Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 582910 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1470 -: Април 21, 2016, 02:03:09 pm »
По въпроси за здраве 6-12, 2-8 домове. Възвратите на Луна и Меркурий възпроизвеждат ефекта на наталните положения, като аспекти и управление, също и соларните положения и управление. Наталната к12 ляга в 1вия дом на солара, с.2-8 в н.12-6 сол к6-12 лягат в главните н. 4-10 домове, нат, нодална ос се проектира в сол. 6-12. Сол. Сатурн в главен дом 7ми сол дава леки индикации за година с изпитания, но има смекчаващи обстоятелства. Сол Луна най-близо до сол МЦ, може би си се занимавала главно със себе и твоето тяло през годината, тъй като е У1, а и проблема май беше женски. Май горе долу е това.

Радост, ако не бях споменала, че имам здравословен проблем, само по картата, по твоя си начин, щеше ли да кажеш на човека - тази година внимавай със здравето - имаш акцент там, може да имаш проблеми.
Питам така, защото по описаното ми е трудно да съм категорична в посока "здраве". А пък ми стана интересен подхода ти - сериозно участие на осите.

За положението на Луната - да, тя е У1 в натала, и винаги гледам къде се намира в солара. Тук е в 9 дом,  и е У3 - тази година имам повишена комуникация с чужбина - от една страна с една дама, от друга - чуждестранна телефонна лИбов. Въобще няма как да се сетя, че може да влияе на здравни въпроси.

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1471 -: Април 21, 2016, 02:27:14 pm »
Радост, ако не бях споменала, че имам здравословен проблем, само по картата, по твоя си начин, щеше ли да кажеш на човека - тази година внимавай със здравето - имаш акцент там, може да имаш проблеми.
Питам така, защото по описаното ми е трудно да съм категорична в посока "здраве". А пък ми стана интересен подхода ти - сериозно участие на осите.

За положението на Луната - да, тя е У1 в натала, и винаги гледам къде се намира в солара. Тук е в 9 дом,  и е У3 - тази година имам повишена комуникация с чужбина - от една страна с една дама, от друга - чуждестранна телефонна лИбов. Въобще няма как да се сетя, че може да влияе на здравни въпроси.
Ще се изхвърля ако кажа 'да,бих предупредила категорично', но няма как да не спомена и този момент, защото най-вече бих предупредила да си има едно на ум човека, заради Луна,Меркурий и това, че н. к12 ляга в 1вия дом на солара. Меркурий още повече, че е и ретрограден, а ретро планета (Меркурий, Венера,Марс) е нещо много важно в годината. Да не говорим, че е в началото на 'изгорения път'. Голямо внимание обръщам на планетата най-близо до сол. МЦ

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1472 -: Април 21, 2016, 02:33:55 pm »
Ще се изхвърля ако кажа 'да,бих предупредила категорично', но няма как да не спомена и този момент, защото най-вече бих предупредила да си има едно на ум човека, заради Луна,Меркурий и това, че н. к12 ляга в 1вия дом на солара. Меркурий още повече, че е и ретрограден, а ретро планета (Меркурий, Венера,Марс) е нещо много важно в годината. Да не говорим, че е в началото на 'изгорения път'. Голямо внимание обръщам на планетата най-близо до сол. МЦ

Ясно, благодаря ти  :58:

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1473 -: Април 21, 2016, 02:35:14 pm »
Ясно, благодаря ти  :58:
За нищо  :) :38:

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1474 -: Април 21, 2016, 02:41:36 pm »
Аз пък реших да си погледна предстоящия солар, нищо, че има време - ей така, от любопитство ... Изненадах се, че Венера пак е сол.АС. И в настоящия и бъдещия ::) :017:
Над силата е само умението да я владеем!

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1475 -: Април 21, 2016, 02:50:55 pm »
Аз пък реших да си погледна предстоящия солар, нищо, че има време - ей така, от любопитство ... Изненадах се, че Венера пак е сол.АС. И в настоящия и бъдещия ::) :017:

Но пък вече не е така измъчена като в сегашния :)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1476 -: Април 21, 2016, 02:58:08 pm »
"Само" в квадрат с наталната и в опозиция на Луната  ;D Явно уроците ще продължат и догодина  :72:
Над силата е само умението да я владеем!

