016, 01:13:26 am от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1417 -: Април 09, 2016, 01:17:46 am »
Какво мислите за положението на Сатурн и Марс в 5 сол. дом? Чух тези, че водят до прекратяване на отношения и ограничения по 5д, трудности, пречки... Според Люмиер и Венера в 8 сол води до това.
по 5д е детето ти, което може да има своите си затруднения от Сатурн, а Марс в 5д може да те забременее

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1418 -: Април 09, 2016, 12:13:35 pm »
Как ме наплашиха с Марс и Сатурн в 5сол......  :57:
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1419 -: Април 11, 2016, 07:40:04 pm »
Днес гледам антисиите в новия солар,но кокошките ще ги броим на есен   ;) .
асц Скорпион ми е в антисия с нат Марс/Юпитер
Сол.Слънце антисия Сол Юпитер
Сол Марс антисия с нат ДСЦ
Сол МЦ антисия с нат Луна
Сол Венера антисия с нат Плутон

Правилната стратегия май е да се разглеждат миналите солари.
В миналогодишния солар Уран/Слънце са били в антисия с асц Дева от 8Д,това сигурно означава,че осмодомните процеси са намерили излаз през асц.Ако разглеждаме сексуалните ми изяви е така,НО   амбициите ми останаха гладни,за което вината може да носи сол Плутон контраантисия на сол МЦ.
В сравнително точна антисия са сол Венера Телец и Юпитер Лъв,което май е обяснение на количеството любов.  :012:
Хирон Риби в 7Д антисия СЛВ Везни 2Д-наистина почти постоянно ме яде(ше) въпроса как да поправя Посоката си.В натала Хирон квадратира Възлите и АСЦ/ДСЦ,а проблемът ми се обостри последната година.В новата сол карта ситуацията е аналогична-Хирон е върху ЮЛВ като ми тригонират соларен и натален АСЦ.За добро или лошо няма да има пречки съвпадът да се изяви.

 П.П: мислих да пусна нова тема за натисите и соларите,но за сега се отказах.  ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1420 -: Април 11, 2016, 09:27:07 pm »
В солар от 1993г  открих нещо интересно.
Сол Сатурн е на трон в 10Д/Водолей/10Д в квадрат със Сол Плутон/Скорпион,в съвпад с ДСЦ,но от 6Д.
В професионално отношение тази година ми беше много бурна.Работех в надеждна фирма,получавах небивало висока заплата.Организирах стачка във връзка с неактуализирането на заплатите и отказ на заповед да работя извънредно в почивен ден,за което бях неправомерно уволнена дисциплинарно.Понеже бях член на синдикат се свързах с него и ме възстановиха за по-малко от 24 часа,като наказаха прекия ми ръководител.След 3 години там,няколко месеца по-късно напуснах по собствено желание,тъй като не можех да търпя колеги овце около мен  ;D
 Сатурн получава аспект само от Плутон.
Плутон управлява интерсептиран Скорпион в 6Д,но е аспектиран с тригони от паднал Марс и заточен Меркурий.
Слънцето ми е на К12/У4,но не съм се разболявала и умирала,въпреки,че получава квадратури от диспозитора си,Уран/Нептун и опозиция от Юпитер.  :012: Тогава имах много неприлична,тайна връзка.

*********************

В друг Солар наталният ми асц попада на соларен К12,а сол асц съвпада с Юпитер на този,който ме въвлече в продължителна Нептунова връзка.
Сол ЛунаУ12 съвпад с нат Марс/Юпитер
Сол Юпитер/Скорпион антисия нат ДСЦ,върху който е транзитирал Нептун
Върху Сол К11 е съвпаднал наталният ми Сатурн,в следствие на което приятелствата ми и "връзките с обществеността  :D " бяха силно ограничени.

***************

В друг солар асц Лъв съвпад с К2 от натала.Сол Слънце,Сатурн,Меркурий и Марс стелиум в Овен в 9Д,тригонират асц,само с един положителен аспект от Плутон на соларен К5,множество квадратури.
МЦ Овен в съвпад с нат Луна.В 10Д интерсептиран Телец,Венера на К8 Водолей.
Сол Луна в Рак/12Д тригон с Юпитер Риби от 8Д.
Тази година с много,мнооого  труд реализирах много големи печалби от изкуство и религия(стелиумът е в 9Д).Троновите и екзалтираните планети нея година са общо 5 броя,а ако броим и Уран във Водолей стават 6.
У2 е Мерк,участник в стелиума-ами не гори,когато Слънцето е екзалтирано и Марс е тронов,дори и в солар!Пари имаше  :d030:
Да подчертая,че заниманията с изкуство бяха изключително моя идея и разработки.  ;D
 
