Автор Тема: Предсказателни - солари  (Прочетена 583574 пъти)

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1545 -: Юни 27, 2016, 10:24:31 pm »
Здравейте, моля ви помогнете, приятелка е полудяла по един 16 години по голям. Вижда ли се брак в солара й, а иска да учи. Срахувам се да не я излъже

Не виждам по този солар узаконяване на връзка.

tele

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 151
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1546 -: Юни 27, 2016, 11:15:53 pm »
Благодаря, дано се размине с тази връзка

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1547 -: Юли 11, 2016, 09:48:02 pm »
В настоящия солар имам сол.Уран в 5 сол.дом, в съвпад с нат.Юпитер - имаме изненадващи и непланирани семейни почивки, изключително зареждащи за всички.
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1548 -: Юли 12, 2016, 01:56:29 pm »
Здравейте, моля ви помогнете, приятелка е полудяла по един 16 години по голям. Вижда ли се брак в солара й, а иска да учи. Срахувам се да не я излъже
Да, има указания за брак, за промяна на дом и статус, макар затруднена финансово може да учи, стига да не се отказва. През годината ще я вълнуват основно доходите, които са нестабилни, както и общесвеното положение, издигане в обществото, изграждане на стабилна кариера.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1549 -: Юли 12, 2016, 02:07:20 pm »
Благодаря, дано се размине с тази връзка

Само по солар такива сериозни прогнози не се правят.

При всички положения годината е белязана с по-интензивно взаимодействие, повече контакти.
Ако се стигне до интимна връзка, бих посъветвала да подходи малко по-разумно и предпазливо, а също така да използва контрацептиви, докато отношенията не са дефинирани ясно и отговорно.

ПП. Не виждам тенденция към ранен брак в тази карта.

« Последна редакция: Юли 12, 2016, 02:11:31 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1550 -: Юли 12, 2016, 02:08:58 pm »
В настоящия солар имам сол.Уран в 5 сол.дом, в съвпад с нат.Юпитер - имаме изненадващи и непланирани семейни почивки, изключително зареждащи за всички.
Благодаря за споделянето, наслаждавай им се на мах!

Tsveta

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1551 -: Юли 12, 2016, 08:14:59 pm »
Кажете ми моля ви какво ще значи това струпване на планети в 12 дом по солара ми,който наближава...изолация ли ?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1552 -: Юли 12, 2016, 08:47:18 pm »
Зависи къде попадат и соларните домове, не само планетите в солара.
По тази карта /в такъв вид/ нищо конкретно не може да се каже. Нищо сериозно и астрологически обосновано.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Tsveta

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1553 -: Юли 12, 2016, 08:50:58 pm »
Ето такава карта ли?

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1554 -: Юли 12, 2016, 08:52:38 pm »
Tsveta построй карта Natal + Solar Return chart with Houses.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1555 -: Юли 12, 2016, 08:53:21 pm »
В този формат е по-четливо - натал+солар, да се виждат и домовете.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Tsveta

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1556 -: Юли 12, 2016, 08:57:15 pm »
Благодаря усетих се и тъкмо щях да качвам таьи карта :-*

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1557 -: Юли 12, 2016, 09:39:40 pm »
Кажете ми моля ви какво ще значи това струпване на планети в 12 дом по солара ми,който наближава...изолация ли ?

При теб има припокриване на соларна и натална домификация, това обичайно се случва на около 33-годишна возраст. Само по този фактор не бих прогнозирала много значима и важна година, прогнози не се правят само по една техника, особено пък по годишния солар. Но какъв ще е събитийният фон може да се види в тази карта. В твоя случай той ще протича на по-емоционална основа.

Като цяло по-романтично ще си настроена, личната ти харизма и въздействие също се увеличават. Не са изключени и моменти на емоционален дискомфорт, тревожност, безпокойство.  За това може да допринасят и някакви обстоятелства в близкото ти обкръжение, в семейството.

Но наред с това има и по-изразена нагласа към отстояване на лични позиции, ако досега не ти се е получавало добре или си усещала, че нещо сякаш те спъва, ограничава да се изявиш. Година, в която стават важни и твоите лични потребности, желания, копнежи - ако биват пренебрегнати, ще почукат на вратата. Не са изключени променливи настроения.

Годината е подходяща за нови контакти и запознанства, не е изключена и тенденция към флирт, но според мен /не знам дали сега си обвързана/ на този етап без изразени предпоставки за трайност и дълбочина.

Подходящ период за четене на повече философска, мистична и психологическа литература, за самопознание, за опознаване на скрити вътрешни способности, за някои по-специфични практики или посещаване на тематични курсове, занятия, семинари. Ако умееш добре писмено да се изразяваш, би могла да имаш успех и в това или да усетиш силно желание да си излееш емоцията върху лист хартия, в някой личен дневник или блог.

Принципно соларът не е техника, от която може да се изкара от пиле мляко, има ограничен капацитет за познаваемост.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Tsveta

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1558 -: Юли 12, 2016, 09:48:16 pm »
Благодаря ти много,емоционална ще бъде...с прогредивна луна скоро влязла в скорпион и сатурн квадрат слънце ще е интересно  :012:

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Предсказателни - солари
« Отговор #1559 -: Август 10, 2016, 12:02:59 am »
След около 3 месеца ще започне новият ми солар. Ще може ли да кажете какво да очаквам? Сам не смея да прогнозирам. Освен това, се опасявам да не остана пак без работа и пари (заради сол. Сатурн в 10 дом и сол. Марс У2 в 12 сол. дом), както и заради предстоящото СЗ. Явно ще е важна година за мен, но май не особено добра. Луна в 7 сол. дом също не е на добре, доколкото помня, показва разрив във взаимоотношенията.