Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583444 пъти)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1440 -: Април 17, 2016, 02:47:44 pm »
Срещала съм коментари, че все пак е важно къде човек живее през соларната година и ще е интересно да се проследи по коя от двете карти 1 или 2 има събития :)

Има доста такива теории, да. Аз мога да направя едно изследване, защото много рождени дни съм ги празнувала не на мястото , където живея. А тазги година в солара марс е стационарен. Не знам какво ще му е действието. Хубавото е , че мерка прави тригон с юпитер и плутон.  :012: Голям земен тригон се образува. Ще построя картите за миналата година.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1441 -: Април 21, 2016, 11:54:34 am »
Това е само като упражнение - моя солар за текущата година. Никак не мога да видя, как се посочват проблемите със здравето. Верно, че те започнаха 3 седмици преди него, но пък продължиха няколко месеца.
За лекарите проблема е в щитовидна жлеза - намалена функция, придружена с хашимото.
Асц е Телец, 6 дом е Везни, но пък Венера не е чак пък толкова зле поставена, даже няма напрегнат аспект. Не мога да си го обясня.
Вашето мнение?

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1442 -: Април 21, 2016, 12:26:56 pm »
Това е само като упражнение - моя солар за текущата година. Никак не мога да видя, как се посочват проблемите със здравето. Верно, че те започнаха 3 седмици преди него, но пък продължиха няколко месеца.
За лекарите проблема е в щитовидна жлеза - намалена функция, придружена с хашимото.
Асц е Телец, 6 дом е Везни, но пък Венера не е чак пък толкова зле поставена, даже няма напрегнат аспект. Не мога да си го обясня.
Вашето мнение?
На мен ми трябва и спрямо натал.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1443 -: Април 21, 2016, 12:30:49 pm »
Хепи, погледни солара си за 2014/2015 година :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1444 -: Април 21, 2016, 12:31:36 pm »
Да, Хепи. Сложи и домовете. Иначе така наистина не се виждат много изпъкващи указания. Бих казала уран в 12ти дом в опозиция с меркурий. Прави впечатление, че слънцето е в критичен градус съвпад с раху. И двата са във везни, управлявани от венера. Марс също в анарентен градус, може да доведе до ескацлация на прикрит проблем, макар и добре поставен в лъв.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1445 -: Април 21, 2016, 12:48:52 pm »
Понеже и Алена се инетерсуваше 
Срещала съм коментари, че все пак е важно къде човек живее през соларната година и ще е интересно да се проследи по коя от двете карти 1 или 2 има събития :)
, поствам двете си соларни карти за миналата година. Първата карта е мястото, на което живея . Втората карта е същинският солар, мястото на което си посрещнах рождения ден миналата година . Ако някой има желание може да коментира, а аз ще кажа накрая какво се случи като събитийност и да видим кой солар всъщност е дейтсвал.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1446 -: Април 21, 2016, 12:54:48 pm »
Да, Хепи. Сложи и домовете. Иначе така наистина не се виждат много изпъкващи указания. Бих казала уран в 12ти дом в опозиция с меркурий. Прави впечатление, че слънцето е в критичен градус съвпад с раху. И двата са във везни, управлявани от венера. Марс също в анарентен градус, може да доведе до ескацлация на прикрит проблем, макар и добре поставен в лъв.

Флорка, Слънцето ми по рождение си е на този градус .... То по принцип дава инфо за общото разположение - в тази си ситуация не намирам никакви насоки към 6 дом  ???

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1447 -: Април 21, 2016, 12:55:39 pm »
Хепи, погледни солара си за 2014/2015 година :)

Не ЩА!!!!  :d030: :d030: :d030: - много е скорпионовски :) и гаден  :d030:

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1448 -: Април 21, 2016, 12:56:44 pm »
Хепи, Венера е сол У1 и У6 - нали управлява и областта, където е ЩЖ. А с този ретро Меркурий в 6 сол. дом - да не ти поставят грешна диагноза или неправилно лечение?  ::) Въпросната сол.Венера квадратира и нат.Нептун в 6 сол. дом, пак има опция за блърване и неяснота, заблуда. Съвпада и с нат.Марс.

Иначе Луната, като У1 в натала е на критичен градус в солара и излиза от заточение  ::) Това за мен пак е някакъв указател за "нещо на кантар"  ::)

П.П - обичайно тези проблеми са първо латентни, после узнаваме за тях. В този солар - ти реално узнаваш, а проблемите ги е имало и преди :)
« Последна редакция: Април 21, 2016, 12:58:19 pm от a.l.e.n.a »
Над силата е само умението да я владеем!

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1449 -: Април 21, 2016, 12:58:52 pm »
Ето го с натала. Но нека да са неща, които, ако го видите предварително, ще ви насочат към проблем със здравето.
Това с опозицията Мерк/Уран в 6/12 може и да дава някаква насоченост - трябва да помисля.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1450 -: Април 21, 2016, 01:06:01 pm »
Ето го с натала. Но нека да са неща, които, ако го видите предварително, ще ви насочат към проблем със здравето.
Това с опозицията Мерк/Уран в 6/12 може и да дава някаква насоченост - трябва да помисля.

Ами и аз точно към тази опозиция се насочих. Един вид научаваш изневиделица, а по 12ти дом са и  хроничните проблеми. Меркурий също го дават като планета, отговаряща за някои жлези и отговорен за дисбаланси, заедно с нептун. Нептун получава напрегнати аспекти.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1451 -: Април 21, 2016, 01:09:42 pm »
Хепи, Венера е сол У1 и У6 - нали управлява и областта, където е ЩЖ. А с този ретро Меркурий в 6 сол. дом - да не ти поставят грешна диагноза или неправилно лечение?  ::) Въпросната сол.Венера квадратира и нат.Нептун в 6 сол. дом, пак има опция за блърване и неяснота, заблуда. Съвпада и с нат.Марс.

Иначе Луната, като У1 в натала е на критичен градус в солара и излиза от заточение  ::) Това за мен пак е някакъв указател за "нещо на кантар"  ::)

П.П - обичайно тези проблеми са първо латентни, после узнаваме за тях. В този солар - ти реално узнаваш, а проблемите ги е имало и преди :)

Да, това ми състояние определено не е от сега - миналия ми солар въобще не е за гледане (примерно казано :) ) - сега излизат резултатите.
Честно казано, това с критичните градуси ми е съмнително, затова, за момента ще го игнорирам (не се обиждай) :)

Но пък тълкуването за ретро Мерка определено ми харесва и е твърде възможно да е вярно, защото дори и с лечение, нещата не се оправят - значи нещо не е както трябва. Не ми излиза от главата един хорар, който бях пуснала в началото на проблемите - акрукс беше написала, че проблемът е в бъбреците. И аз, като се замисля, бъбреците може би не, но надбъбречната жлеза обикновено страда преди щитовидната. Проблемът е, че няма как да разбера - изследванията са само в болница и май не са по пътека. А ендокриноложките не щат и да чуят - гледат ме подозрително :)
И квадрата на сол венера с Нептун - мдааа, има материал за мислене. Тенкс :)

Съвпада с нат Марс го бях изтълкувала грешно - ако отчетем факта, че в натала Марс е У12, тогава вече показанията стават още повече.

Да, като цяло, се навързват нещата ....

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1452 -: Април 21, 2016, 01:11:52 pm »
Ами и аз точно към тази опозиция се насочих. Един вид научаваш изневиделица, а по 12ти дом са и  хроничните проблеми. Меркурий също го дават като планета, отговаряща за някои жлези и отговорен за дисбаланси, заедно с нептун. Нептун получава напрегнати аспекти.

Понеже Уран и Мерка като управители в солара нямат общо със здравето, а по-скоро с работа, не ми се вярваше да е това  ???
Даже бях пускала миналата година тук солара - тълкуването наистина беше по тези теми.
Но пък в натала са си отговорни за 8 и 12 дом ... така може, и тогава става сложно  :57: :57: :57:

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1453 -: Април 21, 2016, 01:13:01 pm »
Цитат
Но пък тълкуването за ретро Мерка определено ми харесва и е твърде възможно да е вярно, защото дори и с лечение, нещата не се оправят - значи нещо не е както трябва. Не ми излиза от главата един хорар, който бях пуснала в началото на проблемите - акрукс беше написала, че проблемът е в бъбреците. И аз, като се замисля, бъбреците може би не, но надбъбречната жлеза обикновено страда преди щитовидната. Проблемът е, че няма как да разбера - изследванията са само в болница и май не са по пътека. А ендокриноложките не щат и да чуят - гледат ме подозрително :)
И квадрата на сол венера с Нептун - мдааа, има материал за мислене. Тенкс :)

Не може ли да си направиш изследвания по твое желание за надбъбречната жлеза ? Иначе ретро мерка може и да показва, че даден проблем се връща. Ако е бил там и не му е обърнато внимание, сега се връща за да му се обърне внимание.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1454 -: Април 21, 2016, 01:14:49 pm »
Не може ли да си направиш изследвания по твое желание за надбъбречната жлеза ? Иначе ретро мерка може и да показва, че даден проблем се връща. Ако е бил там и не му е обърнато внимание, сега се връща за да му се обърне внимание.

В интернет пише, че е само с болничен престой ... нямам идея как става. А лекарите при които ходя, вече им писна от моите "рзсъждения" :) - не че не си плащам - все пак моите осигуровки са техните заплати ...