*******
В друг солар натален асц е в съвпад със Сол асц...тогава добих известност(и слава  :012:  ) сред една гилдия и бях авторитет  :012:

********







Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1421 -: Април 11, 2016, 10:02:40 pm »
Ей!Само аз ли ще се мъча с тези Солари!  :96:  :012: Другите с планети в Овен ме интересува закача ли ги антисията с Юпитер тази година,в кои домове соларни/натални,къде им попада сол МЦ/АСЦ и имат ли съвпади с натални точки  :017:
 Иначе всички в соларите имаме тригон Плутон/Юпитер Ретро,та не знам дали да го броим за аспект,съвпада на Уран също
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1422 -: Април 11, 2016, 11:36:52 pm »
Дракониада, след твоя дълъг пост - реших и аз да направя ретроспекция. Без голямо задълбочаване, по-скоро дали ще открия в солара акцента, с който съм запомнила годината :)

2008г. - първият ми и надявам се последен бърнаут на работа - съвпад на Плутон и Юпитер със Слънцето в 1 соларен и 10 натален дом.

2009г. - запознанство с мъжа ми, бременност - припокриване на осите, сол. Уран на сол.АС, сол.Сатурн на сол.ДС. Слънцето пак е в съвпад със сол.Плутон в 10 сол. дом. Сол.Венера от 12 сол. дом в опозиция на нат.Луна. Бременността беше много рискова с хоспитализации и само на легло у дома.

2010г. - раждане на дете, майчинство. Сол. АС съвпад с К5. Сол.Венера на МЦ и в 6 сол. дом. Сол.Марс в съвпад с нат.Луна в 6 дом и секстил с нат.Марс. Съвпад на соларни Луна, Юпитер, Нептун и Хирон в 6 сол. дом

2013г. - нова работа и втора бременност - сол. Луна съвпад с нат. Юпитер, сол. Меркурий на сол. МС
Над силата е само умението да я владеем!

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1423 -: Април 11, 2016, 11:57:49 pm »
Дракониада, след твоя дълъг пост - реших и аз да направя ретроспекция. Без голямо задълбочаване, по-скоро дали ще открия в солара акцента, с който съм запомнила годината :)

2008г. - първият ми и надявам се последен бърнаут на работа - съвпад на Плутон и Юпитер със Слънцето в 1 соларен и 10 натален дом.

2009г. - запознанство с мъжа ми, бременност - припокриване на осите, сол. Уран на сол.АС, сол.Сатурн на сол.ДС. Слънцето пак е в съвпад със сол.Плутон в 10 сол. дом. Сол.Венера от 12 сол. дом в опозиция на нат.Луна. Бременността беше много рискова с хоспитализации и само на легло у дома.

2010г. - раждане на дете, майчинство. Сол. АС съвпад с К5. Сол.Венера на МЦ и в 6 сол. дом. Сол.Марс в съвпад с нат.Луна в 6 дом и секстил с нат.Марс. Съвпад на соларни Луна, Юпитер, Нептун и Хирон в 6 сол. дом

2013г. - нова работа и втора бременност - сол. Луна съвпад с нат. Юпитер, сол. Меркурий на сол. МС
Благодаря за информацията,много е интересно.Покрива се смислово.  :08:

    Аз съм малко обидена тази година,тъй като сол МЦ ми съвпада с нат К3-това ми звучи нищожно за кариерно развитие.Добре,че упавителят на  сол МЦ е в антисия с него и в съвпад с нат Луна в 5 сол дом.Да не напиша тайно някоя книга и да избия рибата?!  :-\  :D

Гледам на Лили новия солар.Соларен К5 съвпада с натален МЦ,с Юпитер и СЛВ вътре.Това на какво ви прилича?Приоритетите какви ще са?  :012: На новата работа,ако пламне едно Голямо обичане?  :38: А пък и сол асц и е в 7Д натален,но в знака на 8Д.Сол Слънце в 11Д,но в знака на 12 сол дом-и тайни ще пази  :D 
 
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1424 -: Април 12, 2016, 12:47:22 am »
Дракониада, не знам какво изследваш, но ако ти е полезно като информация -Сол. АСЦ съвпад ДСЦ, сол. Юпитер съвпад МЦ откъм 9-ти, сол.СЛВ съвпад МЦ в 10-ти, сол. МЦ във 2-ри дом'; у сол.МС Сатурн в 1-ви, Уран съвпад К5 и Луна.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“