Happy58

  • Гост
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1477 -: Април 21, 2016, 03:00:33 pm »
"Само" в квадрат с наталната и в опозиция на Луната  ;D Явно уроците ще продължат и догодина  :72:

имаш подкрепящи аспекти в солара. Макар че тя и моята има, ама квадрата с натала ...

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1478 -: Април 21, 2016, 03:12:07 pm »
Да :) Соларни Венера, Юпитер и Сатурн правят 2 секстила и тригон, а с нат.Марс става хубав йод :)
Над силата е само умението да я владеем!

bast

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 122
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1479 -: Април 25, 2016, 11:29:51 am »
Ами след 2дни имам РД и качвам предстоящия солар, ако може някой да каже по една добра дума  :) С това слънце в 8ми, дано да е някоя любов или интереса към астрологията, щото мястото нещо...
« Последна редакция: Април 25, 2016, 11:31:56 am от bast »

gerivas

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 299
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1480 -: Май 06, 2016, 01:22:42 am »
Абе как Венера в нат. 1д ще те оперира бе, като почнете да ги пишете едни свободни съчинения...
Венера носи пари, 8д е паричен дом, сол 8д в нат 1д- ще се занимаваш с астрология, ще разчиташ на парите на партньора- сол Венера У7 , освен това е У11- приятелки
сол Слънце в сол 6д - ще блестиш в работата, особено ако има връзка с чужбина, с банки или юридическа дейност. Ти си имаш по натал Слънце в 12д, какво се шашкаш- всяка година сол Слънце е логично да е в нат. 12д - нали соларът е слънчев възврат  :012:
сол АСЦ в 6д, сол Сатурн и сол Луна в сол 1д- може да е трудна година, откъм финанси, повече задължения в работата и ежедневието, емоционални проблеми, покрай сол Луна в сол 1д
За изпитите не се притеснявай, ще се справиш и ще имаш успех по отношение на висше образование, а сол Марс У5 на сол ДСЦ в нат 12д- може да завържеш тайна любовна връзка.
Тази беше една от най-тежките и отвратителните ми години.... Толкова негативизъм за кратко време... Единствено хубаво беше, е че водихме на детето море. Доста зле сме с финансите... Загуба на работа, а след това смених няколко месторабота... и пак съм недоволна... Не успях да завърша висшето образование... Всякакви здравословни проблеми имах... Загубих баба и най-добрия ми приятел - брат ми... Най-вече последното ме съсипа...Просто не знам дали продължавам...

Пускам днешния солар. .. От днес ми започна..  :happybirthday3:

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1481 -: Май 06, 2016, 03:45:05 pm »
Соларът на милото ми сестриче :) Ще ми се да не е само работохолизъм догодина, а да има и нещо любовно в изненада :)
Над силата е само умението да я владеем!

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1482 -: Май 06, 2016, 06:47:13 pm »
Драката май е повярвала на астрологията.  :85: Аз все повече започвам да си мисля, че е фифти-фифти.

Ха, да
Което я прави юзлес

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1483 -: Май 06, 2016, 07:45:47 pm »
Боби , Уран в Пети дом , не говори за много стабилни любовни отношения и истинска нормална връзка. Аз го имах солара 2012 , най-голямата , разтърсваща любов , всичко беше наред докато не ме изостави внезапно , за да омъжи след три месеца за друг ...

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1484 -: Май 06, 2016, 09:12:30 pm »
Ами след 2дни имам РД и качвам предстоящия солар, ако може някой да каже по една добра дума  :) С това слънце в 8ми, дано да е някоя любов или интереса към астрологията, щото мястото нещо...
:d030: Стига с тази астрология,паранормалности,духовности  и любови  :012: Този солар със Слънце в 8Д е подходящ освен за раждане и смърт  :d030: :043: :043: и за реализация на амбиции,ако ги има,де.Е,не е задължително да се осъществят.  :012:

  :D
Боби , Уран в Пети дом , не говори за много стабилни любовни отношения и истинска нормална връзка. Аз го имах солара 2012 , най-голямата , разтърсваща любов , всичко беше наред докато не ме изостави внезапно , за да омъжи след три месеца за друг ...
Уран в 5Д може да се изяви буквално като личност с акцентиран Водолей/Уран.Те са най-лошото,в което може да се влюби човек с домошарски инстинкти  :043: и най-хубавото,което може да се случи на човек,който цени Свободата във връзките.  ;) Така,че си виж картата и нуждите и не припарвай до бесен,непредсказуем Уран.   :19:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: